PDA

View Full Version : ИЗТИЧАНЕ!



amphetaminetoy
08-04-2009, 20:01
Здравейте,искам да Ви попитам случвало ли ви се е докато правите секс от долната част на презерватива(при ластика) да изтича семенна течност,или ако не ви се е случвало според вас възможно ли е това да стане.
Благодаря! :)

titinkaa
08-04-2009, 20:03
еми нормално да изтича ако си свършил или може би не си усетил като си свършил и затова да се учудваш и да питаш?!

amphetaminetoy
08-04-2009, 20:09
Имах в предвид по време на полов акт,дали изтича нещо от триенето и т.н...а за усещането при свършване,винаги се усеща

sweetchef
08-04-2009, 20:14
По принцип при свършване презерватива веднага се маха,нз дали ще има време да изтече нещо :-o

beliqsmok
08-04-2009, 20:21
Може .. ако не си го сложил правилно :-o

titinkaa
08-04-2009, 20:24
Имах в предвид по време на полов акт,дали изтича нещо от триенето и т.н...а за усещането при свършване,винаги се усеща
би трябвало нищо да не изтича щом не си свършил,нз ква може да ти е причината освен че мъжете отделяте няква малка течност по време на секс,затова хората са измислили презервативите за да се предпазваме,тъй като от тая малка течност може да се забременее ако се прави без презерватив

hamilcar
08-04-2009, 21:27
Да не би течността да е от момичето, а не от теб ?

Bixel
08-04-2009, 21:30
омг омазахме работата

hamacs563
08-04-2009, 21:52
Да не би течността да е от момичето, а не от теб ?

Съгласна съм,защото и на мен веднъж ми се случи нещо подобно :) :) :)

tedsSs
08-04-2009, 22:06
нищо не разбирам

Не само ти.. :lol:

BePoHuKa
08-05-2009, 00:26
Може .. ако не си го сложил правилно :-o+1 Обикновено в презерватива няма въздух,следователно всичко е вакумирано вътре.. няма начин да изтече,освен ако не си го сложил както трябва.

heiress
08-05-2009, 01:09
... или ако не си уцелил размера... :-D

Sladurcho
08-05-2009, 02:29
ше ти изтече сокчето...баси тъпата тема чесно! като не си свършил и си го сложил както трябва няма какво да ти изтича бе пиииич

Vichko0o
08-05-2009, 07:00
Може .. ако не си го сложил правилно :-o+1 Обикновено в презерватива няма въздух,следователно всичко е вакумирано вътре.. няма начин да изтече,освен ако не си го сложил както трябва.
Вика му се прилепнало, бе ! Вакуум има само в глава ти ...
ВИЕ СЕРИОЗНО ЛИ НЕ МОЖЕТЕ ДА ПРАВИТЕ РАЗЛИКА МЕЖДУ СПЕРМА И ЖЕНСКОТО НАТУРАЛНО ОВЛАЖНЯВАНЕ ? Абе ей има ДВЕ важни теми и вие не си правите труда да четете и да научите нещо... Един презерватив не могат да сложат правилно, тръгнали да ебат .... Я на чикий! Лапетий проклети неграмотни !

BePoHuKa
08-05-2009, 07:28
Може .. ако не си го сложил правилно :-o+1 Обикновено в презерватива няма въздух,следователно всичко е вакумирано вътре.. няма начин да изтече,освен ако не си го сложил както трябва.
Вика му се прилепнало, бе ! Вакуум има само в глава ти ...
ВИЕ СЕРИОЗНО ЛИ НЕ МОЖЕТЕ ДА ПРАВИТЕ РАЗЛИКА МЕЖДУ СПЕРМА И ЖЕНСКОТО НАТУРАЛНО ОВЛАЖНЯВАНЕ ? Абе ей има ДВЕ важни теми и вие не си правите труда да четете и да научите нещо... Един презерватив не могат да сложат правилно, тръгнали да ебат .... Я на чикий! Лапетий проклети неграмотни ! Айде, грамотни господине, малко по-кротко, а? Не е само прилепнал презерватива. Когато се поставя се изкарва въздуха от него като се притиска върха с пръсти, нали така? ;) Не бери грижа за моята глава :)

y0vcho
08-05-2009, 13:48
Да не би течността да е от момичето, а не от теб ?

Съгласна съм,защото и на мен веднъж ми се случи нещо подобно :) :) :)
Къде прочетохте че му се е случвало ми е мн чудно :-o

l0lz
08-05-2009, 13:54
Като прочетох заглавието си помислих, че някоя подводница потъва..