PDA

View Full Version : ПГХМБТ - "проф. Пенчо Райков"???



ASSASIN
08-06-2009, 05:33
Тази година трябва да съм 8 клас там. Малко ми е далече но ми трябва за по-разширено изучаване на биологията и химията. Обаче малко съм объркан от противоречивите мнения за даскалото, и вече се чудя дали си заслужава всекидневно да бия толкова път от единия край на София до другия. Който учи или е учил там да каже мнение, как е.

bonbon4eto221
12-17-2009, 17:54
Хайде сега си кажи твоето мнение ,защото мен също ме интересува училището.

piseto36
05-25-2012, 11:08
Училището не е лошо и дори доста ти дават като образсование и много са добри учителите, поне аз като бях преди 5 години и бе на ниво. Не идеално, но е добро. Аз учих в паралелка Тегнология на Фармацефтичните и парфюмерийно- козметичните продукти и излизаш технолог след 13 клас с някаква професия. фармацефт, косметик един вид. и др специялносто виж в сайта. http://pghmbt-sofia.eu/ и прочети какво и как е. Но не се отсказвай, ще научиш доста.

Ivet_us
06-17-2014, 18:37
Училището е много добро със отлични лаборатории. Специално аз си излязох със професия още след 12 клас.Сега е ремонтирано и се рекламира много!!! Не е нужно да имаш супер висок бал защото изискват оценките по Химия и Биология(зависи от паралелката)...Учителите са много добри :) Надявам се да съм помогнала :)

kalin555
07-05-2014, 20:11
ПГХМБТ Проф.Пенчо Райков,това училище е просто срутено,защото бях го написал на 1 място във желанията а то какво излезе,не приемали ученици за 7 клас през 2014г,а всъщност във сайта пишеше че приемат даже ни дадоха листче на което пак пишеше че приемат,когато отидох да го посетя се хванах за главата,от горе таваните са целите обелени училището във ужасно състояние всичко мрачно мръсно и със една дума отврътително,да не говорим за двора които няма място от високи треви,УЖАС.

kalin555
07-05-2014, 20:12
глупости я сега отиди да го видиш