PDA

View Full Version : Продавам 3D Очила Magenta + Green - 5 лв./бр.



coolshop
08-04-2009, 16:09
3D Очила Magenta + Green

Подходящи са за всички 3D филми, които изискват magenta+green очила. Ефекта с тези очила е почти толкова добър колкото и в кината. В момента това е едно от най-добрите и достъпни решения за гледане на 3D филми в домашни условия. Тези очила са идеални за новите 3D филми, като:

Coraline

My Bloody Valentine

Journey to the Center of the Earth

Цената за един чифт(брой) е 5 лв./бр.

------------------------------------------------------------

Продукта се намира във Варна.
Доставката за други градове се извършва с фирма Еконт Експрес, а заплащането е с наложен платеж при доставката.

Всички оферти може да разгледате на сайта в подписа, където при покупка над 25 лева получавате 50% отстъпка от цената на доставката, а при покупкa над 50 лева доставката е безплатна.


Skype: cool-shop.co.cc
GSM: 0876406338

http://gal.neogen.ro/galleries/neobizz/bg/62/4f/fa65cd81_0070000699334_l.jpg

ScreamGirl
08-17-2009, 21:19
А има ли ефект наистина,разпитвам кои от приятелите ми искат да си купят,за да поръчам,но не искам да ги подведа!Има ли ефект наистина,да си изтегля 3D филм е да го гледам на компютара...Веднъж се излъгах с едни очила,дето не действаха... :o :x :? :( Като видя картонени и почвам да си мисля,че нищо няма да стане,но много искам 3D кино у дома,така че бих искала малко мнения и да се уверя,че действат...Тогава ще има голяма покупка :)

coolshop
08-18-2009, 06:32
Ефектът е добър, но тези очила не стават за всички филми. За по старите филми трябват cyan+red. В домашни условия е много трудно да се постигне същият ефект както в кината, но тези очила поне според мен се доближават най-много до ефекта в Арена примерно. Досега доста хора поръчаха първо по един брой да тестват и не са се оплакали и сега поръчват още. В момента няма бройки но след 10 дена ще има.

ScreamGirl
08-18-2009, 06:43
Мхм,ясно!Засега съм навила няколко човека,ама още не са много сигурни :-D :grin: