PDA

View Full Version : Дискотеките в Созопол



angelche
08-05-2009, 08:04
В неделя заминавам на море с приятели,но досега не съм била на почивка в Созопол,само на разходка.Ще ми препоръчате ли хубви дискотеки-къде са,каква музика пускат,биха ли се заяли за години
.Ако темата не е за тук много съжалявам.Мерси предварително

Joc
08-05-2009, 08:08
ще се расходите по "веселата уличка" там има няколко
и се сещам до парка до морето, по баира на горе от дясната страна имаше некфа голяма. :D

SunSmile
08-05-2009, 14:04
Че ти като отидеш там и тръгнеш да ги търсиш.. те са толкова мънички и тхи, че хич няа да ги забележиш...
Толкова ли е сложно да видиш някоя дискотека бе?! Земи си очилца :lol: Като тръгнеш да обикаляш ще се ориентираш

mArMaLaDkA
08-05-2009, 14:06
Дискотеките в Созопол не струват.

Joc
08-05-2009, 15:04
Че ти като отидеш там и тръгнеш да ги търсиш.. те са толкова мънички и тхи, че хич няа да ги забележиш...
Толкова ли е сложно да видиш някоя дискотека бе?! Земи си очилца :lol: Като тръгнеш да обикаляш ще се ориентираш
много си нервна

Devastante
08-05-2009, 19:47
Малката текила :smt007 В стария град, до параклиса.. Супер яката музика :twisted:

angelche
08-05-2009, 20:33
Че ти като отидеш там и тръгнеш да ги търсиш.. те са толкова мънички и тхи, че хич няа да ги забележиш...
Толкова ли е сложно да видиш някоя дискотека бе?! Земи си очилца :lol: Като тръгнеш да обикаляш ще се ориентираш
много си нервна
+1,то ясно,че ще ги видя,но идсах да съм гору.долу наясно.Мерси на другите

DeNNichkA
08-06-2009, 00:41
Миналата година бях там и бих ти препоръчала "Култ" ако не слушаш чалга. Аз лично там си прекарах най-яко, но е въпрос на вкус. Имаше и някакъв чалга клуб доколкото помня, но не слушам такава музика и не съм влизала