PDA

View Full Version : Закъснява ми...



semki_i_bonboni
08-05-2009, 19:49
Последно ми дойде на 8 юли. На 14 ми свърши и правих секс с приятеля ми 1път без презерватив за 2-7 мин (не е свършвал в мен) и 2 със презерватив. На 15 отново правихме път със презерватив. Кондомите бяха здрави. Цикълът ми е нередовен, идва ми на около 27-28 дена. От вчера ме болят гърдите, но знам че това може да е признак за бременност. Помогнете, моля Ви.

Biskfitka
08-05-2009, 19:58
Не мисля,че си бременна.Според мен това,че те болят гърдите е признак,че ще ти дойде скоро,но недей да се притесняваш,защото ще ти закъснее повече ;)

t0d1t0
08-05-2009, 21:21
това че те болят гърдите означава , че ще ти дойде! ;) Споко!!!

semki_i_bonboni
08-05-2009, 21:38
...Четох че бременните също ги болят гърдите...иначе не ям много(както обикновенно), не ми се гади и не се чувствам уморена, и миризми не ми въздействат... знам ,че е нормалко да ми закаснява ,защото цикълът ми е от 2 год... но докато не дойде няма да спра да се пртеснявам!

ThisIsMe
08-05-2009, 22:20
за да си сигурна,направи си тест! на колко години си?защо не използвахте предпазни средства 1-вия път,сега нямаше да си притеснена така:) следващия път да знаеш,до 10 дни би трябвало да ти дойде,ако през цялото това време мислиш да се притесняваш,направи си тест и се успокои :) а иначе как беше като за първи път?впечатления?оплаквания ?

semki_i_bonboni
08-06-2009, 08:05
На 17 съм. Не ми беше за първи път изобщо а за деня :D ... но като споменахте първият път(болеше ме, но не много) забелязах че ми закъсня с около 10 дена. Причината да съм бременна е малка , защото не съм била в овуация и не се е празнил в мен. Дори да е имало малко от онези неща дето текът преди спермата мисля че тр да са умрели от киселинната среда на вагината ми... Паникьосвам се, че не ми идва и за това винаги мисля , че съм бременна. А за теста ще изчакам още една седмица. Мерси за съвета.

semki_i_bonboni
08-06-2009, 08:23
Като се замислих преди малко.... август месец празнувам 3 години менструация :grin: :grin: :grin: :razz:

EarthShaker
08-06-2009, 08:49
най-вероятно си внушаваш, НО не правете секс без презарватив... не разчитай на ph-то на вагината си

cooool
08-06-2009, 08:59
Ползвай презарвативи редовно, та да не се притесняваш.. мисли малко по-отговорно, все пак вече водиш полов живот...