PDA

View Full Version : отживелица ли е романтиката?!



Stan4o123
08-05-2009, 10:02
мисля,че ще трябва да се съгласите с мен,че в днешно време хората са станали изключително повърхностни и груби... не се впечатляват от малките,но истински жестове и все повече се чуват думи от типа : "тя ми духа 30 мин","изчуках кучката" и подобни ...Та въпросът ми е "жива ли е романтиката или го правите на сила"?!

FeelMyPain
08-05-2009, 10:04
не се впечатляват от малките,но истински жестове
Бъркаш се.

misslowe
08-05-2009, 10:06
не се впечатляват от малките,но истински жестове
Бъркаш се.

+1

l0lz
08-05-2009, 10:07
не се впечатляват от малките,но истински жестове
Бъркаш се.

+1

+2 :)

ItalianMafia
08-05-2009, 10:07
^ Напротив - не се бърка!
В днешно време много малко хора държат на малките неща..
Остават незабелязани и игнорирани, а често дори не се правят..

valdesbg
08-05-2009, 10:08
Филма ти е трагична комедия.

По темата - нищо вярно няма в нещата дето приказваш.

Романтиката си е жива и се цени много. Ако можеш да я създадеш разбира се де :)

Ако не можеш - мрънкаш по форумите :)

misslowe
08-05-2009, 10:12
^ Напротив - не се бърка!
В днешно време много малко хора държат на малките неща..
Остават незабелязани и игнорирани, а често дори не се правят..

В някой случеи да .. но в повечто има хора който харесват романтиката ;-)

FeelMyPain
08-05-2009, 10:17
^ Напротив - не се бърка!
В днешно време много малко хора държат на малките неща..
Остават незабелязани и игнорирани, а често дори не се правят..

В някой случеи да .. но в повечто има хора който харесват романтиката ;-)
Както има всякакви хора, така има и курвари, и романтици.СлучЕи всякакви. 8-)

Stan4o123
08-05-2009, 10:18
Филма ти е трагична комедия.

По темата - нищо вярно няма в нещата дето приказваш.

Романтиката си е жива и се цени много. Ако можеш да я създадеш разбира се де :)

Ако не можеш - мрънкаш по форумите :)

затова го задавам като въпрос... и не мрънкам,просто ми е интересно,какво мислят хората... иначе аз нямам проблеми... за много оригинални се мислите всичките с тези контра-отговори...е ще ти кажа,че ако искам мога да съм много по-отвратителен и противен от теб... знаех,че ще ме нападнете с "оригиналност" и "остроумие",но да ти кажа ми е през... сети се сам кое...

valdesbg
08-05-2009, 10:26
Станчо слабо ме вълнува какво можеш и не можеш. Клавитурен побойник може да е всеки. Пак казвам - сачмата яко те друса. И продължаваш да мрънкаш и да се оправдаваш.

lipsvashh_mi
08-05-2009, 11:22
Романтика още съществува,въпреки че се среща супер рядко...наистина в днешно време малко оценяваме милите жестове и добрите думи ,които ни казват и се хващаме за лошото..може би тук ни е и грешката.. :? Животът е твърде кратък,за да помним лошото...но кой да помисли върху това?! :x

PurpleDream
08-05-2009, 11:25
не знам за другите,но в мен романтиката още не е умряла :P

RaZzer
08-05-2009, 14:45
не знам за другите,но в мен романтиката още не е умряла :P

И в мен :grin:

[B]a[N]D[i]T[k]a
08-06-2009, 01:29
въх, приятеля ми е толкова романтичен че направо ми е дошло до гуша с тази романтика.... :shock:

BePoHuKa
08-06-2009, 02:18
Жива е когато връзката е истинска, а половинките са романтични :) Моя приятел е много романтичен например :) Зависи от хората..

Jumbie483
08-06-2009, 05:45
Не всички хора са станали повърхностни и груби.. Има хора, които все още ценят малките жестове правени от сърце.. Романтици също има страшно много.

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
08-06-2009, 05:48
Чалгата убива романтиката ... наглия секс > красотата в любовта ... красива си е ффс ;/ но но но ... ; / за жалост се натъкваме на чекнеж ...

b0shko
08-06-2009, 07:30
^ Напротив - не се бърка!
В днешно време много малко хора държат на малките неща..
Остават незабелязани и игнорирани, а често дори не се правят..

Права си , но все пак дори и в малко количество ги има
П.П. Романтиката не е отживелица :-) :grin:

loverichie
08-06-2009, 07:54
в мен си е още жива и ще продължава да бъде :)

YourPoison
08-06-2009, 08:52
Филма ти е трагична комедия.

По темата - нищо вярно няма в нещата дето приказваш.

Романтиката си е жива и се цени много. Ако можеш да я създадеш разбира се де :)

Ако не можеш - мрънкаш по форумите :)
мда много вярно .. : )

Dimana99
08-06-2009, 17:49
Не си падам по романтиката, мисля, че е пълна глупост

candy_girl4e
08-06-2009, 18:13
в днешно време хората са станали изключително повърхностни и груби... не се впечатляват от малките,но истински жестове

според мен не е вярно.. да доста хора са такива но и доста са различни, има много романтични хора особено ако им покажеш, че харесваш това.. поне според мен

8992LIGHTER
08-06-2009, 19:34
аз все още гледам звездите макар и сама ..... романтичка и се харесвам .. радвам се че съм такава :smt003

bigsmile13
08-06-2009, 20:53
Романтиката е жива наистина.. примерно за рожденния ден на моя приятел се появих пред тях с пляшено голямо сино слонче и с три балона в другата ръка :-) Скоро очаквам неговата изненада.. :D

NamelessRomantic
08-06-2009, 21:35
Това че в днешно време много малко хора ценят малките неща не значи че романтиката е отживелица - тя все пак си остава най-добрия начин да кажеш на половинката колко много значи за теб.Освен това липсата на хора,готови да направят някакъв романтичен жест му придава по-голямо значение.Не се лъжете момчета - много момичета са ми споделяли,че не намират романтичните жестове за глупави - дори им е много приятно :).Невероятно,но факт.

FiRe_LaDy
08-06-2009, 21:41
Радвам се на малките неща,които прави приятеля ми за мен,но не съм романтичка .. нито той.За мен това да си романтик и да се радваш на малките неща са различни неща.

Hilary_
08-06-2009, 21:46
не се впечатляват от малките,но истински жестове
Бъркаш се.
++++++ 8)

Sh@d0w
08-07-2009, 06:15
мисля,че ще трябва да се съгласите с мен,че в днешно време хората са станали изключително повърхностни и груби... не се впечатляват от малките,но истински жестове и все повече се чуват думи от типа : "тя ми духа 30 мин","изчуках кучката" и подобни ...Та въпросът ми е "жива ли е романтиката или го правите на сила"?!

Дай ми определение за романтика?Всеки човек различно разбира тази дума,всеки се вълнува от различни неща.За тези хора,за които говориш може би романтично може да значи точно това.Аз лично имам мои представи за романтика,ти също.Така че романтика има-да,но всеки я разбира по свой си начин ;)

marti93
08-17-2009, 10:31
аз съм за романтиката и всеки жест дори и мъничък ме трогва за съжаление не би трогнало силиконовата кукла с 5 тона грим и 2 червило :booooomb:

blago84
08-17-2009, 16:15
Не мисля, че романтиката е мъртва или може да умре. Но "романтика" е разтегливо понятие, което за всеки човек има различно измерение. Това което един намира за романтично, за друг може да е безкрайно дразнещо. Затова е прекрасно и неповторимо, когато се срещнат двама души, които виждат и чувстват нещата еднакво или поне много близко. За съжаление не става лесно, но все пак именно това ни помага да го оценим.

sweety_blondy
08-17-2009, 16:26
Романтика още съществува,въпреки че се среща супер рядко...наистина в днешно време малко оценяваме милите жестове и добрите думи ,които ни казват и се хващаме за лошото..може би тук ни е и грешката.. :? Животът е твърде кратък,за да помним лошото...но кой да помисли върху това?! :x


така е .. но всеки човек би се зарадвал колктото и зает да е ако гаджето ви поднесе някаква изненада,нещо прекрасно .. според мен романтиката си съществува , но хората нямат време да се занимават и да правят жестове,нито пък да бъдат достатъчно мили .. защото човек работи,яде,спи,работи и т.н .. мноог малко време за почивка и развлечение

Sh@d0w
08-18-2009, 07:25
защото човек работи,яде,спи,работи и т.н .. мноог малко време за почивка и развлечение

Време винаги ще намериш,ако се касае за половинката ти 8)

soul1199
08-18-2009, 09:50
ох аз съм си романти4ка..даже и да обере на някоя баба китките и да ми ги подари,6е се зарадвам :oops: :razz: :grin:

Neopitom3na
08-18-2009, 10:17
хубаво е когато някой от от двамата е романтичен.. а ако и двамата са така е мн сладко, според мен де :)

ImmortalForever
08-18-2009, 11:21
За мен е умряла..Пълна лиготия..

Hilary_
08-18-2009, 19:30
Ми след като хората са такива каквито казваш ... какво остава за романтиката ?? :? :? Има я, нооо малко хора вече я ценят ... :-o

pobeda28
08-19-2009, 10:25
мисля,че ще трябва да се съгласите с мен,че в днешно време хората са станали изключително повърхностни и груби... не се впечатляват от малките,но истински жестове и все повече се чуват думи от типа : "тя ми духа 30 мин","изчуках кучката" и подобни ...Та въпросът ми е "жива ли е романтиката или го правите на сила"?!
Ако има чувства ще има и романтика... :?

Thefrostless
08-19-2009, 11:07
мисля,че ще трябва да се съгласите с мен,че в днешно време хората са станали изключително повърхностни и груби... не се впечатляват от малките,но истински жестове и все повече се чуват думи от типа : "тя ми духа 30 мин","изчуках кучката" и подобни ...Та въпросът ми е "жива ли е романтиката или го правите на сила"?!

Романтиката е жива при определени хора, но парадоксът е това ,че 90% от тийновете си ''хващат приятелки'' само заради секс




Matthew Bellamy
Dominic Howard
Christopher Wolstenholme

Обичкам си Котито

<M :smt049 U :smt049 S :smt049 E>

w0sh
08-19-2009, 11:20
Романтика може да има, само когато не е самоцел. Само когато е спонтанна и т.н.