PDA

View Full Version : половинки...



PurpleDream
08-04-2009, 22:08
Здравейте,сигурна съм,че е имало много такива теми,но и аз реших да пусна една,ако модовете решат нека я изтрият...
Та искам да попитам вярвате ли в това,че всеки има своята половинка?Човек който е само за вас и съберете ли се,няма как да се разделите.Мислите ли,че някъде този човек ви търси,за да бъде само с вас?И мислите ли,че ако има такъв човек,ще се намерите и ще бъдете заедно?

Kukumqvka
08-04-2009, 22:15
Аз мисля,че ако има наистина такъв човек който да е отреден само за мен .. ще се намерим някак си случайно .. разчитам на съдбата ! И вярвам в нея :)

sladur4etyYy
08-04-2009, 22:18
звучи ми леко нереално, но все пак се съгласявам с Kukumqvka

TheGirlNextDoor
08-04-2009, 22:19
вярвам..и знам,че е някъде там и когато дойде момента ще сме заедно

(колкото и наивно да звучи :-| )

IndependentGirl
08-05-2009, 00:49
Да.. вярвам.. това ми звучи като "Вярваш ли в любовта?", защото любовта я има, но с подходящия човек.. и всеки иска да намери половинката си в живота, ако не я е открил.. :wink:

..дори знам нещо като легенда за "половинките в живота".. 8-)

[B]a[N]D[i]T[k]a
08-05-2009, 02:30
не вярвах че има но когато намерих моята половинка всичко се промени... нз някак си изглежда като приказка която вече продължава повече от година :)

Sladurcho
08-05-2009, 02:47
и аз не вярвах мислех си че са някакви си измишльотини но когато срещнах приятелката ми сякаш всичко придоби някакъв смисъл и всичко се промени за мен и от тогава вярвам в съдбата и в това че всеки си има половинка и дори и много осилено да я търси тя ще се появи когато той най-малко очаква

BePoHuKa
08-05-2009, 05:23
Вярвам,но не мисля,че човек има само 1 половинка в целия свят. Според мен всеки си има едно 5000 човека наоколо с които да може да заживее до края на дните си, но разбира се по закона на Мърфи това никога не става :D

Aicken
08-05-2009, 06:14
Здравейте,сигурна съм,че е имало много такива теми,но и аз реших да пусна една,ако модовете решат нека я изтрият...
Та искам да попитам вярвате ли в това,че всеки има своята половинка?Човек който е само за вас и съберете ли се,няма как да се разделите.Мислите ли,че някъде този човек ви търси,за да бъде само с вас?И мислите ли,че ако има такъв човек,ще се намерите и ще бъдете заедно?

как така човек който е само за мен ? трябва да си хвана някоя от 6 клас девствена (те рядко се срещат 6 клас да са девствени ма аз ще се опитам) и ша е само за мен 8-)

ся сериозно , никои не те търси и такива глупости трябва сам да си намериш , аз като по голям взех да се замислям за съвместния живот заедно с момичето което обичам и гледам връзките на приятели по 6-7 години.... просто стигнах до извода че максимум 5-6 год след започването на една връзка започват едни гадни ситуации на изневери и лъжи независимо колко добри са били в началото хората от дадена двойка... просто каша. то тфа не е тиин ама все пак са някакви размисли


та мисълта ми беше че своята полвинка ще я намериш лесно но как ще я задържиш

Sh@d0w
08-05-2009, 06:31
та мисълта ми беше че своята полвинка ще я намериш лесно но как ще я задържиш

Тук грешиш.Иминно с това се различава момичето което е за теб от другите.Те се намират лесно и трудно се задържат,а момичето на твоя живот можеш да намериш много трудно,но след това ще сте заедно завинаги :)

ПП.Нали не прозвича малко сладникаво,нямах това за цел :-D

Aicken
08-05-2009, 06:32
та мисълта ми беше че своята полвинка ще я намериш лесно но как ще я задържиш

Тук грешиш.Иминно с това се различава момичето което е за теб от другите.Те се намират лесно и трудно се задържат,а момичето на твоя живот можеш да намериш много трудно,но след това ще сте заедно завинаги :)

ПП.Нали не прозвича малко сладникаво,нямах това за цел :-D

дано , дай Боже да е така