PDA

View Full Version : Бременна



SnEjAnKa1912
08-03-2009, 17:47
Здравейте! Казвам се Снежана и съм на 15 години. Правя секс около 4 месеца и преди 2 месеца приятеля ми реши да пробваме без презерватив и ме успокой,че няма да свърши в мен. За съжеление и двамата бяхме много невнимателни и не ни пукаше точно за това и той го направи. СВЪРШИ В МЕН! Цикълът ми закъснява и си направи около 10 теста за бременост и сички са положителни. Незнам какво да правя! Незнам как да кажа на нащите.Те ще ме убият. ;( ;(

sweety_blondy
08-03-2009, 17:54
оле горкичката ! пила ли си хапче ЕСКАПЕЛ което е до 3 дни след секс и поправя сторената грешка на приятеля ти? Направи си пак 1 тест и отиди на лекар ! Там ще ти каа кое е най-добре за теб . Само не се притеснявай и не се стресирай.знам че ти е напрегнато,защото аз съм на 17 години и ако ми се случи ще се шокирам

BePoHuKa
08-03-2009, 17:55
Ами аз колко пъти да повтарям?!?! КАТО НЯМАТЕ ОПИТ,НЕ РАЗЧИТАЙТЕ НА ГЛУПАВИТЕ СИ ГАДЖЕТА!! Те не са машини! Приятелят ти е виновен! А ти също! Защо се съгласи бе момиче? Глава на раменете нямаш ли? Дано това е урок за всички момичета!!!


И все пак,знам,че нямаш нужда от това в момента,за което се извинявам. Просто не се сдържах. Ти какво смяташ да правиш с бебето? При всеки вариант,трябва да кажеш на вашите. Каквото и да направиш няма да са доволни така е стискай зъби и..

п.с. те знаят ли,че си полово активна?

SnEjAnKa1912
08-03-2009, 18:00
Знам че беше огромна и глупава грешка. Знам че не трябваше да му давам,но.... Проблема е че ако нашите разберат ще ме накарат да направя аборт,а аз не искам. Искам да задържа бебето и да го гледам. Немога да си представя или да го убия или да го дам на други да го гледат.

BePoHuKa
08-03-2009, 18:03
Това,което си решила е много благородно,но осъзнаваш ли,че бебето е една голяма отговорност? Че приятелите ти ще те забравят набързо като надуеш корема,ще прекъснеш училище и ще стоиш с бебето? Това е ОГРОМНА отговорност. Не мисля,че на 15 ще можеш да се справиш. Само ако вашите се съгласят да го запазиш,ще може,защото те ще ти помагат в грижата за него,но едва ли ще искат малката им дъщеричка да ражда на 15/16..

SnEjAnKa1912
08-03-2009, 18:06
Да знам! И знам че ще ми е трудно,знам че като кажа на приятеля ми най-вероятно ще ме зареже,знам че ще трябва да прекъсна училище.....Оххх незнам толкова съм объркана. И се ядосвам колко съм глупава и колко съм наивна. ;( :Х

sweety_blondy
08-03-2009, 18:13
:( все пак направи нещо,докато не е късно. Или аборт или го запазвваш. Но наистина на 15 години едва ли ще можеш да го гледаш .. Подяволите къде ти е главата ?! Изнервям се на такива тъпанари,които правят квото си искат и после момичето страда ..

VerryBerry
08-03-2009, 18:29
На мен ли само ми се струва,че темата е ебавка? :?




..И ако все пак не е-по-добре направи аборт,кажи на вашите да ти намерят способен лекар,за да нямаш проблеми в бъдеще (на 15 си все пак,къде с това бебе сега?!)И следващия път-НИКАКЪВ СЕКС БЕЗ ПРЕЗЕРВАТИВ!Щом приятелят ти не може да те опази,не си позволявайте това "удоволствие"

l0lz
08-03-2009, 18:29
Яко, кво?!
Като не знаеш кво да прайш, ся ше си гледаш детенцето (ако не напрайш аборт) и ше се кефиш. Кажи на приятеля ти поне, че си бременна, да те зареже от ся още.. :razz:

LostSelf
08-03-2009, 18:39
Милата...и аз съм против аборта,но преди месец ми закъсня,чаках ли чаках,ноо само с чакането си останах и се замислих точно над този въпрос.Дадох си сметка,че немога да отдледам това дете,няма да мога да му дам всичко от което се нуждае,в крайна сметка си взех тест който за мой голям късмет се оказа отрицателен,но ако беше положителен щях да направя аборт.Това дете ще промени коренно твоя живот,а при положение че не си пълнолетна и самостоятелна ще промени и този на родителите ти...Помисли наистина добре,струва ли си и ти и детето да страдате заради една глупава постъпка.

amk933
08-03-2009, 18:40
Ако темата не е ебавка, според мен не трябва да постъпваш егоистично и да задържаш бебето, а да решиш дали си способна да го гледаш, да носиш отговорността за него и да го издържаш и въобще да прецениш всички факти свързани с отглеждането на едно дете. Без помощта на майка ти и баща ти на 15 най-малкото няма как да го осигуриш материално. Освен това трябва да го обсъдиш с гаджето ти и да видиш и неговата гледна точко. Но недей да задържаш бебето просто, защото така искаш и да го превръщаш в жертва на твоите прищявки. Едно бебе не е просто вещ, ами една огромна отговорност. И съобрази се с майка ти и баща ти също, защото най-малко ще си зависима от тях и едно бебе не е никак малък разход. Все пак те ще са тези, които ще ти помагат. Аи да прекъснеш училище също не е добра идея. Нали това бебе трябва да го гледаш с нещо? Със заплатата на чистачка няма как да стане, да не говорим, че и без висше ще ти е много трудно. Абе умната с решението и, ако ще правиш аборт побързай. Аз не съм много вещ, но мисля, че до 3 или 4 месец най-късно трябва да се премахне плода. А, ако ще те успокои до 90 ден бебето не е оформено, така че нищо няма да убиеш, ако го махнеш до тогава. Успех! И занапред действай с това в главата, а не с онова между краката. ;)

BePoHuKa
08-03-2009, 18:41
Яко, кво?!
Като не знаеш кво да прайш, ся ше си гледаш детенцето (ако не напрайш аборт) и ше се кефиш. Кажи на приятеля ти поне, че си бременна, да те зареже от ся още.. :razz:Тва беше жалко..

hamilcar
08-03-2009, 19:08
Трябва да кажеш на родителите си, идеята не звучи добре, но е най-уместната. Най-вероятно ще реагират остро, но е нормално. Ще ти помогнат, всеки нормален родител би го направил.

Extremescream
08-03-2009, 19:22
хубаво,искаш да задържиш бебето.Благородно,но глупаво.
Ако беше примерно на 18-19-20 това би било някак по-приемливо като отговор,ама на 15.
Ти не можеш за себе си да се грижиш,а какво остава за детето.А замислила ли си се какво ще му е на него?Ти като си на 22-3 то ще тръгва на училище.Не ми казвай,че очакваш родителите ти да се грижат за него,защото това си е чиста проба егоизъм.
И ако приятеля ти наистина те остави и ти го задържиш,какво ще му кажеш-Ми татко ти ме остави,защото не му се искаше дете на 15-16-17 (на колкото е там)
И ето какво става като правят секс без кондом хората.Цялата тая глупост с ''аз му имам доверие' е смехотворна.
Момиче,направили сте ОГРОМНА,ама ОГРОМНА идиотщина с приятеля ти.Сега ще си носите последствията.
Не ми пука за теб,ама никак.Но евентуално детето,което ще родиш не е виновно,че да има тежък живот просто защото родителите му са малоумни.Най-умното решение за мен е аборт,но избора си е твой.

BondageLady
08-03-2009, 19:25
Здравейте! Казвам се Снежана и съм на 15 години. Правя секс около 4 месеца и преди 2 месеца приятеля ми реши да пробваме без презерватив и ме успокой,че няма да свърши в мен. За съжеление и двамата бяхме много невнимателни и не ни пукаше точно за това и той го направи. СВЪРШИ В МЕН! Цикълът ми закъснява и си направи около 10 теста за бременост и сички са положителни. Незнам какво да правя! Незнам как да кажа на нащите.Те ще ме убият. ;( ;(

http://skepticalteacher.files.wordpress.com/2009/07/facepalm1.jpg

yahhooo
08-03-2009, 19:29
Трябва от 60 год нагоре да правиш секс

hamacs563
08-03-2009, 19:48
Виж,разбирам те и аз съм на 15 и въпреки,че знам да правя всичко (пера,чистя,готвя,справям се с всички наложени ми задачи имам и страхотни оценки в у-ще) съдя на по себеси,че няма начин да се справя с нещо такова.Не те съдя нова си в това.Помисли си струва ли си (организма ти не е развит като хората то може да се роди болно).Нима искаш да те гледат странно и да те съдят всички...Нима очакваш родителите ти да се грижат и за 2-ма ви? Сигорно осъзнаваш,че е отговорност и не само ами и мн други неща,но най-разумно е да направиш аборт.... Едно бебе не е просто да го галиш докато спи или да го извеждаш следобяд в парка....Памперси-60-90лв(приблизително 150бр/месец)
АМ-40лв.Дрехи,обувки,играчки,мо кри кърпи,козметика-150-300лв(много варира-например едни летни обувки са 6лв,а ботушките му за зимата са 50лв,по същия начин е и с дрешките.Храна(пюрета,биск ити,сухари,йогурти,каши)-150лв.Креватче, ваничка, количка, столче за хранене- към 1000 лв. и отгоре.
А от възраста ти ако се роди недоносено- хапва специализирано АМ до 6 мес. - 32 лв. кутията (стига за 3 дни).На 15 си струва ли си да объркаш 3 живота(твоя, на бебето и на приятеля ти на когото имаш доверие :) ).Мислиш ли,че би се справила с всичко това? То не е само да се купи родиш ли от тук нататъка живота ти става различен :) Сама си прави изводите

l0lz
08-03-2009, 20:05
Яко, кво?!
Като не знаеш кво да прайш, ся ше си гледаш детенцето (ако не напрайш аборт) и ше се кефиш. Кажи на приятеля ти поне, че си бременна, да те зареже от ся още.. :razz:Тва беше жалко..

И аз кво? :shock:

Marrisa
08-03-2009, 20:18
неможеш да гледаш дете на 15 ти самата все още си едно дете.гледай кви неща правиш!Себе си не можеш да гледаш пък кво остава за дете...много тъпо от ваша страна...и на двамата ! многооо сте зле :shock:

YourPoison
08-03-2009, 20:35
без коментар просто.. :-x

amk933
08-03-2009, 20:52
Айде спрете се малко безгрешните с вашите упреци. И да плюете и да не - станалото станало и надали тези ви отговори са полезни някому с нещо. По-добре давайте съвети, защото на всеки може да се случи. И ако утре вие сте на мястото на това момиче и нейното гадже надали ще се зарадвате, ако всички хвърлят камани срещу вас. Стореното - сторено. Спрете с офа и подкрепете човека. Времето назад няма как да върнете, а е повече от очевидно, че момичето си е взело поука.

Моето мнение го казах на предната страница.

Bixel
08-03-2009, 20:58
радвам се за тебе

sladkotykate
08-03-2009, 21:26
щом сте толко смели си търпете последствията

t0d1t0
08-03-2009, 21:33
значи така ... 1 сметки - 200 лева поне за аборт
500 лева за количка ... Хм кое да избера 8)
Ей като почнете да се губите , на 15 ще ми гледа дете :?
А бе нито сте готови за такава отговорност нито нищо :x Айде моля ви се ... И по добре няколко хора да кажат , че си направила аборт , отколкото всички да те осъждат как на 15 си родила и си провалила живота си! Айде недей такава. Кажи на вашите, 1-2 шамара и 2 часа конско ще ги издържиш , но ще ти помогнат! :)

hamacs563
08-03-2009, 21:42
значи така ... 1 сметки - 200 лева поне за аборт
500 лева за количка ... Хм кое да избера 8)
Ей като почнете да се губите , на 15 ще ми гледа дете :?
А бе нито сте готови за такава отговорност нито нищо :x Айде моля ви се ... И по добре няколко хора да кажат , че си направила аборт , отколкото всички да те осъждат как на 15 си родила и си провалила живота си! Айде недей такава. Кажи на вашите, 1-2 шамара и 2 часа конско ще ги издържиш , но ще ти помогнат! :)

200 лева за аборт :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Не че нещо (не оспорвам варианта да е 200 лв) но абортите са някъде от 60-70 до 100 максимум,а ако момичето не побърза ще стане прекалено късно и никой лекар няма да иска да напраи аборта :)

amk933
08-03-2009, 21:47
^^ 60, 70 до 100? В кой век живееш? Може и толкова да са, ама ти го прави, който ти се падне. В София при най-добрите гинеколози, ако искаш да си, трябва да им броиш 600 на ръка, ако не е станало и повече, защото тази цифра е от преди 3 години. 200 хич не са много. :)

t0d1t0
08-03-2009, 21:58
офф хора ... Примерно казах ... От къде да ги знам цените ... Скоро не ми се е налагало да ходя :smt102 И дано не ми се налага , ама бях чел тук 1 тема "Правих аборт" и момичето беше разяснило всичко и така ... А и преди бях чел , но наистина доооооооооооста е поскъпнало ... Но и зависи при кой ще ходиш :)

hamacs563
08-03-2009, 22:00
^^ 60, 70 до 100? В кой век живееш? Може и толкова да са, ама ти го прави, който ти се падне. В София при най-добрите гинеколози, ако искаш да си, трябва да им броиш 600 на ръка, ако не е станало и повече, защото тази цифра е от преди 3 години. 200 хич не са много. :)

Аз не съм казала,че са много :) И за твое сведение живея в века в който и ти :). И не ми е зор колко е :) + това България не е София ;)

fenasf
08-04-2009, 10:32
Supporting Abortion...

beliqsmok
08-04-2009, 10:38
Attention , Attention !!! We need an Abort :booooomb:

epizod
08-04-2009, 10:44
Ако си на 18+ е около 100 лв, ако си под 18 е почти 200 лв... поне така са ми казвали момичета дето са правили, а ако си на 30+ е безплатно. Не знам дали има разлика, в различни градове.
Колкото до темата... щяла да го гледа, какво ще гледаш бе.. :razz: нямаш и основно образование, с началното ? Родиш ли го, 90% си проваляш живота.

ravita
08-04-2009, 11:05
Хмм ами най - важното кажи на ваште . Най - добрата помощ и подкрепа ще намериш от тях . Най - добрия съвет които можеш да получиш е от твойте родители - не забравяй това !!

rozovsluncho
08-04-2009, 13:11
Колкото и да е благородно да го задържиш ти си на 15,все още неможеш да се грижиш за него,по добре е аборт колкото и гадно да ти се струва :( отиди на лекар и той ще те посъветва какво да правиш

Приятелят ти е най-големия глупак на света :-x

t0d1t0
08-04-2009, 15:16
Здравейте! Казвам се Снежана и съм на 15 години. Правя секс около 4 месеца и преди 2 месеца приятеля ми реши да пробваме без презерватив и ме успокой,че няма да свърши в мен. За съжеление и двамата бяхме много невнимателни и не ни пукаше точно за това и той го направи. СВЪРШИ В МЕН! Цикълът ми закъснява и си направи около 10 теста за бременост и сички са положителни. Незнам какво да правя! Незнам как да кажа на нащите.Те ще ме убият. ;( ;(

Чей чей чей ... Ми миналия месец не ти ли е идвало бе :lol: :razz: Много добре обясняваш или аз хич не бивам по математика:D

Magic_Girl
08-04-2009, 17:27
Ти си мн зле да се доверяваш на момчета, които все още нямат опит!!! Естествено, че може да свърши без да се усети, оше е малък за да се контролира. Не е трябвало да се съгласяваш. Не знам какво друго да ти кажа.

BePoHuKa
08-05-2009, 04:05
Яко, кво?!
Като не знаеш кво да прайш, ся ше си гледаш детенцето (ако не напрайш аборт) и ше се кефиш. Кажи на приятеля ти поне, че си бременна, да те зареже от ся още.. :razz:Тва беше жалко..

И аз кво? :shock:Ми, млъкваш :shock: :shock: :shock: (лелее,че сложно беше :shock: )

Ufff
08-05-2009, 11:01
как ще го раждаш бе.... луда работа

l0lz
08-05-2009, 11:04
Яко, кво?!
Като не знаеш кво да прайш, ся ше си гледаш детенцето (ако не напрайш аборт) и ше се кефиш. Кажи на приятеля ти поне, че си бременна, да те зареже от ся още.. :razz:Тва беше жалко..

И аз кво? :shock:Ми, млъкваш :shock: :shock: :shock: (лелее,че сложно беше :shock: )

:lol: :lol:

hamacs563
08-05-2009, 11:12
Нашата Снежанка се загуби,за да каже какво е станало :-o :-o :-o :-o

dido90
08-05-2009, 11:17
а Честито другата година работете за второ поне знаеш че си бременна
http://vbox7.com/play:223a792b

Xrisenceto
08-05-2009, 11:20
Да беше пила ескапел,кво ме питаш мене кво да прайш???Като сте толкова безотговорни ще си търпите последствията :-x пф... :?

pifiella
08-05-2009, 11:21
щом сте толко смели си търпете последствията
Да, то това е най- лесно да се каже!В такъв момнент на човек не му е до такива "задълбочени" размисли!Най е лесно да съдим момичето,а не да го разберем...... :-o

titinkaa
08-05-2009, 11:40
Трябва да кажеш на родителите си, идеята не звучи добре, но е най-уместната. Най-вероятно ще реагират остро, но е нормално. Ще ти помогнат, всеки нормален родител би го направил.
+1

stefetoo0
08-05-2009, 12:11
На мен ли само ми се струва,че темата е ебавка?
1+
Не виждате ли,че това е 1 бъзик...Тя се бъзика :x :?

y0vcho
08-05-2009, 13:36
Казваш на вашите и правиш аборта няма как да го гледаш това бебе иначе това което искаш да направиш е мн хубаво ама ... няма как :?

presityxo
08-05-2009, 15:39
лелеееее............. :-o

misslowe
08-05-2009, 15:45
На мен ли само ми се струва,че темата е ебавка? :?




..И ако все пак не е-по-добре направи аборт,кажи на вашите да ти намерят способен лекар,за да нямаш проблеми в бъдеще (на 15 си все пак,къде с това бебе сега?!)И следващия път-НИКАКЪВ СЕКС БЕЗ ПРЕЗЕРВАТИВ!Щом приятелят ти не може да те опази,не си позволявайте това "удоволствие"

;-) охх .. стрес !!!

snupito
08-05-2009, 16:19
Имаш два варианта, да го задържиш или да абортираш.

Кажи на вашите -> ако още не си. Да ще ти се карат.
Ако го родиш може да направите така че да излезне дете на майка ти и да ти стане брат/сестра, с малко връзки няма да има проблем. Това малко ще прикрие срамът след години но <- това са глупости.

Най-добре абортирай и можеби след около 8 год. пак ще имаш шанса да бъдеш мама.

Over&Out

t0d1t0
08-05-2009, 18:21
о боже ... Хора четете мненията! Истината е някъде там ;) :D

uNvaLuabL3
08-05-2009, 21:27
наистина много ми е жал за тебе, но да родиш на 15 не е най-добрата идея :? представям си ако бях на твое място, щях да съм много уплашена, но все някак щях да кажа на родителите си и 100% щях да махна детето, което е най-разумната постъпка в случея, колкото теб съм на години и много добре те разбирам и действай по бързо, че да не стане късно

Made_of_Pain
08-05-2009, 23:19
Ми да те убият, тъпа крава, такава.

MetalMiho
08-05-2009, 23:51
Знам че беше огромна и глупава грешка. Знам че не трябваше да му давам,но.... Проблема е че ако нашите разберат ще ме накарат да направя аборт,а аз не искам. Искам да задържа бебето и да го гледам. Немога да си представя или да го убия или да го дам на други да го гледат.

Първо искам да се извиня за съмнението си , защото ако това е истина наистина не ти трябват допълнителни притеснения , но все пак и преди го е имало това нещо , на 15 дала на приятеля си без презерватив , той свършва в нея , тя забременява , неиска да каже на техните , неиска аборт иска да го гледа ...... Ако това е шега не си заслужава има и други начини да се забавляваш
А ако е истина ами , нищо друго не ти остава усвен да кажеш на родителите си , а ако наистина искаш да задържиш детето (на тази възраст е лудос) изчакай 2 ,3 месеца да ти проастне корема и тогава няма да имаш избор , а приятеля ти и той сериозно ще загази , ще трябва да се ожениш за него за да могат нещата да са в рамките на закона и той и ти ще трябва да напуснете училище и да работите за издръжка на детето , СПОРЕД МЕН , НЕ ТИ Е СЕГА ВРЕМЕТО ЗА ДЕЦА , ЖИВЕЙ СИ ЖИВОТА ДОКЪТО МОЖЕШ , ЗА ДЕЦА ВРЕМЕ ИМА МНОГО !!!


И отново казвам тази тема ми мирише на ебавка но шанса е 50 на 50 за това се извинявам ако е истина ....... :?

epizod
08-06-2009, 10:44
а приятеля ти и той сериозно ще загази , ще трябва да се ожениш за него за да могат нещата да са в рамките на закона и той и ти ще трябва да напуснете училище и да работите за издръжка на детето?
Няма ли 18 години, никои нищо не може да му каже, камо ли да се жени за нея, тук не е Турция или Иран. Като навърше 18 по съдебен път ще плаща 100-тина лв на месец. :)

CrazySweety
08-06-2009, 11:28
Главата затова стои на раменете,а не в гащите.
Щом си толкова глупава сега си гледай детето ти нали това искаш,но знай че си съсипваш живота [-X :smt021

amk933
08-06-2009, 13:56
а приятеля ти и той сериозно ще загази , ще трябва да се ожениш за него за да могат нещата да са в рамките на закона и той и ти ще трябва да напуснете училище и да работите за издръжка на детето?
Няма ли 18 години, никои нищо не може да му каже, камо ли да се жени за нея, тук не е Турция или Иран. Като навърше 18 по съдебен път ще плаща 100-тина лв на месец. :)

Не са 100, а 60 и няма да ги плаща, ако не припознае детето, което до колкото разбирам няма да се случи. :)

eikichi
08-06-2009, 18:26
Мале, кукло, неам думи. :D

Немърлива ралта! Не ви е срам, деца без презервативи, а моля ви са малко уважение. Я неискам да гледам страна от 14 годишни бременни. Лелее, тва ша е пълната селяния.. :razz:

knadoi
08-06-2009, 19:10
xahxahxah айде стига бее
ква е тая мания да се ебете на по 12-15 БЕЗ ПРЕЗЕРВАТИВИ :shock:
та и детето искала да запази :shock:
съжалявам ама...точно такива като теб най-много смях ми правят :lol:

cccrrr
08-06-2009, 21:49
темата е ебавка според мен ;)

vichevv
08-06-2009, 22:05
малеее и срама нямате....

MetalMiho
08-07-2009, 11:46
темата е ебавка според мен ;)

+1

AwwwSugar
08-07-2009, 12:46
пфф не стига ,че си на 15и ти е рано колкото и да казваш "готова съм" ............готова си ама за нешо други как може да сте толкова загубени без презерватив да го правите тцтцт..........като си готова за секс на 15 дано си готова и за последствията ... :x :-x

haritov
08-07-2009, 16:06
Имаш два избора,аборт или да го задържиш.И в двата случая вашите разбират,по-добре кажи докъто е време не си струва да се криеш,няма да е за дълго!

hamacs563
08-07-2009, 20:47
Ей така и не се появи Снежанка да ни ккаже какво е станало...жалко само,че наистина е малко тъпо това дето го иска :?.Но кой знае може вече да е направила аборт :o

TROGDOR
08-08-2009, 23:14
Тук само бременни...тва да не ви е спешно отделение...

Rebirthing
08-08-2009, 23:55
Трябва да ядеш един голям бой ако питаш мен :x детето е отговорност все пак, ако толкова не искаш да правиш аборт по-добре го дай за осиновяване.Хммм сложна ситуация...дете да гледа дете или да направи аборт с риска да няма повече деца в бъдеще, при всички случаи родителите ти ще разберат :o .

taini4kata
12-02-2009, 19:59
zdravei snejana!az na 15 noemvri pravih abort!sa6to kato teb men sa6to me be6e strah da kaja na roditelite si,i za tova v na4aloto skrih ot tqn 4e sam bremenna!hodih pri edna genikolojka da mi podvatrdi 4e sambremenna i tq mi kaza 4e sam bila v 7 sedmica i daje mi pusna pulsa na beb4eto!i tq me popita dali imam bqlo te4enie i az i kazah 4e imam leko i tq kaza 4e ne bilo normalno da hodq za izledvaniq.az otidoh no v edin moment razbrah 4e trqbva tozi problem da go spodelq s na6ite i da go razre6ime zaedno!kazah im edna ve4er,da bqha ujaseni no se radvam 4e im kazah za6toto kato otidoh pri moqta si ginekolojka se okaza 4e o6te dva ili tri dni ako bqh iz4akala nqma6e da moga da go mahna!i za tri dni vsi4ko se podredi i vsi4ko prikliu4i!da gadno 6te ti e da im kaje6 i 6te si zagubqt doveriqto si kam teb,no pone 6te si jiva i zdrava i 6te te zavedat tam kadto trqbva a ne pri kasapi!ako iska6 moje da ti dam tela na moqta ginekolojka da otide6 pri neq mn e dobra i vnimatalna!ako iska6 samo pi6i

rapple
12-02-2009, 21:45
,, a aко темата не е плосък бъзик и информацията от Снежи е достоверна, то плодът трябва да е вече на 2 месеца... :-o
..
Незнам, дете, загазила си яко. :?
Не разбирам и как ти е хрумнало да се допитваш до Форум, пълен с поне 2/3 по-големи идиоти и от тебе. (Ако съдим по тенденцията всяка втора тема да алармира за гаф на 14/15 годишни и бременност, открита пост фактум 8) )
Казваш на родителите си и.. аборт... ако не е твърде късно вече. :?

Valento
12-02-2009, 21:55
,, a aко темата не е плосък бъзик и информацията от Снежи е достоверна, то плодът трябва да е вече на 2 месеца... :-o
..
Незнам, дете, загазила си яко. :?
Не разбирам и как ти е хрумнало да се допитваш до Форум, пълен с поне 2/3 по-големи идиоти и от тебе. (Ако съдим по тенденцията всяка втора тема да алармира за гаф на 14/15 годишни и бременност, открита пост фактум 8) )
Казваш на родителите си и.. аборт... ако не е твърде късно вече. :?
Сългасен съм с колегата , помеждодругото плодът може да се убие до 3 месеца от бременността ... поне така знам аз ... но трябва да кажеш на приятеля си , и двамата трябва да си поемете отговорността и да се жените .... и се смятам за поканен да ви е честито !!!

MyNameIsDidi
12-03-2009, 06:29
неразумна си :lol:

gogo4o4o
12-11-2009, 19:25
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: ТИ В РЕД ЛИ СИ ДА ГО ПОСЛУШАШ БЕ!!! КАК МОЖЕ ДА ПРАВИТЕ СЕКС БЕЗ ПРЕЗЕРВАТИВ НА ТАЯ ВЪЗРАСТ?!? НЕ СИ ЛИ ЧЕЛА ШИБАНИЯ ФОРУМ ДОСЕГА?!? НА ВСЯКА ВТОРА ТЕМА Е СПОМЕНАТО ЧЕ НЕ ТРЯБВА ДА СЕ КОПУЛИРАТЕ БЕЗ ПРЕЗЕРВАТИВ?!? АМАН... И все пак се надявам да се справиш със ситуацията и да си жива и здрава. Аз всяка вечер ще се моля говедата като приятеля ти да измрат. :o :o :o :o :( :( :( :( :( :(

anichka12345678
12-11-2009, 20:05
Здравейте! Казвам се Снежана и съм на 15 години. Правя секс около 4 месеца и преди 2 месеца приятеля ми реши да пробваме без презерватив и ме успокой,че няма да свърши в мен. За съжеление и двамата бяхме много невнимателни и не ни пукаше точно за това и той го направи. СВЪРШИ В МЕН! Цикълът ми закъснява и си направи около 10 теста за бременост и сички са положителни. Незнам какво да правя! Незнам как да кажа на нащите.Те ще ме убият. ;( ;(
Първото което трябва да направиш е да споделиш с родителите ти ,колкото и да те е страх.Несмятам ,че трябва да те опреквам за тази ти постапка ,но несмятам ,че си способна на 15 години да земеш правилното решение .Сподели родилите ти са тези,които трябва да те подкрепят.Пожелавам ти всичко да се управи .

anichka12345678
12-11-2009, 20:06
Здравейте! Казвам се Снежана и съм на 15 години. Правя секс около 4 месеца и преди 2 месеца приятеля ми реши да пробваме без презерватив и ме успокой,че няма да свърши в мен. За съжеление и двамата бяхме много невнимателни и не ни пукаше точно за това и той го направи. СВЪРШИ В МЕН! Цикълът ми закъснява и си направи около 10 теста за бременост и сички са положителни. Незнам какво да правя! Незнам как да кажа на нащите.Те ще ме убият. ;( ;(
Първото което трябва да направиш е да споделиш с родителите ти ,колкото и да те е страх.Несмятам ,че трябва да те опреквам за тази ти постапка ,но несмятам ,че си способна на 15 години да земеш правилното решение .Сподели родилите ти са тези,които трябва да те подкрепят.Пожелавам ти всичко да се управи .

siyancheto
12-20-2009, 10:26
#-o Аз също мисля , че е майтап,ако не е майтап много здраво си загазила.1-то нещо което трябва да направиш е да кажеш на родителите си , разбира се те ще ти се развикат , но след това ще ти кажат какво да направиш ;-) .Мисля , че трябва да направиш аборт , а да родиш когато си готова за детенце. :)

revolver
12-20-2009, 10:37
Ами аз колко пъти да повтарям?!?! КАТО НЯМАТЕ ОПИТ,НЕ РАЗЧИТАЙТЕ НА ГЛУПАВИТЕ СИ ГАДЖЕТА!! Те не са машини! Приятелят ти е виновен! А ти също! Защо се съгласи бе момиче? Глава на раменете нямаш ли? Дано това е урок за всички момичета!!!


И все пак,знам,че нямаш нужда от това в момента,за което се извинявам. Просто не се сдържах. Ти какво смяташ да правиш с бебето? При всеки вариант,трябва да кажеш на вашите. Каквото и да направиш няма да са доволни така е стискай зъби и..

п.с. те знаят ли,че си полово активна?


Защо по дяволите прпдължавате да правите секс без презарватив ?

Тъпи ли сте не знам защо !

t0d1t0
12-20-2009, 10:42
тая до сега да имаше издут корем бе... Защо още обсъждате тая тема?! Бахти бавните,сети ли се кога да отговарят.

Azgalor
12-20-2009, 11:06
ЖАЛКО ЧЕ ИМА ТОЛКОВА НАИВНИ МОМИЧЕТА И ТОЛКОВА НЕГРАМОТНИ МОМЧЕТА!!!!! :? :? :? :?

radoslav4o
12-20-2009, 12:44
Егети тъпите деца .... :-x

DarityGirl
12-20-2009, 13:03
аман от бременни малолетки,има достатъчно предпазни мерки,но никой не се сеща за тях. :?

Cucko0
12-20-2009, 13:07
Темата е стара бре Снежанка сиг вече е мама :D

DarityGirl
12-20-2009, 13:09
е Снеже кажи мамче или момиче е поне :D

ecstazy
12-20-2009, 13:32
е Снеже кажи мамче или момиче е поне :D :-D :D