PDA

View Full Version : приятелство???



urbangirl
08-03-2009, 20:28
От началото на миналата учебна година започна всичко между мен и момчето,за което ще спомена.цяла година тъпите му закачки водеха до скандали, но дори когато се карахме между нас си личеше,че има привличане.от октомври досега излизахме почти всеки месец,но той твърдеше,че не ме харесва дори съм му безразлична.а всички ми казваха как постоянно гледа към мен,но аз мисля че вината е моя аз не бях себе си постоянно се надувах говорех глупости от сорта на тъпо богаташче и тн.в момента дори не си говорим подминава ме се ,като пътни знаци,не мога да разбера дали има и е имал чувства към мен??/Но сякаш като го погледна и усещам ,че има1аз също имам,но кажете ми трябва ли да се променя и какво по-точно ,за да ми прости и какво трябва да направя,за да спечеля приятелството му (самия него,като приятел) или поне да ми проговори!??????????????

bloody_tower
08-03-2009, 20:31
Смятам, че един разговор няма да бъде излишен. Извини му се. Може да ти проговори, но приятелство се печели с времето.

Hilary_
08-03-2009, 20:33
Ами опитай се да се сближите .. отново .. да види, че си се променила .. може би прекалено много си го издразнила .. с това твое поведение .. :? Но виж ако започне той да се прави на голяма работа недей да му търчиш по гъза чувствайки се виновна за миналото, в което ти си се държала така .. ако има желание няма да се направи на кретен "за да ти го върне" .. :-o

П.С. дано ме разбра .. :D :D

CheRnoKosKaA
08-03-2009, 20:47
Свържи се с него, излезте, поговорете си, изяснете си нещата и готово. А ако се направи на важен не се занимавай повече с него. Все пак не си длъжна да бягаш след него..не е единствен :)

PurpleDream
08-03-2009, 20:59
Смятам, че един разговор няма да бъде излишен. Извини му се. Може да ти проговори, но приятелство се печели с времето.

+1

faflqgaby
08-03-2009, 21:12
здравеите, момичета и момчета ...
понеже видях , че има тема със заглавие " приятелство???" и си казах ..."Е това е моята тема!!!" ... проблема ми сигорно е често срещан (според мен де) ... Таа... да започвам с проблемчето ми :( ... от две години се познавам с едно момче и с него бяхме , и сме приятели , но преди една седмица нещо стана ... Откакто стояхме една вечер заедно до 1:30 АМ и гледахме звезди (само като приятели) , нещо в него се промени...Промени се , в смисъл, че започна да ме харесва... Преди четири дена вече много си личеше започна да ме целува да ме прегръща и т.н. ... той явно не обича да говори по такива въпроси или просто го е срам... седяхме преди 2 дена заедно и аз му казах, че явно аз трябва да направя първата крачка в тая връзка..., а той,горкия, не знаеше какво да каже... След като се прибрахме (а ние тъкмо се прибрахме като му го казах това) и той ми каза че с всички , с който е ходил , не му е пукало какво ще направи или как ще се държи, а с мен не е искал да сбърка и е трябвало всичко да е перфектнокато е с мен... после допълни , че и го е срам малко, но не е знаел от какво...Аз му казах , че може да е , защото до преди няколко днибяхме приятели, а сега сме много повече от приятели :( Това е горе-долу добре... Обаче аз може би харесвам друг , а него го имам само за приятел... вече и аз нз какво да направя... тази вечер той заминава на море и ще имам 10 дни да помисля какво да направя... трябва ли да съм с него или не трябва??? говорих с приятелките ми .... те не знаят какво да ме посаветват. Затова потърсих помощ във Форума на "TeenProblem" ... Моля ви посаветваите ме какво да направя... ИСКАМ ДА СЪМ ЩАСТЛИВА С ЧОВЕКА ДО МЕН!!!! В някой моменти го имам само като приятел... А в друг момент , когато ме прегърне се чувствам като в безтегловност .... а с другото момче се чвствам по-зряла и ми е хубаво... просто не мога да обясня ... трудно ми е... :( :smt087 :neutral: :neutral: :!: :!: ](*,) ](*,) :-k :-k

sladkotykate
08-03-2009, 21:20
извини му се че си се надувала и поговори с него

Kukumqvka
08-03-2009, 21:22
Извини му се ..

RaZzer
08-03-2009, 21:27
По темата на urbangirl: като се надуваш и правиш неща без да ги мислиш - после трябва да си понасяш последствията :) Сега можеш да говориш с него, но едва ли той просто така ще пренебрегне гордостта си...

За faflqgaby: Ако искаш лично отношение към проблема - по-добре си пусни отделна тема ;) Все пак - само ти можеш да решиш кой ти допада повече, но решавай навреме - не ги разигравай, за да не останеш от два стола на земята!

0nem0retIme
08-03-2009, 23:09
Поговорете и му се извини...Ако той не приеме извинението ти и пак се държи така,зарежи го...Направила си каквото трябва,от него зависи...а и всеки прави грешки... :)
И винаги,в отношенията ти с хората,бъди естествена... :)

Sh@d0w
08-04-2009, 04:54
... Обаче аз може би харесвам друг , а него го имам само за приятел... ... ИСКАМ ДА СЪМ ЩАСТЛИВА С ЧОВЕКА ДО МЕН!!!! В някой моменти го имам само като приятел... А в друг момент , когато ме прегърне се чувствам като в безтегловност .... а с другото момче се чвствам по-зряла и ми е хубаво... просто не мога да обясня ... трудно ми е... :( :smt087 :neutral: :neutral: :!: :!: ](*,) ](*,) :-k :-k

Най-добре ти самата си изясни какво искаш.Изясни си кой искаш да бъде "човека до теб".Помисли сама.Не оставяй другите да решават вместо теб,все пак не те ще ходят с него,а ти самата.Виж какво притежава единия като качества,после ги сравни с другия.Ще бъде трудно,но на този свят всичко е така ;)

fire_cat
08-04-2009, 07:03
Смятам, че един разговор няма да бъде излишен. Извини му се. Може да ти проговори, но приятелство се печели с времето.

+1

Hilary_
08-04-2009, 07:58
Към faflqgaby : Трябва да си избереш един от двамата .. недей така да се раздвояваш, защото все някой ще пострада и естествено ТИ ще си виновна .. решавай бързо, за да не стане късно .. :-o

urbangirl
08-04-2009, 08:12
да съгласна съм до голяма степен със вас и ви благодаря за съветите , но трябва ли да се променя, като характер и да съм по-тиха примерно в класа,за да го спечеля дори за приятел,защото аз съм от хората които не толерират простаците а в класа са предимно такива и често се карам,може би това е причината да се надувам просто защото искам да не се доближават до мен,ако съм себе си прекаляват и често бивам излъгана!Но съм твърдо решена да оправя нещата между мен и него!и той сега е на море няма как да го извикам или видя, в скайпа сме блокирани ,изтрих му номера ,а приятелят му му пълни главата с глупости за мен

mitternacht
08-04-2009, 08:25
От началото на миналата учебна година започна всичко между мен и момчето,за което ще спомена.цяла година тъпите му закачки водеха до скандали, но дори когато се карахме между нас си личеше,че има привличане.от октомври досега излизахме почти всеки месец,но той твърдеше,че не ме харесва дори съм му безразлична.а всички ми казваха как постоянно гледа към мен,но аз мисля че вината е моя аз не бях себе си постоянно се надувах говорех глупости от сорта на тъпо богаташче и тн.в момента дори не си говорим подминава ме се ,като пътни знаци,не мога да разбера дали има и е имал чувства към мен??/Но сякаш като го погледна и усещам ,че има1аз също имам,но кажете ми трябва ли да се променя и какво по-точно ,за да ми прости и какво трябва да направя,за да спечеля приятелството му (самия него,като приятел) или поне да ми проговори!??????????????

**** глупостите, честно!
И то защо- защото и аз бях свидетел на такива неща, м-у съученици.Дори в последните години на даскало.И после, уж знаете какво искате!
Значи, ако някое момиче ме обижда, пък аз още малко ще я докарам до рев, то тогава и двамата се обичаме, ама още не го знаем.
Мисля си, ако милото и нежно държание не помага, а това е дори без абсолютно никаква лична изгода и облага, и искам някое момиче да ме хареса, то оо... неее... в никакъв случай не бива да се държа мило с нея.Стигат няколко шамара, няколко псувни, тръшване със суплекс (така ли беше оная хватка) и дори разбит нос.Това впечатлява и респектира!
И после се оплаквате от последствията.

ХЪм.. извинявам се за първоначалната реакция.
Предполагам и извинение от твоя страна стига, пък оня ако не е пълен гьон ще те разбере.При все, че си (явно и надявам се) тихичко и добро момиче.