PDA

View Full Version : Неизвестен сайт за запознанства



dadode
08-04-2009, 00:23
Здравейте.Имам 1 снимка и долу в десният ъгъл е изрязана рекламата на сайта за запознанства.Повтарям пак,долу в десният ъгъл.На някой известно ли му е,кой може да е сайтът.Ето и снимката :
http://img145.imageshack.us/img145/2269/sitef.th.jpg (http://img145.imageshack.us/i/sitef.jpg/)
И аз съм изрязъл лицата,за да не остане някой сърдит.Сайтът не е svalki.bg и impulse.Моля помогнете!

TheBlackStranger
08-04-2009, 06:24
Не съм чул да има врачки в форума. :shock: :shock: :shock: От къде да знаят хората кой е тоя сайт ти си изрязал всичко ?

dadode
08-04-2009, 07:00
Не съм чул да има врачки в форума. :shock: :shock: :shock: От къде да знаят хората кой е тоя сайт ти си изрязал всичко ?
Ами съдържанието на снимката мисля,че не е важно,за да се опредли от кой сайт е.Важно е премахнатото лого.Просто питам,ако някой знае.

doomkillerr
08-04-2009, 07:31
Ами съдържанието на снимката мисля,че не е важно,за да се опредли от кой сайт е. Важно е премахнатото лого.Просто питам,ако някой знае.

Здравей "dadode". Както каза "TheBlackStranger" - не знам да има "врачки" във форума. Предоставил си някаква снимка, по която никой не може да се ориентира за какво става на въпрос. Щом ти си изрязал лицата и логото от снимката, защо по дяволите ни караш да гадаем за какъв сайт става на въпрос.

П.С. - Айде малко по сериозно, при следващото пускане на тема!!! #-o

dadode
08-04-2009, 08:42
Ами съдържанието на снимката мисля,че не е важно,за да се опредли от кой сайт е. Важно е премахнатото лого.Просто питам,ако някой знае.

Здравей "dadode". Както каза "TheBlackStranger" - не знам да има "врачки" във форума. Предоставил си някаква снимка, по която никой не може да се ориентира за какво става на въпрос. Щом ти си изрязал лицата и логото от снимката, защо по дяволите ни караш да гадаем за какъв сайт става на въпрос.

П.С. - Айде малко по сериозно, при следващото пускане на тема!!! #-o
Само лицата съм изрязал.Логото го беше изрязал друг и затова търся отговор :).Не Ви карам да гадаете ето така :).

dadode
08-04-2009, 10:55
Site Found : Za1.bg :).

hamilcar
08-04-2009, 21:11
Site Found : Za1.bg :).