PDA

View Full Version : Любовта ме мрази



SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
08-04-2009, 17:41
за нещастие ... изпитвам смесени чувства към нея ... но май ще я намразя и аз ... смотско чувсто, хех?

Hilary_
08-04-2009, 17:43
хех ше спреш ли с тъпите си теми а ????

Punisherr ?? (sry ако ти бъркам ник-а) :?

mitternacht
08-04-2009, 17:45
за нещастие ... изпитвам смесени чувства към нея ... но май ще я намразя и аз ... смотско чувсто, хех?


Шит хепънс ол дъ тайм 8)

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
08-04-2009, 17:46
Темата не е тъпа и не е ебавка ... щом не ти е интересна не влизай ... бахти смърфската злобофилия ...

Повечето ми теми са смислени и тясно/широко свързани с любовта ... жалко, че админското съсловие не чатка ...

Snickers
08-04-2009, 17:52
:(

ravita
08-04-2009, 18:07
Ами да кога се отказваме да търсим любовта тя ни намразва . А когато тя ни намрази и ние я намразваме . Няма смислен живот без любов ! :)

lunichkataaa
08-04-2009, 18:09
Еее и защо реши,че те мрази???

RaZzer
08-04-2009, 18:59
за нещастие ... изпитвам смесени чувства към нея ... но май ще я намразя и аз ... смотско чувсто, хех?

А какво трябва да кажем ние?!... Ако искаш съвет - опиши ситуацията, ако си искал да споделиш - нищо не разбрахме, а при останалите варианти - темата май става безсмислена! :roll:

DevilWish
08-04-2009, 19:22
Нещо не ми е ясно какво казваш

vampirekiss
08-04-2009, 20:48
По-добнре да мразиш любовта или по-скоро да се лъжеш,че я мразиш,отколкото да мразиш себе си и живота си.Поне аз така мисля.

Python5
08-04-2009, 20:52
изпитвам смесени чувства към нея ... но май ще я намразя и аз



Повечето ми теми са смислени и тясно/широко свързани с любовта ...
Повечето ти теми били свързани с нещо, което мразиш ...

Това от човек с над 5000 поста в тази кланица за души ...

Да знаеш, че джи-питата получават новите талони с направления за специализирана лекарска помощ на първо число всеки месец. За Август сигурно вече са свършили, но в името на здравето си, недей да пропускаш Септември.

Sladurchoo
08-04-2009, 21:05
недей да се настройваш толкова негативно към любовта .. все пак както всяко нещо в живота и тя си има хубава страна .. и всеки човек я открива рано или късно .. :) :)

nqkafsi_tam
08-04-2009, 21:23
супер ти си луд невероятно!!!

FeelMyPain
08-04-2009, 21:25
изпитвам смесени чувства към нея ... но май ще я намразя и аз



Повечето ми теми са смислени и тясно/широко свързани с любовта ...
Повечето ти теми били свързани с нещо, което мразиш ...

Това от човек с над 5000 поста в тази кланица за души ...

Да знаеш, че джи-питата получават новите талони с направления за специализирана лекарска помощ на първо число всеки месец. За Август сигурно вече са свършили, но в името на здравето си, недей да пропускаш Септември.
owned!

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
08-04-2009, 22:09
изпитвам смесени чувства към нея ... но май ще я намразя и аз



Повечето ми теми са смислени и тясно/широко свързани с любовта ...
Повечето ти теми били свързани с нещо, което мразиш ...

Това от човек с над 5000 поста в тази кланица за души ...

Да знаеш, че джи-питата получават новите талони с направления за специализирана лекарска помощ на първо число всеки месец. За Август сигурно вече са свършили, но в името на здравето си, недей да пропускаш Септември.
owned!

Тотално ... всъщност направления за специализирана лекарска помощ се взимат по всяко време на месеца ... ела да се възползваме заедно


и бтв затапването ти е по-скоро слаба аналитична прозорливост ... с лек привкус на хумористичен индивидуализъм ... опит за форумна елитарност ... повечето ми теми за доста позитивни или пародийно натоварени ... факта за твоят идеологичен астигматизъм ...

ПС: Психотерапевтите са много добри съветници. Препоръчвам ги ... с направление 45 дневна програма е безплатна... помагат при депресивни състояния и тем подобни. Шегата ти беше неуместна и жалка. Не губи надежда ... и твоята звезда ще угасне.