PDA

View Full Version : Защо тинейджърките предпочитат батковците?



Страници : 1 [2]

BlackyBerry
05-19-2010, 17:27
блекбери,тук не става въпрос само за парцалките а и за чувствата които отдаваш,нервите които късаш.Как може ти да разкриеш света за една консерва дето знае само живота в квартала и в къщи къв е и накрая тя да ти каже "ми сорри ти нищо не си ми дал и на нищо не си ме научил"как да стане.Не че нещо ама на такава пикла ми идва да и набия шамар(ако не я обичах дори сега).Можеш ли самата ти да кажеш че с тия момчета(по големите от теб)не са ти давали онова усещане за сигурност и за по интересни емоции от повечето ти приятели от училище например?И ти самата би ли избрала дечицата от твоя клас(ако си примерно 10 клас)да се забавляваш с тях и да излизате,пред момче което работи,мисли и живее заради теб и те води на места кадето знае че ще се чувстваш добре?Можеш ли ти да ми кажеш кое от двете би предпочела


Точно за тея чувства говорех ... имах предвид начина по който си се "отнесъл" с бъдещето си за да угодиш на приятелката ти .. Един вид ти си направил всичко по силите си за да и покажеш,че си с нея и че държиш на нея и че няма тя за какво да се съмнява.
Вече тотално се обърках,кой как защо и с кого :D

YouDontKnowMe
05-20-2010, 18:54
Хах предпочита ме батковци, защото са много по-интересни и пекани от малките лайна на по 14 / 15 да и аз сам на 15 ама едно моми4е е по-разлино от едно мом4е... мислят се за големи пък още незнаят дали им се сере или им се пикай! Пък и големите имат колички,парички различно е... но не само заради това сме с тях може би , защото преди всичко те могат да обичат :) :-P :-P ! Малките мислят само с коя да си напраят севтето големите са минали по тоя път ... И от секс им е умразнало поне с моя е тъка. :)
Тъкмо се радвах на блекбери, че има нерви да се занимава с глупости и да ни отсрамва, при което си появи ти , мацка. Все още силно се надявам, че си "фейк". Защото ако не си ще се наложи да призная, че мъжката част имат право...
Момичета, учете и се трудете, изкарвайте си честно парите, не се подлъгвайте, не се унижавайте.Защото ако свикнете някой все да ви глези и да ви купува разни неща, един ден ще сте с 2-3 деца, без една стотинка собствени пари, ще искате от мъжа ви разрешение да пиете кафе. Няма да имате собствен живот, собствено "аз" . Ще сте едно нищо.Кажете ли "гък" , надигнете ли глава - ще останете на улицата.

Dyany10000
05-31-2010, 18:14
На4и имам мноо да казвам по тая тема.
1. аи ем а БОЙ не хомо на 13 сам , и цело 2ро килийно (на бъкстон се намира) е саставено от мом4ета ПОД 18 които са мом4ета.
2. за тая която отворила темата - НЕ СТАА ДУМА ЗА "АЗ ИСКАМ ГОЛЯМ К*Р, ЛАМБОРГИНИ, ДОЛ4Е И ГАБАНА И АПАРТАМЕНТ В ОХАЙО" стаа дума за 4увства които ти определено НЯМА да разбереш никога!
3. Тема за 4увства ще пускам (моя слу4ай по-то4но) в най-скоро време.Кат сам готов ке постна линк тук.


П.П. :? :? :? :? #-o :smt017

YouDontKnowMe
05-31-2010, 18:46
На4и имам мноо да казвам по тая тема.
1. аи ем а БОЙ не хомо на 13 сам , и цело 2ро килийно (на бъкстон се намира) е саставено от мом4ета ПОД 18 които са мом4ета.
2. за тая която отворила темата - НЕ СТАА ДУМА ЗА "АЗ ИСКАМ ГОЛЯМ К*Р, ЛАМБОРГИНИ, ДОЛ4Е И ГАБАНА И АПАРТАМЕНТ В ОХАЙО" стаа дума за 4увства които ти определено НЯМА да разбереш никога!
3. Тема за 4увства ще пускам (моя слу4ай по-то4но) в най-скоро време.Кат сам готов ке постна линк тук.


П.П. :? :? :? :? #-o :smt017
Човек, затрудняваш ме.
Чакам с нетърпение темата ти за чувствата, пиши ми на ЛС като я направиш, моля те :-)

kRisSkOy
06-01-2010, 21:38
ем за кво ли , закот батко-то има кола или пък матор , бачка естествено , начи има некой леф у джоба , апък относно и за секса си мислят че са малко по навътре с матриала , ай тфа е целата раута .... но дали в действителност е така ????? 8)

dimitar_ak
06-02-2010, 06:25
ем за кво ли , закот батко-то има кола или пък матор , бачка естествено , начи има некой леф у джоба , апък относно и за секса си мислят че са малко по навътре с матриала , ай тфа е целата раута .... но дали в действителност е така ????? 8)

И най важното не говори на "раута" :razz:

Brook
06-06-2010, 07:36
Съгласна съм с всички ваши мнения. И аз съм на 15 години и от моите наблюдения излиза,че повечето момичета използват тези момчета заради ,че имат пари,живеят самостоятелна,имат или кола или мотор както и заради това,че им подаряват подаръци,но най-вече те ги предпочитат заради секса ,защото по-големите от тях момчета имат доста опит в секса,както може би ,защото те им дават няккава сигурност,но това зависи от самото момче.Аз мисля че всеки си има право на избор,но не съм напълно съгласна с това. Не казвам ,че всички момицета са такива има и такива които наистина да обича или превързани по някакъв начин към приятелите си които са по-големи от тях,но повечето ходят с тях ,не защото имт чувства към тях,а защото е модерно,което е наистина жалко.

YouDontKnowMe
06-07-2010, 20:35
Окей, ще се изкажа пак с лична история.
Бях на 13, той беше на 20. Беше сравнително грамотен, имаше амбиция в него да се развива, общо взето тогава намирахме много теми - бяхме сравнително на едно умнствено равнище. Харесваше ми начина по който мислеше,или по-скоро той харесваше моя.Обичах да слагам при всеки удобен случай приятелите му на място - на толкова глупави дискусии съм ставала свидетел,нямаше как тогава да не взимам страна де.
Е, все пак...
Той беше мил, грижовен, такова отношение не бях получавала. Бях в 8ми клас тъкмо.
Не ми се разказват бозавите глупости. Идеята беше, че аз израстнах тогава, а той продължаваше да тъне на едно място,никакво развитие. Когато се заяде с някого, когато се скара с някого, когато реши да се самоубива, все трябваше да се разправям с него. Решавали сме задачи по нощите в колата му, защото искаше да кандидатства в един не чак толкова силен университет, но все пак му искаха изпит по математика. По дяволите, трябваше да се грижа за психическото му здраве, едва ли не , трябваше да свършва работата, която родителите му не си бяха свършили.Е, две години и шест месеца траеше. После ми писна. Все пак аз бях дете. Не живеех с нашите. Някак и с денонощното учене ми идваше всичко в повече.
Абе, съвсем нормално 20-22 годишно момче си беше. В смисъл, нормално е да имаш някакви предрасъдъци,комплекси,гра ници. Цялата му рода, цялата околия го знаеха като много възпитан,много работлив. Ама, какво да го правя. Идеята ми беше, че поколението,което е с 3-4 години по-дърто от мен си има съвсем други ценности. Нямаше как да се погодим още дълго с него.
И до последно ми беше жал да го оставя, тъжно ми беше. Аз му бях рамото, на което той може да поплаче. Но в крайна сметка аз на кого да "плача", аз какво да правя. Така и така достатъчно хора съм взела "под крилото си", някак почна да ми писна това да е и във връзката ми.

Идеята ми беше, че през цялото време съм се чудела как да му помогна, как да го накарам да се чувства по-добре. Не съм мислела нито за парите му - за мен е унизително някой батко да ми плаща сметката, да нямаме чисти сметки. За мен е унизително някой да ме разкарва в колата си като трофей. За мен е унизително и недопустимо мъж да ми повишава тон и никога не се е случвало.Който и да е, какъв то и да е, каквито и да имам чувства, не мога да допусна някой да се разполага със свободата ми.

В крайна сметка от шест месеца излизам с набор. Имаме сравнително еднакви планове за близкото бъдеще,касаещи учене и работа. Той няма предрасъдъци, комплекси. Иначе тихо и спокойно момче.Говорим си прямо,откровено. Говорим си непрекъснато.Отношенията са ни по-скоро като на двойка, която много дълго време е живяла заедно.
Идеята е -предпочитам с човек на моите години, с моите интереси.
Парите,колите,опита- нямат значение.
Баткото беше много пъти по-зле от приятеля ми в момента. Даже беше абсолютен егоист. И двамата бяхме девствени тогава.Удоволствие от секса не изпитвах много. Изчакахме доста, ако това има значение.

И сегашният ми беше девствен. Ама такава инициатива поема за всичко, чак вече се разглезвам.

Това го казвам по-случай, че големите са по-опитни и по-добри в секса. Е, не зависи от възрастта.

И все пак се извинявам, че не е много по темата.

Terroris
06-08-2010, 11:41
Омг!! ае кажете какво ще шравят 14-16 годишните тинейджари а си гледадт оная си раота!!!

Grudi_SeXa
06-08-2010, 13:43
YouDontKnowMe, интересен пост в който има доста истини и показва една алтернативна гледна точка. Хареса ми. :)

По темата - принципно момичетата/жените си падат по по-зрели мъже, които им предлагат много повече "екстри" - опит в подобни отношения, поведение, теми за разговор, разнообразни емоции и т.н. Финансовата част на нещата също има известно значение (не говоря за разглезени кифли, украшения в скъпи бизнесменски автомобили, а по-скоро за нещо нормално - като уикенд в провинцията). Включително и в сексуален план батковците обикновено са по-опитни.

Всичко разбира се е супер индивидуално и всеки си има предпочитания.

ohluv
06-13-2010, 08:38
Аве къде ги намирате тея ве 8-)

Bighear7
06-14-2010, 13:01
Хм... Да ви кажа честно има хора, които на 15 се чувстват и разсъждават като 30 годишни, но има и 30 годишни, които се държат като незадоволени пуберчета!!!! :) Всичко е до психиката на човека!!! А относно "пиклите" глупави са тези, които им се връзват на акъла!!! Според мен това са разлигавени момиченца, които си мислят, че като си хванат някой батко са набарали Господ за шлифера!!! :-o Чудно ми е, защо само единия пол е винаги потърпевш!!! Независимо женския или мъжкия и от двете страни си има черни овце!!! :?

avv312
06-15-2010, 13:36
Кирилицата е задължителна.
kalpazanka

crazy7oo
06-19-2010, 22:13
Кирилицата е задължителна.
kalpazanka

Evidence
06-22-2010, 17:16
Ами.. има 2 варианта. Единия е за това, че повечето батковци имат пари ... другия вариант е тва, че могат да обичат (ъъ някои ) :roll:

Grudi_SeXa
06-22-2010, 17:35
А техните връстници не могат да ги обичат така ли ?

go71n
06-23-2010, 22:16
хахах няма кво да коментирам, малолетни к*рви търсещи батковци ( чустват се големи като излизат с големи ).

няма значение колко е грозен дебила ето критериите по които ги оценяват момичетата

1. колкото е по голям ( години ) толкова по добре.
2. кола - това е важен фактор има ли кола то той е турбо гъзар 8)
3. да купува подараци - за тях е ЯКО. бачка като общ работник изкарва 30-40лв купува и плюшена играчка и картинката е пълна "ТЯ Е ВЛЮБЕНА".

Unabomber
06-23-2010, 22:51
хахах няма кво да коментирам, малолетни к*рви търсещи батковци ( чустват се големи като излизат с големи ).

няма значение колко е грозен дебила ето критериите по които ги оценяват момичетата

1. колкото е по голям ( години ) толкова по добре.
2. кола - това е важен фактор има ли кола то той е турбо гъзар 8)
3. да купува подараци - за тях е ЯКО. бачка като общ работник изкарва 30-40лв купува и плюшена играчка и картинката е пълна "ТЯ Е ВЛЮБЕНА".

Човек, да се насера, немога по ясно да го напиша - ЕВАЛА :grin:

tarlyo
06-24-2010, 06:15
хахах няма кво да коментирам, малолетни к*рви търсещи батковци ( чустват се големи като излизат с големи ).

няма значение колко е грозен дебила ето критериите по които ги оценяват момичетата

1. колкото е по голям ( години ) толкова по добре.
2. кола - това е важен фактор има ли кола то той е турбо гъзар 8)
3. да купува подараци - за тях е ЯКО. бачка като общ работник изкарва 30-40лв купува и плюшена играчка и картинката е пълна "ТЯ Е ВЛЮБЕНА".
Адски си прав. ;)

dimitar_ak
06-24-2010, 10:57
Много комплексирани ми се струват всички момчета писали по темата. Чудо голямо, че някоя връстничка предпочела батко. Я си представете че сте на 25 примерно. Не бихте ли чукнали нещо на 16-17? Аз знам отговора.

Farbat
06-24-2010, 13:49
Много комплексирани ми се струват всички момчета писали по темата. Чудо голямо, че някоя връстничка предпочела батко. Я си представете че сте на 25 примерно. Не бихте ли чукнали нещо на 16-17? Аз знам отговора.
Не пич, не бих чукнал. :lol: Това, че ти си такъв не значи че всеки е като теб. И тия смешните на по 13 - 14 години нека си ходят с 20 годишни нали все пак трябва да се мислят за много велики ;д за щастие все още има момичета, които мислят различно от кифлите. :smt020 Bullet For My Valentine - Tears Don't Fall :smt020 :D

crazy7oo
06-25-2010, 21:30
А техните връстници не могат да ги обичат така ли ?
според мен могат ама са по малко :) ;)

MajeStic
06-27-2010, 14:50
Някои момичета харесват по-големи момчета точно заради подаръците и това, че имат кола(а тези момчета, които го знаят това са с големи комплекси и очевидно не могат да си намерят човече на тяхната възраст - лично мнение, което не значи, че всичките случаи са такива). Но това определено не е цялата история. Всяко момиче си има предпочитания. Едната може да харесва дебили и забавни несериозници, друга може да търси нещо по-стойностно, което не винаги може да се намери при по-малките. Отделно когато едно момче работи/+учи и има кола то изглежда много по-зряло от другите малчугани. Това също е фактор.

"ами и могат да обичат за разлика от пъпчивите тинейджъри, които мислят само с долната си глава и коя да опънат първо."
Имах две годишна връзка, която започна когато бях на 16. Това, което си казала е много... общо казано, защото на 16 години вече не търсих просто тръпка, а човек, с който мога да прекарам качествено време... независимо от продължителността на връзката (: И не малко "над 18" мислят само с долната си глава. Идеята е, че при тях може да се види малко по-ясно кое точно от двете търсят, което е голям плюс за момичетата, които могат да виждат през човека.
И стига с есето, че мога да си размишлявам цял ден в/у такива теми ^-^

dimitar_ak
06-28-2010, 08:08
...а тези момчета, които го знаят това са с големи комплекси и очевидно не могат да си намерят човече на тяхната възраст - лично мнение, което не значи, че всичките случаи са такива...

Може би разсъждаваш от гледна точка на младостта си. Аз по-горе написах, че не става дума за комплекс, а просто никой не би отказал агнешкото. Аз в момента съм на такива години, че до мен мога да имам както 18 годишно момиче, така и 40+ годишна жена. Работата е там, че при зрелият мъж водещи стават чувствата и отношението на любимата жена. Той търси това и отговаря със същото. За протокола приятелката ми е 8 години по-млада.

MajeStic
06-28-2010, 08:23
Много зависи за каква възраст говорим, общи интереси, общи приятели.

BiGBaDWolF
06-29-2010, 18:49
Като са с по големи се имат за такива ...Плюс това-Пари,Кола това онова..Но не при всички е така при някой има и любов :)

happyboy3
07-01-2010, 21:31
Оффф пари кола ?.
Аз поне съм на 14 и си имам приятелка колкото мен ,но това не е въпросаи има някой дето ходят с по 20годишини..
Та кфо коли , кола ? На пример ( не се хваля просто казвам ) аз се обличам по хубаво от тях кво една кола като има ? като всичко друго мое е по хубаво и дето е с 5 год. по голям от мене ? и кфо една кола ли праи сичко :)

mugsinka
07-06-2010, 19:42
емм не всичко е материално.. ако ти е някво тъпо момчетата на твоята възраст да се държат като хлапета да се дразнят и да се правят на голямата раота кво ше направиш? естествено ще искаш да излезеш с някой по зрял който ги е минал тея неща и се е осъзнал и знае как да се държи... независимо колко пари има :)

K_O_L_E_V
07-06-2010, 21:16
You are sooooo pathetic.....

Mamut
07-07-2010, 16:07
защото са тъпи малки путки :-o

strave
07-07-2010, 21:31
20 страници тема. Баси и активните дет сте,ибасиии змята. :shock:

YouDontKnowMe
07-08-2010, 10:15
20 страници тема. Баси и активните дет сте,ибасиии змята. :shock:
Всички са активни, щом става въпрос за т.нар. хейтване.

strave
07-08-2010, 16:37
20 страници тема. Баси и активните дет сте,ибасиии змята. :shock:
Всички са активни, щом става въпрос за т.нар. хейтване. Нее конкретно тази тема не я хейтвам.По-скоро като потребител,който е от доста време не съм очаквал толкова много мнения и точно за тази тема. Общо взето в тези страници се е казало основното,но хубавото и е че повечето говорят от някакъв личен опит.

sapphire5
07-10-2010, 13:14
Момичетата се развиват с около 2-3 години по-напред от момчетата през пубертет, нормално е да искат да разговарят с човек, който е на тяхния акъл, така че е нормално да търсят човек 2-3 години по-голям от тях. Е към 20-тата годишнина по принцип и момичетата и момчетата са що годе на един акъл (не говоря за по-бързо порастващите и бавно развиващите се).

напълно правилно :) +

0u7l1n3
07-10-2010, 13:57
Защо ги предпочитаме ли :) Защото тръпката е съвсем различна, отколкото да тръгнеш с някой на твоята възраст...

YouDontKnowMe
07-11-2010, 07:50
20 страници тема. Баси и активните дет сте,ибасиии змята. :shock:
Всички са активни, щом става въпрос за т.нар. хейтване. Нее конкретно тази тема не я хейтвам.По-скоро като потребител,който е от доста време не съм очаквал толкова много мнения и точно за тази тема. Общо взето в тези страници се е казало основното,но хубавото и е че повечето говорят от някакъв личен опит.
Ти не я хейтваш де :) Ама другите как се нахвърлят ..

machine
07-15-2010, 16:02
Защо ги предпочитаме ли Защото тръпката е съвсем различна, отколкото да тръгнеш с някой на твоята възраст...

По-различно ти е материалното състояние,напълно права си.А и е по-различно еб-нето,което ще ти осигури т.нар "батко" или "чичко".Между "батковците" и "връстниците" разликата е в мисленето и в държанието спрямо теб.
П.С.Има изключения за всичко и всеки.

janja
07-20-2010, 21:45
Не е само да парите, колите и т.н. , но не отричам, че има и такива..освен, че по-бързо се развиват, момичетата са подластни на природата - хормони бушуват и на подсъзнателно ниво търсят, някого достоен, да бъде баща на децата им.. И кво ако е само до секса..трудно ще намериш момче на 15-16, което да те удовлетвори и духовно и физически. Но знам, че има и такива чудесни момчета, които пък ще си хванат още по-малки и лигави пубертетки.

gabby313
07-22-2010, 13:05
Защо ги предпочитаме ли Защото тръпката е съвсем различна, отколкото да тръгнеш с някой на твоята възраст...

По-различно ти е материалното състояние,напълно права си.А и е по-различно еб-нето,което ще ти осигури т.нар "батко" или "чичко".Между "батковците" и "връстниците" разликата е в мисленето и в държанието спрямо теб.
П.С.Има изключения за всичко и всеки.

ей това е по темата :) добре казани неща :)

machine
07-26-2010, 15:32
Така.........какво иска жената?
1.Мъж,който я привлича,който я кара да "гори от страст"
2.Мъж,който да и показва,че я цени и държи на нея
3.Мъж,който я кара да се чувства единствена,неповторима и обичана
4.Същият този мъж да умее да я разсмива и да я кара да бъде щастлива,да сияе от щастие.
5.Мъжът да има добър външен вид-визия,излъчване,тяло и прилично облекло
6.Мъжът да бъде себе си,да не се преструва.
7,Мъжът да бъде нежно агресивен,но не нахален
8.Мъжът да бъде в добро финансово положение
9.Да кара кола за поне 20 000 лв.
10.Да не показва с държанието си интерес към други жени
П.С това е мъжът,който търси една жена. 8 и 9 не са задължителни за 10-20 %,а за останалите сори,ще трябва да се търси любовта.:)

YouDontKnowMe
07-28-2010, 19:19
Така.........какво иска жената?
1.Мъж,който я привлича,който я кара да "гори от страст"
2.Мъж,който да и показва,че я цени и държи на нея
3.Мъж,който я кара да се чувства единствена,неповторима и обичана
4.Същият този мъж да умее да я разсмива и да я кара да бъде щастлива,да сияе от щастие.
5.Мъжът да има добър външен вид-визия,излъчване,тяло и прилично облекло
6.Мъжът да бъде себе си,да не се преструва.
7,Мъжът да бъде нежно агресивен,но не нахален
8.Мъжът да бъде в добро финансово положение
9.Да кара кола за поне 20 000 лв.
10.Да не показва с държанието си интерес към други жени
П.С това е мъжът,който търси една жена. 8 и 9 не са задължителни за 10-20 %,а за останалите сори,ще трябва да се търси любовта.:)
Евалата.
8 и 9 ги изключвам, ама останалите- нормално е.
Кво искате, да сте малки горили, необуздани и неориентирани и да си имате гаджета.
Имала съм връзка с "батко" 2,5 години. Той беше с 6,5 години по-голям от мен. Фейлнахме, защото той беше неозъзнато бебе , което имаше мераци да си тунингова колата.Не му пукаше много, когато му обяснявах задачи по математика за изпита на който исках да отиде. Не ме оцени, въпреки, че му бях единствената морална подкрепа и че при всяко желание за самоубийство/побой и при всяко едно начинание - нова работа, курсове. Можех да му покажа с пръст кой му е приятел и кой го използва, защото при тези момчета се личи от километри,както се казва. Но той в крайна сметка продължаваше да се държи като дете и ми писна. Аз бях детето, не той . Бях на 13 , бяхме на един акъл. Станах на 16 - опа, не успях да го накарам да еволюира поне малко и той.
Сегашният ми приятел - на 16 е, с 23 дни е по-голям от мен (даже сме една зодия и в един клас), заедно сме от 8-9 месеца - е, хиляди пъти по-зрял е, знае къде се намира и какво иска от живота. Заедно се опитваме да правим планове за постигане на духовно израстване, планове за образованието ни нататък и т.н.Не ми се налага да го уча как да се държи.
Не ми пука, че през лятото не можем да се виждаме всеки ден, защото няма кола . Нали си говорим денонощно.
Идеята ми беше, че възрастите на душата и на характера имат значение. Не на тялото.
И пак , съгласна съм с написаното горе^
Жените харесват мъже (сиреч израстнали умствено момчета) - не богати, не красиви. Просто да са мъже, да могат да поемат всичките отговорности които трябва, да могат да предложат подкрепата си на жена в труден момент.

dimitar_ak
07-29-2010, 09:19
Миличка, казваш, че младежът бил 6.5 години по-голям когато си била на 13. Това си е 19 годишен пикльо с късен пубертет. Не виждам какво сериозно отношение си очаквала от него.

YouDontKnowMe
07-29-2010, 17:42
Миличка, казваш, че младежът бил 6.5 години по-голям когато си била на 13. Това си е 19 годишен пикльо с късен пубертет. Не виждам какво сериозно отношение си очаквала от него.
E, човека стана 22 и си беше същият . Надявах се да се оправи. Пък и претенции имаше, че е много разумен, а караше със 180 и се правеше на велик.
Инак сравнително по-нормален беше от типовете в онова населено място - поне се издържаше сам, ходеше си на работа стрикно, всички роднини и приятели можеха да разчитат на него. Ама в други отношения ^^ Пък и неговите "приятели" бяха хем прости, хем безотговорни , добре че ги остави.
Идеята ми беше че не е задължително да е "батко" за да се държи мъжки.
Много по-мъжки се държи сегашният ми приятел, който ме убеждава да игнорирам хората които се опитват да ми създават "проблеми" , а не "баткото" - той се оправяше само с псувни и бой, и се опитваше и в моят живот да намеси практиката . Е, факт е, че никога не ме е защитил пред приятелите му и селските неуки девойки.Така де, все едно ми беше. Поне си знаех, че е прекалено некадърен за да свали някоя друга^^ Пък и не му се искаше да го прави, държах го прекалено изкъсо. По всяко едно време можех да се развикам и той да ми ревне - нее, нее . Така де.

nan4onanka
07-30-2010, 20:05
Сега,мили мои.Нека ви дам един пример-с мен.На 17 съм.Приятеля ми е на 28.От 11 месеца сме заедно.И да,ОБИЧАМЕ СЕ.Има си хора и хора,не слагайте всички 15-16-17 годишни под един знаменател,защото е адски глупаво.Може ли да попитам този който е създал темата на колко годинки е?Защо си мислите,че всички момичета на тази възраст са малки курви които ходят с по-големи БАТКОФФФЦИ,само за едното чукане,заради парите и т.н.Вярно,95% е така,но в тези другите 5% има нещо наистина истинско,наречено ЛЮБОВ,казвам ви го от опит.Вие нямате късмет(сигурно повечето,каквото и да говорите)не плюйте щастието на други! :) :)

Sonya2605
08-03-2010, 19:35
абе това ви е гадже, не родител, за да ви купува дрехи 8)
момчетата на по 15-16 се хващат с 13-14годишни, защото е модерно да ходиш с по-малка.
момичетата пък ходят с батковци, защото също е модерно!
мога да ви дам хиляди примери как дори момчето е с 4-5години и е с акъла на 15годишен...
пари, коли... това го искат онези момиченца, които се гримират по 2 часа преди да излязат, обличат се предизвикателно, снимат се пред огледалото.

не знам как така се получи при мен, но съм сравнително по-отговорна от моите приятели. много добре се разбирам с доста по-големи хора от мен. с 10-15години.
за разлика от моите приятели, които постоянно се държат разкрепостено, аз не мога да го направя...
преди време харесвах едно момче, което беше 2години по-малко от мен, но мислеше доста разумно за възрастта си.
имам един приятел, който е на 33, но е като някой тинейджър...
имам друг приятел,който е на 16, но пък е много добър и е различно момче, но пък си няма приятелка и доста се притеснява за това.
имам приятел на 20, които ходи с по 15-16годишни, защото бързо му пускат.
имам приятелка, която е на 19 и до сега е нямала гадже. имала е някакви предложения, но тя е прекалено сериозна за тях. иска нещо сериозно, но не може да намери такъв човек на нейната възраст.

п.с. всичко е прекалено относително :)



СТО процента съм съгласна~ Напълно вярно.

nan4onanka
08-04-2010, 11:49
Сега,мили мои.Нека ви дам един пример-с мен.На 17 съм.Приятеля ми е на 28.От 11 месеца сме заедно.И да,ОБИЧАМЕ СЕ.Има си хора и хора,не слагайте всички 15-16-17 годишни под един знаменател,защото е адски глупаво.Може ли да попитам този който е създал темата на колко годинки е?Защо си мислите,че всички момичета на тази възраст са малки к**ви които ходят с по-големи БАТКОФФФЦИ,само за едното чукане,заради парите и т.н.Вярно,95% е така,но в тези другите 5% има нещо наистина истинско,наречено ЛЮБОВ,казвам ви го от опит.Вие нямате късмет(сигурно повечето,каквото и да говорите)не плюйте щастието на други! :) :)
И като се събуди какво стана :o :o :o :) :) Продължавам да се радвам на любовта и щастието в живота ми!

truculent
08-04-2010, 16:55
Момичетата се развиват с около 2-3 години по-напред от момчетата през пубертет, нормално е да искат да разговарят с човек, който е на тяхния акъл, така че е нормално да търсят човек 2-3 години по-голям от тях. Е към 20-тата годишнина по принцип и момичетата и момчетата са що годе на един акъл (не говоря за по-бързо порастващите и бавно развиващите се).
Е ко ш рячеш че оня на 20 знай повече от мене и нии неможем да разговаряме като големи хора ли или си игрем още с играчки и ръцаме игри като зомбита ли?? :?

П.П

И като се събуди какво стана :shock: като са събуди двата крака в лигена двата пръста в контакта и са мисли за бързовар

machine
08-05-2010, 09:57
Наистина всичко е относително,всичко зависи от човека,от отделната личност.Да,има доста хора,които са просто прекрасни-като начин на мислене,но тук говорим за масата,за преживяното от всеки-личния опит.Иначе БРААВО на наистина свестните хора

nan4onanka
08-05-2010, 19:27
Наистина всичко е относително,всичко зависи от човека,от отделната личност.Да,има доста хора,които са просто прекрасни-като начин на мислене,но тук говорим за масата,за преживяното от всеки-личния опит.Иначе БРААВО на наистина свестните хораАбсолютно съм съгласна! :) Не мога да го обясня,не ме разбирате защото не сте го преживели,но няма значение,всеки с късмета си! :)

dimi93
10-07-2010, 11:21
Повечето момчета на 15 16 17 18 са някакви неосъзнати, неориантирани не знаещи каде се намират.... делят се на няколко типа: зубари които не обръщат внимание на външния си вид, нямат хобита и т.н. и единствената им цел е да зубрят и да изкарват високи оценки, Gameri: хора чийто живот е изцяло посветен на CS, WOW, LineAge и т.н. "Надути" фешани: повърхностни богати и разглезени момчета, които се мислят за голямата работа но всъщност са супер комплексирани и нямат на какво друго да залагат освен външния вид (напълно подхдящи за кифлите). лигавета: инфантилни момчета, които се държат като 4 - 5 клас деца, правят се на интересни, мислейки се за много оригинални. Много малко се срещат интелигентни, трезвомислещи, нормални момчета на тази възраст, които биха обичали истински (още повече, че мислят само с долната си глава)... Много малко от тях биха уважавали дадено момиче, биха я карали да се чувства специална, биха я обичали и т.н. Зависи и от момичетата разбира се тях може да ги остройват такива момчета. Момичета за които гажето е просто като скъпа маркова рокля - нещо с което да се изфукат. За момичетата усъзнали се на 15 - 17 г, които търсят подкрепа, любов, разбиране, уважение и т.н. в едно момче е малко вероятно да го получат от техен връстник!

serenityFX
10-07-2010, 13:11
Абе тъпанари тия каде немат 18 що постват тука? Иначе по темата то е ясно , момичетата в тая възраст са по-развити от момчетата , следователно ни мислат за идеоти, хахаххаха , ама неразбират , че уни са тъпите хахахах

ladykeisy
10-09-2010, 11:00
Разбирам, че има различни хора и различни мнения, но защо е нужно всеки да се меси в живота на другите и да опорочава щастието му?
Един човек, какъвто и да е, се нуждае от любов, грижи, ласки, щастие, нежност, обич... Всеки се старае да го постигне, но някои го осъзнават късно. Има малки момичета, които не знаят какво искат и търсят въпросните "батковци" на по 18-19 годинки, които за мен са си чисти пикльовци. Мъжете умствено израстват по-бавно от жените и това е биологично доказано. Малко жени търсят стойностни връзки, които могат да им дадат повече от скъпи подаръци и возене в кола. Подаръците са жест, а колата необходимост, но празноглавите ученички не го знаят това и не го разбират. Има и свястни момичета, да. Никой не го отрича. Аз самата имам връзка с мъж, който е по-голям от мен и това не ни пречи, а по-скоро ни свързва, защото съм далеч по-разумна от всички на моите години и винаги съм била по-различна от тях. Истинската обич съм я открила и нямам намерение повече да я търся, защото намерих човека, който ме накара да спра да се замислям за всичко друго, което не е той. И, да, щастлива съм. Обичана съм и се чувствам пълноценна и завършена, защото имам половинка, която допълва живота ми.

Destroyer89
10-10-2010, 17:42
Наскоро имах приятелка, която уж беше много разумна и знаеше,какво иска:искаше да се занимава с екология и сериозен приятел, който да бъде до нея, когато трябва.Нямаше проблем с облеклото ми,като повечето момичета:камуфлажни панталони и метълски тениски и анораци с 2 размера над моя.Нямаше проблем дори с това, че играя доста компютърни игри и понякога не и обръщам внимание заради това.Мина известно време и почна да ми прави проблем,че съм на 19 и още карам колело.Изрично и казах, че колелото си ми харесва и няма да го сменям с нищо.Тогава почна да ми се цупи, че за разлика от предишния и приятел не съм и подарявал нищо, за което и аз имам известна вина, защото на рожденния и ден, и подарих букет с цветя...И така, докато не ми постави ултиматум:Да сменя колелото с нещо, което има мотор, иначе ще ме зареже, при което аз се ядосах и взех, че аз я зарязох...Идеята на всичко това беше,че колкото и уравновесено и сериозно и да е момичето в крайна сметка, винаги парите играят роля особено, ако ги нямаш.
Относно това за излизането с по-малко момиче, която още не е завършило училище ми се вижда абсурдно.Пък и,като ги гледам днешните момичета ... :(

EarthShaker
10-12-2010, 12:18
Мъжете умствено изсратват по-бавно от жените и това е биологично доказано.

я пак :lol:

Аз бих казал, че възрастта няма толкова значение.. всичко е до човека. Изтъркано и банално - факт.

YouDontKnowMe
10-12-2010, 12:26
^^ Прав си .

Ама хайде, нека хората да се намират на приказка тука.

Я някой решил да оплюва т. нар. курви, я някой друг - малките момченца, бозещи цс и уоу .

Сигурно и аз съм правела така няколко страници назад.

semantics
10-12-2010, 13:17
Не мога да проумея, как тази тема има 22 страници...

ladykeisy
10-13-2010, 14:54
Мъжете умствено изсратват по-бавно от жените и това е биологично доказано.

я пак :lol:

Аз бих казал, че възрастта няма толкова значение.. всичко е до човека. Изтъркано и банално - факт.

*израстват*
Извинявам се за грешката.

EarthShaker
10-13-2010, 19:04
Аз правописната грешка даже не я бях видял хахаха самото твърдение е смешно ;)

пък и няма кво да се извиняваш

sh3_1s_7h3_0n3
10-14-2010, 19:07
щото момчетата порасват по-бавно в някои отношения...

всъщнст..в много отношения.

Дори повечето 19-23-годишните са се ококорили към по-големите с 4-5+ години просто защото са по-улегнали. Въпреки че годините не винаги са стопроцентова гаранция за улегналост, разликата в поведението обаче е зна-чи-тел-на!

dimi93
10-15-2010, 08:11
Защо ги предпочитаме ли :) Защото тръпката е съвсем различна, отколкото да тръгнеш с някой на твоята възраст...


+10000000000000000000000000000000000000000000000

dimi93
10-15-2010, 08:13
Защо ги предпочитаме ли Защото тръпката е съвсем различна, отколкото да тръгнеш с някой на твоята възраст...

По-различно ти е материалното състояние,напълно права си.А и е по-различно еб-нето,което ще ти осигури т.нар "батко" или "чичко".Между "батковците" и "връстниците" разликата е в мисленето и в държанието спрямо теб.
П.С.Има изключения за всичко и всеки.

Ами не! В начина на държание, в това че не ти чупи фасони, не се прави на важен. Знае какво иска, не лети в облаците. Начина му на държание спрямо теб също. Може да ти бъде опора и подкрепа.

vIKToriYa
10-15-2010, 18:03
всеки си има различно виждане.... ноо лошото е че има много момичета 14-15 където си търсят по-голям 18-19 само защото е батко и един вид са се изфукат вижте ме .. ала бала... но си има момичета които не са така просто едно момиче вижда сигурност и опора в по-голямото момче.. имам приятелка която като беше на 14 ходеше с 23 годишен питам я защо ?? има толкова момчета а тя защото е по-яко ... ходи с него точно 2 седмици и скъсаха а причината беше че не се е била целувала до сега и я е било страх какво ще си помисли ТОЙ ... ( тогава какво правиш с него забога при условие че е на 23 няма да иска само целувки) всеки си избира ... но сега има толкова ****** които търсят само с какво да се изфукат/подаръците/парите както споменаха по-горе съжалявам че повтарям.... но си има и свестни момичета които не търсят това... :-D

semantics
10-15-2010, 18:28
Защо ги предпочитаме ли Защото тръпката е съвсем различна, отколкото да тръгнеш с някой на твоята възраст...

По-различно ти е материалното състояние,напълно права си.А и е по-различно еб-нето,което ще ти осигури т.нар "батко" или "чичко".Между "батковците" и "връстниците" разликата е в мисленето и в държанието спрямо теб.
П.С.Има изключения за всичко и всеки.

Ами не! В начина на държание, в това че не ти чупи фасони, не се прави на важен. Знае какво иска, не лети в облаците. Начина му на държание спрямо теб също. Може да ти бъде опора и подкрепа.

Ахам, за да може в замяна въпросният младеж да получи същите фасони и тъпо държание на недорасли моми, нали? Или наистина "момичетата съзряват по-бързо"? Булшит...

Мерси, изживях го вече този филм и силно окуражавам момчетата да не влизат в него, докато е възможно.

mitternacht
10-15-2010, 23:29
omg Ама че тема! Всичко е индивидуално! Може и да има такива връзки, всъщност- на времето беше модерно.Явно за фукня, самочувствие или и аз не знам...

Сега е модерно да е напълно обратно :) Хвани си кака и не се занимавай с 14 годишни 8)

(Да си призная, не мога да разбера момчетата които се връзват на децата, на акъла им, но техен си проблем :))

DarkTemplar
10-16-2010, 08:51
) Хвани си кака и не се занимавай с 14 годишни 8)

(Да си призная, не мога да разбера момчетата които се връзват на децата, на акъла им, но техен си проблем :))
Точно това щях да кажа и аз.

vIKToriYa, и аз съм на 23, но определено НЕ бих се хванал с някоя 14-15 годишна.

daniella3310
10-16-2010, 20:02
За мен материалното не е от значение.Не е важно колко голям подарък ще ти подари,а важет е жеста,че се е сетил да го направи.Всички го разбират по различен начин.Но чесно да кажа за големите батковци си има време.Една приятелка си има гадже на 18 години и тя направо се побърква да се хвали и т.н.Незнам зависи от човека. :)

loveca777
10-17-2010, 16:32
Момичетата се развиват с около 2-3 години по-напред от момчетата през пубертет, нормално е да искат да разговарят с човек, който е на тяхния акъл, така че е нормално да търсят човек 2-3 години по-голям от тях. Е към 20-тата годишнина по принцип и момичетата и момчетата са що годе на един акъл (не говоря за по-бързо порастващите и бавно развиващите се).
Може и да се развиват момичетата физически по-бързо от момчетата, но умствено са 2 - 3 години по- бавни.
И зависи от човека много ясно. Обаче акъла на момичетата доста повече закъснява. :-D

CSKAMen1
10-17-2010, 20:25
Момичетата по-бързо израстват и имат по-богат избор от мъже,защото една 16 годишна е атрактивна за мъже от различни възрастови групи,а един 16 годишен е интересен само на малка част от момичетата на неговата възраст.За това една 16 годишна на практика може да си осигури почти всеки мъж(ако е красива),за това при жените,които искат неангажиращи неща-го правят най-вече от 16 до към 22-3,и след това гледат да мислят за бъдещето си
А при мъжете,в началото е по-зле,обаче след време-като мъжа стане на 35-40 години,нещата се променят,мъжете са тези които имат по-богат избор,един 50 годишен може спокойно да има жена на 25-30 години,докато една 50 годишна...едва ли може да има някой млад добре изглеждащ мъж(освен ако той няма странични интереси за да е с нея)

bishkotka
10-28-2010, 15:18
ам аз съм на 16 и последните 2 години съм излизала със сякакви индивиди +18 с изключение на 1-2 които бяха на моята възраст
+18 :
-някои имаха пари
-някои имаха коли
-някои имаха и двете
-някои нямаха нищо :D
но все на втората седмица макс и късахме , зашото нямахме общи интереси, нямаше кво толкова да му кажа..
а моите набори още на третия ден ми казваха, че много ме обичат,че съм всичко за тях .. дрън дрън , а дори не ме познаваха ..и с тях беше за по 1-2 седмици
после за всички мои приятели бях сърцеразбивачката, защото винаги аз ги зарязвах 8-) .. тръгнах с момче '94 - колкото мен и почти през цялото време слушах за фитнес ( кво е праил , кви упражниения, колко пъти , каде го боли..), за коли ( коя колко вдига , за сякви изториики кадето някои за малко не се е отрепал или той карал няква кола и се блъснал някаде..) или че са набили някъв, или че са целили с камъни някво кученце :x или че сяка вечер ходят да пият някаде... и тем подобни .. направих грешката да му задам въпроса : коя е послената книга която си прочел " а той се смя сигурно 10тина минути .. когато го питам за хубав филм ( имам предвид нещо от сорта на ''Schindler's List" пр.),а неговата представа за качествен и смислен филм е "голямото напушване" .. и мъчих се ама не вървеше.. само 1 път попаднах на момче което да ме харесва и да можем да си кажем много неща, беше на около 20 , излязохме веднъж и после по скайп веднага : после с кого беше, каде ходи , кого видя.. и т.н. и това беше задължителна вечерна процедура .. дразнещо любопитен ..
за мен възрастта няма значение зависи от човека
7 клас се чудех как да си зема изпитите , а 'баткото' ми говореше,че трябвало да се задомява вече..
преди исках да си хвана батко да ми е сладко :D и под 'батко' нямам предвид 1-2 години по голям,а 3-4-5-6 което в момента ми изглежда много глупаво :(
познавам едно момче на 20 - в момента е без работа , кара някава таратайка и ходи с момиче 5-6 години по малка от него , и са си щастливи заедно .. абее .. всичко е до човека :)

princeska94
11-09-2010, 20:07
ами значи , според мен много по-хубаво е да си с мъж над 25 години защото отношението е съвсем различно (не говорим за пари,коли и така нататък да на всяко момиче му е приятно да е глезено а момчетата престанете да се заяждате това че не всеки от вас може да го осигури не е повод за мърморене) но вече израсналия умствено мъж знае как да те глези как да те накара да се чувстваш добре и така на татък да те ревнува но не прекалено а и в леглото е много страстен това е моето мнение P.P за модератора и мен ме шокира момичето с тройката :))))

TitinkaBaby
11-12-2010, 16:58
a nikoi li ne pomisli che mejdu edna po burzo razvila se , porasnala i osaznala jivota tinedjarka i edno zrqlo momche na 19 - 23 24 godini moje da ima LUBOV i RAZBIRANE :)) (izvinqvam se za kirilicata no sum v chujbina i nqmam bg bukvi :) )

Xriiskaa
11-16-2010, 19:22
Aми аз на 13 се захванах с един батко на 19 :D (всъщност аз от малка съм си по-едра,смисъл по-висока от моите връстници и изглеждам по-голяма) :D та "баткото" яко се заблуди с мен отначало всичко вървеше ок,но постепенно ставаше все по-интересно и по-интересно и накрая въпросното момче си поиска,това което търси едно голямо момче 8-) не стигнахме до споразумение и той ме заряза,след което яко ме намрази и не иска да ме погледане :-D Направих грешка,но все пак още си искам батко :P

wtf2
11-16-2010, 20:39
ПРОСТ НАРОД СЛАБА ДЪРЖАВА ...

LitTleJ
11-18-2010, 15:58
Добре кажи ми кой малък изрод на 14-16 може да ти осигуури това което искаш? Та него още родителите му го хранят и няма дори собствена кола. А любоВ? Момчетата са уроди които не изпитват любов. Кво прайш ти в секция над 18 ... тъпа ли си ква си ???

LitTleJ
11-18-2010, 16:02
Момичетата се развиват с около 2-3 години по-напред от момчетата през пубертет, нормално е да искат да разговарят с човек, който е на тяхния акъл, така че е нормално да търсят човек 2-3 години по-голям от тях. Е към 20-тата годишнина по принцип и момичетата и момчетата са що годе на един акъл (не говоря за по-бързо порастващите и бавно развиващите се).Ето я и тази бисерка... "убавци" мамини

NaGaStYlE
11-19-2010, 12:00
Момичетата се развиват с около 2-3 години по-напред от момчетата през пубертет, нормално е да искат да разговарят с човек, който е на тяхния акъл, така че е нормално да търсят човек 2-3 години по-голям от тях. Е към 20-тата годишнина по принцип и момичетата и момчетата са що годе на един акъл (не говоря за по-бързо порастващите и бавно развиващите се).
тива е така,защото момичетата винаги бързат .... без да знаят и да са решили каде отиват .... 8) в това също нема спор ...

NomNomNom
11-20-2010, 06:55
Само си чешете езиците . Пишете много, нищо не казвате .
И аз не знам какво да кажа. Всички тук изпадат в някакви крайности, егати .

everythingisrelative
11-21-2010, 18:07
тва е добре щото аз харесвам с 3 4 години по малки от мен

BamBamLoveBebulls
12-01-2010, 13:49
Аз пък съм забелязал че момичетата харесват лошите момчета и тва ми е странното после момчетата са такива и онакива ... А момчето което винаги е било до теб и ти е помагало в трудните моменти и ситуации кога ще го забележиш? Просто не се влюбвайте в лицето а в сърцето защото лицето привлича а сърцето те обича !! :?

everythingisrelative
12-01-2010, 14:49
Аз пък съм забелязал че момичетата харесват лошите момчета и тва ми е странното после момчетата са такива и онакива ... А момчето което винаги е било до теб и ти е помагало в трудните моменти и ситуации кога ще го забележиш? Просто не се влюбвайте в лицето а в сърцето защото лицето привлича а сърцето те обича !! :?

bad boys bad boys

bishkotka
12-04-2010, 19:42
Аз пък съм забелязал че момичетата харесват лошите момчета и тва ми е странното после момчетата са такива и онакива ... А момчето което винаги е било до теб и ти е помагало в трудните моменти и ситуации кога ще го забележиш? Просто не се влюбвайте в лицето а в сърцето защото лицето привлича а сърцето те обича !! :?

за съжаление е много вярно ... :(

12-06-2010, 20:24
ПРОСТ НАРОД СЛАБА ДЪРЖАВА

NomNomNom
12-06-2010, 21:14
ПРОСТ НАРОД СЛАБА ДЪРЖАВА
Ти няма ли да спреш спама :D

everythingisrelative
12-06-2010, 21:25
може и Слаба държава, слаб народ

12-06-2010, 21:51
NomNomNom къв спам те гони бе селянин