PDA

View Full Version : как той да ме хареса



swadyrana
08-03-2009, 19:24
ima edno mom4e deto mnogo go haresvam hodihme na koncert edin den poneje az igraq narodni tanci i tam be6e toi a toi e brat na ednA moq fr sytrinta otidohme na basein i tam si govorihme ama malko mislq 4e toi me haresva poneje kato se oburna samo me gleda :oops: oba4e nesum sigyrna :x ta hora kak da go nakaram da me haresva :oops:

vampirekiss
08-03-2009, 19:29
Пфф.Значи няма сигурна рецепта за това какво трябва да правиш за да те хареса.

П.П май точтите не ги признаваш,а кирилицата още по-малко.

BondageLady
08-03-2009, 19:29
ima edno mom4e deto mnogo go haresvam hodihme na koncert edin den poneje az igraq narodni tanci i tam be6e toi a toi e brat na ednA moq fr sytrinta otidohme na basein i tam si govorihme ama malko mislq 4e toi me haresva poneje kato se oburna samo me gleda :oops: oba4e nesum sigyrna :x ta hora kak da go nakaram da me haresva :oops: :-)

http://imagechan.com/images/epic%20fail.jpeg

RaZzer
08-03-2009, 21:43
Е, ти сама каза, че най-вероятно те харесва... затва не се измъчвай с глупости, ами му се обади и се вижте само двамата - така ще му покажеш, че има нещо от твоя страна, а той ако има нещо към теб - ще действа! :)

Hilary_
08-03-2009, 21:48
Първо пиши на кирилица ..

И второ питай го .. ии не можеш да накараш някой да те хареса.. :?

bog4eto
08-03-2009, 21:49
приложи сила.. :shock:

Brunetkaa
08-03-2009, 21:54
Бъди естествена :)

mitternacht
08-03-2009, 22:16
"Зайбне, проста ли си ма, Зайбне?"
Та и аз така питам.Ако не си-значи нищо не трябва да правиш и ще те хареса.Ако си... то пак има шанс да те хареса, ако и той отговаря на т'ва изискване.Ако ли пък не.... няма шанс.

0nem0retIme
08-03-2009, 22:52
Бъди естествена :)

Бях го писала и в една друга тема вече.... :(

Priceless
08-03-2009, 23:45
Бъди естествена :)

Това ако го чуя още веднъж ... :o

haritov
08-03-2009, 23:58
не можеш той сам трябва да го направи

Sh@d0w
08-04-2009, 04:38
Не се заблуждавай,всяко момче заглежда момичетата на басейна :? Все пак за да разсееш съмненията си говори с него на тази тема.

swadyrana
08-04-2009, 07:17
не само на басейна ме гледаше и като пристигнахме в хотела и вечерта в ресторанта

Sh@d0w
08-04-2009, 07:19
не само на басейна ме гледаше и като пристигнахме в хотела и вечерта в ресторанта

На зор е.

mitternacht
08-04-2009, 08:16
не само на басейна ме гледаше и като пристигнахме в хотела и вечерта в ресторанта

На зор е.

И му свършва "Емека"-та!!!


Дали мога да се накарам, да отговоря сериозно на темата?Май мога.
Харесала си брата на някаква"фр"-ка.Спокойно може да значи французойка, ама познавайки изнасиления диалект знам, че явно значи приятелка.Жалко, че не е първото, щях да те карам да ме запознаеш.
Същия бил на концерт с народни танци в публиката.Явно те харесва, особено ако не слуша такова.Ако слуша, може пък просто да се е насладил на самото представление.Така че това не е никакво доказателство.
Отишли сте на басейн.И той те е гледал.Уау.Би било интересно, ако сте там и си говорите, ама той изобщо да не те погледне.
-Здравей!
-Здрасти (гледа в облаците).
-Как си?
-Добре (тоя път гледа към водата, старателно опитвайки се да погледне навсякъде, но не към теб).

Понеже не ми се иска да развалям мечтите на малките деца, няма да кажа, че най-вероятно е зяпал и старателно оглеждал долната половина на банските ти.По-точно задната част на долната половина.

8) Бе не ме слушай, нищо чудно, да те е харесал и след малко да ти звънне да излезете "на кафе" (без Гала).Всякакви неща стават по тоя свят.

"Как мога да го накарам, да ме харесва?"
Можеее.... с калашник, дори с обикновен пистолет може.Най-добре, обаче, ще подейства виаграта.

HarumScarum
08-04-2009, 09:40
Вместо да седиш пред ''компа'' и да чакаш съвет от непознати,които нищо незнаят за теб и поти с нищо не могат да ти помогна,обади му се и излесте на кафе,на разходка в парка..Незнам от кои град си и какво може да се прави там :)

swadyrana
08-04-2009, 09:44
нямам му телефона само в училище се виждаме и понякога на танцовата :(

SunSmile
08-04-2009, 09:50
Няма 10 правила, с които той да те хареса бе! Говори с него, наблюдавай му държането и ако той наистина нещо те харесва ще го покаже, ще направи нещо... Изчакай малко... и тогава може ти да предприемеш нещо

lipsvashh_mi
08-04-2009, 09:53
най-лесно е щом имате общ познат,още по-малко сестра му...започни по-често да излизаш с тяхната компания и да се сближавате..бъди себе си-ако те хареса хареса,ако не здраве...
ПП Само 1 не знам-защо си мислите,че можеш да накараш някой да те хареса..едва ли не да го принудиш....ако не си неговият тип и да се промениш коренно братче пак няма да стане номера :?