PDA

View Full Version : В цикъл ... забременяване ?!



Source
08-05-2009, 11:56
Преди 3 дни свърших в гаджето ми,но тя беше 3ти ден в мензис,свърших в нея,защото знам,че не може да забременее тогава.....кажете ми все пак има ли някакъв шанс,да забременее...?!

И моля ви за интелигентни отговори,а не от типа "Ти луд ли сииииииииии" и тем подобни.....

мерси предварително

Lifash
08-05-2009, 12:07
След като си толкова сигурен...защо питаш?Но да,има...някакъв.
Не мислиш ли,че беше по-добре първо да попиташ,а после да свършваш в гаджето си?

beliqsmok
08-05-2009, 12:53
След като си толкова сигурен...защо питаш?Но да,има...някакъв.
Не мислиш ли,че беше по-добре първо да попиташ,а после да свършваш в гаджето си?

.... или да използваш презерватив .. :(

mariqqqqq
08-05-2009, 13:22
еми не че да те плаша ама може да се забремене дори когато момичето е в цикъл..така че вие си рпавете изводи как ше постъпите.. :shock:

sweetchef
08-05-2009, 13:25
Ест. че има шанс да забременее,дори и малак

t0d1t0
08-05-2009, 18:24
1во - Отиди на лекар за преглед , може да хванеш някаква инфекция!
2ро - По време на цикъл не се прави секс !!!
3то - Малко вероятно е да забременее , но все пак...
4то - Никакви хапчета не и давай сега !!!
и последно - OMFG толкова ли сте загоряли бе , бахти му и секса ... :? :?

titinkaa
08-05-2009, 19:36
няма опастност

nefchi_bs
08-05-2009, 20:11
Поредния...Преди няколко дни имаше такава тема,не знам вече ме отчайват някои...По темата мисля че има шанс дори и минимален...МИСЛЕТЕ преди да правите нещо глупаво..

amk933
08-05-2009, 20:14
^ Да не очакваш да те чуе случайно? 8-) Особено, ако съдим по количеството сходни теми, бълвани тук всяка седмица. Вече не мога да се изненадам с нищо. Чакам поне някой да се похвали, че е станал татко на 12. 8)

По темата: Да може да е бременна. Малко вероятно, но не невъзможно. Следващия път вместо да мислиш с онова между краката, мисли с главата. 8)

uNvaLuabL3
08-05-2009, 20:16
както казаха преди мен, 1во има опастност от инфекция и 2ро има шанс да забременее, дори и минимален. Другия път изчакай да й свърши цикъла и за да не се тревожите дали сте направили някой гаф - използвайте презерватив :)

YourPoison
08-05-2009, 20:54
по време на цикъл не се прави секс бе .. малоумници такива

BePoHuKa
08-06-2009, 01:51
1во - Отиди на лекар за преглед , може да хванеш някаква инфекция!
2ро - По време на цикъл не се прави секс !!!
3то - Малко вероятно е да забременее , но все пак...
4то - Никакви хапчета не и давай сега !!!
и последно - OMFG толкова ли сте загоряли бе , бахти му и секса ... :? :? +1


И не можа ли първо да попиташ и после да процедираш ?! :x :?

psychopath
08-06-2009, 01:54
по време на цикъл не се прави секс бе .. малоумници такиваЩо бе? 8-)

Source
08-06-2009, 06:40
1-во,не влизам често тук и ако имам въпрос,явно ми е спешно и пускам веднага тема.
2-ро с това момиче съм от година и половина и е нормално да пробвам от всичко (за критиците)
3-то ..... l0lz@ ако имаш някви проблеми,пиши ми на ЛС да се разберем ;)


иначе,мерси на всички,който ми помогнаха ;)

Lifash
08-06-2009, 10:46
Точка 2. е желязна просто...
Следващия път ако искаш свърши в нея без да е в цикъл,да пробвате кво е да сте мама и тати...
А и момичето не знам как ти се е вързало на акъла,сигурно и тя е наясно колкото и ти..

Snickers
08-06-2009, 11:50
разбира се, че има шанс.
щом момичето ти е позволило, значи е доста необразована, както и ти.
тръгнали да правят секс, ама не са запознати.

Rayzak
08-06-2009, 12:29
мхм има :) макар малък шанс ...има го .. Мъжаги ... на 17 съм и не праа такива глупости кат вас ИДИОТИ ... първо правиш после мислиш

cv3t3linda
08-06-2009, 12:38
то хуу си прави секс в цикъл ама наиш колко инфекции са тфа за тебе !!! пък дали ше забременее има супер малка вероятност штото тогава няма яицеклетка която да се оплоди но .. сперматозоидите могат да оцелеят маи няколко часа след това та си зависи от отделния организъм ... попринцип маи няма за какво да се притеснявате (за забременяването) . Преди няколкоп месеца се информирах доста за това дали може да се забременее докат си в цикъл штото и на мен ми се е случвало само че стаан инцидент .. но презерватива е задължителен !!!! :? :? :? :?

SummerRain
08-13-2009, 13:16
Не те ли е гнус да правиш секс без презерватив, докато момичето е в цикъл? :-o

kalpazanka
08-13-2009, 15:34
Шансът е нищожен.

amk933
08-13-2009, 18:52
Шансът е нищожен.

И 1% да е, нали знаеш, че като на теб се случи, за теб си е 100%. А да не говорим за HIV, HPV, Treponema pallidum (Syphilis) и т.н. ;)

kalpazanka
08-13-2009, 18:58
Шансът е нищожен.

И 1% да е, нали знаеш, че като на теб се случи, за теб си е 100%. А да не говорим за HIV, HPV, Treponema pallidum (Syphilis) и т.н. ;)
Точно за ЧПВ питах днес една мадама не се ли плаши, че може да си навлече бели в дългосрочен план. Още нямам отговор от нея.
П. С. На мен няма как да се случи, така че не ме касаят проценти и вероятности. А дори и да забременея, не е проблем. :))))
Темата не е за луес, а за секс без презерватив! Виж заглавието.

amk933
08-13-2009, 19:05
Шансът е нищожен.

И 1% да е, нали знаеш, че като на теб се случи, за теб си е 100%. А да не говорим за HIV, HPV, Treponema pallidum (Syphilis) и т.н. ;)
Точно за ЧПВ питах днес една мадама не се ли плаши, че може да си навлече бели в дългосрочен план. Още нямам отговор от нея.
П. С. На мен няма как да се случи, така че не ме касаят проценти и вероятности. А дори и да забременея, не е проблем. :))))
Темата не е за луес, а за секс без презерватив! Виж заглавието.

Да, но сексът без предпазни средства било то и в цикъл, може да доведе до тези болести, освен бебето. Пък и доколкото разбирам ти не си на 14-15 и едно бебе не би било проблем, докато в случая би било. Така че луес и всички други сексуална-трансмитивни болести също са си риск освен бебето и за това казах, че шансът и да е нищожен, случи ли ти се за човека последиците са си 100%. :)

Така че ПРЕЗЕРВАТИВ. :)

Ico_
08-13-2009, 19:29
Когато незнаете нещо, по-добре си замълчете бе, деца...
Няма шанс да забременее.Има теоретичен такъв, изхвърлянето на зрялата яйцеклетка да съвпадне със овулацията на новата...но шансът за това е по-малък от шанса да ти кацне марсианец на балкона...Всъщност би било аномалия.
Та не се притеснявай.

Ico_
08-13-2009, 19:41
Абе какво се мъчиш да мислиш?...ти знаеш ли какво е цикъл?, в смисъл какво представлява?...а яйцеклетка?..а овулация?...
В цикъл си, когато неоплодената яйцеклетка се изхвърля от организма.За да можеш да забременееш през това време, трябва вече да има нова яйцеклетка, която да е "зряла"..., а това отнема около 14-16дни.Тъй че да, за да стане нещо такова, може да се каже, че е аномалия.Ако всичко в организма ти работи както трябва и имаш що годе редовен цикъл, такава вероятност няма!!!
Жена си...още не де, но ще станеш...научи се да мислиш!!!

kalpazanka
08-13-2009, 19:45
Ico_, не се хаби! Виж, че нямат елементарна сексуална култура и не знаят на кое се казва цикъл и на кое менструация, а още по-малко какво е овулация и яйцеклетка.

crazyall
08-14-2009, 04:26
1во - Отиди на лекар за преглед , може да хванеш някаква инфекция!
2ро - По време на цикъл не се прави секс !!!
3то - Малко вероятно е да забременее , но все пак...
4то - Никакви хапчета не и давай сега !!!
и последно - OMFG толкова ли сте загоряли бе , бахти му и секса ... :? :?Винаги съм съгласна с t0d1t0 ... :D ...

kalpazanka
08-14-2009, 10:25
Awe to tva lekari sa mi gi kazvali e bati kvi umnici se izvadihte tukaaaaa nema shto
В такъв случай им искай дипломата.Или са некомпетентни, или са шарлатани. Или са ти го казали, за да те наплашат и да спреш да си вириш краката. ;)

uBo
08-14-2009, 11:06
1во - Отиди на лекар за преглед , може да хванеш някаква инфекция!
2ро - По време на цикъл не се прави секс !!!
3то - Малко вероятно е да забременее , но все пак...
4то - Никакви хапчета не и давай сега !!!
и последно - OMFG толкова ли сте загоряли бе , бахти му и секса ... :? :? +1


И не можа ли първо да попиташ и после да процедираш ?! :x :? защо да не може тка е по интересно нали ги знаеш за тях сичко е възможно

Ico_
08-14-2009, 11:09
Awe to tva lekari sa mi gi kazvali e bati kvi umnici se izvadihte tukaaaaa nema shto
Абе какви глупости пишеш бе...
За да разбереш какво ти обяснява един специалист, трябва да имаш поне елементарна представа от тялото си и репродуктивните му функции, а на теб ти липсва такава...Иначе играеш на развален телефон.

theoneudontknow
08-14-2009, 12:10
Пич, защо си го направил без да знаеш? Смисъл, баща ли искаш да ставаш... Пък и всеки знае, че по време на цикъл не се прави секс... При тебе случая е "След дъжд качулка"...

Ico_
08-14-2009, 12:29
Че за какво ми е да те познавам?..Виждам, че не можеш да пишеш.., а показа и, че трудно мислиш :D Даже тялото си непознаваш...Вече те познавам повеч отколкото ми се иска :D

krem4et0
08-14-2009, 14:35
Моля, придържайте се към темата. Писането на латиница е забранено, а псувните и грубото отношение към потребителите изобщо не се толерират. Моля elit092 да си вземе бележка. Лек ден!

LovEsIckk
08-14-2009, 17:21
Няма дни в които да не можеш да забременееш.
Т'ва винаги може да се случи.Просто има дни в която възможноста е по-голяма.

snupito
08-14-2009, 21:36
БОЖЕ ОПАЗИ СВЕТА ОТ ЛИШЕНИТЕ ОТ СЕКСУАЛНА КУЛТУРА ИДИОТИ!

Ето нещо за експериментиране: 15 дена след 1вия и цикъл я чукай и свърши в нея!
На бас че не ти стиска :?

сериозно.. мислете.. тея глави не са ви само за равновесие

playaa
08-14-2009, 22:03
Свършил си в нея и питаш дали има шанс да забременнее .. хмм :o еми не няма шанс ... :-o

Ico_
08-16-2009, 09:10
Няма дни в които да не можеш да забременееш.
Т'ва винаги може да се случи.Просто има дни в която възможноста е по-голяма.
Възможно най-раздуто, периода, в който можеш да забременееш е 72 часа.Важно е, обаче, че при все още не развит организъм, трудно може да се определи с точност, този период.Но в 99,9% той не съвпада с месечният цикъл.
Въпреки това, секс трябва да се прави с презерватив, защото забременяването далеч не е единственото, от което трябва да се пазиш.

EritYy
08-16-2009, 09:15
по време на цикъл НЕ МОЖЕ да се забременее,няма как да стане тъй като всичко "изтича" на вън,но не се успокоявай напълно,защото има случеи (редки),но ги има,в които е възможно забременяване ...