PDA

View Full Version : Посветено на ....



Monik08
08-03-2009, 17:32
Това е посветено на най-добрата ми приятелка ... След раздялата с приятеля й ! Да сълзливо е но такъв беше момента ... Не е нещо кой знае какво, но е от сърце !

Никога, никога, няма да те оставя сама,
Никога няма да бягаш сама в нощта,
Аз винаги ще съм с тебе до край,
До тебе ще бъда аз винаги знай.
Дупката зее, ужасната болка се лее,
Но знай ще отмине,
И ще прошепне пак някой "Вземи ме.."
Ще бъда до теб и в най-късния час
И .. Ако скочиш ти, скачам и аз !!!

Snickers
08-03-2009, 17:40
не харесах.

woshata
08-03-2009, 17:42
ем като за най-добра приятелка е твърде повърхностно и клиширано..

Snickers
08-03-2009, 18:21
^^ точно заради това не харесах.
можеше просто да ти излиза от сърцето... а не да събереш на едно място заучени фрази..
не става така.
не е хубаво.
щом е за приятелка, и то най-добри би било по-добре да ти излиза от сърцето, но наистина от сърцето..да може да се чувства, а то...

мое мнение.

amorfati
08-04-2009, 14:23
Дам...много е клиширано наистина.А за да го направиш толкова кратко,опитвайки се да го изпълниш с толкова много смисъл,който ти само си загатнала,трябва да имаш таланта да разказваш цели истории в няколко изречения,който ти май нямаш.Но сигурно в друго ти е таланта :) .Хубавото е че имаш приятелка,която да обичаш много,пазете си приятелството,много лесно се губи :?

Monik08
08-04-2009, 15:22
Ха .. Благодаря на всички но не сте ме разбрали много. Да много е клиширано, и е много късо и не е толкова чувствено колкото се очаква. Първо не съм го писала такаа нали да седна да мисля някво стихотворение, ами и писах коментар на неин профил в друг сайт и идеята не е за чувствено стихотворение а за нещо от рода на "ти си роза ти си крем.." ако щете.. ! Качих го просто щото стана някво с рима ии не чаак толкоз ужасно .. :) И благодаря за мненията все пак ! :)

PIF
08-04-2009, 18:56
само излагаш името :/