PDA

View Full Version : хелп ;хх просто един самотен човек .. ...



ecstazy
08-05-2009, 09:52
Значи..едва ли има такива теми но ако има се извинявам...мн ми е притеснено някак си..на 13 съм..момиче..нали сега ще бъда в ново даскало глупости...какво да ви кажа..дебела съм.Дали да прикривам килограмите или защото слушам такава музика (най вече метъл или алтернативен рок а иначе квото ми падне БЕЗ чалга) се обличам по-раздърпано.Не съм някаква торба но и не нося впити дрехи. разбира се нямаам гадже но и едва ли ще имам скоро време...имам чуството че в новото даскало ще ме отхвърлят както и в миналото.. ужасно е чуствам се супер ТЪПО..дайте някакви съвети или незнам... кой знае колко много обиди ще си отнеса в новия клас... Просто дайте някво съветче , а то е ясно че все ще се намери някой който да напише "обиден" коментар.. :( :( :( :( :(

D12Respect
08-05-2009, 09:56
Отслабни.... Не виждам какво има лошо , че слушаш метъл.Но ако класа те е набележила просто няма отърване

fenche22
08-05-2009, 10:09
Алтернативния рок си е доста слушан стил музика,а и наскоро започна да се разпространява все повече,аз също го слушам и не мисля,че е някакъв проблем,нито пък за теб.Ако искаш се запиши на някакъв спорт - тенис мисля,че ще е идеално,но ти си решаваш.Все пак,килограмите не показват какъв човек си.Ако в стария ти клас са те подигравали заради теглото ти,не смятам че в новото ти училище,ще е така.Там са вече големи хора,които мислят по съвсем различен начин и не се влияят толкова много от глупости. ;)

MadeOfWater
08-05-2009, 10:12
Алтернативния рок си е доста слушан стил музика,а и наскоро започна да се разпространява все повече,аз също го слушам и не мисля,че е някакъв проблем,нито пък за теб.Ако искаш се запиши на някакъв спорт - тенис мисля,че ще е идеално,но ти си решаваш.Все пак,килограмите не показват какъв човек си.Ако в стария ти клас са те подигравали заради теглото ти,не смятам че в новото ти училище,ще е така.Там са вече големи хора,които мислят по съвсем различен начин и не се влияят толкова много от глупости. ;)


+1 8)

Mastta
08-05-2009, 10:21
офф само да знаеш аз пък как се притеснявам да ме отхвърлят :( :(

rauwkost
08-05-2009, 11:27
Отиваш на ново място и това е съвсем ново начало, всеки научава навиците и несгодите на другия и по този начин можеш да си изградиш ново амплоа така да се каже. Килограмите почти винаги могат да се свалят, ако се решиш пиши ЛС и ще ти дам нещичко по този въпрос.
Успех.

PurpleDream
08-05-2009, 12:03
килограмите са ти най-малкия проблем,не виждам какъв е и проблема с дрехите ти,просто не пускай метъл от телефона си примерно,за да не те намразят чалгарите :P не виждам,защо всички се страхувате,че ще ви отхвърли новият ви клас,аз като бях за 8ми клас изобщо не съм мислила за това,просто ми беше интересно да се запозная с други хора,освен това не мисля,че има значение какво носииш и как се обличаш,малко хора от класа ти ще гледат това,е разбира се ако има надути кифли за които гримовете и дрехите са всичко,може да не се разбираш с тях,макар че ако си допаднете по характери не виждам нищо лошо да сте приятелки...в моя клас има чалгари има такива които слушат метъл (но не си личи по облеклото),има и такива които гледат винаги да са модерни,но се надути и не мислят,че света се върти около тях,и аз съм пълничка и не нося дрехи по мен,но се разбирам много добре с калса си,е вече 4та година ще сме заедно де,но и в 8 и 9 клас като не се познавахме кой знае колко добре пак имах какво да си кажа с всички...не се притеснявайте не е толкова страшно колкото си мислите,че е :)

ByK
08-05-2009, 12:16
Значи първо не трябва да те вълнува мнението наа другите ако те отхвърлят че си дебела или слушаш тфа или онова.. е кфо и аз слушам музика които в моя град дали има и 10 човека да слушат пък си имам достатъчно добри приятели ;) това не е определящ фактор.. ;) колкото до фигура , обличане грим коса ала бала .. ако имаш желание можеш да отслабнеш да носиш дрехи , но не и да се опитваш да поддръжаваш на тях - трябва да имаш собствен стил ;) колкото до притеснението от това , че си в ново училище и аз съм същата .. сега ще съм 8 - сми в друго даскало.. просто не се впрягай .. надявам се да съм ти била полезна ;) Good luck :)

adizitk1
08-05-2009, 12:27
Ако много се притесняваш можеш просто да се пробваш да посвалиш някое друго килце, но аз лично мисля, че хора, които биха те оценявали по външния вид не те заслужават като приятелка! Просто който не те приема му казваш да си гледа работата и тва е, кво си седнала да мислиш и да умуваш дали ше те харесат, пък дали няма да ти се подиграват..... и без това каквото стане - такова ще е, ти не можеш да промениш характера на келешите...

ПП. Не прави грешката да почваш някви неистови диети или да пиеш хапове, за да отслабнеш до 15ти септември - ако си решила да слабееш, най-добре просто спри газираните напитки, всякакво тесто (хляб, вафли, разни кексчета, толумби и тн) и се запиши на 1-2 спорта - така се отслабва най-здравословно и безопасно! :)

Айде успехчета! :-)

ecstazy
08-05-2009, 13:11
мерси много на всички. :-) :) .Наистина ме успокоихте до голяма степен ..

babev
08-05-2009, 13:40
Хич да не ти дреме за мнението на другите, ако искат да те харесват важно е ти да се харесваш. :) :grin:

ByK
08-05-2009, 14:18
За нищо :) :-)

free3s
08-05-2009, 16:46
Килограмите въобще не са оправдание, тросто предполагам си по- свита и притеснителна. В миналия ми клас имаше едно момче и той беше дебел, но много голям пич. Вярно нямаше гадже и никой не го харесваше от момичетата по този начин, но всички го харесваха като човек и беше приятел с всички :) Но все пак ако искаш първото впечатление да не е негативно се запиши на някакъв спорт или тичай в парка :)

Emery
08-05-2009, 18:26
Не всички хора на света са тесногръди шибаняци

ValzZi
08-05-2009, 19:23
е много зависи на какви хора ще попаднеш , но все пак не сме в някоя американска гимназия където ако си пълничък си пълен задръстеняк нали .. светът не е като по филмите всеки си има място и рано или късно го намира .. сигурна съм че ще си намериш приятели и ще се чувстваш добре : )

Boyd
08-05-2009, 19:40
Ако си читава като човек, това че си "дебела" няма да ти е никакъв проблем. Виж вече е проблем, ако си с много голямо, без покритие самочувствие. Тогава нищо не може да те оправи..

NIKY
08-05-2009, 20:16
Според мен, ако в класа ти има свястни хора, няма да отнесеш обиди, защото си дебела.. Ако обаче са някакви тъпаци и ти се подиграват - за какво ти е приятелството им?

ssmilee
08-05-2009, 20:22
мисля че хората трябва да се приемат такива каквито са ..
просто покажи на новите си познати какъв човек си .. а не се опитваи да бедеш някаква заради тях :) :)

monkata95s
08-05-2009, 20:33
Не всички са перфектни . Ако бяхме всички слаби и идеални щеше да е тъпо . Ти си такава каквато си и това не трябва да те притеснява. И всепак се опитай да отслабнеш . Дай си воля , покажи , че имаш желание за някаква промяна . В новия клас бъди себе си. Това е най-важното . Няма шанс да се харесаш на всички , но ако играеш някакви роли в един момент ще се заплетеш в мрежите си и ще стане много лошо . Бъди себе си ! Прави това което искаш и не позволявай килограмите да те подтискат и комплексират . Опълчи им се и използвай волята си :) Това е единственото решение . Усъваршенствай се и бъди такава каквато искаш да бъдеш , макар и да не е лесно :)

Успех!

SuMmEr_KiSS
08-05-2009, 20:47
Промени си стила..неходи като раздърпана лелка мотористка..Започни диета.Изграждай самочувствие и всъщото време бъди себе си.Никой не ти е казал да слушаш чалга или да се отказваш от метъла ,но това което слушаш задължава ли те да ходиш облечена по странни начини ? Ти решаваш как ще изглеждаш в очите на другите:
-сладурското метълче
ИЛИ
-раздърпаната метълка

sladur4etyYy
08-05-2009, 21:58
щом имаш комплекс за килограмите, защо вместо да се жалваш, не идеш да потичаш малко? почни хранителен режим, спортувай, движи се! ако наистина имаш желание, ще успееш да стигнеш до желаните килограми. нали се сещаш, че с оплаквания няма да ти стане по- добре. и си промени вътрешната нагласа. ако отиваш с мисълта, че всички ще те отхвърлят, естествено, че така ще стане. трябва ти самочувствие, очевидно ти липсва напълно.

amorfati
08-07-2009, 16:15
Ами не се притеснявай.Аз слушам и метъл,и рок,също като теб си мислех , че в гимназията може да имам някакви проблеми,но честно казано изобщо не ми пукаше.Единственото,което ме интересува е мнението на приятелите ми.Та никой не се е държал с мен гадно ,защото слушам такава музика и т.н.,напротив.Разбирам се с всички и класа ми е супер.Още повече, че ако някой ти направи проблем за музиката ,която слушаш,трябва да е доста недоразвито животно.Аз се разбирам много добре и с хора,които слушат чалга.Просто не ми пука,важен е човека.А ако се притесняваш от килограмите-отслабни.Прави упражнения,яж здравословно,пий много вода и т.н.Но най-добре иди на диетолог да не стане някоя издънка :? Иначе мнението ми и за това е същото.Важен е човека,и важно е ти да се харесваш.Отиваш,усмихваш се и се запознаваш с хората,ще видиш, че не е страшно :)

ellikok
08-07-2009, 16:35
Алтернативния рок си е доста слушан стил музика,а и наскоро започна да се разпространява все повече,аз също го слушам и не мисля,че е някакъв проблем,нито пък за теб.Ако искаш се запиши на някакъв спорт - тенис мисля,че ще е идеално,но ти си решаваш.Все пак,килограмите не показват какъв човек си.Ако в стария ти клас са те подигравали заради теглото ти,не смятам че в новото ти училище,ще е така.Там са вече големи хора,които мислят по съвсем различен начин и не се влияят толкова много от глупости. ;)

ecstazy
08-14-2009, 17:50
Мерси на всички направили си труда да ми дадат някакъв съвет..Всъщност аз съм висока 1.60см и тежа точно 60кг.. незнам нормално ли е или не ама..пфф...чуствам се доста дебела и понякога съм доста комплексирана..но друг път не ми пука чак толкова...Според вас нормално ли е видях някакъв калкулатор в една друга тема дето пресмята какво тегло имаш поднормено нормално или наднормено и аз излезнах нормално...мога да ви дам снимка за да прецените сами.просто ми е нужно мнение.. :(

drebg
08-14-2009, 18:00
Даи де :o

zero
08-14-2009, 18:01
дай си скайп да по мърморим :-)

ecstazy
08-14-2009, 18:10
утре ще пусна пиксче :oops:

bloodyF
08-14-2009, 18:32
ако хората от новия ти клас не са повърхностни кифли и кифльовци ( :lol: ) ще те харесат каквато си ;)

и кво ти пука в крайна сметка...все ще си намериш приятелки поне...пък и като не те харесват все пак никой не е перфектен и не са длъжни да те харесват,а е въпрос на възпитание да са тактични с теб ...поне тва е мойто мнение ;)

laila_94
08-14-2009, 21:26
Я стига , килограмите не са всичко.Стегни се ! Ако си готин човек ,можеш да общуваш с хората нормално,не създаваш интриги,може чак и любимката на класа да станеш. :) За музиката не си единствената,която слуша този стил .:) Ако бъдеш спокойна,мила и добра с тях всичко ще е добре 8)

Sunny_stz
08-15-2009, 13:21
Мерси на всички направили си труда да ми дадат някакъв съвет..Всъщност аз съм висока 1.60см и тежа точно 60кг.. незнам нормално ли е или не ама..пфф...чуствам се доста дебела и понякога съм доста комплексирана..но друг път не ми пука чак толкова...Според вас нормално ли е видях някакъв калкулатор в една друга тема дето пресмята какво тегло имаш поднормено нормално или наднормено и аз излезнах нормално...мога да ви дам снимка за да прецените сами.просто ми е нужно мнение.. :(

Абе не си дебела,нормална си!Почти всяко момиче си мисли че е дебело,това е комплекса на жените!!!И аз не харесвам дадена част от тялото си ,но какво да се прави,не може човек да е перфектен!Ако пък толкова искаш да се стегнеш,ходи на някакъв спорт,аеробика,фитнес!Аз ходих преди на аеробика и много ми помогна,отслабнах с 5 килограма,стегнах се,но разбира се всеки ден правих упражнения!!!Но трябва да си много упорита!Относно новото ти обкръжение не се притеснявай!Аз ще съм студентка идващата учебна година и също ще съм с ново обкръжение,но не се притеснявам,просто ще бъда себе си и се надявам да си намеря приятели!Ти също бъди себе си и се дръж добре с хората около теб и така ще намериш добри приятели!УСПЕХ!!!

thelideto
08-15-2009, 18:28
Не всички хора на света са тесногръди шибаняци

+1 :D

babyvy
08-15-2009, 19:08
Подкрепям всички....Ако ти дам някой съвет ще се повторя с някого.... :) Амии аз само мога да ти препоръчам книгата Тина и половина... Точно за твоят проблем е и мисля ,че може да ти помогне... :)

ПП. Ти в кое училище ще си може да намериш съученици тук във форума :)

ecstazy
08-15-2009, 19:21
Потърсих и намерих само 1 :D 32 соу :-o Пак мерси на всички, направили си труда да прочетат всичко това.. и мерси за съветите :) :oops: