PDA

View Full Version : Какво е за вас префектното момче/момиче ...



misslowe
08-05-2009, 14:06
:? ....

SunSmile
08-05-2009, 14:14
Перфектни хора НЯМА! Не си избирам момчето до мен по каталог!
Не искам да е перфектен, а ефектен - да се разбираме, да се държи добре, да си имаме доверие, да ме обича, да ме глези, да си помагаме и заедно да преживяваме и хубавите и лошите неща, да е винаги до мен, да ме подкрепя независимо какво искам, да мога да разчитам на него... Абе то се усеща дали е точния човек!

Swingswing
08-05-2009, 14:16
Перфектни хора НЯМА! Не си избирам момчето до мен по каталог!
Не искам да е перфектен, а ефектен - да се разбираме, да се държи добре, да си имаме доверие, да ме обича, да ме глези, да си помагаме и заедно да преживяваме и хубавите и лошите неща, да е винаги до мен, да ме подкрепя независимо какво искам, да мога да разчитам на него... Абе то се усеща дали е точния човек!

+1

0nem0retIme
08-05-2009, 14:18
Перфектни хора НЯМА! Не си избирам момчето до мен по каталог!
Не искам да е перфектен, а ефектен - да се разбираме, да се държи добре, да си имаме доверие, да ме обича, да ме глези, да си помагаме и заедно да преживяваме и хубавите и лошите неща, да е винаги до мен, да ме подкрепя независимо какво искам, да мога да разчитам на него... Абе то се усеща дали е точния човек!

Много точно.. :)

SunSmile
08-05-2009, 14:23
Перфектни хора НЯМА! Не си избирам момчето до мен по каталог!
Не искам да е перфектен, а ефектен - да се разбираме, да се държи добре, да си имаме доверие, да ме обича, да ме глези, да си помагаме и заедно да преживяваме и хубавите и лошите неща, да е винаги до мен, да ме подкрепя независимо какво искам, да мога да разчитам на него... Абе то се усеща дали е точния човек! *подписа*

ZilenaJanka
08-05-2009, 14:42
Перфектно висок,Перфектно изваяно тяло,Перфектен характер,Перфектно чувство за хумор,Перфектен ум,Перфектни очи,Перфектна коса,Перфектен романтик,Перфектни устни,Перфектен във всяко едно отношение...е те тва е перфектният мъж :?

Sh@d0w
08-05-2009, 14:44
Перфектно висок,Перфектно изваяно тяло,Перфектен характер,Перфектно чувство за хумор,Перфектен ум,Перфектни очи,Перфектна коса,Перфектен романтик,Перфектни устни,Перфектен във всяко едно отношение...е те тва е перфектният мъж :?

Аха сетих се кой описваш

http://2.bp.blogspot.com/_kfeG5VP3MTA/SlLSLi8ztyI/AAAAAAAAJn0/z7xh92g65H8/s320/68023-0000030449-article.jpg

lipsvashh_mi
08-05-2009, 14:56
перфектният не съществува! :?
Но момчето,което ще се доближава наймного до това определение трябва да е добър,умен и забавен...да ме обича и да приема такава каквато съм с всичките ми странности :D

DeViLgIlrL16
08-05-2009, 15:01
всеки когато се влюби в някого за него няма по-красив, умен ... абе по- перфектен човек от половинката му... не смятам, че трябва да си избираме плюбовта на живота с конкурс мистар свят... важното е, че си е наш и го обичаме... :-) а не е просто поредният фешан с много лак и пиана за коса по главата и вече оле какъв е красив... ако обичам някого каквито и дефекти да има, няма да ми пречат, просто ще искам да съм с него... :)

l0lz
08-05-2009, 16:13
EЙ тва за мен е перфектното момиче ->

http://i29.tinypic.com/2j0f60l.jpg

Snickers
08-05-2009, 16:26
^ :lol:

fenasf
08-05-2009, 16:40
Ако говорим честно перфектното момиче (за мен) съм самия аз в друго измерение, където съм жена. Да, звучи нарцисистко, но пак казвам изборът е стриктно мой. :P

haritov
08-05-2009, 17:09
искам да готви пере чисти да е супер домакиня ако може да е жена 98г някъде с милиони в джоба и 5 пъти по толкова в банката и да е болна от рак последен стадий

(пропуснах ли че трябва да сме женени)

t0d1t0
08-05-2009, 18:39
EЙ тва за мен е перфектното момиче ->

http://i29.tinypic.com/2j0f60l.jpg

ползвай [imgw] ... Та много крива ми се струва :D

а по темата - Зависи от гледната точка , аз си намерих перфектната :smt007 Не може да се опише точно :oops: Всеки си има някакви предпочитания ... Човека не може да перфектен , няма такова нещо :D Кой каквото намери и дано му върши работа 8)

Devastante
08-05-2009, 21:15
Момчето, в което съм влюбена и което не мога да имам. :-#

Sladurchoo
08-05-2009, 21:25
перфектни хора не съществуват в реалността .. те са само в представите ни .. :)
иначе бих искала най-вече момче, с което да се разбираме и да се уважаваме .. винаги да ме изслушва и като съм зле да умее да ме развеселява (това най-вече) .. да е умен и добър .. да знам, че мога да му вярвам .. и да е хубав .. :grin: :D

BePoHuKa
08-05-2009, 23:48
За мен моя сегашен приятел е перфектен за мен. Той поставя моите нужди над своите, обича ме, уважава ме , цени ме, кара ме да се чувствам щастлива, прави ме по-добър човек, може да ме засмее,а прегръдките и целувките му значат света за мен. :)

bathory
08-05-2009, 23:52
Перфектно.. външно, вътрешно или общо като цяло!? Абе няма перфектни хора било момичета или мочета. Както казваше един приятел ''Не ставаме, всички сме лайна!'' :shock: :D

[B]a[N]D[i]T[k]a
08-06-2009, 01:44
моето момче е перфектно! :) знам че си има недостатъците и той си знае че аз си имам моите но въпреки това не се отказваме един от друг ! :)

loverichie
08-06-2009, 08:08
момчето което искам да е до мен трябва да е забавен да имаме общи теми за разговор да ме приема такава каквато съм да не ме сравнява с другите да ме обича и да е мил да не се прави на кой съм аз пред другите момчета,защото и такива ги има и то много и да има свестен вид :D ;)

Stan4o123
08-06-2009, 08:26
аз вече го намерих... сега работя по върпоса :grin:

Hilary_
08-06-2009, 08:42
:shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Тоя дету си мисли, че има перфектни хора е мнооого мнооого заблуден .. :lol: :lol:

Истината е, че НЯМА перфектни хора .. но някои от тях стават специални за нас, НО само в нашите очи .. :-o хах въпрос на шанс е дали ще видиш в даден човек това, което другите не виждат ... :?

YourPoison
08-06-2009, 08:42
Перфектни хора НЯМА! Не си избирам момчето до мен по каталог!
Не искам да е перфектен, а ефектен - да се разбираме, да се държи добре, да си имаме доверие, да ме обича, да ме глези, да си помагаме и заедно да преживяваме и хубавите и лошите неща, да е винаги до мен, да ме подкрепя независимо какво искам, да мога да разчитам на него... Абе то се усеща дали е точния човек!

Много точно.. :)
да и аз съм на това мнение...ебати въпроса където си задала..да пред мене иам каталог и си ги избирам ,разбираш ли :smt010 и да то се усеща дали си попаднала на точния човек : )

MirCa1
08-08-2009, 01:08
Момчето, в което съм влюбена и което не мога да имам. :-#

мдам ... само ,че аз не го възприемам толкова тежко ... даже напротив .. искам само да е добре .. няма да го насилствам я ... иначе по темата .. перфектното момче .. външност - все ми е тая имам малко предпочитания де .. рядко се заглеждам по фешъни .. ако не .. никога даже .. и да се държи по еднакъв начин с мен , когато сме сами и с приятелите си ( не да ми угажда , а да не ме обижда и т.н.) и общо взето да не е някакъв манияк :lol: нямам големи претенции :oops: , но както казах за сега перфектен е човеко , който не мога да имам , а съм влюбена в него .. но .. преживява се :)

Nickole
08-08-2009, 03:11
Искам просто да не ми изневерява, да ме разбира и да ме обича... Това ми е достатъчно.... Външния вид и тем подобни значение нямат.... :)

mitternacht
08-08-2009, 08:02
ехх... е такова животно като "перфектното" момиче за мене-няма.Пробвал съм се да описвам, но.... трудна работа :)

mariqqqqq
08-08-2009, 10:20
еми моето момче!! :grin: :-)

FiRe_LaDy
08-08-2009, 10:30
:shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Тоя дету си мисли, че има перфектни хора е мнооого мнооого заблуден .. :lol: :lol:

Истината е, че НЯМА перфектни хора .. но някои от тях стават специални за нас, НО само в нашите очи .. :-o хах въпрос на шанс е дали ще видиш в даден човек това, което другите не виждат ... :?


Съгласна !

silviau66
08-10-2009, 18:38
Перфектно висок,Перфектно изваяно тяло,Перфектен характер,Перфектно чувство за хумор,Перфектен ум,Перфектни очи,Перфектна коса,Перфектен романтик,Перфектни устни,Перфектен във всяко едно отношение...е те тва е перфектният мъж :?
Аз мисля, че перфектния мъж е този на когото може да вярваш, а не този който изглежда добре. Но това си е мое мнение. :) :)

tami
08-10-2009, 18:47
emi to4no perfektni hora nqmaa pr iskam mom4eta koeto e perfekten ne iskam ne iskam da e kato ot katalog 6tot i teq deto sa ot tam ne sa (perfektni) seki sega gleda van6nata krasota emi normalno s 10000 tona grim da sme perfektni :) iskam mom4e koeto da me razbira i obi4ka ni6to poveche ne iskam :)

sweetchef
08-10-2009, 18:51
Перфектното момче за мен е това което,да огажда на всичките ми капризи 8-) :D

mitakavg
08-10-2009, 18:54
Приятелката ми :)

desimikalsen
08-10-2009, 20:03
такова,което не прави тъпи правописни грешки като теб например :D :D :-D :-D :-D :-D
по темата: Мадс

Assshley
08-10-2009, 20:18
Перфектни хора няма.Не живея и няма да живея никога с илюзията,че перфектния съществува.

blader
08-10-2009, 21:58
големи и изразителни очи...
(имам слабост към такива очи...)
да не изглежда зле..всмисъл...не съм повърхностен до степен до която да отхвърлям всички които не попадат в идеалните ми представи но все пак темата е за идеалното момче/момиче...и така...да бъде не много по-ниска от мен...относно килограмите...да не е някаква дебела...просто..би било странно за самия мен(много трудно мога да намеря момиче което е по-слабо от мен...всмисъл...аз съм към 55 кила и съм 1.84...никак не съм респектиращ на вид...за по-едрите момичета винаги се намират по-едри момчета...всмисъл...те заслужават любов по-малко от всеки друг...просто...въпреки че не ми пука кога ще умра не искам да бъда смазан от гаджето си...)...и така...
да има обща култура и интелигентност дотолкова че да можем да си говорим и да знае за какво и говоря без да ми се налага да пояснявам постоянно...един вид да се разбираме с една дума и най-готиното...да си довършваме изреченията...естествено...н ищо против и да е о-умна от мен...не е трудно постижимо все пак...(мамка му...имаше такова момиче...толкова я обичах...но ми би шута...е...какво да се прави...минаха доста месеци и някакси загубих надежда че някога ще ми обърне внимание извън границите на приятелството което потдържаме в момента...извинявам се за отклонението...просто се усетих описвайки че описвам донякъде нея и..така...)...
да бъде мила и да притежава това типично детско излъчване и маниер на поведение на 4-6 годишно момиченце...което се радва на всичко и реагира толкова спонтанно и искрено че няма как радостта в очите и да не предизвика поне усмивка на лицето на човек...
и дфа може да обича...много силно...невероятно силно...или поне така както мен...и да не е ревнива де...аз не съм...въобще не съм ревнив но искам и взаимност...
и така...това е от мен...
още веднъж...повтарям че това не са неща които задължително трябва да има едно момиче за да бъда привлечен от нея...това са качествата на идеалното за мен момиче...
отделен е въпроса че и аз не съм магнит за момичета...просто...живея в малък град по-голямата част от населението на който се състои от ограничени в мисленето си тедногръди и изкуствени хора които смятат такива като мен(обичам черните дрехи...имам дълга коса...говоря малко по-...да го лкажем академично...просто философските съждения и иронията богата на изразнисредства са ми слабост и така...отделно не съм някакъв атлетичен тип и....разбирате ме...)
така...айде стига см обяснявал...
мисля че това е достатъчно...