PDA

View Full Version : изтъкване на другия



freziq
08-04-2009, 20:49
защо след раздялата другия гледа да се изтъкне?
да покаже какво е направил сам, с кого е сега, как е ``щастлив``? защо се кара с бившия/ата?
защо?
може би ако останат приятели наистина е имало чувства.
но след раздялата нима са били заедно просто така?
или именно чувствата ги карат да се правят на идиоти?
и да се изтъкват? ииии дори понякога да се правят, че не те забелязват, въпреки че не спират да мислят за теб?

rozovsluncho
08-04-2009, 20:51
Незнам защо го правя 8-) просто ме дразни... :x

vampirekiss
08-04-2009, 20:52
Може би това е един вед,ако така мога да се изразя,защитна реакция.Дам хората (не всички) се стремят да покажат на другия,че и без него могат да живеят и им е добре.Един вид го правят за да е излезе,че те са губещите след раздялата,тези,на които им пука.

Kukumqvka
08-04-2009, 22:19
Може би това е един вед,ако така мога да се изразя,защитна реакция.Дам хората (не всички) се стремят да покажат на другия,че и без него могат да живеят и им е добре.Един вид го правят за да е излезе,че те са губещите след раздялата,тези,на които им пука.

Точно ! .. един вид искат да покажат че в живота им ще има много други неща освен изчезналата любов на бившия.

то си е така де 8-)

Sladurcho
08-05-2009, 03:15
не искат да види другия че са уязвими и че им е гадно и като показват колко им е готино дори след раздялата си мислят че на другия ще му стане тъпо или просто ще види че не е незаменим. Тооо и аз след раздяла се държа много тъпо ама то е защото ми е гадно особено ако ми е пукало за това момиче... и затова се държа идиотски... преди може да сме говорили с часове а сега след 5тата мин и нз какво да и кажа и започвам да се дразня такова

JenataKoTka
08-05-2009, 04:05
Знам ли.. Просто някой го е направил и то нали простотията по хората ходи.. Да не видят нещо. . Всички на юруш.. Макар че.. Сега като тръгнах с най-добрият ми приятелл.. Жестоко се съмнявам след като връзката ни приключи да си останем приятели.. Та тва са си мои неща.. Такива сме създадени..

BePoHuKa
08-05-2009, 04:25
Ами ако аз съм зарязаната,мисля,че няма нужда от отговор :D Много ясно,че ще искам и ще отмъстя.. за щастие все още не ми се е случвало мен да ме зарязват,така че .. :grin: