PDA

View Full Version : Въпросче за "зайците"...



JustSmilee
08-04-2009, 19:15
Здравейте! Гледах в Интернет някви клипчета, на които по-големите "тормозят" така наречените зайци. Та ми стана много интересно дали в повечето училища е така - по-големите да ходят при осмокласниците и да ги карат да се правят на олигофрени и т.н. ?

Линкове към клипчетата не мога да пусна, тъй като съм нова, но ако някой се интересува да ги види във vbox7 като напишете "тормозене на зайци в Монтана" излизат...

Slave4You
08-04-2009, 19:26
Всичко зависи от теб. В моето у-ще 8 клас се събирахме с 12 клас след даскало, играехме карти и т.н. Ако някой нещо те избъзика едва ли ще е от злоба, така че не се сдухвай или нещо, просто го обърни и ти на бъзик.

LittleDude
08-04-2009, 19:27
Миналата година бях 8 клас и нямах проблеми. Трябва да си мега тъп, за да тормозиш по-малък от теб. Няма страшно. :)

dessko
08-04-2009, 19:32
И аз миналата година бях 8ми клас, мен ли4но не са ме целели с моркови и зеле, но имаше хора, които си го отнесоха... :)

PurpleDream
08-04-2009, 19:35
абе ако имате чувство за хумор и не се правите на много важни никой няма да ви закача :wink:

Lifash
08-04-2009, 21:30
не се правите на много важни :wink:

Точно тва е..'Щото минеш ли 8 клас,мисленето ти автоматично счита "малките а.к.а. зайците" за някакви по..низши същества едва ли не.Кажеш ли нещо на криво на някой по-голям-гледай го па тоя заек кво ми се отваря : )
Аз като бях 9 клас не съм се заяждала на зайчетата,напротив,искаше ми се да се запозная с колкото се може повече от тях,изглеждаха едни наплашени в началото...В моето училище не може да се каже,че има тормоз.Виж,ако някой много нахален заек си го заслужи..Но това се отнася за всички,не само за осмокласниците.
НО това по-горното не значи,че ако някой се държи с тях(вас) все едно училището е негово(не знам за къде бях чувала,немската май,но може и да се лъжа..карали зайците да бутат даскалото...редят се сички осмокласници от едната страна и бутат..и по едно време опп,преместили са го прекалено много,айде от другата..xD)трябва да навеждате глави и да кимате с ушенца...

Oligofren
08-04-2009, 22:35
Тва са пълни глупости,никой не ме е тормозил като бях зайче.Верно че в началото се почва с моркови,но това си е традиция и трябва да отвърнеш на удара :-D

PurpleDream
08-04-2009, 22:48
не се правите на много важни :wink:

Точно тва е..'Щото минеш ли 8 клас,мисленето ти автоматично счита "малките а.к.а. зайците" за някакви по..низши същества едва ли не.Кажеш ли нещо на криво на някой по-голям-гледай го па тоя заек кво ми се отваря : )
Аз като бях 9 клас не съм се заяждала на зайчетата,напротив,искаше ми се да се запозная с колкото се може повече от тях,изглеждаха едни наплашени в началото...В моето училище не може да се каже,че има тормоз.Виж,ако някой много нахален заек си го заслужи..Но това се отнася за всички,не само за осмокласниците.
НО това по-горното не значи,че ако някой се държи с тях(вас) все едно училището е негово(не знам за къде бях чувала,немската май,но може и да се лъжа..карали зайците да бутат даскалото...редят се сички осмокласници от едната страна и бутат..и по едно време опп,преместили са го прекалено много,айде от другата..xD)трябва да навеждате глави и да кимате с ушенца...


това си го говори за твоето даскало,в моето с всяка година стават все по-нахални,по-лигави и по-отворени,не се трае

Tempest
08-04-2009, 23:30
зависи от даскалото... в наш'то само замярваме зайците с моркови на откриването на годината... и толкова, после ако ни правят проблеми, те са си виновни :D

Nam3less3
08-05-2009, 03:20
Някой 12токласници го правят, защото са комплексирани, а други просто за шега и традиция.

Emery
08-05-2009, 13:28
Човек, не ходи на първия учебен ден!!!!! КОШМАР е. Всички по- големи се струпват и започват да наливат зайците яко с ритници, моркови и всякви други зеленчуци от градината на баба. След като свършат с боя започват обидите, след тва пак бой и след тва пак наливане, докато не свърши програмата. Злееееееее



П.П. Към JustSmilee- Гледаш твърде много клипчета и американски филми, в който по- големите тормозаят по- малките и по- слабите, които не съответстват на истината.

BloomF
08-05-2009, 13:41
Миналата година бях 8 клас и нямах проблеми. Трябва да си мега тъп, за да тормозиш по-малък от теб. Няма страшно. :)

:grin:

Иначе мене не са ме тормозили... Няколко познати ми викаха заек, ама това беше на бъзик.

babev
08-05-2009, 13:43
хахах нека некои доиде да се базика с мене. :D :lol:
п.п 8 клас ще съм

adizitk1
08-05-2009, 13:58
Човек, не ходи на първия учебен ден!!!!! КОШМАР е. Всички по- големи се струпват и започват да наливат зайците яко с ритници, моркови и всякви други зеленчуци от градината на баба. След като свършат с боя започват обидите, след тва пак бой и след тва пак наливане, докато не свърши програмата. Злееееееее
Ъ?!?!?!?!?! :shock: :shock: :shock: Тва не искам да се случва!!! Вече реших - ще си нося 1-2 моркова, та да може някой като ме уцели и аз да му отвърна! 8-)

rauwkost
08-05-2009, 15:38
Човек, не ходи на първия учебен ден!!!!! КОШМАР е. Всички по- големи се струпват и започват да наливат зайците яко с ритници, моркови и всякви други зеленчуци от градината на баба. След като свършат с боя започват обидите, след тва пак бой и след тва пак наливане, докато не свърши програмата. Злееееееее
Не искам да си представям в какво училище учиш.. няк'во ба*хти пробитото трябва да е щом ви ритат чак :lol:

PurpleDream
08-05-2009, 15:41
Човек, не ходи на първия учебен ден!!!!! КОШМАР е. Всички по- големи се струпват и започват да наливат зайците яко с ритници, моркови и всякви други зеленчуци от градината на баба. След като свършат с боя започват обидите, след тва пак бой и след тва пак наливане, докато не свърши програмата. Злееееееее
Ъ?!?!?!?!?! :shock: :shock: :shock: Тва не искам да се случва!!! Вече реших - ще си нося 1-2 моркова, та да може някой като ме уцели и аз да му отвърна! 8-)

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz:

FlipY
08-05-2009, 18:02
Човек, не ходи на първия учебен ден!!!!! КОШМАР е. Всички по- големи се струпват и започват да наливат зайците яко с ритници, моркови и всякви други зеленчуци от градината на баба. След като свършат с боя започват обидите, след тва пак бой и след тва пак наливане, докато не свърши програмата. Злееееееее



П.П. Към JustSmilee- Гледаш твърде много клипчета и американски филми, в който по- големите тормозаят по- малките и по- слабите, които не съответстват на истината. добро мнение... ама явно подрастващите не разбраха смисъла и сега са още по - притеснени.... олигофренията им е присъща , ала мисъл никаква...
П.С Зайчета не ходете на у-ще на 15-ти , батковците имат скрити ловни пушки и искат да ви избият... по- добре сами си измиите малоумните устички с пистолета , да не се мъчите.. имаше някви индивиди дето се праят на мъже и викат " те нека ме целят пък..." пък к'во бе селски тюфлек....
Това е традиция...с нея се осъществява приемственността.... ама нали....

Emery
08-05-2009, 18:24
Човек, не ходи на първия учебен ден!!!!! КОШМАР е. Всички по- големи се струпват и започват да наливат зайците яко с ритници, моркови и всякви други зеленчуци от градината на баба. След като свършат с боя започват обидите, след тва пак бой и след тва пак наливане, докато не свърши програмата. Злееееееее



П.П. Към JustSmilee- Гледаш твърде много клипчета и американски филми, в който по- големите тормозаят по- малките и по- слабите, които не съответстват на истината. добро мнение... ама явно подрастващите не разбраха смисъла и сега са още по - притеснени.... олигофренията им е присъща , ала мисъл никаква...
П.С Зайчета не ходете на у-ще на 15-ти , батковците имат скрити ловни пушки и искат да ви избият... по- добре сами си измиите малоумните устички с пистолета , да не се мъчите.. имаше някви индивиди дето се праят на мъже и викат " те нека ме целят пък..." пък к'во бе селски тюфлек....
Това е традиция...с нея се осъществява приемственността.... ама нали....


bow bow Хубаво че поне някой разбра к'во имам в предвид. А ако има такива, които не са разбрали: Мисълта ми беше, че нищо толкова фатално няма да се случи. Най- много да изядете по един морков в празните тикви и тва е...

JustSmilee
08-05-2009, 18:30
Човек, не ходи на първия учебен ден!!!!! КОШМАР е. Всички по- големи се струпват и започват да наливат зайците яко с ритници, моркови и всякви други зеленчуци от градината на баба. След като свършат с боя започват обидите, след тва пак бой и след тва пак наливане, докато не свърши програмата. Злееееееее



П.П. Към JustSmilee- Гледаш твърде много клипчета и американски филми, в който по- големите тормозаят по- малките и по- слабите, които не съответстват на истината. добро мнение... ама явно подрастващите не разбраха смисъла и сега са още по - притеснени.... олигофренията им е присъща , ала мисъл никаква...
П.С Зайчета не ходете на у-ще на 15-ти , батковците имат скрити ловни пушки и искат да ви избият... по- добре сами си измиите малоумните устички с пистолета , да не се мъчите.. имаше някви индивиди дето се праят на мъже и викат " те нека ме целят пък..." пък к'во бе селски тюфлек....
Това е традиция...с нея се осъществява приемственността.... ама нали....


bow bow Хубаво че поне някой разбра к'во имам в предвид. А ако има такива, които не са разбрали: Мисълта ми беше, че нищо толкова фатално няма да се случи. Най- много да изядете по един морков в празните тикви и тва е...

Хаха, аз също ти разбрах мисълта :) . Мен не ми пречи тва, че ще ни целят с моркови или ще ни карат да ги ядем (макар че не обичам :D ). Иначе не съм гледала по филмите за тормоз над по-малките или нещо такова просто случайно попаднах на тея клипчета и ми стана интересно дали и по другите училища е така. :)

ValzZi
08-05-2009, 19:20
ами Монтана ти кво искаш .. ??

Devastante
08-06-2009, 10:52
По принцип не съм някаква застъпница на тоя тормоз, само че със всяка година зайците стават по-тъпи и по-нахални и не могат да се търпят. Извиняяй, влизат в гимназия и са най-малките от всички и си мислят, че даскалото е тяхно, те са царе, ше става квото те кажат, и от къде на къде?! Има много нагли дечица дето ти идва да ги пребиеш, та такива си заслужават тормоза. Иначе, ако си точен няма да имаш проблем с по-големите. Най-интересното при мен беше, че когато влязох в гимназията и бях 8 клас ни замерваха с моркови само 9-токласници, и то много злобно, докато 12-токласниците се държаха много хубаво. А мен ако ме дразнят пък съм зайка няма да си мълча, аз колко по-големи от мен съм нареждала като съм била 8 клас :?

Scr3amerka
08-06-2009, 14:53
Ами аз като бях 8 клас и в ново училище никой не ми се е подигравал само така наречението ''про-зайци'' идваха,оглеждаха ни и си заминаваха. :D :grin:

PurpleDream
08-06-2009, 14:56
По принцип не съм някаква застъпница на тоя тормоз, само че със всяка година зайците стават по-тъпи и по-нахални и не могат да се търпят. Извиняяй, влизат в гимназия и са най-малките от всички и си мислят, че даскалото е тяхно, те са царе, ше става квото те кажат, и от къде на къде?! Има много нагли дечица дето ти идва да ги пребиеш, та такива си заслужават тормоза. Иначе, ако си точен няма да имаш проблем с по-големите. Най-интересното при мен беше, че когато влязох в гимназията и бях 8 клас ни замерваха с моркови само 9-токласници, и то много злобно, докато 12-токласниците се държаха много хубаво. А мен ако ме дразнят пък съм зайка няма да си мълча, аз колко по-големи от мен съм нареждала като съм била 8 клас :?

ийеее още един човек който споделя мнението ми за глупавите зайциии :grin:

snupito
08-06-2009, 19:06
Зависи от човека, по манипулативните си нямат проблеми.

monkata95s
08-06-2009, 19:13
ийеее още един човек който споделя мнението ми за глупавите зайциии :grin:

А какво имаш предвит по "глупавите зайци" , че не разбрах много , дали имаш предвид зайчетата като цяло или само някои надуфки ?

PurpleDream
08-06-2009, 22:56
имам предвид зайците които е описало момичето,които за съжаление са и в моето даскало...

TomR
08-06-2009, 23:10
В моето училище са тормозени само момчетата, но това трудно може да се нарече тормоз.
В смисъл те зайците ако са пекани и те се забавляват.
Методите са разнообразни:

Първи начин - Бутане на училището
Упражнението е ясно
нареждат се дестина заека на стената и бутат :D може и модифицирана версия - 5 от едната страна и 5 от другата, но това по не дава резултати.

Втори начин - Да се играе ЦС
Рисува се компютър на даската и заека играе с мишката и клавиатурата
Другия вариант е с топка и да бие главички.
Също ако дъската е черна. Да духа свещички.

Трети начин - Двигател с вътрешно горене
Четиритактова версия - Нареждат се 4 заека в редичка. Клякат външните двама, прави остават вътрешните. Изправят се външните клякат вътрешните и така. А през това време други двама ги плюят за охлаждане :lol:

Четвърти вариант - Кукувичка
Някой заек се набутва в шкаф и излиза като се почука по вратата и вика куку =)

Това е в общи линии. Не е толкова ужасно колкото звучи и всички се забавляват, а и е традиция в моето даскало

adizitk1
08-06-2009, 23:18
^^ :D ако е само тва начи ше бъде супер :D

TomR
08-06-2009, 23:22
не се притеснявайте толкова
Всички сме били зайци, а и честно казано на мен първите 2 седмици, в които ни "тормозеха" ми бяха най-весели
нататък учителите ще ви стъжнят живота

northernice
08-07-2009, 10:43
Ако зайците не се спичат и приемат всичко на шега си е веселба :D на нас ни вкараха 2 котки в стаята :razz:

SummerDream
08-07-2009, 11:39
Оф, само аз ли не се притеснявам с цялата работа около 15-ти септември/моркови/зелки и т.н.? XD Я по-спокойно, няма да те пребият като влезеш в училище xD

SummerRain
08-07-2009, 11:51
Не.Най-много да ти подарят някой морков.

YourFavouriteDrug
08-07-2009, 17:25
При нас 7 клас "тормозеха"(те нищо не му правеха, ма той се оплака) един дет беше 8-ми..кво да си говорим сякви ги има :D
бтв навита съм за целене с моркови xD

drumhead1
08-08-2009, 11:11
Пълни глупости... при мен едни смъкнежи от 10 клас дойдоха да се запознаем никви моркови,марули и т.н не е имало :lol:

teddybearhugx
08-08-2009, 14:00
при нас също има зайци и тва са 5 клас ..
обаче не помня да е имало бой или нещо от сорта ..
само ги наричат 'зайци' и те се цупят и се оплакват на даскалите ..
тва е ..
за първи път чувам за бой с моркови и зеле :lol: :lol:

abv01
08-08-2009, 14:30
Нося на майтап 8)

Izzy_
08-08-2009, 14:59
Ако не се правиш на всичко знаеща и можеща никой няма да те закача.Даже по-големите са доста печени. ;] А от малко зеле и моркови няма да умрете,споко.

Sweetlipss
08-08-2009, 16:57
Нас миналата година ни целиха с моркови :D
Иначе отношението на по-големите беше готино :)
Само 9 клас(момичетата) не ни харесваха,щото бяхме готини момичета и от големите класове момчетата обръщаха внимание на нас,а не на тях 8)

psdsquared
08-08-2009, 17:17
Не са ме целили с нищо .

happyfacex
08-08-2009, 17:34
Аз не се притеснявах ама сега тука като чета :D

albertino11
08-16-2009, 10:19
октомври-ноември месец вече ще свикнеш...Няма баш такива лигавщини в мойто даскало сигурно защото е във Варна не знам ... но просто не можеш да ги спреш да ти повтарят "зайчо" :) По спокойно я карай

zero
08-16-2009, 11:53
Много се панирате ... а тия хюмнета от клипа
са ебаси кавуците :shock:
Разбирам да се измият морковите и да ги дадеш като човек,
да си гризне зайо-байо за късмет.
Чудя се дали да храня тази година понеже
е кофти :-o храниш зайците после ставаш приятел
с тях и после съжаляваш :/
Ще видя аз може да похраня малко, но почвам се чудя :/

impassive7
08-16-2009, 16:55
Оф, още на първия учебен ден в новото даскало хвърляха моркови и аз разбира се бях от уцелените. :lol: Иначе чак ТОРМОЗ към зайци не е имало.

nati_fenche
08-16-2009, 17:48
Ами аз тази година също ще съм 8ми клас, но честно казано това много не ме притеснява. Целенето с моркови и зеле си е неизбежно, а не мисля че съм толкова задръстена че чак да ме тормозят... Не знам според мен няма поводи за притеснение :? :?

maptoto
08-16-2009, 18:31
Егати кефа ще е първия месец! :grin:

П.С "Зайче" ще съм

PurpleDream
08-17-2009, 15:00
Егати кефа ще е първия месец! :grin:

П.С "Зайче" ще съм

ще сънуваш моркови цял месец! :razz: :razz:

Kajo
08-25-2009, 09:18
абе ако имате чувство за хумор и не се правите на много важни никой няма да ви закача :wink:

Това ще направя :lol: :lol: 8)

shoni7
08-25-2009, 09:50
..

teenems
08-25-2009, 10:11
И аз съм Зайец 8-)

и аз . :x

elity95
08-25-2009, 11:36
И аз съм Зайец 8-)

И аз ! :shock:

PHaNToM373
08-25-2009, 14:18
Мале ми и аз .. :-D

BaBsYyY_SeXyYy
08-25-2009, 14:57
И аз!
Според мен ще е готино, а пък и не мисля, че чак толкова ще ни целят... Току виж сме си намерили нови приятели с тая традиция.

darin4ity
08-26-2009, 13:39
Я стига.. Погледни го от положителната страна... :-D ... Споко никой няма да те тормози ... :-D Зайците РЛЗ :-D

ifz
08-27-2009, 08:00
мм знам си че ще ме посрещнат с моркови и зеле .. ама т'ва си е традиция :D
100% няма да ме тормозят .. имам приятели там :grin: