PDA

View Full Version : Е ли нормално слид толкова време.....



alex_91
08-04-2009, 11:34
здравейте,макар и с риск да прозвучи като поредната лигава и банална история,аз реших да споделя....Е,вече близо година съм сама.Защо?Защото един младеж,намиращ се на огромно разстояние от мен, ми взе ума,не знам как го направи,но успя....Да,бившият ми приятел,липсва ми страшно много,въпреки че не съм го виждала от толкова много време,той продължава да е в мислите ми.С главата ти осъзнава,че нещата никога няма да са същите и все пак една малка част от мен продължава да вярва....Когато един човек те е предал веднъж,то той винаги може да го направи и втори път....и все пак съм склонна да простя,наистина ми е трудно да продължа,колкото и егоистично да звучи.....Възнамерявам да напиша следния смс"Дълго се чудих какво да ти напиша и дали изобщо да го правя,защото вече не знам,дали думите ми значат нещо за теб и все пак....липсваш ми,липсва ми начинът,по които ме караше да се чувствам.Не храня и грам надежда,че може някога да сме отново заедно,а и така е по-добре,просто исках да го знаеш." А какво ще спечеля с изпращтането на съобщението....нищо :)

Sh@d0w
08-04-2009, 11:36
Защо сте скъсали?кажи малко повече...

lipsvashh_mi
08-04-2009, 11:39
може и да спечелиш....ако той също още храни същите чувства-тогава каво?...ще те еяд,че не си го изпратила проклетия смс и ще се чудиш...
прати го и веж-ако няма ответна реакция,ок продължи нататък пък ако има-направи всичко по силите си да сте заедно...
въпреки,че наистина -човек предаде ли те 1 път го прави пак и пак и пак :?

alex_91
08-04-2009, 11:41
Защо сте скъсали?кажи малко повече...

Защото ми изневери,поради редките ни срещи.....След като се разделихме и двамата се ревахме по телефона

Priceless
08-04-2009, 11:42
По-добре не се връщай към миналото. Каквото било - било ;)

HarumScarum
08-04-2009, 11:42
Моито момиче ,поне се постараи малкооо четиво да пишеш.
Относно проблема ти,замисли се,ще му пратиш СМС-а
в по-добрия случаи тои ще се направи че не го е прочел
в другия случаи ще се съберете и ще бъдеш наранена отново.
Така че по-добре просто се опитаи да го забравиш.

Sh@d0w
08-04-2009, 11:44
Защо сте скъсали?кажи малко повече...

Защото ми изневери,поради редките ни срещи.....След като се разделихме и двамата се ревахме по телефона

А не се ли страхуваш че,ако някога въобще се съберете отново ще бъдеш наранена по същия начин?Както каза @Priceless остави миналото назад. ;)

valdesbg
08-04-2009, 11:45
Моито...постараи...четиво...с учаи...опитаи

Кво викаш, четливо да пише девойчето.. :-D

Иначе Лили е моят човек :)

alex_91
08-04-2009, 11:45
Моито момиче ,поне се постараи малкооо четиво да пишеш.
Относно проблема ти,замисли се,ще му пратиш СМС-а
в по-добрия случаи тои ще се направи че не го е прочел
в другия случаи ще се съберете и ще бъдеш наранена отново.
Така че по-добре просто се опитаи да го забравиш.

Извенявам се за правописа,просто не съм свикнала на кирилица....А относно забравянето.....вече година се опитвам да направя точно това

HarumScarum
08-04-2009, 11:56
Моито момиче ,поне се постараи малкооо четиво да пишеш.
Относно проблема ти,замисли се,ще му пратиш СМС-а
в по-добрия случаи тои ще се направи че не го е прочел
в другия случаи ще се съберете и ще бъдеш наранена отново.
Така че по-добре просто се опитаи да го забравиш.

Извенявам се за правописа,просто не съм свикнала на кирилица....А относно забравянето.....вече година се опитвам да направя точно това
Нямаш друг избор.. Или по-точно другия избор е да бъдеш наранена отново.С времето ще го забравиш(без значение колко време е) за да ти изневери значи няма никакви чуства към теб,и не те уважава..Няма смисъл да го преживяваш отново.Успех мацка! :)