PDA

View Full Version : Не ме иска в компанията си ......



Oxygen
08-03-2009, 16:44
Гаджето ми ми каза ,че не ме иска в компанията си и не иска да излиза с мен и с тях заедно .Предтекстът му беше ,че е заради едно момиче от което ревнувам значи забележете той не иска да излизам с тях ,а тя е почти винаги там :shock: :shock: демек той да си излиза с тях ( и тя е там) а аз да не излизам с тях и когато го попитах ,защо той каза ,че понеже не искал да се караме. Да ние се караме понякога заради нея ,но си има причина .Сега наскоро играхме карти и тя беше там. Цяла вечер той не ми обърна почти никакво внимание ,аз се опитах да го целуна,а той се дъпна по едно време се опита да ме целуне ,но и аз се дъпнах за да си му го върна и той стана и се премести далеч от мен . И после не бил виновен той каза ми че аз съм се сърдела за глупости моля ви кажете ми к'во да правя и к'во да си мисля ,защото аз веч незнам :( :( :( :(

dessko
08-03-2009, 16:47
еми ако бях на твое място нямаше да излизам с компанията му... ако те обича няма да направи нищо с въпросното момиче :)

sladur4etyYy
08-03-2009, 16:49
егати наглото копеленце! как го търпиш, бе? аз не бих му позволила да се държи така. ясно, че си има причина, ама да ти се дърпа, като го целуваш и да ти нарежда едва ли не какво да правиш си е супер тъпо.

BlueCat
08-03-2009, 16:49
Продължавай да излизаш с компанията му, не виждам нищо лошо в това. А и не виждам каква е неговата цел като ти забрани :-o

niku
08-03-2009, 16:56
много хубаво си играете.. ама зарежи го според мен :?

l0lz
08-03-2009, 17:18
Излизай си с твойта компания, която "неволно" е 90% момчета, да видим няма ли да те зима в неговата компания. :)

elysunny
08-03-2009, 17:31
Мисля, че трябва да го оставиш да си троши главата пък ако те харесва ще си отмени ''забраната'' да излизаш с компанията му , защото ще ззапочнеш да му липсваш.
Другият вариант е да говориш с него и да му обясниш как се чувстваш :)

RaZzer
08-03-2009, 17:43
Какво си тръгнала да се впрягаш?! Просто момчето иска малко лично пространство с приятелите си... не търси подтекст в това! Това с другото момиче ми се струва абсолютно излишно впрягане от твоя страна - той не иска нищо с нея и тя не е причината да не иска да излизаш с тях!

Oxygen
08-03-2009, 17:45
чесно казано колкот и глупаво да звучи ме е страх да не би той да направи нещо с онова момиче тя е меко казано курва обиколила е цялата му копания демек е хиодила с всики без него и едно др момче ,но му се е натискала и мн ме е страх да не стане това ,защото имам моменти в които тя като е там и той не ме забелявза както когато играхме карти :( :( :( ,а предната вечер когато я нямаше не ме остави намира да играя незнам и аз к'во да си мисля :( :( :( :(

Oxygen
08-03-2009, 17:48
RaZzer :
Какво си тръгнала да се впрягаш?! Просто момчето иска малко лично пространство с приятелите си... не търси подтекст в това! Това с другото момиче ми се струва абсолютно излишно впрягане от твоя страна - той не иска нищо с нея и тя не е причината да не иска да излизаш с тях! да но той каза че всички мн ме харесват и той винаги е твърдял че иска да съм част от компанията му и винаги ми е повтарял , че съм част от компанията му , но сега изведнъй не ме иска каза ми че когато въпросното момиче се махне (което няма да стане никога ) аз ще мога да излизам с тях оффф баси тъпото .................. :? :? :? :?

BlueCat
08-03-2009, 17:50
Кажи му, че не ти е приятно той да се вижда с онова момиче, особено когато теб те няма.

yahhooo
08-03-2009, 17:56
леле кво ще правим бързо, лягай да спиш

sladur4etyYy
08-03-2009, 17:57
RaZzer :
Какво си тръгнала да се впрягаш?! Просто момчето иска малко лично пространство с приятелите си... не търси подтекст в това! Това с другото момиче ми се струва абсолютно излишно впрягане от твоя страна - той не иска нищо с нея и тя не е причината да не иска да излизаш с тях! да но той каза че всички мн ме харесват и той винаги е твърдял че иска да съм част от компанията му и винаги ми е повтарял , че съм част от компанията му , но сега изведнъй не ме иска каза ми че когато въпросното момиче се махне (което няма да стане никога ) аз ще мога да излизам с тях оффф баси тъпото .................. :? :? :? :?

1 вид я предпочита пред теб.. не знам, аз мн бих се обидила и ядосала

PurpleDream
08-03-2009, 18:01
от какъв зор пък ти да не излизаш с тях,кажи му да каже на нея да не излиза с тях...

KoRnFlAkE
08-03-2009, 18:08
тоя звучи като голям идиот, аз бих му теглила една.

VerryBerry
08-03-2009, 18:40
тоя звучи като голям идиот, аз бих му теглила една.

+1

SiNiStEr
08-03-2009, 18:40
Ако държи на теб ще те успокой и най-важното ще те увери,че няма нищо към въпросното момиче.
А не да ти казва,че не иска да излизаш с него и неговата компания.

DevilWish
08-03-2009, 18:46
Извинявай ,може би мнението ми не е това ,което очакваш ,но имам само 2 думи - > Детски работи ;)

RaZzer
08-03-2009, 19:12
RaZzer :
Какво си тръгнала да се впрягаш?! Просто момчето иска малко лично пространство с приятелите си... не търси подтекст в това! Това с другото момиче ми се струва абсолютно излишно впрягане от твоя страна - той не иска нищо с нея и тя не е причината да не иска да излизаш с тях! да но той каза че всички мн ме харесват и той винаги е твърдял че иска да съм част от компанията му и винаги ми е повтарял , че съм част от компанията му , но сега изведнъй не ме иска каза ми че когато въпросното момиче се махне (което няма да стане никога ) аз ще мога да излизам с тях оффф баси тъпото .................. :? :? :? :?

Това променя нещата... Е, той като ти го каза това (че можеш да излизаш с тях когато тая се махне) - ти не реагира ли по някакъв начин? :?

CheRnoKosKaA
08-03-2009, 19:25
Меко казано детски истории. Що пък да не излизаш с тях? Да не би да му пречиш като си там или какво...Най-добрете седнете и поговорете като големи хора, обясни му, че така не може и той, ако държи на теб, ще те разбере и ще направи нещо по въпроса (най-малкото ще се разбере веднъж завинаги с въпросното момиче)

vampirekiss
08-03-2009, 19:26
Аз мисля,че онази нещо му промива мозъка.Щом казваш,че си пада лесничка и е минала през доста,то колко му е и на твоя да е хвърлила око.Говори сериозно с приятеля си и му обясни как стоякт нещакта от твоята гледна точка.

П.П ако бях на теб щях да й начупя кокалите на онази.

kradinero
08-03-2009, 19:35
:shock: Моля?! Просто поговорете. Ако решиш, че прекалено много и се натиска... зарежи го. Да видим дали после няма да ти плачка в краченцата ;)

bog4eto
08-03-2009, 22:06
Ако човека излиза с компанията за да му е весело,а ти постоянно го ревнуваш от мацката и му правиш сцени-е прав напълно.

Ако не е така и ти просто искаш от време на време по една малка целувка,ако не друго и той не ти я дава-значи е кретен и не те заслужава.

0nem0retIme
08-03-2009, 22:59
Чесно казано ми е доста странно,че е постъпил така...
Поговори с него,обясни му как се чувстваш,какви са притесненията ти отнсно това момиче...той ще те разбере и ако те обича наистина,ще се опита да направи така,че ти да се чувстваш добре..Ако пак предпочете другото момиче пред тебе,явно целта му е друга.. :(

Hilary_
08-03-2009, 23:08
ооо и аз би хсе ядосала адски много ... и не само нацупила .. :? :?

Кво е тва ? Защо не можеш да излизаш с тях ? Нещо крие ли какво ? Вие така или иначе ще се карате пък сега за това, че не излизаш с тях.. файда никаква .. :? Приятеля ти нещо криво ги смята нещата .. поговори с него .. поведението м уе глупаво и налудничево .. :? :?

Faces
08-03-2009, 23:56
Иска да се натиска с момичето а може би не само това с един куршум 2 заека тя е курва и си знае че еднодневка лигави се с нея и си чеше егото докато ти послушно го чакаш...честно тоя е такъв тъпак че бих му теглил куршума но ми е по интересно как ти мамка му се връзваш на тъпотиите му ? Как изобщо търпиш това да те дели така и то заради момиче :shock:

lenito_sf
08-03-2009, 23:59
Излизай си с твойта компания, която "неволно" е 90% момчета, да видим няма ли да те зима в неговата компания. :)

Тфа е добра идея 8-) .. Иначе просто .. У лево !!! :-o

А иначе да те питам l0lz .. откае ги изкопа сички тия коментари за толко малко време бе ?! :lol:

Alex3nd
08-04-2009, 00:05
Зарязваш го и до 2 дни ще ти звънне ;)

sladkalady
08-04-2009, 05:51
Пфф нямам думи...Не иска да си в компанията му ,за да може да се зарибява с другата.Намери си и ти една компания ,в която да има мн момчета и да видим как ще реагира и дали ще му стане приятно...
Поговори с него,макар че едва ли има смисъл...Зарежи го

EarthShaker
08-04-2009, 06:46
ако имаш капка самоуважение го зарежи... бавна ли си

fire_cat
08-04-2009, 06:53
Ясно е, че оправданието му да не излизаш с тях заради връзката ви и състоянието й, е напълно фалшиво. Той явно също харесва онова момиче и просто не иска ти да си с тях, за да флиртува с нея. Намери си друга компания, а после ако още си сигурна в поведението му към момичето и наистина имаш себеуважение - зарежи го.

Marrisa
08-04-2009, 08:50
вие май от скоро сте заедно,тегли му Х-а и това е :grin:

golqmumnik
08-04-2009, 08:54
Недей напуска компанията,а започни да флиртуваш с някое момче от нея 8)

britneyfan
08-04-2009, 09:00
А ве хора вие всички - тегли му Х-са и аре!Ок искате да помогнете ама момичето го обича ся!!! :x

По темата поговорете, кави му , че те също са и твои приятели и неможе да ти забранява да се виждаш с тях.И съм съгласна с l0lZ (или какту там бише :D ).Направи същото да ако поне малко те обича ще те ревнува и ще види как си се почувствала.А относно К**вата от 4-ти километър- а ве що не и фърлиш един бой??? :lol: Ако се натискаше на моето гадже таа щях да я пидредя, че повече никога няма да се върне в компанията на гаджето ти!!! :grin:

YourPoison
08-04-2009, 09:04
Излизай си с твойта компания, която "неволно" е 90% момчета, да видим няма ли да те зима в неговата компания. :)
а така 8-)

slaboumcho
08-04-2009, 16:13
Повечето те съветват да го зарежеш, но може би не разбират, че ти го обичаш. Дори да е за последно гожори с него на дълго и на широко изяснете си всичко. сподели му всико, което те притеснява. не се притеснявай, че може да излезне глупаво да споделиш чувствата си може пък да се упомни. но не го оставяй от рас. аз ще те пожелая успех и чувствам, че всичко ще се оправи и скоро отново ще бъдете щастливи заедно :)