PDA

View Full Version : Ел.цигара



XceSS
08-03-2009, 10:29
Някой пробвал ли е такава ?
Има ли голяма разлика м/у обикновенна и електронна?
И горе долу за коко свършва един пълнител?
Не ми трябва да ги спра, а да намаля разходите.


И айде само не ми пишете, коментари от рода на "По-добре без никаква цигара" и т.н.

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
08-03-2009, 10:29
По-добре без никакви цигари!

EarthShaker
08-03-2009, 10:34
Бащата я ползваше... ся ще видя като се върне от кораба дали ги е спрял :D

XceSS
08-03-2009, 10:38
^^
Абе то по принцип не са направени да ги спираш, ами да не се тровиш толкова, да не тровиш и другите и най-важното да си пушиш където си искаш :)

hamilcar
08-03-2009, 11:31
http://news.ibox.bg/news/id_61501770

Ето един материал за Електронните цигари.

vivteen
08-03-2009, 11:34
Пробвала съм и за мене си беше пълен шит.

crust5
08-03-2009, 12:11
Някой пробвал ли е такава ?
Има ли голяма разлика м/у обикновенна и електронна?
И горе долу за коко свършва един пълнител?
Не ми трябва да ги спра, а да намаля разходите.


И айде само не ми пишете, коментари от рода на "По-добре без никаква цигара" и т.н.
1.Да
2.Ами няма освен,че ти си купуваш филтрите или там кивото беше, има с различни вкусове, бях пробвал с пъпеш, доста яко.И дима който излиза, не е някъв обикновен май,разгражда се във въздуха, за тва е позволена в места където е забранено пушенето на тютюн.
3.Няколко седмици май беше, също така имаше някакъв трик със зареждане на цигарата,чрез зарядно.
4.Ами един притяел дето пуши по кутия и половина,маааакс 2 на ден си беше взел на под 100 кинта и не беше мн доволен като цяло.

TERRORMACHINE
08-03-2009, 12:11
майка ми си взе такава, а сега съм сигурен, че не знае къде я е оставила

machoka
08-03-2009, 12:47
пълна простотия е.. дърпаш, дърпаш.. ама не е като да стиснеш хартията между устните.

crust5
08-03-2009, 13:12
пълна простотия е.. дърпаш, дърпаш.. ама не е като да стиснеш хартията между устните.

Мда, да не говорим че е някво дълго и не ме изкефи особенно да го държа м/у пръстите си пък камоли да си дърпамот него.
И бтв наистина трябва да си дръпнеш доста силно за да усетиш нещо.Поне при мен беше така.

JackASS82
08-03-2009, 15:24
Аз имам такова.
Единствената далавера е, че може да се използва на места където пушенето е забранено. Иначе не ме кефи. Друго си е вкуса на истински тютюн.То и цигарите не ме кефат много, ама това е друга тема.
Възможно е и да излиза по-евтино, но при хора, които пушат малко. Цената е 12.50лв за 5 пълнителя, като един пълнител е колкото една кутия цигари.
При хора, които пушат повече, се получава изсъхване на пълнителя откъм нагревателя и усещането, че той е празен преди да е изразходен напълно. Самата електронна цигара е нещо като малка димна машина - тампон, напоен в никотинова течност (пълнител), който в единия си край се допира до нагревател, който се включва при дърпане от цигарата. Нагревателя се захранва от литиева батерия. Аз съм му хванал цаката и като ми се изсуши тампона, върху него изстисквам остатъка от друг исъхнал тампон. Ако правите това, след това си измивате ръцете с вода. Никотиновата течност може да ви изгори кожата.

Pliok0019
08-03-2009, 15:44
Аз съм опитвала в един много скучен час в училище - един от класа ми беше донесъл.

Попринцип не пуша, но тази цигара не ми дойде тежко и с такъв вкус като обикновените.

izrodee
08-03-2009, 18:44
тва е нещо гадно... не си струва знам че е скъпа (100-120лв)... и знам че е със зарядно... ае простотия си е общо зето

Jadzia
08-03-2009, 19:17
По-добре без никаква цигара според мен :-P

psychopath
08-03-2009, 19:34
само аз ли не съм чувал за такова нещо?