PDA

View Full Version : БОЯ ЗА КОСА



BuKLiChKa
08-05-2009, 19:53
Здравейте, купих си боя за коса на Палете, която я рекламират за 10минути и разбрах, че не увреждала много косата, защото била без амоняк.. та въпроса ми е понеже си взех тъмно кестеняв цвят, а моята коса е черна, дали ще се промени цвета на тъмно кестеняв или ще си остане черен, защото ми казаха, че цвета ставал по-тъмен.. или нещо такова ;( и ако сте пробвали новата на палете за 10мин споделете нещо :)

rusoto_baby_f
08-05-2009, 20:34
Здравейте, купих си боя за коса на Палете, която я рекламират за 10минути и разбрах, че не увреждала много косата, защото била без амоняк.. та въпроса ми е понеже си взех тъмно кестеняв цвят, а моята коса е черна, дали ще се промени цвета на тъмно кестеняв или ще си остане черен, защото ми казаха, че цвета ставал по-тъмен.. или нещо такова ;( и ако сте пробвали новата на палете за 10мин споделете нещо :)

От черно - да стане тъмно кестеняв...съмнявам се... :? :?
Иска се фризьор за да получиш желания ефект...Черното трудно се бута.....Според мен нищо няма да стане...Но, така и така си я взела...пробвай... :-)

SuMmEr_KiSS
08-05-2009, 20:43
Ако косата ти е станала черна вселдствие на боядисване с амонячна боя единствения изход да се оттървеш от черното е ремоувър ! Прави се във фризиорските салони. :) Струва около 30лв.

BuKLiChKa
08-06-2009, 07:46
мне.. всъщност естествения ми цвят на косата е черен, ама не много тъмен :-D

Ag
08-06-2009, 07:53
мне.. всъщност естествения ми цвят на косата е черен, ама не много тъмен :-D
че то има светло черно и тъмно черно ли...

BuKLiChKa
08-06-2009, 09:09
не, ама не е точно гарваново черно...

VaSs965
08-06-2009, 09:22
и според мен трябва да пробваш във салон, особено щом се боядисваш за първи път и сменяш тона към по светло :-D но няма да ти попречи и да пробваш сама де :?

guinessgirl
08-06-2009, 12:26
не мисля,че ще стане ;)

therichbitch
08-06-2009, 15:51
мне.. всъщност естествения ми цвят на косата е черен, ама не много тъмен :-D
че то има светло черно и тъмно черно ли...
ми и черното има различни нюанси естествено