PDA

View Full Version : Какво бихте направили ...



misslowe
08-05-2009, 09:26
Какво бихте направили ако човека който обичате ви мрази :? :shock: :?

Stan4o123
08-05-2009, 09:30
омразата лесно се превръща в уважение,което на свой ред води до симпатия,което е страшно близко до приятелсвто и тогава МОЖЕ да последва и привързаност и обич :D

valdesbg
08-05-2009, 09:45
омразата лесно се превръща в уважение,което на свой ред води до симпатия,което е страшно близко до приятелсвто и тогава МОЖЕ да последва и привързаност и обич :D

Кво каза и ти не знаеш....

По темата - ще си го преместя в другия крачол :)

vampire_girl_
08-05-2009, 09:49
Може би,бих се сдухала...не, 100% бих се сдухала,но не ми е ясно,как ще изобщо бих се влюбила в човек,който ме мрази?!
А ако се е случило в последствие,бих се опитала да разбера защо се е получило така...

Nellynka
08-05-2009, 09:53
имаше една мисъл ,че ако обичаш когато те мразят , било велико...

е 100% няма да ми е приятно , но с времето се забравя , нали точно то лекува...А и малко ми се струва невъзможно да си влюбя в човек ,който ме мрази,знам ли... :shock:

misslowe
08-05-2009, 10:00
А и малко ми се струва невъзможно да си влюбя в човек ,който ме мрази,знам ли... :shock:

Не не неговоря да се влюбиш в човек който те мрази а в последствие да те намрази ( смисъл страх те след всичко случило се да му признаеш чуствата си и се опитваш да ми го покажеш по някакъв начин и той да не спира да те нараняваа ... да не му пука изобщо )

l0lz
08-05-2009, 10:09
Ше се откажа от него? 8-)
По принцип ако има човек, който да ме мрази изобщо нито си пиша с него, нито имам някви симпатии.. Все пак аз разбирам кой ме мрази и кой не..

ItalianMafia
08-05-2009, 10:17
Бих го пратила на майната му. . .

TheGirlNextDoor
08-05-2009, 10:25
мрази е мн силна дума..трябва да има някакви сериозни причини
..не знам как бих реагирала,,чесно казано : ((

Radmo
08-05-2009, 10:39
Мрази ... на тези години трудно се мрази.Ако пък те мрази трябва да има причина,помисли каква е и я коригирай...нищо не е вечно...нито любовта,нито омразата.

rusoto_baby_f
08-05-2009, 10:40
Какво бихте направили ако човека който обичате ви мрази :? :shock: :?
Не мисля, че бих харесвала...момче което ме мрази...а обичала - изключено.. :? :? :?

Nellynka
08-05-2009, 13:02
А и малко ми се струва невъзможно да си влюбя в човек ,който ме мрази,знам ли... :shock:

Не не неговоря да се влюбиш в човек който те мрази а в последствие да те намрази ( смисъл страх те след всичко случило се да му признаеш чуствата си и се опитваш да ми го покажеш по някакъв начин и той да не спира да те нараняваа ... да не му пука изобщо )

В този случай , опитвам се да забравя съответния човек , започвам да си живея живота , живот и здраве може да има някой,който няма да ме мрази и ще се радва на чувствата с които го дарявам. :)

TheDevilInMe
08-05-2009, 13:43
Ще се опитам на всяка цена да го забравя, няма да търпя някой да ме наранява, без да се замисля как се чувствам аз, с времето ще ми мине и ше го забравя. :)

sweetchef
08-05-2009, 13:54
Бих го забравила

misslowe
08-05-2009, 14:03
Бих го забравила

Е нали ужж го обичаш :-D и нали истинската любов трудно се забравя .. :? :? :?

SunSmile
08-05-2009, 14:19
Как ще обичам някой, който ме мрази :shock:
Пълна глупост! Такива хора не мога да обичам! Не мога бързо да заобичам някого, та какво остава ако той ме мрази :shock:

misslowe
08-05-2009, 14:23
Как ще обичам някой, който ме мрази :shock:
Пълна глупост! Такива хора не мога да обичам! Не мога бързо да заобичам някого, та какво остава ако той ме мрази :shock:

Имам впредвит че ходите обичате се и стане нещо скъсате и ти не можеш да го забравиш нали ужж е истинска любов и в последствие той те намрази 8) 8)

0nem0retIme
08-05-2009, 14:24
То това едва ли ще е истинска любов.. :?

SunSmile
08-05-2009, 14:27
Как ще обичам някой, който ме мрази :shock:
Пълна глупост! Такива хора не мога да обичам! Не мога бързо да заобичам някого, та какво остава ако той ме мрази :shock:

Имам впредвит че ходите обичате се и стане нещо скъсате и ти не можеш да го забравиш нали ужж е истинска любов и в последствие той те намрази 8) 8)
Ако ме е обичал истински никога няма да ме намрази! Ако го направи... ще е жалък опит да ме забрави... и доказване, 4ене ме е обичал истински!

misslowe
08-05-2009, 14:31
Как ще обичам някой, който ме мрази :shock:
Пълна глупост! Такива хора не мога да обичам! Не мога бързо да заобичам някого, та какво остава ако той ме мрази :shock:

Имам впредвит че ходите обичате се и стане нещо скъсате и ти не можеш да го забравиш нали ужж е истинска любов и в последствие той те намрази 8) 8)
Ако ме е обичал истински никога няма да ме намрази! Ако го направи... ще е жалък опит да ме забрави... и доказване, 4ене ме е обичал истински!



Аз ли не обяснявам вие ли не ме разбиратее .. :?

казвам че ако вие го обичате истински то е ясно че той не е обичал истински щом вие е намразил

Sh@d0w
08-05-2009, 14:35
Аз ли не обяснявам вие ли не ме разбиратее .. :?

казвам че ако вие го обичате истински то е ясно че той не е обичал истински щом вие е намразил

Според мене те разбират перфектно,но се правят на ударени.Мен лично ще ме боли,ако знам че човекът към който изпитвам силни чувства ме ненавижда,и бих се опитал да разбера защо толкова ме мрази,за да оправя нещата.Ако не успея ще се самоубия.

ПП.ебавам се за последното 8-)

VerryBerry
08-05-2009, 15:39
ако бях на твое място щях да рева много в началото,но после лека-полека ще го забравя-всичко се забравя (може би не напълно,но все пак се забравя)
Няма смисъл да обичаш някого,който открито те мрази-това е загуба на нерви и възможност,да откриеш някой,който наистина ще те обича ;)

F_CK_all_I_need_is_U
08-05-2009, 16:53
Съжалявам,че тряаа да ти разбия надеждите..Ти каза,че на него не му пукало.Е,безразличието е различно от омраза.Следователно той не те мрази. :-| Познато ми е положението.Мисля,че не той те наранява,а ти го правиш сама.Остави го..колкото и да е трудно.

А иначе границата между любов и омраза е мнооого,мноооого тънка. :wink:

petito93
08-05-2009, 17:04
Ще го преживея ;) все пак живота не свършва с един човек :) Дори и да е най-голямата любов.Кофти,ама . . . след време всичко отминава :)

raia338
08-05-2009, 17:30
ми така е обичта лесно се превръща в омраза :?

Amateur
08-06-2009, 00:43
омразата лесно се превръща в уважение,което на свой ред води до симпатия,което е страшно близко до приятелсвто и тогава МОЖЕ да последва и привързаност и обич :D

Е.аси изказването

vampirekiss
08-06-2009, 09:06
Какво ще направя ли?Ще го пратя на едно много хубаво местенце и ще продължа да си живея животеца.Да не е единствения на този свят?

naia
08-06-2009, 21:05
и аз обичам човек, който ме мраз..... но това стана в последствие.......

eikichi
08-06-2009, 21:08
Емии.. бих си взел трактор с изглед към морето! :booooomb:

Направо ме убивате с тия въпроси. :razz:

FiRe_LaDy
08-06-2009, 21:12
Бля бля ... ако ме мрази - значи съм направила нещо,с което да съм го предизвикала това чувство в него.Та .. мога да се сърдя само на себе си и ако мога да поправя грешката си или да продължа напред колкото и да е трудно.

Hilary_
08-06-2009, 21:16
Ще се опитам да се откажа от него след като няма шанс да ме заобича ... :?

t0d1t0
08-06-2009, 21:55
Ще го обичам повече :lol: