PDA

View Full Version : Защо така ?



sweety_blondy
08-03-2009, 17:27
Здравейте!

Искам да попитам нещо. От няколко дена когато пишкам имам чувството , че не мога да си свръша до край тази нужда и все едно нещо се събира в мен,наболява ме малко когато ползвам тоалетната. Имам приятел,до сега не е ставало такова нещо. Може ли да е някаква инфекция или .. незнам какво е,може би трябва да отида на гинеколог,но първо реших тука да пиша ( някоя мацка може да е имала моя проблем )

------
преместена от Punisherrr

w0lf
08-03-2009, 17:29
проблем с бъбреците??? :shock:

LostSelf
08-03-2009, 17:29
имаше някаква болест при която имаш чувството ве неможеш да се изпишкаш до край,но за съжаление не помня името й.... :o може някой друг да се сети ако е чувал...иди на лекар :)

Irenchety
08-03-2009, 17:33
отиди на преглед, може да е нещо сериозно :?

sweety_blondy
08-03-2009, 17:35
w0lf не мисля,че е проблем с бъбреците .. може би Lostself е в правилната насока на мисълта ми .

BePoHuKa
08-03-2009, 17:38
имаше някаква болест при която имаш чувството ве неможеш да се изпишкаш до край,но за съжаление не помня името й.... :o може някой друг да се сети ако е чувал...иди на лекар :)Ами цистит бе хора ;) Аз съм го имала този проблем.. не е нищо страшно, спокойно :) много жени го имат. Цистита представлява възпаление на пикочния мехур. Отиваш на лекар,пишкаш в една чашка,той ти предписва някакви хапчета и готово.Даже не е задължително да е гинеколог (аз отидох при личния).Симптомите са: често ходене по малка нужда,след което имаш чувството ,че въоще не си отишла. Болки и парене повреме на уриниране. Неприятна миризма. Най-често се случва при жените,особено при полово активните. Лечението продължава около седмица. Ако имаш въпроси -питай.

П.С. не мисля,че това е правилният раздел :)

sweety_blondy
08-03-2009, 17:57
имаше някаква болест при която имаш чувството ве неможеш да се изпишкаш до край,но за съжаление не помня името й.... :o може някой друг да се сети ако е чувал...иди на лекар :)Ами цистит бе хора ;) Аз съм го имала този проблем.. не е нищо страшно, спокойно :) много жени го имат. Цистита представлява възпаление на пикочния мехур. Отиваш на лекар,пишкаш в една чашка,той ти предписва някакви хапчета и готово.Даже не е задължително да е гинеколог (аз отидох при личния).Симптомите са: често ходене по малка нужда,след което имаш чувството ,че въоще не си отишла. Болки и парене повреме на уриниране. Неприятна миризма. Най-често се случва при жените,особено при полово активните. Лечението продължава около седмица. Ако имаш въпроси -питай.

П.С. не мисля,че това е правилният раздел :)

мерси много за информацията . А ако отида в аптеката и попитам дали имаш нещо хапчета или каквото и да е за цистита,ще ми дадат ли или тябва направление от личния лекар ?

w0lf
08-03-2009, 18:03
най-добре отиди при личния лекар както каза вероника :)

BePoHuKa
08-03-2009, 18:07
имаше някаква болест при която имаш чувството ве неможеш да се изпишкаш до край,но за съжаление не помня името й.... :o може някой друг да се сети ако е чувал...иди на лекар :)Ами цистит бе хора ;) Аз съм го имала този проблем.. не е нищо страшно, спокойно :) много жени го имат. Цистита представлява възпаление на пикочния мехур. Отиваш на лекар,пишкаш в една чашка,той ти предписва някакви хапчета и готово.Даже не е задължително да е гинеколог (аз отидох при личния).Симптомите са: често ходене по малка нужда,след което имаш чувството ,че въоще не си отишла. Болки и парене повреме на уриниране. Неприятна миризма. Най-често се случва при жените,особено при полово активните. Лечението продължава около седмица. Ако имаш въпроси -питай.

П.С. не мисля,че това е правилният раздел :)

мерси много за информацията . А ако отида в аптеката и попитам дали имаш нещо хапчета или каквото и да е за цистита,ще ми дадат ли или тябва направление от личния лекар ?Ами виж сега,цистита може да е причинен от различни видове бактерии и не всяко хапче ще ти помогне.Да не говорим,че няма да ти го дадат ей така..Иди при лекаря и не губи време,защото няма да искаш да стане хроничен цистит и това да ти се случва всяка зима като настинеш ;)

LostSelf
08-03-2009, 18:17
имаше някаква болест при която имаш чувството ве неможеш да се изпишкаш до край,но за съжаление не помня името й.... :o може някой друг да се сети ако е чувал...иди на лекар :)Ами цистит бе хора ;) Аз съм го имала този проблем.. не е нищо страшно, спокойно :) много жени го имат. Цистита представлява възпаление на пикочния мехур. Отиваш на лекар,пишкаш в една чашка,той ти предписва някакви хапчета и готово.Даже не е задължително да е гинеколог (аз отидох при личния).Симптомите са: често ходене по малка нужда,след което имаш чувството ,че въоще не си отишла. Болки и парене повреме на уриниране. Неприятна миризма. Най-често се случва при жените,особено при полово активните. Лечението продължава около седмица. Ако имаш въпроси -питай.

П.С. не мисля,че това е правилният раздел :) еее изпреварила си ме,тъкмо се сетих коя беше :D

BePoHuKa
08-03-2009, 18:20
:D :-P

Amateur
08-03-2009, 22:22
Или бъбреците или нещо друго,отиди до личниа си лекар!