PDA

View Full Version : Въпросче към момичетата :P



ludiq0maks
08-05-2009, 06:03
Та значи харесвам си едно момиче :) . Аз съм на 20 (момче) , а тя на 17. Историята е следната:
Миналата година наще бяха заминали на море и аз бях останал вкъщи , и реших да направя купон. На него дойдоха много приятели и тя с гаджето си . Той обаче (гаджето й) нещо се държа много тъпо през цялото време и тя се овърташе около мене , и от приказка на приказка отидохме в моята стая, започнахме да се целуваме ала-бала , вече беше ясно , че нещата отиват към секс :P. Аз отидох да взема презерватив от чекмеджето , но някак си размислих и ми стана супер гадно за това , което стана ,а аз към нея имам симпатии от доста дълго време. И така не правихме секс. После след купона в нас, тя скъса с гаджето си , но тогава аз и казах да ме почака малко , защото все пак бях първи курс студент и щеше да ми е трудно учене и гадже. Изведнъж тя спря да ми пише. Но точно преди Коледа ми се обади и поиска да се видим, аз естествено приех. Видяхме се, приказвахме , всичко беше супер. Аз и казах нали това, което чувствам към нея , тя също ми каза , че искала да бъде с мен. Видяхме се отново и тя ми каза, че не могла да чака и се събрала с бившия си . На третата среща обаче излязохме с общи приятели , бяхме в едно заведение , но те си тръгнаха и от приказка на приказка не се стърпях , и я целунах, извиних се . Докато я изпращах към тях после ми беше пак супер смотано , тя явно видя това и взе , че ме целуна , после пак и ми каза да й звънна на следващия ден да се видим. Аз звънях ама к*р никой не вдига телефона , пак спря да пише, да се обажда. После се получи също супер странно, тя ми се обади и ме покани на екскурзия с класа й но аз не можах да отида , защото имах изпит . Аз не мога да разбера какво да правя. Говорих с приятели , че даже й с майка , която много верни неща ми казва винаги , надявам се сега да греши де :D. И ми е интересно какво мислят хора, който не ме познават. Дайте съвет дали да спра да се занимавам с нея или още има шанс ? :P

Aicken
08-05-2009, 06:06
абе човек като мъж ти казвам : какво искаш да правиш с тая ? тя се чуди на кои уи да седне а ти и вървиш по акъла... за какво ти е такава , студент си , ще се виждате по рядко.... как ша я пазиш тя направо е ламя без да ми се обиждаш :-o

Sh@d0w
08-05-2009, 06:07
Ъъъ...Мисля че и тя незнае какво точно иска.С нея трябва да проведете един разговор,на четири очи,а не по телефона.Но ти трябва да си сигурен в това което искаш,зощото извинения като твоите от типа "Трябва да ме почакаш малко,имам да уча" не ссе връзват.Когато решиш какво искаш и разбереш че си готов да си с нея поговорите и се разберете какви ще са отношенията ви за вбъдеще.

Успех. :)

BePoHuKa
08-05-2009, 06:08
Ами по това,което казваш мисля,че си много готин човек и ,че щом даже си се сприятелил с майката на момичето, шанса ти е голям. Просто упорствай и ще стане твоя номер :) Все пак и тя ти е показала, че има нещо.. все пак те е целунала :) Просто си поговрете с нея!

sladkalady
08-05-2009, 06:09
Не се занимавай с нея.Тя не знае какво иска-ту при теб,ту при бившия й...Струва ми се ,че е доста несериозна и постъпва така,както й е изгодно :?

sladkalady
08-05-2009, 06:11
Ами по това,което казваш мисля,че си много готин човек и ,че щом даже си се сприятелил с майката на момичето, шанса ти е голям. Просто упорствай и ще стане твоя номер :) Все пак и тя ти е показала, че има нещо.. все пак те е целунала :) Просто си поговрете с нея!
Не се е сприятелил с майка й.Пише ,че споделя с неговата майка :)

ludiq0maks
08-05-2009, 06:14
Ъъъ...Мисля че и тя незнае какво точно иска.С нея трябва да проведете един разговор,на четири очи,а не по телефона.Но ти трябва да си сигурен в това което искаш,зощото извинения като твоите от типа "Трябва да ме почакаш малко,имам да уча" не ссе връзват.Когато решиш какво искаш и разбереш че си готов да си с нея поговорите и се разберете какви ще са отношенията ви за вбъдеще.

Успех. :)

Брат , всичко директно съм й го казал , но все повече осъзнавам, че е трудно да намериш момиче , което да знае какво иска. То за ученето ясно но просто тогава ми беше ши*ан период и поне си я виждам че си е малко развратна неща заради няква простотия , както каза пича по горе у*вете да се карам с нея или нещо от сорта

П.С : сорка , но малко объркано съм го написал

ludiq0maks
08-05-2009, 06:16
Не се занимавай с нея.Тя не знае какво иска-ту при теб,ту при бившия й...Струва ми се ,че е доста несериозна и постъпва така,както й е изгодно :?

Благодаря, за това се допитвам до вас , че от досегашния ми опит не ми се беше случвало подобна работа . :D :D :D човек винаги има какво да научи

BePoHuKa
08-05-2009, 06:18
Ами по това,което казваш мисля,че си много готин човек и ,че щом даже си се сприятелил с майката на момичето, шанса ти е голям. Просто упорствай и ще стане твоя номер :) Все пак и тя ти е показала, че има нещо.. все пак те е целунала :) Просто си поговрете с нея!
Не се е сприятелил с майка й.Пише ,че споделя с неговата майка :)Опс.. моя грешка :oops: Сорка ..все пак си мисля,че е свестно момчето :) Поговорете си с нея! Питай я какво иска. Ако е някаква несериозна, няма смисъл да се занимаваш.

Sh@d0w
08-05-2009, 06:27
Брат , всичко директно съм й го казал , но все повече осъзнавам, че е трудно да намериш момиче , което да знае какво иска. То за ученето ясно но просто тогава ми беше ши*ан период и поне си я виждам че си е малко развратна неща заради няква простотия , както каза пича по горе у*вете да се карам с нея или нещо от сорта

П.С : сорка , но малко объркано съм го написал

Според мене ти си хлътнал,а тя не,просто си играе.Ако искаше нещо сериозно съм сигурен,че щеше да разбереш.По-добре се опитай да я забравиш просто няма смисъл да се измъчваш.Щом си и обяснил всичко и тя не е откликнала...

ludiq0maks
08-05-2009, 06:37
Брат , всичко директно съм й го казал , но все повече осъзнавам, че е трудно да намериш момиче , което да знае какво иска. То за ученето ясно но просто тогава ми беше ши*ан период и поне си я виждам че си е малко развратна неща заради няква простотия , както каза пича по горе у*вете да се карам с нея или нещо от сорта

П.С : сорка , но малко объркано съм го написал

Според мене ти си хлътнал,а тя не,просто си играе.Ако искаше нещо сериозно съм сигурен,че щеше да разбереш.По-добре се опитай да я забравиш просто няма смисъл да се измъчваш.Щом си и обяснил всичко и тя не е откликнала...
Мда , така си е , то хубавото , че не сме се виждали от 4 месеца и не си набивам филми , но ще се ориентирам в друга посока ....

ludiq0maks
08-05-2009, 07:13
BePoHuKa, благодаря ти за съвета , но аз като повдигна въпрос за среща и винаги се отклонява от тема . Ще се ориентирам на друго място , пък има време нищо не се знае :)

BePoHuKa
08-05-2009, 07:14
BePoHuKa, благодаря ти за съвета , но аз като повдигна въпрос за среща и винаги се отклонява от тема . Ще се ориентирам на друго място , пък има време нищо не се знае :)Като го отклонява, ти я отклони нея .. :D

vampire_girl_
08-05-2009, 07:18
Изясни си какво точно искаш,а после седни говори с нея,ама не по-скайп,GSM и т.н. ,а заведи я някъде и говорете...
Ако тя не е сигурна,най-добре я остави и си гледай живота ;)

ludiq0maks
08-05-2009, 07:23
Изясни си какво точно искаш,а после седни говори с нея,ама не по-скайп,GSM и т.н. ,а заведи я някъде и говорете...
Ако тя не е сигурна,най-добре я остави и си гледай живота ;)

Хихи ... казах и по горе , директен човек съм , знам какво искам от нея и всичко съм й го казал , но пък съм хлътнал по нея, исках просто мнението на хора който не ме познават . Благодаря за съвета :)

Magic_Girl
08-05-2009, 09:32
Тази мацка въобще не знае какво иска. Първо е с теб, после й омръзнало не е с теб. Аз ли нем мога да я разбера или тя не знае какво иска...Не знам ти си решаваш, ама според мен само те мотае и си играе с теб.

Devastante
08-05-2009, 21:25
Не знам, ако наистина я искаш продължавай да се опитваш, нормално е да има трудности преди най-накрая да сте заедно. Просто прецени дали наистина искаш да си с нея или не, и дали ще можеш буквално да си с нея или ученето ще ти пречи понеже тя не може да те чака месеци, години.. И тя като една моя приятелка явно просто има нужда от това да бъде с някой, и дори да харесваше друг, но не можеше да бъде с него, тя не остана сама ами се върна при бившия. Ако искаш да си с нея се постарай някак си, действай. Момичето очевидно също има чувства към теб :)

sladur4etyYy
08-05-2009, 21:34
хаха, много стабилно те разиграва момичето, вижда, че си й в кърпа вързан и те прави на глупак. спри да й се връзваш.

0nem0retIme
08-05-2009, 22:39
абе човек като мъж ти казвам : какво искаш да правиш с тая ? тя се чуди на кои уи да седне а ти и вървиш по акъла... за какво ти е такава , студент си , ще се виждате по рядко.... как ша я пазиш тя направо е ламя без да ми се обиждаш :-o

:razz:
Кефиш ! :lol: 8-)