PDA

View Full Version : Коремни преси и подобни



istinska95
08-03-2009, 16:53
Абе да ви питам за коремните преси и други подобни упражнения.Вярно ли е че всъщност корема става само по голлям! Защото аз съм 176 и тежа 56-57 килограма.Мисля да сваля още 2-3 килца и успоредно с това да правя коремни преси обаче не знам дали с тях ще имам по плосък корем.А и да питам за по малки бедра всеки ден правя по 50-60 клека (не на веднъж) и дали това ще помогне?Ако имате някакви съвети давайте! :-) :-) :-)

emin3mchet0
08-03-2009, 16:56
Има и други упражнения :wink: Тук има много статии, ако не намериш нищо попитай чичко Googlе!

BlueCat
08-03-2009, 17:27
Най-добре намери най-подходящите за теб упражнения за цялостно стягане, а не само клякане и коремни преси.

Aries
08-03-2009, 17:35
Абе да ви питам за коремните преси и други подобни упражнения.Вярно ли е че всъщност корема става само по голлям! Защото аз съм 176 и тежа 56-57 килограма.Мисля да сваля още 2-3 килца и успоредно с това да правя коремни преси обаче не знам дали с тях ще имам по плосък корем.А и да питам за по малки бедра всеки ден правя по 50-60 клека (не на веднъж) и дали това ще помогне?Ако имате някакви съвети давайте! :-) :-) :-)
Попринцип мерките ти са повече от добре и няма смисъл от никакво отслабване.Ако все пак искаш да свалиш само 2-3 килца ... спри със сладкото и сухите храни за няколко 2-3 седмици и си готова ! Коремните преси ги прави по-бавно за да усещаш стягането и по-малко повторение и обратно .. ако искаш да сваляш мазно от корема ги прави повече с по-кратки паузи! :)

Brunetkaa
08-03-2009, 19:54
Защо малко не се поинтересуваш в гугъл при условие, че го пише..а пускаш тема... :?