PDA

View Full Version : Любов?ИгРа?ВъЗрастоВа раЗлика?трайНа вРъЗкА..



rusoto_baby_f
08-05-2009, 10:16
Здравейте, форумци...
Какво мислите за възрастовата разлика...?...Пречи ли тя на любовта между двама души..?...Може ли да бъде пречка за трайна връзка...?...

Ето от къде произтичат въпросите ми...
Братовчедка ми сега ще е 7ми клас...не е спала с момче, не излиза по дискотеки... ,,беше,, примерно момиче..Но ДО сега...аз съм почти на 18 и се прибирам към 12, а тя по улиците до 1-2 часа..и за капак на всичко..Преди няколко дни разбрах, че се е хванала с момче което е доста по голямо от нея (набор 87) ...Сега ще кажете, че възраста не пречи...Тя е само на 14..На нейната възраст, аз си играех още с кукли..А поколението сега... :? Даже одеве прочетох една тема тук за ,,Родителски контрол,доверие и всичко останало ?? ,, и останах като шокирана..Колко бързо искат да пораснат, но не осъзнават, че ще трябва да са разумни и да носят отговорност за постъпките си...Относно момчето - Голям сладур е наистина...Но като го погледнеш и веднага можеш да кажеш ,,не е сериозен,, а и като помисли човек...такава възрастова граница....и то на нейните години...Не ми се вярва да изпитва нещо към нея...освен желание за секс... :? :? :x .... Проблема е , че немога да кажа на майка и - жената си има много проблеми....Баща и почина наскоро...
Просто не искам тя да пострада....да бъде разигравана от някъв ,,батко,, с кола... :? :? :? ...
Истината е, че не му вярвам...Мисля си, че иска да я прекара....Колко ще е с нея 1-2-3 месеца...и ще му писне...

Въпросите съм ги написала в началото на темата.....Как мислите ВиЕ.. :-)

FeelMyPain
08-05-2009, 10:19
Е ако пише с малки и големи буквички, пречи определно.

valdesbg
08-05-2009, 10:20
Дъвкано и предъвквано милиони пъти.

Възрастовата разлика пречи на всичко ако е над 2-3 години в пубертета. Над 22-24 години ако са индивидите вече не е толкова от значение.

ItalianMafia
08-05-2009, 10:21
Зависи на каква възраст говорим за възрастова граница.. Ако и двамата са над 20 и кусур години такава връзка може да има, защото са достатъчно срели за да преценят какво искат от живота и имат общи интереси в повечето случаи..
Ако говорим за братовчедка ти, например, за какви чувства става въпрос!? Какво вижда един мъж (вече) в едно 14 годишно лапе!? Секс!? Какви общи теми на разговор имат!? Какви общи интереси имат!?.. Естествено, че е пречка.. Няма такава любов..

myHeartIsOnlyForYou
08-05-2009, 10:35
Абе нещо не разбирам как братовчедка ти ще е 7 клас,а е на 14 :shock: ?????Да не е нещо повтаряла :-D ...Аз съм на 15 и ще съм 10..(декември правя 16).Ако настина ще е 7 клас просто забрави..Та тоя е на 22 :shock: ...Аз като бях 7клас незнаех какво е момче :-D (за пръв път съм се целувала в 8 клас)...Просто е невъзможна тази връзка и лошото е че ще пострада тя!!!Опитай се да я отървеш!Просто според мен едно момиче,което има завършен едва 6 клас няма голям житейски опит!Аз лично от една година съм с момче,което е 88(разликата ни е 5 години) и това не ни е правило никога впечатление,ноо.....братовче дка ти....... :o .Говори и ако не помогне и шамари дори,трябва да я отървеш докато е време!

Snickers
08-05-2009, 10:41
;/
поредната малка пикла, която иска готин батко...

3oPuTy
08-05-2009, 10:51
Абе нещо не разбирам как братовчедка ти ще е 7 клас,а е на 14 :shock: ?????Да не е нещо повтаряла :-D ...Аз съм на 15 и ще съм 10..(декември правя 16).Ако настина ще е 7 клас просто забрави..Та тоя е на 22 :shock: ...Аз като бях 7клас незнаех какво е момче :-D (за пръв път съм се целувала в 8 клас)...Просто е невъзможна тази връзка и лошото е че ще пострада тя!!!Опитай се да я отървеш!Просто според мен едно момиче,което има завършен едва 6 клас няма голям житейски опит!Аз лично от една година съм с момче,което е 88(разликата ни е 5 години) и това не ни е правило никога впечатление,ноо.....братовче дка ти....... :o .Говори и ако не помогне и шамари дори,трябва да я отървеш докато е време!
Да си се замисляла,че може да е родена в началото на годината и да е тръгнала на училище,когато е била на 7 години?! :x


По темата:Поговори с братовчедка си,а ако имаш възможност поговори и с момчето :)

ItalianMafia
08-05-2009, 10:53
И на 15 да е, за какво говорим!? Все тая.. Пак е малка!

myHeartIsOnlyForYou
08-05-2009, 13:25
Да си се замисляла,че може да е родена в началото на годината и да е тръгнала на училище,когато е била на 7 години?! Mad
Нещо и ти май не си се замислила както трябва :-D .
Гледай сега простата логика:
На 7 почва 1 клас.
На 8 - 2 клас.
На 9 - 3 клас.
10 - 4.
11 - 5.
12 - 6.
13 -7.
Вероятно е тръгнала на 8 или е повтаряла...Другия път се замисляй повече преди да намираш кусири в нечие мнение.

rusoto_baby_f
08-05-2009, 13:37
Да си се замисляла,че може да е родена в началото на годината и да е тръгнала на училище,когато е била на 7 години?! Mad
Нещо и ти май не си се замислила както трябва :-D .
Гледай сега простата логика:
На 7 почва 1 клас.
На 8 - 2 клас.
На 9 - 3 клас.
10 - 4.
11 - 5.
12 - 6.
13 -7.
Вероятно е тръгнала на 8 или е повтаряла...Другия път се замисляй повече преди да намираш кусири в нечие мнение.

Не е повтаряла, просто тръгна по късно на училище.. :)

Aicken
08-05-2009, 13:44
нА мАйКа тИ в пYтКаТа

RaZzer
08-05-2009, 14:44
Ами, говори с братовчедка си - обясни й това, което казваш на нас и я посъветвай да не бърза да пораства!

ZilenaJanka
08-05-2009, 14:47
Да,да по-добре направо да хваща Хю Хефнър,че ще го изпущи :?

VerryBerry
08-05-2009, 15:31
говори с нея и я предупреди да бъде внимателна с него-виж сега,ти няма да я откажеш,дори не се опитвай да я разубеждаваш,защото може да реши че и ти го харесваш,да ти се обиди съвем и да се изчука с него и за капак-да забременее (пази Боже!)Затова само я предупреди.Тя сама от там насетне ще прецени дали си заслужава.По-добре е да го изпита на свой гръб и да знае какво я очаква,затова е хубаво да я предупредиш.Успех!

misslowe
08-05-2009, 15:39
говори с нея и я предупреди да бъде внимателна с него-виж сега,ти няма да я откажеш,дори не се опитвай да я разубеждаваш,защото може да реши че и ти го харесваш,да ти се обиди съвем и да се изчука с него и за капак-да забременее (пази Боже!)Затова само я предупреди.Тя сама от там насетне ще прецени дали си заслужава.По-добре е да го изпита на свой гръб и да знае какво я очаква,затова е хубаво да я предупредиш.Успех!



;-) Да и аз съм на същото мнение .. въпреки че и аз съм на 14 но найстина може да помисли това че го харесваш и тн .. просто я предопреди .. ако по страда това ще и за урок .. гледай ако може да мине между капкитее :) Успех

giviz3
08-05-2009, 21:48
Никой не познава момчето достатъчно добре , за да знае какво иска той от нея , защото в крайна сметка хората не винаги са такива,каквито изглеждат . Съгласна съм да и се каже какви може да са последствията и от там насетне тя да реши какво да прави , все пак живота си е нейн и щом тя е решила така , едва ли някой ще успее да и промени решението. Щом е с него , значи е щастлива независимо че имат голяма разлика в годините. Като споменах "разлика" не мисля , че тя има голямо значение за една връзка...ако те се разбират , намират общи интереси и т.н. защо да не са заедно ? :)

0nem0retIme
08-05-2009, 22:28
Като споменах "разлика" не мисля , че тя има голямо значение за една връзка...ако те се разбират , намират общи интереси и т.н. защо да не са заедно ? :)

И в моя случай е така...и мога да кажа,че ако момчето е пич и момичето не е чак такава лигла,каквито са повечето,връзката си е напълно възможна.. :)

ivana0895
08-05-2009, 22:38
позната ситуация 8-) и аз съм на 14 и се бях хванала с набор 89 голям сладур ала бала ...... искаше си секс човека уж щеше да ме чака ама му бих дуспата и ся съм си добре :-P

marti93
08-06-2009, 14:36
am момичето преживява загубата на баща си а явно майката не и обръща внимание ..за разликата между нея и гаджето и ..ем ако се обичат какъв е проблема? :)

mArMaLaDkA
08-06-2009, 15:05
Абе, ей така като почнете... голям сладур бил(говоря най-вече за потребителката ivana0895). Сладури има и на по 15-17.
Както и да е. И аз си мисля, че няма да имат общи теми за разговор. Тя надали умее да общува с 15-16-годишен, какво остава за 22?
Поне на 16-17 да беше, наистина можеше да се получи нещо, ама тя е на 14. И ми се струва, че по-скоро жадува за внимание, отколкото за гадже. Голям мъж е човекът. Тя, когато трябва да се прибира, той излиза и се прибира, чак когато тя става сутрин. Къде ще ходят заедно? Да пият шейкове, малко на разходка в парка и после..?
Никой не е говорил с нея и не я е научил, че сама трябва да носи последствията от действията си. Никой не й е казал, че има всякакви типове и могат да й се случат разни нещица, ако не си опича акъла, ами се води от хормоните си. Ако някой й беше казал тея неща, нямаше да се захваща с мъже, защото ще знаеше, че е разочаровала родителите си, предала е доверието им и най-вече е предала себе си. Дотолкова с лекциите. ;д Иначе на всяка 14-годишна й се случва да се заглежда по тоя и оня батко на по 18-20 и кусур :lol: , но пък в крайна сметка, ако момичето има реална преценка и не гледа само "колко як пич е тоя, бее!", ще разбере и само, че разговорите с мъже просто не се получават и са тип "големия-детето".

giviz3
08-06-2009, 20:15
mArMaLaDkA от къде си сигурна , че тя не умее да общува с 22 годишен ? Всеки човек е различен и не можеш да твърдиш какво умее тя и какво не . Има момчета които са 22-23 годишни а имат акъл като на 17 годишни, съответно има момичета които са на 13-14 и разсъждават много по-добре от някоя 18-19 годишна ... Никой (включително и аз) не може да гледа от правилната гледна точка за това. В крайна сметка всеки си има собствени предпочитания . Някой се чувстват сигурни и защитени,когато са с по-голямо момче , отколкото с някой , който е с 1-2 години по-голям, а други -обратното . Така е и с момчетата- едните им е по-яко,когато имат по-голяма разлика с момичето до себе си , а на други - не. И пак ще повторя , че никой от нас не може да твърди какво е правилно и какво не. Всеки е прав за себе си !

therichbitch
08-07-2009, 23:20
ми тя едва ли ще се трогне много, така че по- скоро говори с него , малко по- сериозно и той едва ли ако му е само за секса, няма да я остви, вярно ще я боли, ако я зареже, но няма да се забърква в глупости
от друга страна, извинявай, не го познавам момичето, нищо лично, но ако е разхайтана, забрави.... ако не е тоя, ще е друг и така и така ще се наебе с някого,който ще я зареже после

mitternacht
08-07-2009, 23:58
;/
поредната малка пикла, която иска готин батко...

marti93
08-27-2009, 18:04
пфф що да няма да имат обща тема на мен всичките ми гаджета са били с по 5 г. по големи от мен най-малко и съм имала обща тема с всеки

ShtrudeL
08-27-2009, 18:12
Какво мислите за възрастовата разлика...?...Пречи ли тя на любовта между двама души

Пречи разбира се!
Едно дете на 15 мисли съвсем различно от едно порастнало на 25.

Presley
08-28-2009, 07:52
В такова нещо се эабърках,че чак не энам кво мисля.
Абе,let it ne love.Мани ги годините.