PDA

View Full Version : Майка му ме мрази...



narciso
08-04-2009, 18:24
майка му ме мрази. мисли ме за сектантка. казала му 4е до месец тряя да скъсаме ина4е да си събира багажа и да се маха....
тя е луда и супер зле,... мисли се за по набожна от господа...
аз не съм сектантка!!!!! христианка съм си ... но не ям месо и тя е решила че е на религиозна основа!!!!!!????? не е така
виждали сме се няколко пъти ш които нищо не се е случвало. тя се държи добре с мен като ме видо, но същевременно му говори тея глупости!!!!!!
щяла съм да му командвам живота....
абе супер зле е
и са се крием ...
заедно сме повече от година и половина!
тя се е фанатизирала яко и са ебаси шита....
кво мислите??







сори за писането!

Hilary_
08-04-2009, 18:27
опитвала ли си да говориш с нея и да й обясниш, че не си такава ..?? :-o

narciso
08-04-2009, 18:31
еми не....
ама тя на мен нищо не ми казв атая патица....
мисля си да говоря с нея ама ме е страх...
тая ще фане да ме души там..... :o

PurpleDream
08-04-2009, 18:43
напиши и писмо в което обясняваш каква си и каква не си,остави и го под възглавницата,писмото го пиши,че е от Бог и тя може да повярва :lol:

не бе бъзикам се,приказвай с жената или накарай приятеля ти да приказва с нея или най-добре и двамата и и обяснете на заблудената и душа :) :P

l0lz
08-04-2009, 18:47
Смачкай я от бой и замини някъде с приятеля си. 8-)

rozovsluncho
08-04-2009, 18:48
Приказвайте ти приятелят ти и майка му заедно,обяснете и какво е що е!

Nadelina
08-04-2009, 18:48
Едва ли е единствената причина да не иска да бъдеш със сина и. Просто не те харесва, може би не те смята за достатъчно добра за него. Майките са такива. Бащите за дъщерите си също, ревност до дупка. Като си с нея, опитай да и се харесаш. Не като започнеш да ядеш месо, щом е извън принципите и желанията ти, а с нещо друго. Попитай приятеля си какво обича, зачопли я на такава тема.

FeelMyPain
08-04-2009, 18:49
Направи нещо мило за майка му.Прати и някви манджи.Или цветя.Майките си падат по такива неща.Почеткай я малко.Това го можете.

misslowe
08-04-2009, 18:50
ами наи добре е да опиташ да говирш с нея .. да и обясниш че не си такава .. за каквато те мисли .. че обичаш момчето .. и така :)

MonSitY
08-04-2009, 18:50
първо: на колко сте години? второ:щом сте толкова време заедно според мен трябва да отидете двамата с момчето и да си поговорите с нея сериозно ии с по учтиви думи все пак е по-възрастна и ако пак нищо не стане продължавайте да се криете,но това не решава проблема... :(

Cellmate
08-04-2009, 18:51
Дело за попечителство поради невменяемост на майката.

RaZzer
08-04-2009, 18:52
Не мисля, че е добре да я четкаш, щото един вид така признаваш пред нея, че си "виновна" и искаш да си измиеш ръцете... Нека приятелят ти ви събере тримата и подхване темата, а от там нататък ти сама й обясни, че опасенията й не са верни и се опитай да намекнеш, че държиш на момчето :)

narciso
08-04-2009, 19:02
той е гошорил с нея ама тя е абсолютна фанатичка не иска и да чуе нищо кшото и обеснява...
само му праши скандали.... а той не е малък на 20 е !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
а тя само се чуди как да го контролира....
а той учи и не работи и е шит щото не може да им тагли една майна и да се изнесе...
е тя ест че не ми се кефи ама незнам защо по точно... нищо не съм и направила, мн мило си се държа!
и последния път като се видяхме ми задаваше некви въпроси от рода на дали ще дашам месо на децата ми?!?!!?! а ние сме мнооого далече от деца!!! аз съм на 16 ...
ебаси супер шит ми е щото и на него му е гадно..... абе тая е луда!!!!!!

Python5
08-04-2009, 20:54
Отхапи и ръката, за да и докажеш, че нямаш нищо против месото.

Ако е широко скроена личност може би ще ти благодари, защото така ще свали няколко килограма.

RaZzer
08-04-2009, 21:05
Ем питай я директно какви проблеми има с тебе?! Ако си решителна и пряма (което не включва да й се накараш, а с приличен тон да се поинтересуваш какво става) можеш да обърнеш ситуацията в твой плюс - хем ще разбере колко мн държиш на връзката ви, хем ще разбере, че не си няква луда... А и ти като й обясниш - поне ще се заслуша, докато когато й обяснява синът й - може да се държи по-различно (да не се заслушва много)...

mitternacht
08-04-2009, 21:09
Кажи и, че си католичка.Оправя ти проблемите от раз.

katericArofl
08-04-2009, 21:13
Излъжи нещо :lol: .. или плюс това сега е време на пости и тя като е набожна би трябвало да не яде месни продукти.

Sladurcho
08-05-2009, 03:27
идете заедно на църква и се помолете за заблудената и душа :lol: леле хуу че нямам като твоя проблем че ако майката на приятелката ми е такава... не ми се мисли....
П.п. ако пък това не помогне вземи изяж една пържола пред нея че да се успокои и всичко ще е наред :lol: :lol: :lol:

JenataKoTka
08-05-2009, 04:01
Отвори и компот :)

BePoHuKa
08-05-2009, 04:31
Такива ги има много.. с разговори няма да стане :( Времето му е майката... Ето ти един пример: моята баба е много филмирана жена, защото е много наясно как стоят нещата и следи всяко престъпление в България (мутри, тираджии..всичко :D ) и когато майка ми я запозна със сегашния си 2-ри съпруг,баба ми беше убедена,че той е мутра!! :razz: Защо питате? Защото си падал по мерцедеси и колата му била със затъмнени стъкла.. бил малко по набит и обичал да купонясва :D А всъщност,човека просто е готин .. та така де,на баба ми и отнеха около 2 години да свикне с тази мисъл,като през тези 2 години се опитваше да откаже мама от връзката си с него :D След време се осъзна колко добър човек е той и вече са щастливо женени от 5 години. Извод: времето му е майката! :lol: Кофти,но факт.. 8-)

Sh@d0w
08-05-2009, 04:50
опитвала ли си да говориш с нея и да й обясниш, че не си такава ..?? :-o

Ето това е единственото решение,според мен.Само един разговор е в състояние или да оправи,или да съсипе нещата. :)


Излъжи нещо :lol:

Не говори глупости,не е добре при изграждането на една връзка да се лъже,особенно родителите на другия.Рано или късно лъжата излиза наяве и можеш да си докараш само главоболия.

KimBerLy1912
08-05-2009, 09:07
Бе не искам да звучи кофти,ама така,както я описваш тая,е голям злетак и не вярвам нещо с времето да се промени.. Тя буквално не е добре-а с пиян и с луд човек на глава не можеш да излезеш,както всички знаем...
И все пак поговори с нея,и с приятеля си..или ако трябва тримара заедно.. Опитай-от опит глава не боли...
Макар че,както вече казах,не вярвам на има ефект... Обсъди положението с приятеля ти... иии другото,което можеш да направиш,е да гледаш да не и се набиваш на очи.. 8-) Тва сериозно,щото тая жена наистина не е добре,и малко или много е опасна...
Успех :oops: : )))

haritov
08-05-2009, 17:00
поредната зла свекърва :D

mArMaLaDkA
08-05-2009, 17:36
Остави майка му, смятай той какъв "злетак" е. На 20 години, дърт мъж вече станал, още не работи и живее при родителите си. Като не е мъж на място, естествено, че мамичка ще го контролира.
А на теб трябва ли във всяко изречение да ти се споменава думата "шит"? Не можеш ли да пишеш малко по-нормално и свързано, а не като 14-годишна?

haritov
08-05-2009, 17:38
Остави майка му, смятай той какъв "злетак" е. На 20 години, дърт мъж вече станал, още не работи и живее при родителите си. Като не е мъж на място, естествено, че мамичка ще го контролира.
А на теб трябва ли във всяко изречение да ти се споменава думата "шит"? Не можеш ли да пишеш малко по-нормално и свързано, а не като 14-годишна?


бря той баща ми 43 направо старец бе :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

mArMaLaDkA
08-05-2009, 17:48
Кофата е по-надолу.

haritov
08-05-2009, 18:33
бъди готова и за по-лошо ако не направиш нещо може да се наложи да избира между теб и нея

sladkish_14
08-05-2009, 18:52
Аууу , ама какво писане само ..

Виж и ти се държиш добре с нея като се видите , пък тука какви ги наприказва .. Поговори с нея , опознайте се.Щом толкова време сте заедно , защо не разговаряте ?! Аз още на годинката ни с бившия ми приятел вече пиех кафе с майка му.Дайте си шанс.

0nem0retIme
08-05-2009, 19:02
Приказвайте ти приятелят ти и майка му заедно,обяснете и какво е що е!

:) :)

sweetchef
08-05-2009, 19:02
И при мен е така крия се от баща ми,защото е с доста остарели разбирания.Оставия нека си говори само не и обращайте внимание и най-важното дръжте се един за друг :) Вторият вариянт е да седнете и да си поговорите :)

y0vcho
08-05-2009, 19:37
опитвала ли си да говориш с нея и да й обясниш, че не си такава ..?? :-o
+1 :P

sulley
08-05-2009, 19:39
Не се опитвай да обясняваш каквото и да е било на нея,а го обясни на гаджето си.Направи го,за да бъдеш спокойна и да знаеш,че си направила каквото си зависи от теб.Оттук нататък е въпрос на доверие. :)

vampirekiss
08-05-2009, 20:11
И майкатга на тоя е за бой,ама и той си го заслужава.На 20 е,какво му дреме какво ще каже мама.Толкоз ли не може да й се изрепчи?

Amateur
08-06-2009, 00:15
Съберете се тримата че дори неговйте и твойте родители и обсъдете темата...де да знам..

krisito112
04-17-2011, 19:39
Имам много голям проблем с майката на приятеля ми.тя ме ненавижда изобщо неще да чуе за мен .... заради мои тинейджърски грешки ... а съм с него вече 4години искаме да сме заедно но тя просто прави всичко възможно да ни раздели какво трябва да направя ??? моля ако някой можее да ми помогне със съвет ще бъда безкрайно благодарна :) опитах се да говоря с нея но тя неще и да чуе :(

F4ence
04-18-2011, 11:43
Това приятеля ти трябва да го реши, ако иска да е с теб не трябва да бъде мамино момченце, а да и се опълчи и да и каже да си мисли каквото си иска. Щом тя се държи добре с теб, значи не е толкова сериозно. Защото в повечето случаи, ако майката не харесва момичето, тя напълно забранява посещения в дома им. Абе не се крийте, а и покажете, че се обичате. Пък не ми се вярва да си изгони момченцето от дома си. Буквално се опитва да го контролира. Той трябва да и покаже, че така не може! :oops:

Josefinne
04-18-2011, 11:59
Ами , какво просто не й се мяркайте пред очите и т'ва е. Нищо не можеш да направиш. Свекърви!

ZooB
04-18-2011, 12:10
ауе заеби я или прост отиди до тях и обясни че тва дег го говори са глупости

DevilWish
04-18-2011, 12:38
Т'ва шибан майтап ли е? :О
Ми тогава продължавайте така без да знае, к'во ти пречи, без т'ва няма да се жениш за него :)

valll
04-18-2011, 13:12
само докато видях стила ти на изказ и започнах да разбирам майката. виж сега трябва да имаш малко уважение към нея, ясно е че тя е от онези майки, които са влюбени в синовете си и няма достойна за тях. но все пак не говори по този на1ин за жената, ако така се държиш и пред нея не можеш да я виниш.

K_O_L_E_V
04-18-2011, 13:28
само докато видях стила ти на изказ и започнах да разбирам майката. виж сега трябва да имаш малко уважение към нея, ясно е че тя е от онези майки, които са влюбени в синовете си и няма достойна за тях. но все пак не говори по този на1ин за жената, ако така се държиш и пред нея не можеш да я виниш.

Maйка му нали е наясно, че като мине 18 и със смърта да излиза не може да му попречи ? :D

Тя от хората, свикнали на живота преди 2 десетилетия, но никой не е длъжен да я уважава. Един човек не се уважава за това , че е по-възрастен или има 5 висши, а за това какъв е в живота.

valll
04-18-2011, 13:33
така е, но все пак мисля, че трябва да има уважение към по възрастните.
а и докато момчето живее с родителите си, трябва да с есъобразява с тяхното мнение, и все пак не на всяка цена. той трябва да вземе инициативата за решаването на този проблем.

mMemories
04-30-2011, 14:11
Седнете поговорете с майка му обяснете й че не си сектантка дори го докажи по някакъв начин ако продължава да вярва че си сектанта ще се наложи да продължите да се криете за съжаление... :smt085

supernature
04-30-2011, 14:29
:D Според мен няма нищо лично към теб просто прекалено много си обича синчето. Не иска друга жена да има в живота му. Поне аз така си го обяснявам.