PDA

View Full Version : Проблем с различията...помощ



TheSiren
08-05-2009, 16:39
Много мислих дали да пусна тази тема.Не съм човек ,който се води сляпо по чуждото мнение,но реших че понякога трябва да се вслушаш и в другите. Ето какъв е проблема...харесвам едно момче и той мен също,но сме абсолютно противоположни личности.Той не харесва моят стил и музиката ,която слушам и ме кара да спра да я слушам,но аз мисля,че тогава няма да съм аз.Аз също непонасям музиката му... Има и още куп различия,но този като че ли е най-големия.Аз нямам проблем с неговите музикални предпочитания,но той с моите да.Освен това и средите ,в които се движим са коренно различни и нито неговите приятели биха ме приели нито моите. :? Страшно го харесвам,но не съм сигурна,че искам да се променям и се чувствам като в задънена улица. :cry: Съветвам се с приятелите си,но те сякаш не ме разбират пък и не го харесват особено така че те са пристрасни.Иска ми се да чуя и друго мнение...

Kukumqvka
08-05-2009, 16:41
Не се променяй за нещо за което не знаеш до кога ще трае ! Ще намериш друг,който да те харесва и обича заради т'ва което си а не за това което той иска да бъдеш !

Sh@d0w
08-05-2009, 16:43
Не си заслужава да се променяш,заради едно момче,особенно в твоя случай когато не можеш да си 100% сигурна в чувствата му.Какво ти гарантира че след като се промениш,ходите 2 седмици и няма да те зареже?Той трябва да те харесва такава каквата си а не да те кара да се променяш :( Според мен не му пука за теб :?

IndependentGirl
08-05-2009, 16:50
Противоположностите се привличат.. но във вашия случай различията ви се явяват като пречка.. Така, че или и двамата се харесвате и се приемате такива каквито сте, или продължавате напред поотделно.. :)

haritov
08-05-2009, 17:04
абе вие на колко сте

raia338
08-05-2009, 17:25
той се срамува да те вкара в своята компания заради музиката която слушаш :? Обясни му,че ако ти даде вазможност да излизаш с неговите приятели ще му докажеш,че можеш да се разбираш с тях ,не вярвам заради музиката да нямате други общи теми.

Ravage
08-05-2009, 17:30
Не се нагаждай по никой, и не се променяй . Бъди това, което ти искаш да си, а не това, което някой друг иска .

l0lz
08-05-2009, 18:05
Нахакан пънкар, който не се къпе и разглезена лигла слушаща чалга?

По темата: Няма смисъл да се променяш.. ;}

bog4eto
08-05-2009, 18:23
Е не знам какво ти харесва,след като иска да се промениш.. :shock:

t0d1t0
08-05-2009, 18:31
оу май гад ... Та ... По темата - пфф какво се притесняваш за такива работи , музиката , филмите , приятелите ... Важни сте само вие 2мата!
Музиката у вас можеш да си я слушаш и той. Всеки си има приятели , но трябва да се правят жертви понякога ;) Не се безпокой толкова. Противоположностите се привличат :D

Slave4You
08-05-2009, 18:52
Една връзка се гради на компромиси;) Също така мисля, че наистина харесваш някого, когато харесваш и недостатъците му. Щом не може да се разберете кой какъв стил музика да слуша, какво ще стане като тръгнете и възникнат още 587535 различия между вас, и то къде къде по-важни? Докато не се научите да се приемате такива, каквито сте, не знам как ще станат нещата.. Разбира се винаги може да опитате:)

0nem0retIme
08-05-2009, 18:56
Противоположностите се привличат,ама дали е правилно да са заедно... :?

sweetchef
08-05-2009, 18:58
Противоположностите се привличат,ако искате да сте заедно не би трябвало музиката да ви е тема на спор.А колкото до компаниите ви,не мисля че те вземат някаква роля в това,се пак не те определят какъв да е животът ви :)

TheSiren
08-05-2009, 19:04
така... да поясня за lolz той не е пънкар аз определено не съм чалгарка ако става въпрос.Явно съм пропуснала да кажа какво слушаме но за да не се правят какви ли не предположения аз слушам предимно gothic metal той е слуша всичко освен естествено метъл това е..според него се провалям като слушам тази музика и тя ми вреди :neutral: затова и иска да спра...

Slave4You
08-05-2009, 20:45
Аа и да ти дам малко кураж познавам една двойка които ходят вече 2 години и нещо,а тя слуша чалга, той мрази чалга, тя пуши, той мрази цигарите, тя седи много в интернет, той мрази всичко свързано с компютри и т.н. И въпреки това са намерили място за любовта измежду всичко това:)

Devastante
08-05-2009, 21:36
Ох.. та кво като слушате различна музика и сте с различни компании, той няма право да се опитва да те променя, никой няма това право. И ако наистина се харесвахте толкова много, нямаше да ви интересува мнението на другите, на компаниите ви, а щяхте да гледате само себе си и да мислите за вас двамата, а не за това, което смятат останалите. И ако не можеш да общуваш с неговата компания, то не ми трябвало да бъде заради стила на музиката, която слушаш.. Или те са прости, за да не искат да обшуват с теб щото примерно си чалгарка, или на теб нещо ти липсва, че да не можеш да намериш общ език с тях :) Поздрави ;р

Sladurchoo
08-06-2009, 17:08
По-добре бъди себе си и не се променяй заради момче .. той трябва да те харесва такава каквато си, а не каквато си те представя .. и все пак ако наистина те харесва ще приеме, че слушаш метъл и приятелите ти .. това не е пречка тъй като сте важни вие двамата .. и може би не трябва да търсите различията, а общите интереси .. :) :)

slun4ice_90
08-06-2009, 17:11
Да ви имам и ГОЛЕМИТЕ проблеми! :? Няма как да се промените,ако се искате се взимайте с тези различия.Всички не може да сме еднакви. :)