PDA

View Full Version : Настоятелното момче от Skype...



SuMmEr_KiSS
08-03-2009, 20:59
Доста е тъпо,но немога да спра да мисля за това...значии както и да е има едно момче което познавам от irc и skype от сигурнооо 5 години и той все искаше да се видим и аз все отказвах защото необичам да се виждам с хора от Internet ,ноо един ден случайно се видяхме и след това той отново ми писа в скайп и настоявада се видим . Започнах адски много да го харесвам..ии ето навих да излезем :D ии видяхме се и тъй тръгнахме да се разхождаме говорехме си някфи глупости общо взето околоо 1ч през това време и на кафе отидохме и нищо...въпреки че беше настоятелен да се видим и т.н. накрая след този час решихме да ставаме от кафето щото беше адски тъпо...и аз имах оговорка с едни аверки да се видя в същото кафе само че от др страна и тръгваме ни с въпросното момче и той ми казва ще оставаш ли тука или да ходим нанякаде и аз реших да тръгнем да се разходим още малко и седнахме на една пейка и дойдоха неговите приятели...напушиха се малко и той стана доста по разговорлив беше седнал до мен на пейката и ми говореше тихо някфи неща и раших да си тръгвам и той ме изпрати и нито прегръдка нито целувка само си подаде ръката за чао и каза че ще се чуем но не се е обаждал ....ако не ме е харесеал защо настояваше да се видим след като вече сме се виждали преди би трябвало да е разбрал дали ме харесва или не...не е нито срамежлив нито нищо...

PurpleDream
08-03-2009, 21:03
ами според мен е искал да излезете пак,за да се опознаете по-добре и може да не те е прегърнал или целунал може би,защото това му е начина...нз

CheRnoKosKaA
08-03-2009, 21:19
Може да е искал да те опознае по-добре и в последствие да не си му допаднала чак толкова много. А това, че ще ти се обади може да го е казал просто от учтивост или пък е зает с нещо и няма време да се видите и затова не ти се обажда. :)

Kukumqvka
08-03-2009, 21:19
ами според мен е искал да излезете пак,за да се опознаете по-добре и може да не те е прегърнал или целунал може би,защото това му е начина...нз

и пак си мисля,че тя е права :)

RaZzer
08-03-2009, 21:29
Може да не ти е харесал характера или пък просто да е решил да не прибързва...

Hilary_
08-03-2009, 21:34
Може да е искал да те опознае по-добре и в последствие да не си му допаднала чак толкова много. А това, че ще ти се обади може да го е казал просто от учтивост или пък е зает с нещо и няма време да се видите и затова не ти се обажда. :)
+++

0nem0retIme
08-03-2009, 23:05
Може да не ти е харесал характера или пък просто да е решил да не прибързва...

+1

Sh@d0w
08-04-2009, 04:47
Може да се е сдухал дедазнам.

fenasf
08-04-2009, 09:06
от 5 години?! Ебаси! Ми излезте пак там не е кой знае какъв проблем.

HarumScarum
08-04-2009, 09:46
Щом не ти се е обадил,може би не иска да излизате пак.Тук идва въпроса дали ти иксаш да излезнете..Ако искаш направи нещо по въпроса ;)

Priceless
08-04-2009, 09:49
Еми обади му се ти просто :?

lipsvashh_mi
08-04-2009, 09:56
опознал те е и е решил,че не си човека ,с който иска да ходи..тъпото в случая е ,че вместо да си останете с приятелските отношение той е развалил всичко,държейки се като кретен и страхливец.. :?

HarumScarum
08-04-2009, 10:08
опознал те е и е решил,че не си човека ,с който иска да ходи..тъпото в случая е ,че вместо да си останете с приятелските отношение той е развалил всичко,държейки се като кретен и страхливец.. :?
Първо - ти учил/а ли си,че изречението започва с главна буква?!
И второ - това че е искал да излезнат не значи че непременно е искал да''ходят'' :lol: Честно мноо сте зле хора :D

mArMaLaDkA
08-04-2009, 10:19
Не си му допаднала, пък го е било страх да ти го каже по телефона, да не говорим за очи в очи.

Sh@d0w
08-04-2009, 10:21
Не си му допаднала, пък го е било страх да ти го каже по телефона, да не говорим за очи в очи.

На такива хора им казвам комплексирани идиоти.

SuMmEr_KiSS
08-04-2009, 10:49
За това,че не ми се е обадил ОЩЕ....намирам оправдание ,защото знам със сигурност че няма валчер и т.н ама поне от някой приятел можеше да намери за един смс..както и да е...тъпото е ,че аз исках да си тръгна той настоя да се разхождаме още и т.н после почна да ми говори мн мило..и накрая нищо..незнам нещо не ми стана ясно въобще..всъщшност след това му пратих смс ,който казваше нещо от рода че ми е допаднал като човек смисал нито да му кажа "ДА МН ТЕ ХАРЕСВАМ",за да не си помисля "таз пък не ме позн вече ми са слага..." хем пък да разбере че ми е допаднал..емм незнам ще изчакам още малко ако не..здраве да е..гадно е че рядко харесвам човек веднага трябва ми доста време попринцип пък ся ..

HarumScarum
08-04-2009, 11:13
С тея СМС-си :? . Обади му се '' Кво стаа ,искаш ли пак да излезнем,или не? " .К'во толкова има?Успех! ; )

YourPoison
08-04-2009, 11:21
Може да е искал да те опознае по-добре и в последствие да не си му допаднала чак толкова много. А това, че ще ти се обади може да го е казал просто от учтивост или пък е зает с нещо и няма време да се видите и затова не ти се обажда. :)

ElisaDay
08-04-2009, 12:55
Ее ми драсни му един смс ти, де.. или му пиши в скайп щом няма валчер и не може да ти отговори :))

TeenSpirit
08-04-2009, 13:12
к'во е т'ва ваЛчер.... ](*,)

fenasf
08-04-2009, 13:53
к'во е т'ва ваЛчер.... ](*,)

http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=148623&postdays=0&postorder=asc&start=10

misslowe
08-04-2009, 13:56
Може да е искал да те опознае по-добре и в последствие да не си му допаднала чак толкова много. А това, че ще ти се обади може да го е казал просто от учтивост или пък е зает с нещо и няма време да се видите и затова не ти се обажда. :)

:) :P

TeenSpirit
08-04-2009, 14:04
к'во е т'ва ваЛчер.... ](*,)

http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=148623&postdays=0&postorder=asc&start=10

то ако всеки тръгне да пише както мисли за правилно ще е мн забаввно...

myHeartIsOnlyForYou
08-04-2009, 15:03
А колко време мина откакто ти е казал,че ще ти се обади???

devi
08-04-2009, 16:51
Някой момчета са малко срамежливи в това отношение. Помня 1 мой бивш имаше супер самочувствие-супер готин и разговорлив, но като дойдеше момента за прегръдка или целувка и той блокираше. :D Да бяхте видяли как ме гушна истински за първи път-седяхме на 1 пейка 1 до друг и той точно като по филмите се протегна и си сложи ръката зад мен, НО се оказа, че съм прекалено далече :D , побутна се малко към мен и с показалец ми докосна рамото, а аз отвътре си умирах от смях. После се помръдна още малко и разгеле пре доволно ме гушна. :D Не съм вярвала, че ще ми се случи нещо подобно и, че все още има момчета, които исползват този трик-не се ли усещат, че са смешни. :D
За момчето-дай му време и ще се отпусне.