PDA

View Full Version : за и против зобта (стероидите)...от трениращите



ke4o
08-03-2009, 11:57
ще ми е интересно какво е и вашето мнение
ще се радвам и да ми отговарят само хора които спортуват актовно...
трибой , боиниспортове, силови дисциплини, фитнес/култоризъм

аз съм твърдо ЗА тях ... постиженията и визията са невероятни, а и с малко повече акъл и пари ...правилните протектори те правят чисто нов :-|

smeshnik
08-03-2009, 13:33
боклуци... няма смисъл от тях, визята може да стане "невероятна", но сила - 0 !

ke4o
08-03-2009, 13:47
предлагам да помислиш и пак да отговориш...
75 ++ % от стероидите са използват за покачване на силата
(тестостерон)

такаче определено силата е на първо място при използване на стероидите
мога да дам себе си за пример преди да почна и след като почнах ...над 40% повече тежест за упражнението при употребата им.

опровергаи си мнението за силата...ако имаш в предвид сиалта при бой...там нещатата стоят по друг начин всичко зависи от тебе (техника)

D3NG3rZ0N3
08-03-2009, 14:49
При прием на стероиди се увеличава белтъчният обмен в тялото и се повишава мускулната маса. За това мъже с по-виско ниво на тестостерон в тялото са по-мускулести... Темата за анаболните стероиди е мн широка и не мисля да навлизам в подробности.

ke4o
08-03-2009, 14:52
наистина е много широка

но тук става въпрос не кои какво знае(google.com)
...а какво му е мнението

rauwkost
08-03-2009, 15:01
Против. Един приятел зобеше яко, не знам какво точно взимаше, но задържаше вода в тялото си (с някакви хапчета май) и беше станал буквално като краставичка, но с прекрасно тяло. Ии след време му се наложи да влезе в болница (по други причини) и естествено нямаше как да тренира, след 2 месеца (+/-) беше увиснал и тялото му нямаше нищо общо с това което беше преди това.

smeshnik
08-03-2009, 15:46
предлагам да помислиш и пак да отговориш...
75 ++ % от стероидите са използват за покачване на силата
(тестостерон)

такаче определено силата е на първо място при използване на стероидите
мога да дам себе си за пример преди да почна и след като почнах ...над 40% повече тежест за упражнението при употребата им.

опровергаи си мнението за силата...ако имаш в предвид сиалта при бой...там нещатата стоят по друг начин всичко зависи от тебе (техника)

за колко време ти е тая сила, която ти дават? то, ако става на въпрос земи амфети и кърти всичко 1 час, ама после какво става с теб? тези неща са същата работа, само че не се проявява вредното действие веднага ;) и според теб нещо, което ти дава сила за 40% повече тежест без попринцип за можеш да я вдигнеш колко е полезно за теб?

п.п. не се опитвам да се заяждам или нещо такова, не претендирам за 100% компетенсност по темата, но за мен естественото си е най-добро :) :smt006

Aries
08-03-2009, 15:54
Стероидите са крайната точна на добавка към организма ! Надявам се всички,които четат темата зная разликата между стероида и хранителните добавки !Стероидите са лекарства и нямат нищо общо с хранителните добавки. В хранителните добавки няма нищо лошо,стига да знаеш как да ги употребяваш.Аз самия след няколко седмици ще почвам да взимам!Стероидите от друга страна са нещото,което те напомпва на макс и те прави истинска буца.Те са истинската сила,но вредят най-много на организма.Аз съм ПРОТИВ стероидите защото според мен увреждането на организма е голямо и ненужно и от друга страна .. стероиди взимат само бодибилдърите и културистите ! За любител на фитнеса и тялото си стероидите са крайно ненужна добавка !!

niku
08-03-2009, 17:22
Готин, стероидите както и другите "стимуланти" според мен са в излишък на повечето хора.. Естествената сила и нормално постигнатото според мен е най-важно.Освен ако не се занимаваш с някой от спортовете, които ти изреди.Съгласен съм и че темата е широка, аз лично не "взимам" и не бих, просто защото това се изисква от мен.

Aries
08-03-2009, 17:43
Готин, стероидите както и другите "стимуланти" според мен са в излишък на повечето хора.. Естествената сила и нормално постигнатото според мен е най-важно.Освен ако не се занимаваш с някой от спортовете, които ти изреди.Съгласен съм и че темата е широка, аз лично не "взимам" и не бих, просто защото това се изисква от мен.
Това ми е пределно ясно,но повярвай ми .. всяко второ момче,което ходи на фитнес взима хранителни добавки.Именно защото те помагат и резултата идва по-бързо.Казвали са ми мнение на ДОКТОР,който ходи да вдига железа,че стероидите не са хубаво нещо,но в хранителните добавки няма толкова лошо да се взимат ! 8)

Myrth
08-03-2009, 18:12
Основният проблем с химията е, че масовият и потребител представлява средностатистическият квартален малоумник, който идея си няма от човешка физиология и лекарствени средства. Със сериозен лекарски надзор могат да се постигнат чудесни резултати и да се задържат след това, но това е рядка практика.
И да, против химията съм, просто не обичам лесните начини. Никога краткият път и скатаването от усилия не е по-добрият.

А за добавките... напълно безвредни и крайно ненужни при стабилно хранене, изрядни тренировки и нисък стаж във залата. Повечето незапознати трениращи бързат да посягат към добавките, но нямат познанията да ги използват рационални и печелят само разочарование... и дават луди пари.

ke4o
08-03-2009, 18:36
темата се развива по добре от колкото си мислех
от една страна е хубаво че всички са против
... и аз бях много против тях доакто един ден в залата стареишините не ме побутнаха...от там се почна голямата беля...по надоло съм го написал ...тва за мечо пух :D

наистина савета ми е не се плъзгаите по пързалката

а друфото което е... стероидите се намират малко по лесно от хляб в магазин...и още по лошото момчета на по 15-16 години прибягват към тях ( доста хора на тази възраст са се саветвали с мене дали да зимат...но какъвто и да е отговора ми те го правят...после съжаляват усазнаваики че още не са достатачно развити по всякакав начин за приема им....и говорят пред личните лекари пълни глупости защо ги боляло доло в дясно...и незнам си какво)
но както казах напредналите хора разполагаики с повече разум и пари ...знаят какво правят, и избягват страничните ефекти

smeshnik
08-03-2009, 18:58
според мен при употреба на такъв вид химия е невъзможно да няма някакво увреждане в процеса на ползване, колкото и разумно да го взимаш

ke4o
08-03-2009, 19:02
увреждат се черен дроб бъбреци , тестостерон, имунна система

абослутно всичко е лечимо ...с изключение на бъбреците... което е наи лошо , именно за това трябва постоянно да работят нес случаино "билдерите" пият по 5-7 литра вода дневно

а за другите неща има протектори и $$$протектори$$$ и бързо се възтановяват при правилна и редовна терапия

smeshnik
08-03-2009, 19:37
Струва ли си? да си увредиш органи, които може и да се възстановят (допълнително време, пари, дискомфорт), а и някой, за които не е сигурно дали ще може изобщо, но всеки прави неговия избор...

D3NG3rZ0N3
08-03-2009, 21:21
Под 23-24 години просто нетрябва да се вземат такива стимуланти, защото тялото произвежда тестостерон някъде до 25-тата годишнина. Като си инжектираш тестостерон тялото спира собственото производството на "мъжкия" хормон и започва да намаля количествово на тестостеронът в тялото и се получава гинекомаксия.
Ако се знае как да приемаш стероиди правилно съм "ЗА". А, не като някои пишлемета да се боцкат, а незнаят какви са последстията и как правилно се приемат тези вещества

ke4o
08-04-2009, 07:20
гинекомастията се появява поради силното ароматизиране на някои от стероидите и повишаването на естрогена....когато биеш тестостерон какъвто и да били собствения ти се овеличава в момента на прием на външния такъв (по време на цикъла) след като спре външния прием на тестостерон организма е свикнал с него и спира производството на вътрешния, именно за това след стероиденцикъл се приемат протектрои като тамоксифен за уравновесяване нивата на естрогена ( за които стана въпрос по нагоре) прегнил-за стимолация на топките да произвеждат работеща сперма , клостил бегит - да стимолира мозака да произвежда собствен тестостерон...и не на последно място трибестан да дигаш планера (и да дигне нивото на с.тест.) :D ...
но пак казвам не искам да коментираме хилядите прочетени статии...а мнението на съффорумците за забранените неща

Myrth
08-04-2009, 10:31
Добре, остави настрана химията ... струва ли си, има ли смисъл да станеш такъв звяр? Нямаш ли какво друго да покажеш, в какво друго да вярваш освен в една мускулна маса, стимулирана от чужд тестостерон?

Не е ли това една крайност? И това ли е истинската идея на бодибилдинга?

niku
08-04-2009, 11:02
В много случаи храната може да замени стероидите, за мен е напълно излишно, дори и да я взимам като хранителна добавка.Колкото до храната: дневният порцион трябва да се разпредели разумно на закуска, обяд, следобедна закуска и вечеря, като това стане в зависимост от часа, определен за тренировка, и други съображения.При мен както и предполагам при повечето от вас съществува една неправилна тенденция а именно сутрин да се яде прекалено малко, а вечер - прекалено много.Не напразно е факт, че интензивните тренировки трябва да се съчетават с правилно хранене и подходяща почивка, но почивката не я намесваме.. Само така може да се получи увеличаване на масата и подобряване на качествата на мускулите.Всеки разумен може да замени стероидите (аз не съм си наумил да ставам 200кг мускулна маса) с хранителните вещества и витамини, които се съдържат в храната.За мен темата е изчерпана :)

Myrth
08-04-2009, 11:53
Човек не взима стероиди за да изглежда прилично. Той зоба, за да стане животно. Това с разумно хранене не се получава. Просто зобаш и ядеш като кон, това е начина. Друг е въпросът има ли смисъл.

Oligofren
08-04-2009, 23:07
Чувал съм че с правилна употреба помагат без да има странични ефекти.До колко е вярно не знам :?

ke4o
08-05-2009, 13:20
да страничните ефекти се избягват...но натоварването на орагнизма като цяло не....пак казвам , за това има терапия

а относно зобенето за да изглеждаш като животно...аз лично не го правя заради това, правя го за да изглеждам добре а заедно с това и много други неща...

D3NG3rZ0N3
08-05-2009, 21:10
Утре ще взимам стромба и ще вида кви резултати ще даде...

voLtage
08-06-2009, 00:46
МНОГО ПРОТИВ!

hamilcar
08-06-2009, 06:40
Вредни или не има ги от много време. Много хора са ги взимали и са още живи. Имат деца, работа. Говоря за тежки стероиди. Пример Арнолд Шварценегер.

Лично аз другата година ще взема Winstrol или Stromba. Интересно ми е да видя какъв ще е ефекта.

Не е полезно да се разхождаме из центъра на София, но го правиме, нали ? Затова кой каквото прави нека го прави, но с акъл. Първо мислиш, после действаш.

redbul2
08-06-2009, 14:12
Не бих рискувал.Токсични са за черния дроб.А тия протектори,те са създадени за лечение на леки заболявания.И за краткотрайно предпазване от увреждане при вземане на антибиотици или противовирусни медикаменти.Тяхното приемане е понякога животоспасяващо при разни остри инфекции.То не продължава много дълго.И за това време употребата на протектори е напълно оправдана и те вършат своята полезна работа.Те не са предвидени примерно за продължително неутрализиране на токсични вещества-алкохолни концентрати,наркотици,анаб оли вземани с месеци и години.

Друг проблем е както някой каза,че вкараният външен хормон/анабол подтиска изработването на собствения тестостерон.Хипофизата е програмирана генетично за определено ниво на хормона.Когато концентрацията му в кръвта нарасне,тя подтиска тестисите.Блокира ги с оглед да се смъкне необичайно високото ниво на хормона.И когато това става прекалено често и силно,топките се свиват и атрофират.Те просто са ненужни на организма,щом в него си има хормони.От това топките се свиват като лешници,пенисът става микроскопичен.А той расте до определена възраст.После и да спрете анаболите си остава там 3 или 5санта.И колкото-толкова.Няма мърдане.

Трети проблем е,че стероидните мускули са като плажния дюшек.Като дръпнеш тапата(спреш анаболите) и всичко спада на мига за отрицателно време.

MP
08-07-2009, 06:39
Аз съм ЗА разумната и правилна употреба от хора,които имат нужда от това,за да подобрят постиженията си.Говоря за спортисти,изкарващи пари.Те си преценяват рисковете,правят всичко възможно за да ги намалят максимално,но горе-долу имат оправдание.Някои казват,че не парите са най-важното нещо,а здравето,но не всички мислят така.
Иначе въпреки,че съм привърженик на мнението,че всеки си има мнение и сам си решава какво да прави,съм твърдо против прием от разни гъзари,които си нямат и представа какво и защо правят и го правят,подтикнати или от стремежа да станат прекалено голями (като същевременно се залъгват,че са малки),или от някои други "капацитети" или просто от гъзария.Те си вредят повече,отколкото си помагат.Важно е да знаеш какво искаш.Все пак ако приемът им е резултат от самостоятелно решение,премислено и преценено,ОК.
Аз лично не бих посегнал към стероидите поради простата причина,че искам да постигна всичко САМ,със собствени усилия,по-най-трудния и продължителен път.Не се задоволявам от лесни резултати,всеки напредък,дори и минимален (като +5 кила на лежанка например) е нещо невероятно,ако е резултат от усилени тренировки,правилно хранене (тук включвам и хранителните добавки,защото могат само да помогнат) и постоянство.Все пак фитнесът учи именно на постоянство,на правилна преценка за нещата,които трябва да жертваш за да постигнеш целите си,учи на смирение и търпение и помага за определяне на собствените приоритети и цели.Тези неща са непостижими със стероиди,те просто задоволяват моментни нужди.Най-великото чувство на света е,когато си легнеш на дивана в неделя слетобед,след четвъртата тренировка за седмицата,със стабилна мускулна треска от предишните такива и след един стабилен обяд от пилешки пържоли с картофи или ориз,необременен от нищо,знаейки,че си тренирал,че си ял правилно.В такива моменти се постига равновесие между физическото и психическото състояние.Просто уникално.

ke4o
08-07-2009, 13:58
Не бих рискувал.Токсични са за черния дроб.А тия протектори,те са създадени за лечение на леки заболявания.И за краткотрайно предпазване от увреждане при вземане на антибиотици или противовирусни медикаменти.Тяхното приемане е понякога животоспасяващо при разни остри инфекции.То не продължава много дълго.И за това време употребата на протектори е напълно оправдана и те вършат своята полезна работа.Те не са предвидени примерно за продължително неутрализиране на токсични вещества-алкохолни концентрати,наркотици,анаб оли вземани с месеци и години.

Друг проблем е както някой каза,че вкараният външен хормон/анабол подтиска изработването на собствения тестостерон.Хипофизата е програмирана генетично за определено ниво на хормона.Когато концентрацията му в кръвта нарасне,тя подтиска тестисите.Блокира ги с оглед да се смъкне необичайно високото ниво на хормона.И когато това става прекалено често и силно,топките се свиват и атрофират.Те просто са ненужни на организма,щом в него си има хормони.От това топките се свиват като лешници,пенисът става микроскопичен.А той расте до определена възраст.После и да спрете анаболите си остава там 3 или 5санта.И колкото-толкова.Няма мърдане.

Трети проблем е,че стероидните мускули са като плажния дюшек.Като дръпнеш тапата(спреш анаболите) и всичко спада на мига за отрицателно време.


човече няма да ти обяснявам колко не си прав....в 90 % от изписаното :(


а тва з апениса че става микроскопичен.... :razz: :razz: :razz: ела да видиш ....точно обратното ходиш си постоянно надървен, друг е въпроса с тестисите...не стават лешници....просто не функционират правилно

az100yan
08-14-2009, 13:49
въпросът е не дали си За или Против,а в това кой,на каква възраст,при какви обстоятелства и как ги взима.Ако някой е решил да взима,той ще вземе,но важното е да знае как.А за това трябва мозък и четене.При профитата те са задължителни.При аматъорите,каквито всички тук сме,е важно развитието на генетичния потенциал.За човешкото тяло всичко е възможно!Отделен въпрос е,че истинският културист обича железата и за него е важен пътят до крайния резултат и усилията,а не само мускулите.Бъдете спортсмени,тренирайте за здраве,а не с цената на здравето.
Но както са казали хората:
По-добре мускулест и тъп,отколкото само тъп :D

tsoko
08-14-2009, 23:12
Абсолютно съм против ГОСПОД както те е създал такъв си остани и бъди чист :)

momchence_89
08-16-2009, 20:24
И за, И против.
Аз съм ползвал доволен съм но после винаги се случва и губя всичко гаден КЪСМЕТ.

Имам приятели които не се нуждаят от стероиди 8)
Но ако ще се взима да се взима в допостимите граници и тоз който взима да знае какво взима и какво прави :)

Един път се живее но тези стероиди ще ни го варнат за после мн яко здравословно ама нз :D

Последно.

Ако някой иска бързо да качва да взима. Но съм против въпреки че използвам.

sentry
08-17-2009, 18:07
ПРОТИВ :-x

remix1912
08-18-2009, 22:42
Против стероидите и химиите.Познавам един дето взима стероиди и приятелката му прави 2 часа свирки и не може да му стане.
Аз съм само на протеини

ke4o
08-19-2009, 12:16
принципно по време на стероидния цикъл (повечето медикаменти садържат тестостерон) самолета е дигнат почти прз цялото време 8-) (или поне при мене е така) , но след като всърши всичко ако не се земат нужните мерки и 1 година да му варти свирка пак няма да му стане

vikc
08-19-2009, 19:06
Ако се занимаваш с професионален бодибилдинг съм ЗА, но ако просто ходиш на фитнес , за да изглеждаш добре съм ПРОТИВ. Според мен няма смисъл да даваш луди пари само и само да заприличаш на Ronnie, ако това не е професията ти. С (дори и без) добавки , правилна тренировка и хранене може да се постигнат завидни редултати.
П.П. Сетих се за една поговорка по темата - Зобче , зобче - ти прецака моето дробче.

buffalo88
08-22-2009, 09:27
Аз съм чувал ,че от много стероиди и там подобни боклуци не можеш да вдигаш самолета. :lol: :lol: :lol:

Scarecrow
08-22-2009, 11:00
От това, което знам и съм чувал от хора взимали добавки съм против.Аз не съм.Факт е, че повечето имат странични ефекти,а и като прекалиш с тях хич не ти е красиво тялото, напротив.Тия 120 килограмовите набозани фанатици ме отвращават...

ke4o
08-22-2009, 11:54
Ако на някои му трябва каквито и да е медикаменти да пише лс.
Всичко е легитимно ;)

:D :D :D човек стига зарибява децата , не е тука мястото за бизнес , има раздел...да не говорим че и нищо не е лигитимно...да не говорим че и качеството на всичко на бг пазара е на ниво :smt078

ImmortalTechnique
08-27-2009, 12:30
Аз съм ЗА зоба, НО само с АКЪЛ и то от хора с нужния опит в тренировките и на подходящата възраст. Освен това е важно какви препарати се избират. Като видя някоя тема от 15-16 годишни келеши дето ги мързи да прочетат 2 реда в Интернет, да видят кое как действа, и се хвърлят веднага на Метан, че най-евтино и на хапчета, направо бесовете ме хващат. Простотията не ходела по гората, казват, а по хората.

TomR
08-27-2009, 15:00
Стероидите са за спортисти
Тоест твърдо за.
Но ако някой има времето за постигане на една определена форма определено няма нужда от тях.
Виж ако вече бързаш е въпрос на дискусия
А от прочетеното до тук
Продължавам да ви агитирам драги съфорумници първо разберете разликата между хранителни добавки и анаболи и след това коментирайте...

TomR
08-27-2009, 15:02
принципно по време на стероидния цикъл (повечето медикаменти садържат тестостерон) самолета е дигнат почти прз цялото време 8-) (или поне при мене е така) , но след като всърши всичко ако не се земат нужните мерки и 1 година да му варти свирка пак няма да му стане
Е то зависи и колко силен е цикъла
има някои при които не е нужно ако количествата са малки и веществата са слаби

ke4o
08-28-2009, 05:41
принципно по време на стероидния цикъл (повечето медикаменти садържат тестостерон) самолета е дигнат почти прз цялото време 8-) (или поне при мене е така) , но след като всърши всичко ако не се земат нужните мерки и 1 година да му варти свирка пак няма да му стане
Е то зависи и колко силен е цикъла
има някои при които не е нужно ако количествата са малки и веществата са слаби

е като са малки количествата и веществата са слаби...къв е смисала от цялата история

нямя значение колко е тежак и колко е лек цикъла ...още повече и с какво се прави...

тва дето го каза е се едно да ти кажа напии се с бензин и не ходи на промивка на стомаха...(ако си жив 8-) )

ImmortalTechnique
08-28-2009, 14:34
нямя значение колко е тежак и колко е лек цикъла ...още повече и с какво се прави...

Как да няма бе, бате? Виж си пак подписа и си помисли :D Аз пък друг проблем имам, не мога да си седна на лявата буза от Винстрол вече 3-ти ден, пък досега никога не ми се е случвало. Въртя се като кит в леглото докато намеря най-удобната поза да заспя :?

TomR
08-28-2009, 20:06
нямя значение колко е тежак и колко е лек цикъла ...още повече и с какво се прави...

Как да няма бе, бате? Виж си пак подписа и си помисли :D Аз пък друг проблем имам, не мога да си седна на лявата буза от Винстрол вече 3-ти ден, пък досега никога не ми се е случвало. Въртя се като кит в леглото докато намеря най-удобната поза да заспя :?
съвет
като си ги биеш
удари си два-три пъти мястото дето ще бучиш по-силно
така като вкараш иглата няма да усетиш
и бавно впръсквай медикамента (гледай преди това да няма въздух)
и втори съвет. Ползвай 2 игли. С едната да вземеш препарата от шишенцето и я смени с друга, че така се затъпява и боли повече

Outlaw87
08-29-2009, 19:35
За какво са ми стероиди. 3 дневен сплит(4 упражнения за гърди и гръб) шейкче мляко+банан всеки тренировъчен ден, таурин бирена мая хапване от всичко и по много какво повече да искам

Horrificus
06-13-2010, 12:02
Абсолютно съм ЗА стероидите! Всички тука пишат-против съм, против съм, вредно е, но 70% от хората, които ходят на фитнес взимат химия.. така че... или вие, които пишете не сте стъпвали в зала или лъжете..

yakuza_
06-13-2010, 12:44
Абсолютно съм ЗА стероидите! Всички тука пишат-против съм, против съм, вредно е, но 70% от хората, които ходят на фитнес взимат химия.. така че... или вие, които пишете не сте стъпвали в зала или лъжете.. O M F G
По тая логика, не може ли те, да са от останалите 30% ? Защо говорите глупости... 80% сиг. си нямате и идея за какво иде реч.

gosheto1
06-15-2010, 13:01
"Колкото повече , толкова повече" - казал Мечо Пух и умрял от зоб :D .
Таа сега по темата. Много коментари се изписаха , всичко каквото ще кажа вече е написано. Само ще дам пример - аз съм на 14г. и съм седмокласник (днес завърших) , тренирам от година и половина - в домашни условия , успоредка и лостове. Имам приятел шестокласник - борец , който взима химия - на тренировките на борба тъпчат всички деца и големи с анаболи , за 2 месеца коренно се промени като фигура и сила - но 1 месец тренира кофички на успоредка и лежанка (вдигаше 85), без анаболи и всякакви други химии - "мускулите" му спатъхнаха и му падна силата. Аз месец и половина тренирах само кофички и набирания , преди това на лежанка дигах 70-75кг , от миналата седмица започнах да дигам пак - 85 на лежанка 2 пъти , 70кг. 10 пъти :) Оня ме гледа ей така - :shock: и вика : ооо аз пак трябва да зема малко химия. :D Така че тренирайте си на чисто (без анаболи , стероиди и др. химии), може да е бавно , но е в пъти по-здравословно и качествено ;)

D3NG3rZ0N3
06-15-2010, 13:47
Абе, я недей лъга, на 14 вдигал 85... Тука за малоумници ли ни вземаш...

yakuza_
06-15-2010, 13:52
Може да е фунта, а не кг, тоест 38,5 :D

Myrth
06-15-2010, 13:57
Въпросът е не колко, а как. 85кг само по себе си нищо не значи :)

yakuza_
06-15-2010, 14:03
Ми на лежанка освен съответно горна/долна/средна част и мост, не виждам др. начини, но пак са мн според мен за 14 годишен.

D3NG3rZ0N3
06-15-2010, 14:06
Нито костите му са здрави, нито мускулите са развити, нито сухожилията... като почнат да ръсят глупости...

vaseto0o
06-15-2010, 16:45
85кг 7мокласник брат ще вдигаш на луната, на земята делиш на 6 :razz:

Myrth
06-15-2010, 17:09
Искам да кажа с каква техника. Напълно е възможно да прави частично движение и да си мисли, че прави нещо :)

Но е факт, че има 14 годишни, които имат и по-добри постижения (с или без препарати). Обикновено обаче те не приличат много на 14 годишни :)

D3NG3rZ0N3
06-15-2010, 17:29
Да, ама шанса е един на незнам си колко хиляди трениращи... Има хора с ебати заложбите.

Naik1
06-15-2010, 18:21
Абе, я недей лъга, на 14 вдигал 85... Тука за малоумници ли ни вземаш...

Аз съм на 15 (преди няколко месеца ги навърших) и съм бутал 90 (8 пъти), 100кг (2 пъти) на лежанката с широк хват за средна част, гърди и 90кг (8 пъти) на лежанка,широк хват, горна част ;) Един приятел (октомври прави 15) бута доста повечко от мен ;) не е невъзможно ;)




Но е факт, че има 14 годишни, които имат и по-добри постижения (с или без препарати). Обикновено обаче те не приличат много на 14 годишни :)


Сега вярно, че като ме види човек последното, за което се сеща е, че съм на 14-15год :D (183см, 100кг - мускула е повече от мазничкото ;) ), но нали ви казвам - не е невъзможно.Айде който не ми вярва поне послушайте Myrth, че той, момчето, доста си играе да обяснява във форума, евала ;)

а по темата : Всяко чудо за 3 дни.Какъв е смисъла да се зобнеш, да качиш масата, да уформиш релефа на макс и след някой друг месец всичко да го изпикаеш :? освен това ще се бръкнеш доста пари. Да не говорим пък, че черен дроб, кръвоносна система, бъбреци, полова система автоматично ти се състаряват с 30 години.. Познавам момчета, назобани магарета, както им викам :D , на които приятелките им споделят, че в най-добрия случай имат 20 мин свирки и мляскане само докато вдигнат инструмента.Пак да задам въпроса си : "Какъв е смисъла ?"
Апък това, че могат да се излекуват овредените органи - според мен пълни глупости ;) айде сега за к*ра има виагра, но за черния дроб ???? Това, че с лекарства ще се излекуват, са врели-некипели. Няма лекарство с толкова силен ефект, което да не вреди на нещо. Възможно е да излекува един орган, но ще навреди поне на няколко ;)

Затова си пия аминото и креатина и си гледам кефа :grin:
И все пак нали знаете, че на 1во място са храната и почивката, на 2ро- тренировката и чак на 3то - добавките ;) не се подлъгвайте, все пак не живеем, за да сме огромни ;)

yakuza_
06-15-2010, 18:37
Точно 2 пъти съм си вземал да пия нещо, пия половин кутия, даже по - малко и я оставям, предпочитам натурално, без добавки, само с ядене.

bybalazi
06-15-2010, 23:09
фитнес и зоб = експлозивна сила , добро тяло
И аз съм за стероидите :)

Shazzrah
06-16-2010, 09:11
Значи до сега от тва дето следя по форума единствено D3NG3rZ0N3 и Myrth ги чуват нещата!Останалите разбрали недоразбрали, чули батковците във фитеса да си говорят нещо и те говорят..смях... без да ми се убижда никой...

@ Naik1 ти виждал ли си билдър 100 кг / 183 санта? ако си ти на снимката повече от 65-70 не ти давам на 183 см...с др думи хора които не се занимават може да се хванат ама някой по-навътре много ще ти се смее :)

По темата: ако няма да се състезаваш ТВЪРДО ПРОТИВ!!!Хубавите неща стават БАВНО!!!

Формата е временна...класата е ВЕЧНА!

Успех на всички :)

yakuza_
06-16-2010, 09:41
Ти май обаче не си виждал, точно във фитнеса има един дето е 103 кг., 185 см и не е кой знае какво, но не можеш да кажеш, че е и дебел. Говоря за нормален човек който си тренира, той си тренира с добавки.

Shazzrah
06-16-2010, 09:49
yakuza_ пича дето ти е на снимката по последни данни е 200 lbs /2.2 = 90 кг и е около 182-3 см...я си помисли сега пак как ще изглежа 1 билдър 100+ кг чиста мускулна както каза тоя 15годишния че е...

bybalazi
06-16-2010, 10:00
Формата е временна...класата е ВЕЧНА!

yakuza_
06-16-2010, 10:05
yakuza_ пича дето ти е на снимката по последни данни е 200 lbs /2.2 = 90 кг и е около 182-3 см...я си помисли сега пак как ще изглежа 1 билдър 100+ кг чиста мускулна както каза тоя 15годишния че е...
Кой ти е казал чиста ММ и кой ти говори за професионалисти, жестоко се съмнявам някой от тук да се занимава професионално. Какво да го гледам него, мазен ми се вижда, на тая снимка точно. И готвачката в стола ни беше с 60 ръка ...

vaseto0o
06-16-2010, 13:27
yakuza_ пича дето ти е на снимката по последни данни е 200 lbs /2.2 = 90 кг и е около 182-3 см...я си помисли сега пак как ще изглежа 1 билдър 100+ кг чиста мускулна както каза тоя 15годишния че е...
J. White и Scott Adkins и 2та са супер назобани спор няма :D
Този на снимката вобще не мяза на 100 килограмов, най-много на 75...
Има едно момче от класа ми, което тренира карате от 6 години и миналото лято по тва време беше тамън станал на 16 85кг и почна с фитнеса... Вдигаше 60 от лежанка, сега е на 17 85кг (изчисти се и стана релефен) и вдига макс 110 от лежанка... Само за 1 година тренировки... Фрапиращото е че не е взимал добавки в живота си, а като го гледам кво нагъва в даскало май и диетата му не е кът хората ако въобще спазва... (сандвичи, сладки...)

Naik1
06-16-2010, 15:48
Сега чакайте малко че се поотклонихте от пътя бая :Д тоя от снимката е ~80кг и се е снимал преди 1 година, когато като бутнеше 60 лежанка умираше от кеф :D и поради простичката причина, че е забравил как се сменя аватара не е махнал заблуждаващата снимка :D Освен това не съм казвал, че съм 100кг чиста мускулна маса ;) и корем имам и малко мазно по ръцете и по краката (около слабините само), но мисълта ми бече, че повечкото е мускул ;) апък и съм чувал, че има хора , на които костите им тежат повече и кантара не определя кой знае колко много :) Таа така де на снимката не съм 100 кг .. ако миналото лято не бях стоял под климатика вкъщи и под климатика в заведението може би сега щях да съм къде къде по-релефен и сега нямаше да съм 100 ама .. за 1 лято качих 15кг чиста МАЗНА маса 8-) и още се мъча да я премахна.. за сега се справям :)