PDA

View Full Version : Какво мислите за изневярата?



ragi
08-04-2009, 15:28
Идва ли време когато е необходима? (http://kakvomislish.com/za-iznevqrata.htm)

Sh@d0w
08-04-2009, 15:34
Какво ще рече необходима :shock: Няма такова нещо.Изневярата е нещо което може да разруши една връзка,и се случва обикновено когато единия от партньорите не е много наясно какво иска. :?

vesSynkaa
08-04-2009, 15:45
Как така да е необходима?! За мен изневярата е нещо .. т'ва доказва колко партньорът ти "държи" на теб ..Щом изневеряваш значи нещо във връзката куца .. Много пъти ми се е искало ей така да опитам с друг, докато си имам гадже, но не съм го правила, колкото и скучна да е ставала връзката ни .. Все пак уважавам човека до себе си !

IndependentGirl
08-04-2009, 15:51
Изневярата е нещо, което не бих простила.. а и не бих направила.. :!: :)

Sh@d0w
08-04-2009, 15:52
Изневярата е нещо, което не бих простила.. а и не бих направила.. :!: :)

Никога не казвай никога ;)

ragi
08-04-2009, 15:54
По този въпрос има много различни мнения :)

Obi4amMaikaTi
08-04-2009, 16:08
Neshto bez koeto edna fryzka e skycha ... ne e priqtno kogato nqkogo ti izneferi obache fseki edin ot nas gu e prafil ... nqkoi umishleno dr narochno za da si fyrnat neshto ... no e fakt che e neshto boleznono i fsyshtutu freme neobhodimo ... p.s.Obicham te Vessy

IndependentGirl
08-04-2009, 16:17
Изневярата е нещо, което не бих простила.. а и не бих направила.. :!: :)

Никога не казвай никога ;)

Никъде не съм написала "никога" 8-) :D

Не бих простила изневяра, защото това е предаване на доверието ми.. :? а доверието е в основата на една връзка според мен.. :)
Не бих изневерила, защото добре се познавам и съм наясно със себе си (хах.. само как прозвуча :lol: ), а и не бих го причинила на човека, когото обичам, за да ревнува; за изпитание на връзката; за разнообразие или други такива глупости.. :? Щом съм с него значи го обичам и му имам доверие.. и следователно трябва да оправдая и неговото доверие, а ако нещо във връзката куца и не е на ред.. го изясняваме или я приключваме и след края сме независими един от друг и всеки си прави каквото си иска.. :-D :)

rozovsluncho
08-04-2009, 16:20
Какво ще рече необходима :shock: Няма такова нещо.Изневярата е нещо което може да разруши една връзка,и се случва обикновено когато единия от партньорите не е много наясно какво иска. :?

И аз съм на това мнение! За пореден път се съгласявам с теб 8-)

rozovsluncho
08-04-2009, 16:22
Изневярата е нещо, което не бих простила.. а и не бих направила.. :!: :)

Никога не казвай никога ;)

Никъде не съм написала "никога" 8-) :D

Не бих простила изневяра, защото това е предаване на доверието ми.. :? а доверието е в основата на една връзка според мен.. :)
Не бих изневерила, защото добре се познавам и съм наясно със себе си (хах.. само как прозвуча :lol: ), а и не бих го причинила на човека, когото обичам, за да ревнува; за изпитание на връзката; за разнообразие или други такива глупости.. :? Щом съм с него значи го обичам и му имам доверие.. и следователно трябва да оправдая и неговото доверие, а ако нещо във връзката куца и не е на ред.. го изясняваме или я приключваме и след края сме независими един от друг и всеки си прави каквото си иска.. :-D :)

Добре обичаш го всичко е ок и отиваш на море и срещаш адския пич със страхотно държание,мил,добър,грижове ,красив и се влюбваш... кфо прайм тогава :D искаш да си с приятеля си обаче те влече и към морския гларус 8-)

mArMaLaDkA
08-04-2009, 16:28
Добре, че аз като ходих тая година на море, си нямах приятел. 8-) То не е смешно, ама...

rozovsluncho
08-04-2009, 16:29
Добре, че аз като ходих тая година на море, си нямах приятел. 8-) То не е смешно, ама...

:lol: :lol: как знам аз :-D :-D :-D :-D :-D

IndependentGirl
08-04-2009, 16:43
Изневярата е нещо, което не бих простила.. а и не бих направила.. :!: :)

Никога не казвай никога ;)

Никъде не съм написала "никога" 8-) :D

Не бих простила изневяра, защото това е предаване на доверието ми.. :? а доверието е в основата на една връзка според мен.. :)
Не бих изневерила, защото добре се познавам и съм наясно със себе си (хах.. само как прозвуча :lol: ), а и не бих го причинила на човека, когото обичам, за да ревнува; за изпитание на връзката; за разнообразие или други такива глупости.. :? Щом съм с него значи го обичам и му имам доверие.. и следователно трябва да оправдая и неговото доверие, а ако нещо във връзката куца и не е на ред.. го изясняваме или я приключваме и след края сме независими един от друг и всеки си прави каквото си иска.. :-D :)

Добре обичаш го всичко е ок и отиваш на море и срещаш адския пич със страхотно държание,мил,добър,грижове ,красив и се влюбваш... кфо прайм тогава :D искаш да си с приятеля си обаче те влече и към морския гларус 8-)

Така.. 8-) Първо не съм влюбчива и не мога да се влюбя в човек преди да съм го опознала като характер.. :? Момчето може само да ми е станало симпатично и бихме могли да си поговорим или да флиртуваме и толкова.. 8-) В никакъв случай нещо повече.. :? И не бих рискувала заради някаква лятна зарибявка да си съсипя връзката.. после ще има да ме гризе съвесттаа.. 8-) Просто не бих го причинила на приятеля ми, ако ще и Брад Пит да е :lol: Имам силна воля и като реша и преценя, че няма да направя нещо.. значи няма.. :-P :D

mArMaLaDkA
08-04-2009, 16:43
'Бе не съм се влюбвала аз, ама все си харесвах някой на всяка минута. 8-) Не ми беше лесно тогава.

Nellynka
08-04-2009, 17:18
ъ как така необходима? :-o

Изневярата е нещото ,от което се изгубва доверието,ако няма такова няма и връзка.Просто не са ми изневерявали и не съм изневерявала,а и не бих простила , защото веднъж изгубеното доверие , се връща или много бавно...или изобщо :?

Hilary_
08-04-2009, 17:29
Ако си с точния човек и не си разпоретина не не идва ... :? :?

Какво мисля ли? Че е най - долното и непростимо нещо, което някой може да нарпави за човека до себе си .. :?

golqmumnik
08-04-2009, 17:44
Аз затова съм казал на мойта-ако си харесаш някого толкова много-казваш ми и късаме,никакъв проблем от моя страна,същото важи и за мен.Но не и да крие и такива работи

mitternacht
08-04-2009, 17:46
Идва ли време когато е необходима? (http://kakvomislish.com/za-iznevqrata.htm)

Ти омъжена ли си?Вероятно не.
Следователно-няма изневяра.
Като се омъжиш, тогава се притеснявай.До тогава всичко са лапешки истории.

misslowe
08-04-2009, 17:49
Какво ще рече необходима :shock: Няма такова нещо.Изневярата е нещо което може да разруши една връзка,и се случва обикновено когато единия от партньорите не е много наясно какво иска. :? ;-)

bloodylips
08-04-2009, 18:55
Какво ще рече необходима :shock: Няма такова нещо.Изневярата е нещо което може да разруши една връзка,и се случва обикновено когато единия от партньорите не е много наясно какво иска. :?
+1

executor313
08-04-2009, 19:04
Изневярата е нещо, което не бих простила.. а и не бих направила.. :!: :)

Никога не казвай никога ;)

Никъде не съм написала "никога" 8-) :D

Не бих простила изневяра, защото това е предаване на доверието ми.. :? а доверието е в основата на една връзка според мен.. :)
Не бих изневерила, защото добре се познавам и съм наясно със себе си (хах.. само как прозвуча :lol: ), а и не бих го причинила на човека, когото обичам, за да ревнува; за изпитание на връзката; за разнообразие или други такива глупости.. :? Щом съм с него значи го обичам и му имам доверие.. и следователно трябва да оправдая и неговото доверие, а ако нещо във връзката куца и не е на ред.. го изясняваме или я приключваме и след края сме независими един от друг и всеки си прави каквото си иска.. :-D :)

Добре обичаш го всичко е ок и отиваш на море и срещаш адския пич със страхотно държание,мил,добър,грижове ,красив и се влюбваш... кфо прайм тогава :D искаш да си с приятеля си обаче те влече и към морския гларус 8-)

Така.. 8-) Първо не съм влюбчива и не мога да се влюбя в човек преди да съм го опознала като характер.. :? Момчето може само да ми е станало симпатично и бихме могли да си поговорим или да флиртуваме и толкова.. 8-) В никакъв случай нещо повече.. :? И не бих рискувала заради някаква лятна зарибявка да си съсипя връзката.. после ще има да ме гризе съвесттаа.. 8-) Просто не бих го причинила на приятеля ми, ако ще и Брад Пит да е :lol: Имам силна воля и като реша и преценя, че няма да направя нещо.. значи няма.. :-P :D


IndependentGirl как искам повечето момичета да са като теб...имам същото мислене като теб...искам да имам доверие на момичето до мен и да съм сигурен че НИКОГА (повтарям НИКОГА) не би ми изневерила...както и аз на нея...

по темата: моето мнение е че изневярата е ужасно нещо, което не бих направил без причина...може би бих го направил само когато момичето го заслужава

RaZzer
08-04-2009, 21:07
По този въпрос има много различни мнения :)

Или си изневерила, или ти се иска да изневериш и търсиш някой да ти успокои съвестта... :roll:

CrazySweety
08-04-2009, 22:54
Изневярата е най-подлото нещо,което може да направи човек.До вчера си казвал "обичам те", а утре забиваш нож в гърба на човека до теб.
Общо взето противна картинка.

sladur4etyYy
08-04-2009, 22:57
как ще е необходима, тя руши всичко в 1 връзка. това е нещото, което съм си казала, че никога няма да простя. адски подла, долна, неуважителна и жалка постъпка.

[B]a[N]D[i]T[k]a
08-05-2009, 02:33
изневярата не мисля че е необходима ако наистина уважаваш човека до теб :) аз не бих я простила, не бих и направила нещо такова ... :)

Sladurcho
08-05-2009, 02:57
изневярата е най-шибаното и долно нещо което може да направиш спрямо човека до теб.... ти да ходиш да си правиш кефа а той да си мисли че ти го обичаш и искаш да си само с него... баси филма...! Не бих изневерил на приятелката ми дори и за да и го върна за нещо... защото знам какво ще ми е на мен ако тя го направи и е тъпо да и го причинявам! казал съм и ако нещо не и харесва или не иска да е с мен да ми го каже няма какво да ходи да се зарибява с някой друг и да ми говори на мен колко мноооого ме "обича" изневеряват само идиотите :) (лични мое мнение)

JenataKoTka
08-05-2009, 04:10
Пф.. какъв е смисъла да нараниш някой само за да си доставиш удоволствие с "непознатото".. С молба към всички.. Поставете се на мястото на гаджето си.. Как ш се почуствате ако тя/той иде да спи с първия/та срещнат/а.. За вас ше си остане само тва "Защо го направи,какво не съм ти дала" и " с какво е по добър/а от мен.. :)

BePoHuKa
08-05-2009, 05:26
Изневярата е грешка,която много хора имат нещастието да допуснат и може да бъде пагубна за някои връзки. Аз смятам,че съм склонна да простя една изневяра, защото вярвам, че за всяка грешка има прошка :)

Nam3less3
08-05-2009, 05:27
Има семейства, в който мъжът или жената си има любовник, но това не води до проблеми. Просто вече не могат да се задоволяват сексуално. И хората проявяват разбиране в тези случай.

BePoHuKa
08-05-2009, 05:29
Има семейства, в който мъжът или жената си има любовник, но това не води до проблеми. Просто вече не могат да се задоволяват сексуално. И хората проявяват разбиране в тези случай.Рядко.. по-скоро си затварят очите според мен ..

Aicken
08-05-2009, 06:00
необходима е ако искаш да съсипеш човека до теб до край

sladkalady
08-05-2009, 06:05
Изневярата никога не е необходима.По-добре е да оставиш човека ,с който си и да си намериш друг/а,отколкото да го нараняваш по такъв подъл начин.Това си е направо предателство...

VictoriaF
08-05-2009, 07:12
Благодаря ragi има много интересни теми на този сайт kakvomislish com

alex3540
08-15-2009, 22:36
За мен изневярата е нещо, което никога не бих простила .Зависи от човека, с когото съм, но едва ли бих го направила, въпреки че много лесно се поддавам на изкушенията :D :( :D :)

umri
08-15-2009, 23:37
Изневярата е нещо, което трябва да бъде много добре премислено и пресметнато преди да бъде извършено.

Python5
08-17-2009, 02:24
Да.