PDA

View Full Version : Хартиените фактури от mtel



coldteardrop
08-06-2009, 06:04
здравейте.. темата може да ви се стори мн странна, но имам сериозен въпрос. Не съм запознат с услугите на мтел , щото майак ми плаща .. тоз месец навъртях дебела сметка ( незнайно как btw ) и тя 100 % ще поиска фактура, обаче имах мн жестоки проблеми със родителите си преди време които ми забраниха кореспонденция с едни мои приятели , но аз не ги послушах и си писахме бая смс-и ... Та конкретния ми въпрос е , има ли начин чрез тази фактура да разбере какво съм писал в смс-ите и кои са били хората ?? мн ми е важно да знам , защото ако е вярно ме чакат огромни мъки :o :x :cry:

doomkillerr
08-06-2009, 06:42
Мисля, че във фактурата може да се видят номерата с които си говорил и на които си пращал СМС-си като брой, но не може да се разбере какво си писал в тях! :)

laturka
08-06-2009, 06:55
Намери си работа и започни сам да си плащаш сметките. Срамота е на твоята възраст да зависиш от родителите си като малко дете. :-D

adrenal1n
08-06-2009, 06:59
Мисля, че във фактурата може да се видят номерата с които си говорил и на които си пращал СМС-си като брой, но не може да се разбере какво си писал в тях! :)
+

slavito007
08-06-2009, 07:24
Абонат съм на Мтел с договор, в частност Loop.
В хартиената фактура пише САМО услугите, които си ползвал: колко смс-а и ммс-а си писал, колко кб нет си ползвал, колко секунди си говорил, но Не се споменават конкретни номера.
Напълно подробна фактура със всеки номер, с който си общувал може да се види само от сайта на мтел, ако имат регистрацията ти и gsm-a ти. :)

XceSS
08-06-2009, 10:56
Едно време можеше, да се види и кво си писал, ама трябваше молба за детайлна разпечатка да подадеш, да платиш 12 лв. и тогава.Сега не знам как е.

coldteardrop
08-06-2009, 12:33
Мерси ви много ! Много ме успокоихте,а относно :


Намери си работа и започни сам да си плащаш сметките. Срамота е на твоята възраст да зависиш от родителите си като малко дете. :-D

С родителите съм си се разбрал кой колко да харчи , винаги съм харчил малко и не искам нищо от тях. Сметките поемат те.