PDA

View Full Version : Защо тинейджърките предпочитат батковците?



Страници : [1] 2

laturka
08-06-2009, 07:37
Нд 18? Ами много просто - не само че им купуват по-скъпи подаръци и повечето от тях имат автомобили, ами и могат да обичат за разлика от пъпчивите тинейджъри, които мислят само с долната си глава и коя да опънат първо. :grin:

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
08-06-2009, 07:46
О.о спазъм

laturka
08-06-2009, 07:53
Според мен а и много други момчетата под 18 са гейчета.

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
08-06-2009, 07:54
2ри спазъм ... имай милост; /

laturka
08-06-2009, 08:01
Добре кажи ми кой малък изрод на 14-16 може да ти осигуури това което искаш? Та него още родителите му го хранят и няма дори собствена кола. А любоВ? Момчетата са уроди които не изпитват любов.

EarthShaker
08-06-2009, 08:27
ключ млюч?

doomkillerr
08-06-2009, 08:46
На мен някой ми го обесняваше с факта, че момчетата съзряват по-късно от момичетата. И ако се замислите - това излиза напълно вярно! Не е само до това, че "Батковците" могат да си позволят личен автомобил и изкарват собствени пари... :)

Jumbie483
08-06-2009, 09:00
Добре кажи ми кой малък изрод на 14-16 може да ти осигуури това което искаш?

А кажи ми, коя госпожичка на 14-16 знае какво иска ?
същото е..

amk933
08-06-2009, 10:40
Много лесно мога да ти го обясня. Повечето момичета са малолетни разглезени лигави курви, които както и в твоя случай, виждам, че не ги интересува кой колко ги обича, а кой колко ще им осигури. Нали се сещаш, че като си на 14, а оня на 20, при първата ти издънка ще ти бие шута и няма да ти търпи фасоните. Пълна простотия са това, че има повече гейове под 18, от колкото над. Такава идиотщина не си представях, че някоя куха лейка може да роди. Другата простотия е, че щом майка ти и баща ти те издържат значи имаш малко пари и не можеш да осигуриш нищо. Зависи колко имат родителите ти и в много случаи, това е доста повече от колкото би могъл сам да си изкараш. Коли, дрехи, пари, "любов", възраст, ебане - егати изпроституиралото мислене имате. Вчера една ме впечатли, че правела тройки на 13, днеска - ти. :? :?

cooool
08-06-2009, 10:46
Момичетата се развиват с около 2-3 години по-напред от момчетата през пубертет, нормално е да искат да разговарят с човек, който е на тяхния акъл, така че е нормално да търсят човек 2-3 години по-голям от тях. Е към 20-тата годишнина по принцип и момичетата и момчетата са що годе на един акъл (не говоря за по-бързо порастващите и бавно развиващите се).

doomkillerr
08-06-2009, 10:52
Момичетата се развиват с около 2-3 години по-напред от момчетата през пубертет, нормално е да искат да разговарят с човек, който е на тяхния акъл, така че е нормално да търсят човек 2-3 години по-голям от тях. Е към 20-тата годишнина по принцип и момичетата и момчетата са що годе на един акъл (не говоря за по-бързо порастващите и бавно развиващите се).

Напълно съм съгласен! :wink:

jghgh
08-06-2009, 11:18
Оф, ебаси, осрахте раздела! ><
Има си раздел ЛЮБОВ за подобни въпроси, където между другото през 2 дена се пуска такава тема! "Защо кифлите се кефят на батковци?"
Ами що, щото имат проблеми с бащите си, психологически обяснено. /в повечето случаи (;/
Айде къш.



И не е вярно че като се хванеш с някой на 18 той е на твоя акъл. :lol:
Нищо общо. Пиклите дори не са толкова умни.
Хващат си ги защото им харесва мъжкото отношение, дори и в чисто сексуален аспект.
Факт.

Казва го човек с опит с подобни неща o_0 Въпреки че тези мои случки не са от най-правилните неща ><

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
08-06-2009, 11:26
Оф, ебаси, осрахте раздела! ><
Има си раздел ЛЮБОВ за подобни въпроси, където между другото през 2 дена се пуска такава тема! "Защо кифлите се кефят на батковци?"
Ами що, щото имат проблеми с бащите си, психологически обяснено. /в повечето случаи (;/
Айде къш.



И не е вярно че като се хванеш с някой на 18 той е на твоя акъл. :lol:
Нищо общо. Пиклите дори не са толкова умни.
Хващат си ги защото им харесва мъжкото отношение, дори и в чисто сексуален аспект.
Факт.

Казва го човек с опит с подобни неща o_0 Въпреки че тези мои случки не са от най-правилните неща ><

Ще ти подаря компасче :-)

plmn
08-06-2009, 11:28
ква е тая ужасна тема?
първо, не за всяко невероятно прозрение, което ви дойде е нужно да пускате тема.
а и ква е целта? въпрос ли задаваш? после си отговаряш сама? кой те е питал кво ти е мнението? задръж си го и излизай с 'батковци'
точка.

Ilikeliljon
08-06-2009, 20:20
За пореден път се убеждавам, че Айнщайн е прав и че простотията няма граници. Някаква малка пикла си мисли, че видяла, изживяла нещо и хайде с батковците е по-добре. Мога да кажа от личен опит, че досега не съм намерил някоя по-малка с доста години разлика имам предвид да може да е близо до моя акъл. Това няма как да стане. Това че изглежда, че са близко по акъл един до друг е само измислица :) :)

ByK
08-06-2009, 20:31
ддз :D аз пък че се кефя на някох дет да е по голям от мен с макс 3 години :D :oops: :oops: :oops:

Mystik
08-07-2009, 12:09
Влечение към опит и зрелост може би?

TomR
08-07-2009, 14:13
Крайно не съм съгласен с първя пост, че цитирам "пъпчивите тинейджъри мислят само с долната си глава"
Това кой до какво интелектуално ниво на каква възраст е стигнал е доста различно. Такаче за мен лично са обидни такива определения. Защото и аз съм бил заек и знам какво е да си заек.

LunaTriCk
08-07-2009, 14:27
"хвани си батко да ти е сладко" :D
"кака да те отрака" и т.н.
щот батковците имат повече...от всичко.(в повечето случаи)

Nam3less3
08-07-2009, 17:20
Завършете гимназия, и отговорът ви ще бъде ясен от самосебе си, че е нормално в повечето случай да ходят с батковци момичетата. Освен ако няма млади пичове, съзрели под 18 дотолкова, че да задоволят изискванията на едно момиче(не става въпрос за кола и т.н.).

NamelessRomantic
08-08-2009, 00:02
Ключ...темите на laturka който съм видял досега са пълни простотии в стил хлапачка 7-ми клас която си няма друга работа освен да търси внимание чрез глупостите си.

/facepalm

Snickers
08-08-2009, 15:31
Мен пък батковците не ме привличат. Как може да ме привлече човек, който живее в друго измерение, буквално. Та, ние имаме различни интереси, различно мислене.
Т'ва, че не е на 18+, не значи, че не може да обича.
Колите и парите не са всичко и за мен не са критерий.
Познавам момиче на 14, което ходи с 25 годишен. Знам и, че като е била на 13, тогаващния и 17/18 годишен приятел я я изнасилил. Съвсем не искам подобна съдба. Батковците, не са гаранция за сигурност.

Sun4o19
08-09-2009, 23:36
Всяко момиче иска успяло момче. За съжаление всеки гледа материалните наща...и с право, защото без материални неща връзката се разпада. Всяко момиче иска скъпи дрехи, да се вози в скъпа кола, момчето да има фитнес тяло и прочие..света се измени...и за това е всичко..но какво да се прави и сам мога да живея, щом всички момичета са кучки, лигли и тн и никоя не е хлътнала по мен...

kristo
08-10-2009, 14:58
Хващат си батко, за да им е сладко...

Nam3less3
08-10-2009, 15:12
А и наборите на тийнейджърките нямат опит. Замислете се като пораснахме, колко по-добре се справяме с жените, особено с по-малките и глупавичките :D

ShtrudeL
08-10-2009, 18:15
Всяко момиче иска успяло момче. За съжаление всеки гледа материалните наща...и с право, защото без материални неща връзката се разпада. Всяко момиче иска скъпи дрехи, да се вози в скъпа кола, момчето да има фитнес тяло и прочие..света се измени...и за това е всичко..но какво да се прави и сам мога да живея, щом всички момичета са кучки, лигли и тн и никоя не е хлътнала по мен...

Изумяваш ме с клишираните си постове. О.о Какво разбираш под успяло момче? И от къде знаеш че ВСЕКИ гледа материалните неща? И защо връзката да се разпада без тях Оо Какъв абсурд. Никога...ама никога не съм казвала за година и 3 месеца на приятеля си "купи ми това или онова"...1 стотинка не съм му искала по дяволите. Оо Не искам нито скъпи дрехи,нито хубава лъскава кола. За фитнес тялото да не говорим колко са ми противни мускулестите момчета... говоря за тези, които преувеличават с фитнеса...извинявай...не бих искала да прегръщам буци...камъни...а нормално момче Оо И вярно има много момичета, които са лигави,надути...кучки и т.н...ама тва не означава, че ВСИЧКИ са такива... Оо И може би ти си си виновен, че никоя не е хлътнала по теб. Оо

Sun4o19
08-10-2009, 18:24
Аз не съм за материалното, а за духовното..само че реших да не си падам по видни кучки..влюбих се в едно момиче - пълна отличничка, скромна добра мила нежна..приятна, абе супер момиче..и на 5ят ден тя директно ми каза - ако нямаш кола, откажи се и до тук..после търсих на всякъде..дори бях стигнал до там че полудах по едно момиче, приятелка на сестра ми...та тогава ми се каза ше сме гаджета ако ме заведеш на море..после още милиони неуспешни опити..смених 2 града, в софия смених 3 квартала и никъде не видях нещо по различно и истинско...

Всяко момиче иска момчето да има пари..не да си стоят на улицата, а да са в кварталното кафене..Ми днешният свят е такъв че парите правят човека..нямаш ли пари едва ли имаш и толкова голямо щастие..Да ама си у друго със скъпи дрешки и да си в кола нали? Иначе ако не искаш тези неща гледаш отстрани, ама тайно си мечтаеш ти да си на мястото на х момиче дето сега тя е с хулави дрехи и всички я гледат нали? а теб всички те подминават..тъжно е ама е така, няма ко да се лъжем!!!Аз не съм си виновен..или виновен съм да - че нямам кола, фитнес тяло и че никоя не ме иска..съжалявам че света стана толкова гаден..и че едно нормално момиче не се появи в живота ми..

ShtrudeL
08-10-2009, 18:38
Всяко момиче иска момчето да има пари..не да си стоят на улицата, а да са в кварталното кафене..Ми днешният свят е такъв че парите правят човека..нямаш ли пари едва ли имаш и толкова голямо щастие..Да ама си у друго със скъпи дрешки и да си в кола нали? Иначе ако не искаш тези неща гледаш отстрани, ама тайно си мечтаеш ти да си на мястото на х момиче дето сега тя е с хулави дрехи и всички я гледат нали? а теб всички те подминават..тъжно е ама е така, няма ко да се лъжем!!!Аз не съм си виновен..или виновен съм да - че нямам кола, фитнес тяло и че никоя не ме иска..съжалявам че света стана толкова гаден..и че едно нормално момиче не се появи в живота ми..

-Не,не искам да съм в кварталното кафене. Мразя кафетата и заведенията. Така че не ми казвай "ВСИЧКИ са такива".
-И кво ако си със скъпи дрешки и с в хубава кола? Можеш да си облечен с най-хубавите дрехи и пак да си кретен с манталитет на селядур (Не селянин,а селяндур)
-И не,не гледам отстрани...просто защото не ми харесва. Предпочитам да съм на някое усамотено място сред природата с човек който ме обича и обичам от колкото на мястото на някоя лигла от тези които си споменал.
-Това че попадаш на неподходящи, повърхностни момичета не означава че всички са такива. Извинявай ама и от твоя пол има много момчета които са идиоти,но не казвам че всички са такива нали?

Sun4o19
08-10-2009, 18:53
Еми може да кажеш всички..ако само на такива попадаш..пък когато намериш нещо по-добро..човек си променя мнението..но не се отказвам, продължавам да вярвам, че има свестни момичета..и въпреки това отправям критика..

RAWRRR
08-10-2009, 18:56
в един момент искам аз да съм авторитета и ми харесват малки и неопитни момчета..

в друг момент осъзнавам,че трябва да преглъщам егото си и да се оставя на природата и да позволя на мъжа да води..

в един момент искам силна кариера..
в друг момент искам да готвя вкусни супички..

Опитът ми сочи +/- 1 година от моята възраст.

ShtrudeL
08-10-2009, 18:59
Еми може да кажеш всички..ако само на такива попадаш..

две-три момичета НЕ СА Всички! О.О Искаш да кажеш че познаваш всички момичета на света ли?........

ShtrudeL
08-10-2009, 18:59
пуф...поне ми е интересно да споря с теб ^_^

Sun4o19
08-10-2009, 19:02
Е и на мен ми е интересно да има спор и дискусия...ем аз например имам 9 неуспешни опита за 6 години..и мога да кажа, че съм се запознал и с още много момичета, дори и да не е стигнало до там, че да предлагам съм видял достатъчно жалки момичета искащи нещо материално...

ShtrudeL
08-10-2009, 20:17
Значи просто попадаш на неподходящи.

babity
08-10-2009, 20:23
^Кога порасна? Ей тая работа не ми е ясна...

fifinkathefreak
08-10-2009, 23:07
Като изключим изкривеното мислене на днешните девойки,водещи се по стереотипите,въведени от техни приятелки и филмите има и други причини да се търси "баткото".
Възрастта говори за опит - житейски,не някакъв друг,какъвто се опитват да го изкарат някои хора.А това е генетично заложено - мъжът,главата на семейството,трябва да разрешава проблемите му.Закрилата.

П.П. Сънчо,вече чета 4-5 теми от теб.Виждам,че си разочарован,огорчен и прочее,но вместо да се оплакваш и да съдиш всички хора,родени нявга на белия свят,потърси начин как да разрешиш проблемите си.Не ми е приятно във всяка тема,която отворя да чета нападки срещу женското съсловие :)

MarkKnight
08-10-2009, 23:33
Добре кажи ми кой малък изрод на 14-16 може да ти осигуури това което искаш? Та него още родителите му го хранят и няма дори собствена кола. А любоВ? Момчетата са уроди които не изпитват любов. Материалистка си ;)

freziq
08-10-2009, 23:43
абе това ви е гадже, не родител, за да ви купува дрехи 8)
момчетата на по 15-16 се хващат с 13-14годишни, защото е модерно да ходиш с по-малка.
момичетата пък ходят с батковци, защото също е модерно!
мога да ви дам хиляди примери как дори момчето е с 4-5години и е с акъла на 15годишен...
пари, коли... това го искат онези момиченца, които се гримират по 2 часа преди да излязат, обличат се предизвикателно, снимат се пред огледалото.

не знам как така се получи при мен, но съм сравнително по-отговорна от моите приятели. много добре се разбирам с доста по-големи хора от мен. с 10-15години.
за разлика от моите приятели, които постоянно се държат разкрепостено, аз не мога да го направя...
преди време харесвах едно момче, което беше 2години по-малко от мен, но мислеше доста разумно за възрастта си.
имам един приятел, който е на 33, но е като някой тинейджър...
имам друг приятел,който е на 16, но пък е много добър и е различно момче, но пък си няма приятелка и доста се притеснява за това.
имам приятел на 20, които ходи с по 15-16годишни, защото бързо му пускат.
имам приятелка, която е на 19 и до сега е нямала гадже. имала е някакви предложения, но тя е прекалено сериозна за тях. иска нещо сериозно, но не може да намери такъв човек на нейната възраст.

п.с. всичко е прекалено относително :)

BePoHuKa
08-11-2009, 07:57
Ключ...темите на laturka който съм видял досега са пълни простотии в стил хлапачка 7-ми клас която си няма друга работа освен да търси внимание чрез глупостите си.

/facepalm + 100 Латурка е отчайващ случай..пуска едни и същи теми във всички възможни раздели!

SummerRain
08-11-2009, 08:21
Винаги съм предпочитала компанията на по-големи момчета. Не защото е модерно.Не заради колата и кафетата.Просто имаме общи интереси, общи теми за разговор, общи възгледи за живота. Какво да правя с пикльо на моята възраст, който мисли само за фитнес, за това дрехите му да са маркови(без значение в действителност що за парцал са) и за готинЪТЪЪЪ маЦкъъ с двата тона грим...не, мерси.

ShtrudeL
08-11-2009, 08:27
Не винаги възрастта е фактор дали някой е по зрял или не...
Едно момче на 20-25 може да е същия пикльо на акъл като 15 годишен.
Зависи от човека.

doomkillerr
08-11-2009, 08:34
Не винаги възрастта е фактор дали някой е по зрял или не...
Едно момче на 20-25 може да е същия пикльо на акъл като 15 годишен.
Зависи от човека.

Тук си абсолютно права!!! :oops: Имам приятели, които отговарят на това описание... :( - Но какво да ги правиш, като са още с "детски" начин на мислене и "акъл" :D

ShtrudeL
08-11-2009, 08:42
Не винаги възрастта е фактор дали някой е по зрял или не...
Едно момче на 20-25 може да е същия пикльо на акъл като 15 годишен.
Зависи от човека.

Тук си абсолютно права!!! :oops: Имам приятели, които отговарят на това описание... :( - Но какво да ги правиш, като са още с "детски" начин на мислене и "акъл" :D

И аз често съм си с детското мислене (ама наистина детско ^) и ми е много хубаво всъщност ^_^
Но не съм с такова постоянно. ^

SummerRain
08-11-2009, 09:34
Не винаги възрастта е фактор дали някой е по зрял или не...
Едно момче на 20-25 може да е същия пикльо на акъл като 15 годишен.
Зависи от човека.
Да, вероятно е така, просто тези, които познавам, са доста различни.

radybt
08-11-2009, 16:21
Много лесно мога да ти го обясня. Повечето момичета са малолетни разглезени лигави к**ви, които както и в твоя случай, виждам, че не ги интересува кой колко ги обича, а кой колко ще им осигури. Нали се сещаш, че като си на 14, а оня на 20, при първата ти издънка ще ти бие шута и няма да ти търпи фасоните. Пълна простотия са това, че има повече гейове под 18, от колкото над. Такава идиотщина не си представях, че някоя куха лейка може да роди. Другата простотия е, че щом майка ти и баща ти те издържат значи имаш малко пари и не можеш да осигуриш нищо. Зависи колко имат родителите ти и в много случаи, това е доста повече от колкото би могъл сам да си изкараш. Коли, дрехи, пари, "любов", възраст, е**не - егати изпроституиралото мислене имате. Вчера една ме впечатли, че правела тройки на 13, днеска - ти. :? :?
Много съм съгласен! Да ти кажа аз,повечето над 18 мислят само с долната глава :)

SWASTIKA
08-11-2009, 17:01
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

BaiboCo
08-12-2009, 16:18
Добре кажи ми кой малък изрод на 14-16 може да ти осигуури това което искаш? Та него още родителите му го хранят и няма дори собствена кола. А любоВ? Момчетата са уроди които не изпитват любов.

да ве щото момичетата на по 13-14-15 сичките знаят кво точно искат и са мн зряли ... аре моля ти се

AnzaRe
08-13-2009, 05:32
Сега ще ви отговоря..
1)Превоз-естествено то ако няма няма да ходи с него!
2)Дрехи - е от това най-много се интересуват момичетата!
3)Пари - пък тва да не говорим!

eveto_xx
08-13-2009, 12:30
Доста строго съдите тийнейджърките, макар, че имате право.Повечето не знаят какво искат. Не знаят какво е любов, не знаят какво е да трепериш над някого, все едно ти е роден брат, да му мислиш само доброто, да си искрен с него ,независимо какво ти ковства. Ама на всеки рано или късно се стоварва това на главата. Нека да си се чукат с когото намерят, нека да правят каквото искат. Ще си плащат.
Темата отдавна се е изчерпала, всичко е казано.Остава само хората , които не са си направили изводите, да го сторят по-бързо.

deFakto
08-13-2009, 19:00
Абсолютно нормално си е да търсят по-големи пичове ..
Момичето се нуждае от удоволствия и жестове ,не че по-малките пичове немогат да ги направят ,просто по-големите ги правят по-качествено и с повече акъл ..
Плюс това съмнявам се някое момиче да избере да се целува по-пейките,вместо да се вози в на леко брадясал "батко" колата ..
Не е само и до материалното ,самия манталитет и отношение е съвсем друг и това им се харесва ..

cherinka
08-13-2009, 21:22
Тъпото е, че никога не съм гледала на някое мое гадже или човек, с когото се зарибявам, излизам и т.н. като на "батко".
Просто тия шибани размишльовки ги нагаждате ви!

И тия, тъй наречени "батковци" са били на нашите години и са си имали историите, така че....

OtherDimension
08-13-2009, 22:04
човеко си кажа сичко по темата. ключ по въпроса

cherinka
08-13-2009, 22:47
Имах предвид, че и те са си имали гаджета, щуротии, ала бала.
Сега вече, че вие извъртате нещата, че момче и момиче на малка възраст не могат да създадат нещо трайно си е друго.


ми щото като знам аз кво дете съм бил на 15,ги разбирам девойките що не ходят с връстниците им...
Окау, ама пак си имал гаджета, нали...

Не знам защо говорите само за 15-16 годишните...

Аз съм на 18г. и пак не бих си хванала някой около моята възраст...
Не ги бива просто...

guinessgirl
08-13-2009, 22:54
не знам,не си се представям с некой на моите години..


Не ги бива просто...

doomkillerr
08-13-2009, 23:05
Айде и аз да се включа малко в темата. Не само тинейджърките си падат по батковци!!! Моята бивша "приятелка", която е с 1 година по-голяма от мен сега е с човек, който е с 11-години по-голям от нея... :shock:

П.С. - Аз съм на почти 23 години (без 1 месец).

Айде сега пак ми говорете, как тинейджърките си търсили батковци!!!

...Е аз сега да почна да се занимавам с 13-14 годишни ли?!?! :shock: Нищо против 13-14 годишните нямам, ама "айде не - мерси..." :D

Di
08-13-2009, 23:11
не всички са еднакви.. повечето батковци по които си падате са завършили техникум по *не ме грее кво* и нямат грам акъл в мозъка си..

doomkillerr
08-13-2009, 23:14
не всички са еднакви.. повечето батковци по които си падате са завършили техникум по *не ме грее кво* и нямат грам акъл в мозъка си..

Еми не може, пък всички да сме завършили "Харвард" :D

П.С. - То момичетата искат пари - акъл си имат... :) :D

guinessgirl
08-13-2009, 23:15
Сега ще ви отговоря..
1)Превоз-естествено то ако няма няма да ходи с него!
2)Дрехи - е от това най-много се интересуват момичетата!
3)Пари - пък тва да не говорим!
абе кви са тия филми?
говорим за обикновени момчета,със средна заплата..

бившия ми е на 23 и (добре де,имаше кола) нямаше некви пари,никога нищо не ми е купувал,нито съм искала нещо материално..

тези изказвания са меко казано..смешни..

SummerRain
08-14-2009, 09:03
Защо за всички (почти) излизане с "батко" е равно на чукане??? Защо при разлика 3-4-5 години не допускате възможността за любов? Сами се вкарвате в разни смеяни филми...

AnincetoSexy
08-14-2009, 16:10
ми кой да харесваме? Пъпчивия филмиран хулиган от задния блок ли? :?
Да ми се хвали колко е изпил ,и колко е добър на оная игра с оръжията ..
Отношението е съвсем друго при по-големите :!:

babity
08-14-2009, 17:34
Не се разбирам с наборите си. Преди имах вземане-даване с набор и разговорите ни вървяха с клизма, постоянно трябваше да го разпитвам за неща, които не ме интересувам за да почне да се увлича в собствените си интереси и да говори по - дълго. Когато не ми се занимаваше да полагам толкова усилия почвахме да се караме 'щото се оказваше, че няма к'во да си кажем. Докато с по - големите съм водила доста интересни разговори. Даже помня един... с 4 години беше по - голям от мен, нямаше кола и заради него потънах с 200 лв. Пък за половината сума бях готова да му продам гъза си... :D :D :D Добре,че тогава бащата имаше пари, че иначе щях да свърша зле.

DimovB
08-14-2009, 18:57
full of shit

IronShirt
08-14-2009, 19:10
Кифли, много сте зле, заклевам се! :lol:

galaxy29
08-16-2009, 02:09
глупости...

lipsvashh_mi
08-16-2009, 12:11
аз обичам само 1 батко ама нито защото бачка,нито зарад колата(особано като се сетя каква е и как не бачка :D ) ами щото е прекрасен ,мил и грижовен и ми е готино да си прекарвам времето с него :P

miss_kiss181
08-18-2009, 11:25
Абе автора ако беше учил в клас като тоя в който аз завърших, хич нямаше да пита. Момчетата под 17-18 /17-годишните сериозни са изключения/ :) са някви супер лигави пубери. Няма за какво да си говориш с него, не мислите за едни и същи неща, абе изобщо то нямате почти нищо общо. На повечето пубери само долната им глава работи.
Що се отнася за колите,парите и подаръците: не е казано, че като е на 20-21 пр. искарва милиони и ще си като принцеса. Ето дава пример със себе си:
Запознах се с приятеля си когато бях на 15 а той почти на 18 /само 3 дни го деляха от пълнолетието/. Когато се запознахме и двамата бяхме още ученици, той нямаше кола, бачкаше само събота и ниделя в един сервиз.
Аз тогава бачках само лятото. През това време не сме пропускали празник без да си подариме нещо и почти всяка вечер бяхме някъде. Лятото задължително се ходеше някъде. Това беше за около 2 години.
След това той стана на 20 баща му му подари неговата кола и си купи нова /не са богати колкото и странно да звучи/. Приятеля ми почна работа всеки ден, приеха го в университет.
Аз също порастнах почнах да бачкам само вечер,защото още ходех на училище, но все пак и двамата работехме и искарвахме някакви доходи. Вече 1 година нещата са така, излизанията вече не са толкови чести, подаръците също, това лято си бяхме в София.
ТАКА ЧЕ ГОЛЕМИТЕ БАТКОВЦИ НЕ СА САМО ЗА ПАРИ,КОЛИ И ПОДАРЪЦИ.
А колкото до колата, ми да прибира ме понякога от работа, но и това вече не е толкова често, както преди, когато уж учехме и нямахме пари. Всичко материално можеш да го намериш и в 1 пубертет на 15, но чувството не.
Все пак и той ми е батко, но не ми пука за материалните неща, с него съм от 3 години, защото го ОБИЧАМ и не ми пука колко пари или подаръци ми дава. :grin: Парите мога да си ги искарам и сама, нещата мога да си ги купя и сама, а мога и да си ходя с гратския транспорт /както всъщност и правя в 90% от случеите/.

mila_pila
08-21-2009, 01:07
Всяко момиче иска успяло момче. За съжаление всеки гледа материалните наща...и с право, защото без материални неща връзката се разпада. Всяко момиче иска скъпи дрехи, да се вози в скъпа кола, момчето да има фитнес тяло и прочие..света се измени...и за това е всичко..но какво да се прави и сам мога да живея, щом всички момичета са кучки, лигли и тн и никоя не е хлътнала по мен...

Пълна глупост, просто не можех да не взема отношение към това изказване. От думите ти излиза, че бедните момчета нямат връзки, всичко се разпада, щото нямат кинти. :-o
Аз не искам скъпи дрешки, не обичам да се возя, а предпочитам АЗ да карам, мразя напомпаните фитнес маниаци, по кафенета не ходя и нямам нищо против да излизам с момче на моята възраст.
Вярно, че познавам момичета, които мечтата им е като пораснат да се омъжат за богат, красив и умен и да работят пръскане на пари и клатене на крака, обаче процента им е доста малък. Нито едно момиче от обкръжението ми не ходи с батко или с някой заради това, че той има кола и т.н. Кво става, да не би да живеем в различни светове?

Sham
08-21-2009, 03:51
искам да има какво да ме научи
какво да си дадем един на друг
да го чувствам ценен
да го усещам щастлив, вървящ, не тичащ, не спрял
с мечти, цели, стремежи, минало, бъдеще
да е сега

marti93
08-21-2009, 11:36
не харесвам батковци заради парите или колите им ,а защото мислят зряло ,знаят какво искат и са 100000 пъти по галантни от един 15-16 годишен

Dimana99
08-22-2009, 16:35
Харесват това че батко поема всичко :) и вози с колата насам натам

Jeuelle
08-22-2009, 16:43
Вие сега за коя група момичета говорите, че казвате батковци.
Ако е с няколко години по-голям от мен , той си отива директно в категорията "мъж за женене".

А сега да ви отговоря :)
Както знаете, момичетата се развиват по-бързо (научно доказан факт) , така че ще търсят момчета с по-зряло и осъзнато мислене :)
Оставете материалните облаги - те не зависят от възрастта :).

DollLyyY
08-23-2009, 00:46
Предпочитат батковци , защото те са по- зрели , по наясно с нещата , с по - ясни представи какво искат и т.н . Някой го правят , заради материалните облаги .. Зависи си от човека .. :) Въпреки , че има мъже на по 30 , които се държат като на 17 и обратното..

dimetto
08-24-2009, 05:52
Всяко момиче иска успяло момче. За съжаление всеки гледа материалните наща...и с право, защото без материални неща връзката се разпада. Всяко момиче иска скъпи дрехи, да се вози в скъпа кола, момчето да има фитнес тяло и прочие..света се измени...и за това е всичко..но какво да се прави и сам мога да живея, щом всички момичета са кучки, лигли и тн и никоя не е хлътнала по мен...

Изумяваш ме с клишираните си постове. О.о Какво разбираш под успяло момче? И от къде знаеш че ВСЕКИ гледа материалните неща? И защо връзката да се разпада без тях Оо Какъв абсурд. Никога...ама никога не съм казвала за година и 3 месеца на приятеля си "купи ми това или онова"...1 стотинка не съм му искала по дяволите. Оо Не искам нито скъпи дрехи,нито хубава лъскава кола. За фитнес тялото да не говорим колко са ми противни мускулестите момчета... говоря за тези, които преувеличават с фитнеса...извинявай...не бих искала да прегръщам буци...камъни...а нормално момче Оо И вярно има много момичета, които са лигави,надути...кучки и т.н...ама тва не означава, че ВСИЧКИ са такива... Оо И може би ти си си виновен, че никоя не е хлътнала по теб. Оо


Напълно съм съгласна..
:smt011

NoOneElse
08-28-2009, 16:21
Нд 18? Ами много просто - не само че им купуват по-скъпи подаръци и повечето от тях имат автомобили, ами и могат да обичат за разлика от пъпчивите тинейджъри, които мислят само с долната си глава и коя да опънат първо. :grin:
Тук в квартала има едно полицайче на 45 години, който кара BMW и има парички, а да, и ебе всяка под 18.... еее к'фо..на това ли казваш любов?!...Материална любов?!....

hardball
08-29-2009, 07:17
Трима от най- близките ми приятели (момчета) приятелките на двама от тях са хора от класа им, а на третия момиче от горния випуск. Не е казано, че е задължително да е така :-o
Обаче това става след 10-11 клас някъде, когато момчето почне да се интересува от тея неща и му дойде акълът :D
А и съм забелязла, че много батковци са склонни с авторитета си да зарибяват по- малки момичета, за да могат да излизат с по- хубави момичета.

miss_kiss181
08-29-2009, 16:08
За мен Момчето трябва да има пари преди всичко..няма значение над или под 18 :-)

Дами и господа произнесе се поколението след нашето. Леле боже и какво ако няма пари? Може би те е страх, че ще измиеш 2 чинии вместо миалната машина ли? Или, че ще бачкаш по-цял ден, за да се издържаш ли? Ол забравих ами ако земеш да избършеш прахта в спалнята вместо прислужницата и си счупеш нокат? Невъобразима трагедия.
Е такива материалистки не мога да ги дишам. Дето чакат сичко на Чичко паричко, после просто си дигат краката и това им е задъжението за целия ден. :-x :shock:

SummerRain
08-31-2009, 19:35
^^^ Този индивид ли се бе оказало, че е момче-комплексарче или някой друг подобен... 8-) 8-) 8-)

miss_kiss181
09-01-2009, 16:00
За мен Момчето трябва да има пари преди всичко..няма значение над или под 18 :-)

Дами и господа произнесе се поколението след нашето. Леле боже и какво ако няма пари? Може би те е страх, че ще измиеш 2 чинии вместо миалната машина ли? Или, че ще бачкаш по-цял ден, за да се издържаш ли? Ол забравих ами ако земеш да избършеш прахта в спалнята вместо прислужницата и си счупеш нокат? Невъобразима трагедия.
Е такива материалистки не мога да ги дишам. Дето чакат сичко на Чичко паричко, после просто си дигат краката и това им е задъжението за целия ден. :-x :shock:


Може би те е страх, че ще измиеш 2 чинии вместо миалната машина ли?
да :)




Или, че ще бачкаш по-цял ден, за да се издържаш ли?

също

и междодругто тва е завист и аз ще си намера момче с пари въпреки всичко!
аь :booooomb:
Не знам за какво трябва да ти завиждам, при положение, че имам обичания човек до себе си и съм бескрайно щастлива, а ти ще си търсиш тепърва. Както и да е намери си момче с пари и пробвай да си купиш любов. Пожелавам ти успех, ще ти е нужен. :-D :-D :-D :-D :-D

LunaTriCk
09-01-2009, 18:42
За мен Момчето трябва да има пари преди всичко..няма значение над или под 18 :-)

ами, ако Момчето има малка пишка ? Ко прайм ? Купуваме си вибратор с парите..?

Brooklyn
09-01-2009, 20:00
^ Ако ще и да няма патка,важното е да има пари.Парите се гледат в случая,жалко но факт.

mistake
09-03-2009, 01:12
Не всичко е пари, но без пари всичко е нищо. И този ,който се опита да ме обори , не гледа реално на нещата в живота. Не ми казвайте ,че едно момче на 18, 20 или 22 може да даде на някое момиче повече от момчето на 16-17. Човек си личи по кой път поема още от рано. А и в една връзка ако се гледат само парите ... мерси за връзката...

iiordanova
09-03-2009, 17:16
schoolgirl .. :shock: Само парите са ти в главата.
По темата :
Да , голяма част предпочитат да са с батковци.
Всеки си има вкус.

PepSsSi
09-04-2009, 22:10
За мен Момчето трябва да има пари преди всичко..няма значение над или под 18 :-)

ами, ако Момчето има малка пишка ? Ко прайм ? Купуваме си вибратор с парите..?


ми аз не съм с него за пишката му :lol: ..а парите

абе индивидче, не ти се връзват нещата :Д нали си много богата и татко ти е някъф си там? за кфо ти е богато гадже на всяка цена :Д

по темата: Била съм и с по-големи и с набори, с по-богати и не чак толкова.... Но не съм материално момиче, най-ценното за мен е обичта, която давам и която получавам :)

baby123
09-07-2009, 15:55
не всичко е пари.. така де новото поколение си правим каквото искаме а и повечето момчета "мъже" до 17-18 години са доста навътре в пубера и хормони колкото искаш поне аз познавам много малко момчета които имат сериозна връзка и не сменят момичетата през 2-3 дена или седмици.. бързо им умразва.. а и те незнаят как да се държат с едно момиче абсолютно всяка жена иска внимание и ласки.. дори и проститутката.. :-D а по големите мъже знаят от какво има нужда една жена и знаят как да се държат с нея .. поне непълнолетните момчета почти всички между 16-18 имат коли и мама и тати ги издържат, но на приятелката си говорят все едно е някой боклук и я псуват и т.н. била съм свидетелка на адски много такива случаи.. или пък се лигавят до пръсване.. докато по големите знаят кога да обърнат внимание .. е малките поне може да научат нещо от по големия си приятел и може и да ги вкара в правия път..

NYL
09-08-2009, 10:58
Изумяваш ме с клишираните си постове. О.о Какво разбираш под успяло момче? И от къде знаеш че ВСЕКИ гледа материалните неща? И защо връзката да се разпада без тях Оо Какъв абсурд. Никога...ама никога не съм казвала за година и 3 месеца на приятеля си "купи ми това или онова"...1 стотинка не съм му искала по дяволите. Оо Не искам нито скъпи дрехи,нито хубава лъскава кола. За фитнес тялото да не говорим колко са ми противни мускулестите момчета... говоря за тези, които преувеличават с фитнеса...извинявай...не бих искала да прегръщам буци...камъни...а нормално момче Оо И вярно има много момичета, които са лигави,надути...кучки и т.н...ама тва не означава, че ВСИЧКИ са такива... Оо И може би ти си си виновен, че никоя не е хлътнала по теб. Оо[/quote]


Напълно съм съгласна..
:smt011[/quote]


Напълно съм съгласна.По-голямата част от момчетата са заприличали на буци :D Прикриват си комплексите с мускули и се мислят за голямата работа..

cherinka
09-08-2009, 13:22
Има и друго.
Когато изпитваш чувства към някого, ти е терсене да ти плаща сметките по заведенията, и в по-голямата част от времето да си на негови разноски...
От момче, с което излизам или се познаваме по-дълго си ме е срам да ме черпи и т.н.. Докато винаги ще се намерят балъци, които парадират с парите си и с женското внимание, с което биват опсипвани. Е, такъв мъж, който залага единтвено на портфейла и външността си защо да не го точа?
Човек с пари не може да ми предложи нищо по-качествено от човек без пари.
Някои мъже са заблудени и много лесно такива малки путки като мене биха могли да си ги въртят на пръста. Това ни най-малко не означава, че съм материалистка.

И ако някой смее да ми твърди, че няма безплатен обяд, нека се запознае с мен. 8-)

dpx
09-10-2009, 03:01
щото ги сърбят путките http://www.pic4ever.com/images/4fvfcja.gif

pwnage
09-11-2009, 11:02
Па нас нищо не ни сърби нали :)
За да се разбере дали момата е с тебе заради материалното,трябва да нямаш нищо и ако е с тебе значи си заслужава.

al_bundy316
09-12-2009, 03:34
В 90% от случаите за пари, в останалите 10%, защото момчетата на тяхната възраст не са достатъчно зрели..

Impche
09-14-2009, 10:52
Боже абе батко батко ако едно момиче на 13 години тръгне с 20 годишен той от нея ще иска Секс на Екс ама тя е още малка :? Най-добре тръгни с някой твой набор :)

kstanishev
09-17-2009, 15:54
Присъствах на разговор в автобус, където 2 момиченца на по около 14 (видима възраст) си приказваха и едното се оплакваше, че гаджето й бил супер тъп, понеже не се сещал след 3 месеца ходене да й подари пръстенче, огърличка или нещо подобно...

Едва ли е странно, че се метнах на другия край на автобуса...

kamelchety
09-17-2009, 17:41
Аз пък бих казала ,че и големите "Батковци" незнаят какво искат ,казвам го от личен опит ходила съм с батковци и знам кво е ,сега ходя с едно момче по малко от мен с една година аз съм на 18 тои на 17 и пак си ме задоволява със абсолютно всичко ,но има едно огромно НО аз не съм с него заради нещо материално и това че няма кола ми е по добре няма се притеснявам че може се прибие някаде по пътищата !

Marinchety
09-19-2009, 19:59
На мен някой ми го обесняваше с факта, че момчетата съзряват по-късно от момичетата. И ако се замислите - това излиза напълно вярно! Не е само до това, че "Батковците" могат да си позволят личен автомобил и изкарват собствени пари... :)
+1

mmKamm
09-20-2009, 12:49
Не е до това, че батковците имат коли и пари. Просто са по-сериозни и повечето мислят по съвсем различен начин и за съвсем различни неща от 15-16-17-18 годишните лапетии, на които в главите им са само Кънтър Страйк и Уар Крафт, коли и курви (които дори не са пробвали).

Sevgincho
09-20-2009, 18:37
Мисля , че авторката е някъква 14 годишна или поне на тия години използвачка и е готова за всичко само и само момчето за да я черпи и да я кара тук там със спортната си кола .. Амии просто нямам думии :(

ohluv
09-21-2009, 07:56
Аве не е айляк да си с по-малка друго си е на твойта възраст.Повечето малки чакат още принца на бял кон,но всеки си знае за него пък и ако има любов нещата направо втасват :D

DiddyFilth
09-21-2009, 22:15
Аз ще ви кажа моето мнение...след 3 месеца правя 18...Никога не съм имала приятел на моята възраст не мисля и да се случва.Моето мнение е същото като на някои съфорумници - момчетата "порастват" по-късно от момичетата...И с много факти мога да го докажа...Сегашният ми приятел е с 4 години по-голям от мен - няма собствена кола,не работи(за да изкарва пари с които да ми купува подаръчета и затова да съм с него) заедно сме от 3 години и ...Когато се събрахме все още нямаше книжка...Но се разбирам с него за разлика от предния ми приятел който беше година по-голям от мене тогава аз бях в 8 клас той в 9 ...Пълен леш! Буквално недорасли,мислещи единствено с долната си глава...Гледащи само как да те хванат за г'за пред приятелите си да може те да го видят какво е направил ... Пълни шитни...

P.S - С написаното исках да докажа,че не всички момичета си хващат "батковци" заради парите и колите :)

_donna_
09-22-2009, 12:52
че досега не съм намерил някоя по-малка с доста години разлика имам предвид да може да е близо до моя акъл
Ориентирай се към някое помощно училище. :lol:

IronShirt
09-22-2009, 18:26
Аз пък познавам доста момичета, които са започнали с приятели, които са били с 5 години по-големи от тях... В момента всяка една от тях ходи с момче на нейната възраст (максимум 1 година разлика). :)
Неосъзнатите кифли, които избират "батковци" са 14-15 годишни пикли, които нямат никаква идея на кой свят са. Ако смятате, че някоя 14 годишна лигла е "съзряла" по-бързо сте в голяма заблуда. Доста са си кухи.

Shia
09-24-2009, 13:22
Имам чувството,че си хващат батковци,защот за тях е нещо като чест,че са успяли да зарибят толкова голямо момче и че,когато са с един такъв индивид 18+ се чувстват по възвишени и пораснали.

Малките винаги се врат при големите,защото им е интересно около тях-казва една моя приятелка,защото и се навъртат 9-11г. деца около нея,за да и слушат приказките и има реплики тип WoW,WTF.....


И никъде не е сигурно,че един 18+ е по-добър,а не е "сополанко".Съдя по хората,които виждам наоколо.Прост пример "батко" на 22-23,няма собствена кола,купува някоя и я продава на части,за да вземе нова и цикъла се повтаря.Всеки ден е подпрян на училищната ограда и порка бира,по-малкият му брат се хвали,че от 4дена цял ден поркат бира.Много зряло поведение.И повечето батковци наоколо не са толкова осигурени,колкото всички си мислят.

dimitar_ak
09-24-2009, 13:34
Има и друго.
Когато изпитваш чувства към някого, ти е терсене да ти плаща сметките по заведенията, и в по-голямата част от времето да си на негови разноски...
От момче, с което излизам или се познаваме по-дълго си ме е срам да ме черпи и т.н.. Докато винаги ще се намерят балъци, които парадират с парите си и с женското внимание, с което биват опсипвани. Е, такъв мъж, който залага единтвено на портфейла и външността си защо да не го точа?
Човек с пари не може да ми предложи нищо по-качествено от човек без пари.
Някои мъже са заблудени и много лесно такива малки п**** като мене биха могли да си ги въртят на пръста. Това ни най-малко не означава, че съм материалистка.

И ако някой смее да ми твърди, че няма безплатен обяд, нека се запознае с мен. 8-)

Сладурче никой няма да ти плати сметката заради хубавата ти усмивка. Ще се наложи да си дигнеш краката иначе обяда макар и безплатен ще е само 1 път.

PrIvaTe
09-24-2009, 16:49
Така ето рецепта ако си над 18 да ти се лепнат поне 5 момичета под 18
земаш си кола различна от VW Golf,Opel Tigra,Smart и Lada 8) показваш че имаш над 50 лв в джоба и ето те ще ти се лепнат
според повечето хора е така
аз мисля че се лепят на по големи за нещо по опитно от кварталните селяни на тяхна възраст :lol: :lol: :lol: 8)

kroasandvi4
09-24-2009, 20:37
и могат да обичат
xaxaxa,друго си е да търсиш някой да те изобича..

dimitar_ak
09-24-2009, 21:20
Така ето рецепта ако си над 18 да ти се лепнат поне 5 момичета под 18
земаш си кола различна от VW Golf,Opel Tigra,Smart и Lada 8) показваш че имаш над 50 лв в джоба и ето те ще ти се лепнат
според повечето хора е така
аз мисля че се лепят на по големи за нещо по опитно от кварталните селяни на тяхна възраст :lol: :lol: :lol: 8)

Доста са момичетата, които не познават марките на автомобилите и въобще не им пука на какво ще ги качиш. Много лошо впечатление обаче прави "искаш ли да те изпратя до къщи с тролея".

tochica
09-25-2009, 06:47
досега не съм излизала с много по-голям от мен, защото не искам
сега като съм на 18, не е незаконно, но нямам желание
друго си е момчето да е на твоята възраст и на твоя акъл

а през пубертетските си години сме киснали по парковета, защото и двамата нямахме пари за кафета
и ни беше готино, защото бяхме заедно

PrIvaTe
09-25-2009, 07:05
досега не съм излизала с много по-голям от мен, защото не искам
сега като съм на 18, не е незаконно, но нямам желание
друго си е момчето да е на твоята възраст и на твоя акъл

а през пубертетските си години сме киснали по парковета, защото и двамата нямахме пари за кафета
и ни беше готино, защото бяхме заедно
+1 :-)



Така ето рецепта ако си над 18 да ти се лепнат поне 5 момичета под 18
вземаш си кола различна от VW Golf,Opel Tigra,Smart и Lada 8) показваш че имаш над 50 лв в джоба и ето те ще ти се лепнат
според повечето хора е така
аз мисля че се лепят на по големи за нещо по опитно от кварталните селяни на тяхна възраст :lol: :lol: :lol: 8)

Доста са момичетата, които не познават марките на автомобилите и въобще не им пука на какво ще ги качиш. Много лошо впечатление обаче прави "искаш ли да те изпратя до къщи с тролея".

сега едно момиче винаги ще познае един стар мосвич или лада :lol:
въпроса е че хубавите момичета са материалисти и искат да им купуваш разни глупости , а малко са тези които търсят просто любов и не им пука за другото (мойта в момента е такава) 8)

HollyDolly
09-25-2009, 12:36
Момичетата се развиват с около 2-3 години по-напред от момчетата през пубертет, нормално е да искат да разговарят с човек, който е на тяхния акъл, така че е нормално да търсят човек 2-3 години по-голям от тях. Е към 20-тата годишнина по принцип и момичетата и момчетата са що годе на един акъл (не говоря за по-бързо порастващите и бавно развиващите се).

Napalno sam saglasna :)

LadyGold
09-28-2009, 13:17
Добре кажи ми кой малък изрод на 14-16 може да ти осигуури това което искаш?

А кажи ми, коя госпожичка на 14-16 знае какво иска ?
същото е..

Бе има някои госпожички,които знаят по това време...тоест осъзнават !

batko19
09-28-2009, 21:30
Най-добрата ми приятелка е на 21 и излиза с некъв дето е женен с деца и е на 34-5 и е с него, защото я глези с материални простотийки - качил я в ауди, завел я в чужбина.. Преди също ходеше с по-големите, тогава обаче беше за някакъв респект. Аз обаче не виждам какво респектращо има за 1 мъж да се хване с малка.. или пък за 1 34-5год да се влачи с 21годишна кифла :razz:

dimitar_ak
09-28-2009, 22:22
Най-добрата ми приятелка е на 21 и излиза с некъв дето е женен с деца и е на 34-5 и е с него, защото я глези с материални простотийки - качил я в ауди, завел я в чужбина.. Преди също ходеше с по-големите, тогава обаче беше за някакъв респект. Аз обаче не виждам какво респектращо има за 1 мъж да се хване с малка.. или пък за 1 34-5год да се влачи с 21годишна кифла :razz:

Като станеш на 30+ ще разбереш разликата между овчето и агнешкото. В примера ти става дума точно за това - секс.

Sham
09-29-2009, 09:16
тоя пък:Д:Д:Д
като станеш на 30+ да не ти идва всичко свише?:Д

dimitar_ak
09-29-2009, 09:23
тоя пък:Д:Д:Д
като станеш на 30+ да не ти идва всичко свише?:Д

Тц. Ти ставаш висшето и не чакаш от някъде да ти идва, а 19 годишните се чудят защо съученичките им предпочитат да излязат с теб, а не с тях и не искат да чуят аргументите.

Sham
09-29-2009, 09:28
:lol:
//нямам думи:Д

Rebirthing
09-29-2009, 18:20
Първо големи батковци не се занимават с пикли по на 13-16 години, ако го правят, значи имат някакви педофилски наклоности :D или просто нямат достатъчно мозък!Второ и аз си падам по по-възрастни от мен.Трето дължи се на това, че си търся улегнал мъж, а не недорасло гимназистче/колежанче, така де човека до мен трябва да има ясни цели в живота и да мисли с главата си :o .

Rumkata1234
09-30-2009, 01:13
Първо големи батковци не се занимават с пикли по на 13-16 години, ако го правят, значи имат някакви педофилски наклоности :D или просто нямат достатъчно мозък!Второ и аз си падам по по-възрастни от мен.Трето дължи се на това, че си търся улегнал мъж, а не недорасло гимназистче/колежанче, така де човека до мен трябва да има ясни цели в живота и да мисли с главата си :o .




да тва е интересно мнение мила ама си зависи от средата в която се движиш какъв човек ще си намериш,ако си на 25 не значи че мислиш с главата си и че имаш изобщо некви цели да не говориме пък за ясни....улегнал мъж да не би да означава богат в последно време сички така го разбират май....мн се дразня на хора дето чакат всичко да им е наготово в тоя живот смисъл на жени де.....(тука вече не се засягаи не говоря за тебе)ама ако може да е млад,красив богат и известен,по възможност футболист..........е*и му майката,дай от мама и тати да се прехвърлиме на бати,та ако може да не бачкаме щот нали вчера си сложихме ноктопластиката а в събота сме на диско и ще ни се излющи лака.....деееба заради такива кифли на всички жени ни излиза име,к*рвенска история :-x :x :-x :x :-x :x :-x

dimitar_ak
09-30-2009, 06:40
Знаеш ли къде е проблема на една такава кифла? Че баткото футболист ще я търпи до към 30. Ако до тогава не го е излъгала да се ожени и не е станала фолк звезда или плейбой модел, ще е просто бивша хубавица с увиснали цици и задник. Такава остане ли без спонсора си на такива години я пиши бегала. Познавам и такива. За възрастта си изглежда добре, има 1 или 2 ремаркета (оставени на баба и дядо, че тя не може да ги гледа) и седи и се чуди от къде да я подхване. Мъжете вече не я търсят толкова

Rumkata1234
09-30-2009, 11:13
Знаеш ли къде е проблема на една такава кифла? Че баткото футболист ще я търпи до към 30. Ако до тогава не го е излъгала да се ожени и не е станала фолк звезда или плейбой модел, ще е просто бивша хубавица с увиснали цици и задник. Такава остане ли без спонсора си на такива години я пиши бегала. Познавам и такива. За възрастта си изглежда добре, има 1 или 2 ремаркета (оставени на баба и дядо, че тя не може да ги гледа) и седи и се чуди от къде да я подхване. Мъжете вече не я търсят толкова
абсолютно съм съгласна с тебе =D> една подобна кифла не може даже да прецени че живота и е скапан,почива на стари лаври и не може даже да се опита да поправи нещо от миналото си,за съжаление от тая работа не страда тя а ремаркетата както казваш....а между другото се съмнявам че баткото и до 25 ще я търпи,нищо че е футболист не са толова прости мъжете че да не надушват меркантилноста в една помия.. :)

Sham
09-30-2009, 21:28
димитър_ак осъзнат педофил ли е, простете? или просто повърхностен меркантил над 30?
//просто питам

dimitar_ak
09-30-2009, 21:44
димитър_ак осъзнат педофил ли е, простете? или просто повърхностен меркантил над 30?
//просто питам

Толкова ли не можеш да попиташ директно мен, за да получиш най-точния отговор? Отговарям ти директно. Посещавам тийн форум защото ми е забавно. Интернет е свободна зона. И за да отговоря на въпроса ти. Не излизам с жени под 21 и по-големи с повече от 2 години от мен. Дано любопитството ти да е задоволено.

ПС: Тактиката да наричаш педофил всеки по-голям, който ти отмъкне готина връстничка няма да те направи по-пич в очите й.

Rumkata1234
09-30-2009, 22:15
ха нещо изпуснах нишката :? :? :? тая тема не беше ли за тва защо дрислите харесват батковци??как се преживяват подобни нападки :-o

Sham
10-01-2009, 06:09
провери си значението на думата "нападка", Румка;
ясно, неосъзнат.
ПП: момиче съм;

dimitar_ak
10-01-2009, 06:41
провери си значението на думата "нападка", Румка;
ясно, неосъзнат.
ПП: момиче съм;

Вземи се образовай малко.
Педофилията е сексуално влечение, трайно насочено към полово незрели индивиди (деца).

PS: Не разбирам какво търси една полово незряла в раздела за пълнолетни.

dimitar_ak
10-01-2009, 07:31
Вече ми се заформи фен клуб. Чувствам се поласкан. Обадете ми се за значка или тениска със щампа

dimitar_ak
10-01-2009, 07:49
Охо, опит за ирония... прекрасно, все пак трябва да се придържаме към клишето :)

Ето ти сега още едно клише. Това, че не търпиш различно мнение от твоето и аргументите ти са нападки на база възраст, показва само това, че си още много,много незрял. Това е последното което ще ти напиша в този форум.

Rumkata1234
10-01-2009, 08:41
еееееееее.....изпокарахте се за глупости..... :smt065 :smt066 :smt067 :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# стига деееееееееее :-)

Rumkata1234
10-01-2009, 09:01
[quote="Sham"]провери си значението на думата "нападка", Румка;
ясно, неосъзнат.
ПП: момиче съм;[/q





препоръчаи некои речник :grin: :grin: :grin:

FeelMyPain
10-03-2009, 17:41
Какво спорите с човек с патладжан за аватар..

fc
10-04-2009, 11:31
По опитни са! Ако говорите са разлика над 10 години = Педо.

Rumkata1234
10-04-2009, 12:13
Какво спорите с човек с патладжан за аватар..

:razz: :razz: :razz: да,прав си 8) 8) 8) ама то като се замисля,тя спори с нас а и се опитва да налага некво тъпо мнение :-x хехехехехехе,нищо де,нека,и без тва трее ташак да стааа за да е интересно :grin: :grin: :grin:

Sham
10-04-2009, 17:06
пхахаххахаха :lol:

veny96
10-05-2009, 09:42
Аз говоря от личен опит.Чувствам се закриляна ,спокоина абе изобщо дават много повече от едно 18-19 момче и не говоря за пари а за чувста.......

iiirish
10-05-2009, 14:24
Аз говоря от личен опит.Чувствам се закриляна ,спокоина абе изобщо дават много повече от едно 18-19 момче и не говоря за пари а за чувста.......

То понякога точно те най-много лъжат за чувствата :?
Просто на момиченцата им се струва, че връстниците им са лигльовци (което до известна степен е вярно, тъй като се държат идиотски през времето на пубертета), а пък по-големите момчета изглеждат някак по-зрели, по-отговорни, плюс това и по-стабилни (не финансово, поне не винаги)

Samoten89
10-09-2009, 11:52
Защото са по-заможни и богати. Могат да ги издържат и глезят. ;) Имат и коли и могат да си позволят много повече. И момичетата искат да са глезени и нямат чувства големи ами желания за това да получат повече като дават по-малко. ;) Предимно това е причината. Като разберат, че баткото има приятелка на неговата възраст се отказват на бързо.

Sham
10-09-2009, 12:31
^ето ви пример, той е на моите години, но е с неадекватна представа за света.

bilqnavod
10-10-2009, 15:19
Винаги съм си падала по по-големи мъже дори и когато бях на 12 и мога също да ви кажа, че не всички батковци имат пари и коли, но винаги те ще си бъдат по предпочитани от девойките.... :P

Nakadah
10-11-2009, 02:17
за да се правят на голями...

shoon
10-12-2009, 10:52
Вижте сега колкото повече толкова по добре някой (момък) от тук не иска ли да е с някоя жена на 30 год. примерно която може да ти нарпави такава любов че да я сънуваш цял живот 8) но да се върнем на темата...
Извинете ме фукли кифли и тем такива момиченца повече от един секс няма да получите (освен ако не хванете некой идиот) Та всеки себеуважаващ се, не загорял мъж би предпочел момиче с което да може да говори а не да спори за глупости и тем такива :-o И не забравяйте че секс с непълнолетна, малолетна е законо наказуемо :-D да не ви вратне някой номер еиии :D

Belair
10-13-2009, 10:24
Бе да ви еба и курволяците

YourStar
10-13-2009, 11:34
Обяснението е много просто...Момичетата се развиват много по-бързо от момчетата и е напълно нормално да си търсят някой ня тяхното ниво на развитие. :)

Belair
10-13-2009, 13:20
Обяснението е много просто...Момичетата се развиват много по-бързо от момчетата и е напълно нормално да си търсят някой ня тяхното ниво на развитие. :)


ебаси вица и какво точно е еднаквото ниво на развитие? :)
Как се измерва и определя?
Ми те женити се развиват малко по-рано от мъжете

tochica
10-13-2009, 15:25
Разбирам, че обичаме да говори с клишета, но ми обясни как навлизането в пубертета на момичетата с около година по-рано се отнася към темата и по-специално, защо тези момичета си намират после 20+ годишни батковци. Вярваш ли, че наистина една 14 годишна пикла е на едно ниво с 20+ годишен олигофрен?

малка пикла и голям олигофрен - неочаквано кофти комбинация

themusicinme
10-13-2009, 17:26
Не се замислят мн какво правят. В тая възраст... малко летят из облаците :)

huksy
10-15-2009, 14:28
А.. защо батковците предпочитат тинейджърки ? :neutral:

moneycomeme
10-17-2009, 22:41
Не съм пълнолетна и следя тук темите,но сега наистина се изкуших да вмъкна и моето мнение....Малко ме хвана срам искрено казано,4етяйки,че все още има хора,които мислят за ,,осигурен живот,кола...,, и така си обясняват взръзката между една тийн-госпожица с един вече така да кажа-мъж.Какво значи ,,осигурен живот,,...та дори не знаем дали утре ще имаме честта да изживеем още един ден,да посрещнем още едно утро и още едно разочарование...Не смятам,че малките търсят в ,,батковците,, газарското и материализираното,поне не в повечето случаи.Ами казва му се просто любов...вие можете ли да изразите точно защо ходите с определен човек...каквото и да обяснявате,все ще сте неизчерпателни.. :) А и това е една крехка възраст,в която всички даваме пълна гласност на емоциите,това са лудите години,бих казала дори истинските години,защото повечето нямат предразсъдъци...тогава как може една любов на тези години да бъде базирана на интереси?!....Не смятам така. :)

themusicinme
10-19-2009, 17:20
А.. защо батковците предпочитат тинейджърки ? :neutral:

Защото могат да ги манипулират по-лесно. :(

loffgame
11-09-2009, 16:15
На мен някой ми го обесняваше с факта, че момчетата съзряват по-късно от момичетата. И ако се замислите - това излиза напълно вярно! Не е само до това, че "Батковците" могат да си позволят личен автомобил и изкарват собствени пари... :)

Именно,но то и пиклите на по толкова не са по-умни ! Но все пак друго си е с някой "батко",който си има опит с момичетата или поне знае как да се държи с тях. Не говорим за някое идиотче на твоята възраст,което незнае какво точно искаш от връзката ви. :D

themusicinme
11-10-2009, 07:38
А.. защо батковците предпочитат тинейджърки ? :neutral:

Защото могат да ги манипулират по-лесно. :(

Най-после някой да каже нещо умно днеска.

Не че е умно, но просто по пътя на логиката. :)

Shia
11-11-2009, 20:42
На мен някой ми го обесняваше с факта, че момчетата съзряват по-късно от момичетата. И ако се замислите - това излиза напълно вярно! Не е само до това, че "Батковците" могат да си позволят личен автомобил и изкарват собствени пари... :)

Именно,но то и пиклите на по толкова не са по-умни ! Но все пак друго си е с някой "батко",който си има опит с момичетата или поне знае как да се държи с тях. Не говорим за някое идиотче на твоята възраст,което незнае какво точно искаш от връзката ви. :D

Щот много му знаеш опита.
Нямаш покритие за това дали един голям ще се държи,както трябва и един "идиот" ще бъде идеален.
Защо всички давате тезата,че момчетата на нашата възраст не стават,сякаш и "батковците" не са така.Те не могат да бъдат сериозни хора,като обръщат внимание на "малката си сестричка".
Един зрял индивид ще си намери нещо,което да го допълва умствено и ще му отива...

themusicinme
11-12-2009, 10:03
Съгласна съм с Shia.

shadow4
11-12-2009, 16:38
Аз пък не съм съгласен с това прословуто двугодишно изпреварване на момичетата спрямо момчетата по време на пубертета!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dominating
11-12-2009, 18:24
По-скоро то да е само сексуално, но не и умствено. Истина е, че момчетата на 13 си мислят, че им се ебе, а въщност им се пикае...

blgt
11-13-2009, 03:35
А.. защо батковците предпочитат тинейджърки ? :neutral:
щот не знаят кво искат и им пускат по-лесно.

тва е пълна глупост .. момичетата съзрявали по-рано, дрън-дрън. като ги гледах в гимназията мойте съученички кви бяха, просто не ми се говори... а не знам за вас, ама аз въобще не мога да търпя някоя лигла да ми се разциври за щяло и нещяло от що не знае къде се намира 8-) 8-) 8-)

MillioneOneDollar
11-14-2009, 07:58
Според мен въпроса не се хващат с "батковци" заради материалното - е може да има 10% истина при някои лигли или заради това, че се развиват с 2-3 години по бързо от момчетата. Те просто искат да пораснат по - бързо, да се покажат на своите приятели/приятелки ,че вече са големи и заслужават големи мъжаги.

radiss
11-15-2009, 14:01
Много просто момичетата предпочитат бадковците :-) по простата причина че те са пораснали и са зрели и могат да ги разбират повече от момчетата на тяхната възраст които си играят на игрички :-P това че имали коли и т.н. са си само материални неща и не всички момичета се интересуват от тва на кой му е по-дебел протфейла. 8) Пък и по-големите батковци вече не са чак такав тип момчета като по-малките тип "дебна да ебна".

plmn
11-15-2009, 18:28
Много просто момичетата предпочитат бадковците :-) по простата причина че те са пораснали и са зрели и могат да ги разбират повече от момчетата на тяхната възраст които си играят на игрички :-P това че имали коли и т.н. са си само материални неща и не всички момичета се интересуват от тва на кой му е по-дебел протфейла. 8) Пък и по-големите батковци вече не са чак такав тип момчета като по-малките тип "дебна да ебна".

заблуда

LovelyGirl
11-15-2009, 20:59
[quote="radiss"Пък и по-големите батковци вече не са чак такав тип момчета като по-малките тип "дебна да ебна".[/quote]

Това няма общо с възрастта.Той може и на 25 да е, и на 35 да е, и пак да си е*е наляво и надясно.

golf_5_r32
11-20-2009, 21:31
Баш си гледат материалното иначе щяха да ходят с връстниците си

DarkBass
11-20-2009, 22:47
Пълнолетен ... :D таа .. не материалното колкото ... факта че момичетата вървят напред .. и за да си намерят на акъла и потребностите момче то е с 2 3 год по голямо

ZipFail
11-21-2009, 03:56
Много просто момичетата предпочитат бадковците :-) по простата причина че те са пораснали и са зрели и могат да ги разбират повече от момчетата на тяхната възраст които си играят на игрички :-P това че имали коли и т.н. са си само материални неща и не всички момичета се интересуват от тва на кой му е по-дебел протфейла. 8) Пък и по-големите батковци вече не са чак такав тип момчета като по-малките тип "дебна да ебна".
Точно обратното ;-)

blgt
11-21-2009, 08:33
Много просто момичетата предпочитат бадковците :-) по простата причина че те са пораснали и са зрели и могат да ги разбират повече от момчетата на тяхната възраст които си играят на игрички :-P това че имали коли и т.н. са си само материални неща и не всички момичета се интересуват от тва на кой му е по-дебел протфейла. 8) Пък и по-големите батковци вече не са чак такав тип момчета като по-малките тип "дебна да ебна".
това показва че и ти си една от тези дето не знаят къде се намират 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)

SoStarstruck
11-23-2009, 09:58
По-скоро отчаяните батковци предпочитат малките момичета,защото най-лесно им се връзват на щуротийките..И по-големите мацки не им обръщат внимание,защото ги знаят що за стока са...А тези на по 11-13-14год. се кефят,че такива големи и готини момчета им обръщат внимание точно на тях и следователно лесно се навиват..

Roland
11-25-2009, 17:36
Ае няма лошо да ходят с батковци по големи от тях с 2 до 5 г. примерно ама лошото е че ТЕ (момиченцата) почнаха да ходят с ЧИЧКОВЦИ на по 26-32г. :smt021

OldSchoolH8
11-26-2009, 12:15
По-интересно е,защо батковците предпочитат малки мърли? :?

plmn
11-26-2009, 18:38
По-скоро отчаяните батковци предпочитат малките момичета,защото най-лесно им се връзват на щуротийките..И по-големите мацки не им обръщат внимание,защото ги знаят що за стока са...А тези на по 11-13-14год. се кефят,че такива големи и готини момчета им обръщат внимание точно на тях и следователно лесно се навиват..

nuff said

rrzzxx
11-26-2009, 23:32
асдф

Claudette
11-28-2009, 11:54
Много просто момичетата предпочитат бадковците :-) по простата причина че те са пораснали и са зрели и могат да ги разбират повече от момчетата на тяхната възраст които си играят на игрички :-P това че имали коли и т.н. са си само материални неща и не всички момичета се интересуват от тва на кой му е по-дебел протфейла. 8) Пък и по-големите батковци вече не са чак такав тип момчета като по-малките тип "дебна да ебна".

Хахах. Мила, това ти мнение показва, че теб все още те дебнат.

Че как да не са т.нар. "по-големи" батковци. Не знам ти на колко си, но ако излизаш с 20-годишни - вярвай ми, връстниците ми не са по-малко похотливи от 14-17-годишните, просто са се понаучили да го скриват. 8-)

А по темата : на 20 съм, но не ми се занимава с хора, които само мислят още за дискотечки и кафенца. Все си мисля, че има и други неща в живота. ;) Та затова предпочитам "батковци". (ама само как звучи...)

SoStarstruck
11-28-2009, 17:56
Много просто момичетата предпочитат бадковците :-) по простата причина че те са пораснали и са зрели и могат да ги разбират повече от момчетата на тяхната възраст които си играят на игрички :-P това че имали коли и т.н. са си само материални неща и не всички момичета се интересуват от тва на кой му е по-дебел протфейла. 8) Пък и по-големите батковци вече не са чак такав тип момчета като по-малките тип "дебна да ебна".

Хахах. Мила, това ти мнение показва, че теб все още те дебнат.

Че как да не са т.нар. "по-големи" батковци. Не знам ти на колко си, но ако излизаш с 20-годишни - вярвай ми, връстниците ми не са по-малко похотливи от 14-17-годишните, просто са се понаучили да го скриват. 8-)

А по темата : на 20 съм, но не ми се занимава с хора, които само мислят още за дискотечки и кафенца. Все си мисля, че има и други неща в живота. ;) Та затова предпочитам "батковци". (ама само как звучи...)напълно съгласна. (bow)

dominating
11-30-2009, 12:50
"Батковците" си падат по по-малки кифли, щото още не са ги е*али така че да са станали отдолу като пещерата Леденика. Моите набори момичета - 20-22 годишните са правили толкова много секс, че като го вкарваш все едно вкарваш игла в геран!!! Няма я тръпката, а тясното в малките е направо побъркаващо :oops:

vesinka91
12-01-2009, 20:42
Искат батковци защото незнаят какво искат и се надяват че някой батко който знае ще им каже :D

KeepItReal
12-09-2009, 13:42
xD mali mali kvi filosofski vazgledi :D .. abe takaf e jivota dnes

yavortopchiev
12-29-2009, 13:52
Аз не мога да се съглася с това.
И аз мислех така, също така мислех и че ако някога карам лъскава кола също ще ми се лепят много, но явно не е така.
Пример : в момента карам хубава кола ( няма значение каква, не искам да звучи като хвалба ) и имам възможности. Не мисля, че съм особено грозен, и не ми се лепят особено много, даже никак.
Просто предполагам, че някои "батковци" имат подход, а момиченцата на тази възраст още не са добре ориентирани.

Т`фа са моите 50 cents по темата.

dimitar_ak
12-30-2009, 08:20
Аз не мога да се съглася с това.
И аз мислех така, също така мислех и че ако някога карам лъскава кола също ще ми се лепят много, но явно не е така.
Пример : в момента карам хубава кола ( няма значение каква, не искам да звучи като хвалба ) и имам възможности. Не мисля, че съм особено грозен, и не ми се лепят особено много, даже никак.
Просто предполагам, че някои "батковци" имат подход, а момиченцата на тази възраст още не са добре ориентирани.

Т`фа са моите 50 cents по темата.

Имаш кола и възможности, но нямаш поведението на зрял, а момичетата търсят точно това. Самочувствие, но и с покритие.

Magic_Girl
01-05-2010, 13:27
Не е точно така. Ходих с едно момче на 20, което нямаше кола, не беше особено красиво и не ми купуваше скъп подаръци, но намен просто ми харесваше и исках да съм с него.

nelink1
01-07-2010, 13:53
Чисто и просто може да ти усигори това което искаш ..

Sham
01-07-2010, 16:58
Чисто и просто може да ти усигори това което искаш ..
брей:Д

Linns
01-08-2010, 12:13
Те не ги предпочитат, просто са наивни и батковците знаят как да ги излъжат..

bRutAlaNgeL
01-11-2010, 21:40
по сладки са :-) :-) :-)

Nadelina
01-12-2010, 01:51
Те не ги предпочитат, просто са наивни и батковците знаят как да ги излъжат..

TheBlackStranger
01-12-2010, 19:07
Не е точно така. Ходих с едно момче на 20, което нямаше кола, не беше особено красиво и не ми купуваше скъп подаръци, но намен просто ми харесваше и исках да съм с него.Щом всичко е било толкова розово защо говориш в минало време ?

LovelyD
01-17-2010, 01:52
Хм, аз преди си мислех, че момичета, които си харесват толкова големи момчета са някакви неномрални, умопобъркани, празноглави лигли, които само искат да се правят на интересни. Обаче пък и при мен стана така... и сега разбирам, че не изобщо не е както казвате вие " за да ми купува скъпи дрешки, да ме вози в кола и да ми дава парички"... тва са простотии, поне за мен. Харесах това момче, защото просто имаше акъл в главата си. Никой на моята възраст не би ми говорил толкова мило, толкова романтично и искрено. Никой не би ми обърнал такова внимание и не би ме накарал да се чувствам толкова ценна, толкова щастлива. Единствените неща, от които се вълнуват връстниците ми са " Уоу", " Дота" и сякви такива тъпи компютърни игри... или футбол. Цял ден ритат по оня асфалт като някакви ненормалници, как не им писва не знам И се хващат с момичета за по 1-2 седмици, айде 1 месец и послеее...после край. 8) По-сериозна връзка просто не можеш да изградиш с някой на твоите години, поне не на тази възраст. Защото, както навсякъде пише " Момчетата се развиват по-късно от момичетата". И сега моите връстници са такива, каквато съм била аз преди три години. И не го казвам за да се правя на умна. Няма да има полза от това, защото тук никой не ме познава. Просто сравнете едно умно, свестно и романтично 18-19 годишно момче и един пъпчив пубер, в момента цъкащ някоя тъпа стратегия на компютъра си. Не мисля, че някой би предпочел второто. : ))

Diam0nD
01-17-2010, 17:27
Щот малките си мислят ,че батковците са много разбиращи от разни неща ,а батковците ходят с тях ,щото момиченцата на тяхната възраст ги режат :D

KadifWerewolf
02-01-2010, 02:46
по сладки са :-) :-) :-)
хахаха, сигурно си на 10

sweetyZ
02-04-2010, 20:50
Защо ли....
Защото е модерно.
Защото ти купуват разни неща.
Защото момчета на тяхните години са още деца.
защото знаят какво искат и как да се държат с едно момиче.
защото имат повече опит във връзките и знаят как да ти омаят главата.
Защото те карат да се чувстваш сигурна и защитена.
Защото се забавляват по различен начин.
Защото момчето, което си хареса се оказа 3 години по-голям.

Различни интереси,различни причини.

Vanko941
02-05-2010, 18:24
Според мен а и много други момчетата под 18 са гейчета.


пфф тфа е най-тътия коментар !
ми ела да видиш дали сам ГЕЙ !
1-во бадат си по баткофци за да Мутреят , Като спрат с някое BMW да всяват респект поне те така си мислят ,
2-ро да мои ги лашкат само те иначе ги лашка целия комплекс и си зимат :o
3-то Щтот няят акъл да мислят !

dominating
02-05-2010, 23:22
И да ми обясни как докато бях под 18 бях гей, а след като минах 18 вече не съм или съм си останал според нея ?!?
И като съм гей защо правя секс с жени - това се води извратено :razz:

plmn
02-06-2010, 06:03
Защото е модерно.

не, че изпитвате нещо към човека, просто е модерно.


Защото ти купуват разни неща.

от 14-15 годишни ли вече гледате само предметите? на вашите години децата още играеха вечер пред блока...


Защото момчета на тяхните години са още деца.

а момичета на 15 кво са? ЖЕНИ? пхах


защото знаят какво искат и как да се държат с едно момиче.

знаят, да. искат секс. и вие, развитите ЖЕНИ, кво да правите.. давате.. все пак всички приятелки вече го правиха!


защото имат повече опит във връзките и знаят как да ти омаят главата.

имали опит.. не, просто вие сте им по-лесни. не всеки на 21/22/23+ годишен ще си хване някоя на неговите години. с вас.. е друго. 15-20 годишно бмв, музиката дъни и аййййде.


Защото те карат да се чувстваш сигурна и защитена.

от какво? във война ли сме? от кога търсите и защита и от какво.. каква връзка на 14-15 въобще.. много насериозно се взимате.


Защото се забавляват по различен начин.

пият, друсат, водят те по партита, запознаваш се с други като него, да. вълнуващо.

fenkaaa
02-06-2010, 18:34
Нд 18? Ами много просто - не само че им купуват по-скъпи подаръци и повечето от тях имат автомобили, ами и могат да обичат за разлика от пъпчивите тинейджъри, които мислят само с долната си глава и коя да опънат първо. :grin:

KO3
02-07-2010, 19:40
В даскало момичетата казваха ,,Ходиме с момчета над 18 щото знаят кво искат,, а като ги питах а вие кво искате,беше трудно да се отговори :-D

onqtam
02-08-2010, 19:29
и както винаги тва не важи за всички момичета (опа... излъгах :Д)

Pustinqchka
02-14-2010, 15:31
Защото са неориентирани и не знаят какво искат.

wallmart
02-16-2010, 00:59
Трябава да питам моята какво намира в мен. Тя е на 16, аз - на 24. Заедно сме от две години, не сме имали любовни драми. Освен това живеем заедно :) Бившите ми също са били по-малки. Първо ходех с две съученички едновременно, после имах приятелка с 3 години по-малка, после друга с 4, а сега с 8. Направо съм за трепане :o До 18 годишна възраст вече имах 3 гаджета, явно по тая логика, че не ми връзват наборкит, чак сега се проявява :D

vilety93
02-21-2010, 19:42
не само че им копувам подарачета но и се предполага че колкото е по голям ще расаждава по добре

YouDontKnowMe
02-22-2010, 22:33
Не става въпрос за пари , коли и подаръци. Някои момичета просто търсят по-зряло отношение. На някои момичета не им се слуша по цял ден за дота/ЦС/последното препиване/напушване/порно/секс. На някои момичета им писва постоянно някое "пишлеме" да ги врънка за секс.
Очаква се, че младежите в категория 20+ са поотрастнали. Но, някои се осъзнават чак след 30. Други пък още на 16 могат да те впечатлят със сравнително зрялото си поведение и трезви разсъждения. До човек си е.Не ми пука дали има пъпки, дали няма брада, дали има кола, дали ми прави подаръци. За мен е важно да се чувствам добре в неговата компания. Той трябва да умее да провежда нормален разговор без да включва в него "к'фо, батенце, копеле, брато...". И изобщо не ми пука дали е на 15 или 30.

Някои момичета търсят това.
Алчните разглезени мацки не ги броя. Даже не искам и да ги коментирам . Под "момичета" нямам в предвид тях.

gergan4etooooo
02-23-2010, 08:53
Не става въпрос за пари , коли и подаръци. Някои момичета просто търсят по-зряло отношение. На някои момичета не им се слуша по цял ден за дота/ЦС/последното препиване/напушване/порно/секс. На някои момичета им писва постоянно някое "пишлеме" да ги врънка за секс.
Очаква се, че младежите в категория 20+ са поотрастнали. Но, някои се осъзнават чак след 30. Други пък още на 16 могат да те впечатлят със сравнително зрялото си поведение и трезви разсъждения. До човек си е.Не ми пука дали има пъпки, дали няма брада, дали има кола, дали ми прави подаръци. За мен е важно да се чувствам добре в неговата компания. Той трябва да умее да провежда нормален разговор без да включва в него "к'фо, батенце, копеле, брато...". И изобщо не ми пука дали е на 15 или 30.

Някои момичета търсят това.
Алчните разглезени мацки не ги броя. Даже не искам и да ги коментирам . Под "момичета" нямам в предвид тях.

Именно \:D/

Diam0nD
02-23-2010, 09:22
Не става въпрос за пари , коли и подаръци. Някои момичета просто търсят по-зряло отношение. На някои момичета не им се слуша по цял ден за дота/ЦС/последното препиване/напушване/порно/секс. На някои момичета им писва постоянно някое "пишлеме" да ги врънка за секс.
Очаква се, че младежите в категория 20+ са поотрастнали. Но, някои се осъзнават чак след 30. Други пък още на 16 могат да те впечатлят със сравнително зрялото си поведение и трезви разсъждения. До човек си е.Не ми пука дали има пъпки, дали няма брада, дали има кола, дали ми прави подаръци. За мен е важно да се чувствам добре в неговата компания. Той трябва да умее да провежда нормален разговор без да включва в него "к'фо, батенце, копеле, брато...". И изобщо не ми пука дали е на 15 или 30.

Някои момичета търсят това.
Алчните разглезени мацки не ги броя. Даже не искам и да ги коментирам . Под "момичета" нямам в предвид тях.


ахахахаха яко смях в тоя пост ! Я влез в аха , импулс и другите шитни и разгледай внимателно шафрантиите снимали се там . 2/3 от малките курвенца искат батко да ги отрака/да ги е... е... е... и така нататък/ 8-) "по цял ден за дота/ЦС/последното препиване/напушване/порно/секс." ти пък ако си мислиш ,че "батковците" не си говорят за тези неща просто си яко в грешка 8-) На мен примерно ми е до гуша от малки лигли ,слушащи чалга и изглеждащи като другите малки лигли от тяхното скапано даскало и обсъждащи новите песни на анелия ,курвелия и другите глупости . На едно чалга поколение върви му обяснявай кое е нормална тема за разговор . Имах 1 съученичка ,която ходеше с 23 годишен . Този момко имаше 8 клас и говореше няма да ти казвам как :lol: Много ителигентен разговор може да води ,няма що .
Ей това горе дето описах е масата !!!!!
А иначе интелигентни и хубави момичета да не се засягат . Имам честта докато бях във Варна да имам за приятелки/без нищо друго/ само такива 8)


пс искрено се надявам да не си от тези 'яки кифли' / с коментари 'кучка ,ама не твоята' 8-) 8-) 8-) /
пс2 и една група по темата : сурат тефтер (http://www.facebook.com/#!/group.php?gid=10542146412&ref=ts) ако имаш воля разгледай малко от снимките . рядко някоя се повтаря . За това говоря- селски пръчки :x язък че са красиви някои :x

YouDontKnowMe
02-23-2010, 23:12
Определено не си вникнал в това, което съм написала. "Кифли, кучки" - не ги включвам.^ Също съм споменала, че си е до човек всичко.

Diam0nD
02-24-2010, 06:50
Е то като тях не включих ,на практика включваш 10% от всички ходещи с 20 и нагоре :-D :-D

gergan4etooooo
02-24-2010, 07:26
ахахахаха яко смях в тоя пост ! Я влез в аха , импулс и другите шитни и разгледай внимателно шафрантиите снимали се там . 2/3 от малките курвенца искат батко да ги отрака/да ги е... е... е... и така нататък/ Cool "по цял ден за дота/ЦС/последното препиване/напушване/порно/секс." ти пък ако си мислиш ,че "батковците" не си говорят за тези неща просто си яко в грешка Cool На мен примерно ми е до гуша от малки лигли ,слушащи чалга и изглеждащи като другите малки лигли от тяхното скапано даскало и обсъждащи новите песни на анелия ,курвелия и другите глупости . На едно чалга поколение върви му обяснявай кое е нормална тема за разговор . Имах 1 съученичка ,която ходеше с 23 годишен . Този момко имаше 8 клас и говореше няма да ти казвам как Laughing Много ителигентен разговор може да води ,няма що .
Ей това горе дето описах е масата !!!!!
А иначе интелигентни и хубави момичета да не се засягат . Имам честта докато бях във Варна да имам за приятелки/без нищо друго/ само такива Cool


пс искрено се надявам да не си от тези 'яки кифли' / с коментари 'кучка ,ама не твоята' Cool Cool Cool /
пс2 и една група по темата : сурат тефтер (http://www.facebook.com/#!/group.php?gid=10542146412&ref=ts) ако имаш воля разгледай малко от снимките . рядко някоя се повтаря . За това говоря- селски пръчки Mad язък че са красиви някои Mad

:? далеч си от истината, заяц

6okolad4e
02-24-2010, 08:34
защото момчетата teen възрастта още не са се изяснили какво искат от себе си, по-големите някак ти дажат сигурност, защита знаят как да се държат сас теб как да е обичат а ако не е такава връзката ви поне знаят как да те н****т (с извинение) ... просто са по-добрият избор

BrigadeSUD
02-24-2010, 12:41
Да бе все едно 14-15-16 годишните пикли знаят какво искат от себе си :D Ти какво искаш от себе си? :lol:

Diam0nD
02-24-2010, 14:14
:? далеч си от истината, заяц
gergan4itoOoOOOOooOOooOOoOoOOoOOOO ли ми го казва ?

gergan4etooooo
02-24-2010, 16:28
gergan4itoOoOOOOooOOooOOoOoOOoOOOO ли ми го казва ?

:lol: .. сладуран

Diam0nD
02-24-2010, 17:18
По-кротко и по темата.


Diam0nD, напоследък ми се набиваш в очите с невъздържани коментари, затова приеми това за предупреждение да си малко по-сдържан в коментарите си.
Виж ся аз ги карам да мислят малко :) не съм Обидл никого лично . Ако някой се разпознава в описанието дето съм дал горе ,много жалко за него . Гегито явно се разпозна 8-)
пс Пише се сладур ,майна . И да сладур съм 8) 8)

gergan4etooooo
02-24-2010, 17:25
Виж ся аз ги карам да мислят малко Smile не съм убидл никого лично . Ако някой се разпознава в описанието дето съм дал горе ,много жалко за него . Гегито явно се разпозна Cool
пс Пише се сладур ,майна . И да сладур съм Cool Cool

:lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :D :D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol:

Убдил Убдил Убдил :lol: :lol: :lol:

пише се Обидил, с "О" пък ще ми казва как се пишело сладур :lol:
Господи, прости му той не е виновен, че е прост! Хайде вазирай селчо :-)

YouDontKnowMe
02-24-2010, 17:32
По-кротко и по темата.


Diam0nD, напоследък ми се набиваш в очите с невъздържани коментари, затова приеми това за предупреждение да си малко по-сдържан в коментарите си.
Виж ся аз ги карам да мислят малко :) не съм убидл никого лично . Ако някой се разпознава в описанието дето съм дал горе ,много жалко за него . Гегито явно се разпозна 8-)
пс Пише се сладур ,майна . И да сладур съм 8) 8)
След този неграмотен пост не върви да правиш забележка на момичето за това, как се пише сладур.
"Виж ся аз ги карам да мислят малко :)" - помисли малко ти. Мацките не са виновни, че не те харесват. Не злобей . Може пък някоя и да ти обърне внимание. Всичко с времето си.
Ще дойде ден , в който те ще си кажат "Абе, защо не си бях седнала на задника да си уча уроците, нямаше да съм продавачка/сервитиорка сега + 2 отрочета родени на 16/17".
Бъди едно ниво над тях- не им обръщай внимание , преследвай си целите.
Нека всички да сме живи и здрави.

Diam0nD
02-24-2010, 18:31
хахахаха мен ли не ме харесват ахахаха 8-) 8-) аз ако исках да ме харесват некви курвенца ся щях да се контя и довечера в плаза или ориент 33 и се прибираm с 1,че може и с 2 8-) Мен ми обръщат достатъчно внимание ,недей се безпокой ;)
Да, кажи "толкова неграмотен" след като имам само 1 грешка и то нз как така съм я допуснал ,но е факт де :)

пс нали знаете за приказката "гузен негонен бяга" . Геги недей така ;( ся как ще живея като една проста кифла ми каза "селянче" ;(

darkflower
02-24-2010, 22:23
Харесват ги, понеже са по-зрели, мислят по-трезво и са отговорни. Каква ирония е, че аз почти винаги съм излизала с по-малки от мен. :D

dimitar_ak
02-25-2010, 09:30
Все пак разликата не трябва да е много голяма. Аз например не бих погледнал жена по-млада от 25. Реално разлика до 10 години приемам за нормална в случая когато по-младия е минал 21 годишна възраст.

wallmart
02-27-2010, 15:59
Когато аз бях тийнейджър не се питахме защо момичетата тъсят батковци, а действахме. Не че мъжете се развиват по-бавно, а се развиват повече от жените :D Ами да, Жените имат основна функция да се грижат за семейството си, а мъжете да вадят хлаба. Затова при жените жизненият опит се трупа с по-зрели мъже.

gir
03-08-2010, 12:01
Нд 18? Ами много просто - не само че им купуват по-скъпи подаръци и повечето от тях имат автомобили, ами и могат да обичат за разлика от пъпчивите тинейджъри, които мислят само с долната си глава и коя да опънат първо. :grin:

Аве не всички. Има си момичета, които си падат по чичковци направо, щото те пък още повече имат пари, по принцип.
А има и момичета, които си падат по връстници, че дори и по по-малки от тях.
А! Да не забравяме за категорията на тези, които не се занимават с години, ами се съобразяват с други "важни" неща като например дали приличаш на главния герой от Оная сапунка или пък на любимия й певец.
Всякакви ги има...

fabiana
03-11-2010, 19:41
Разликата между мен и мъжът ми е 12 години. Аз бях на 18 като се запознахме (заедно от деня, в който се запознахме), а той на 30. Не си и помисляйте, че е заради пари. Няма нищо такова. Той беше съвсем обикновен мъж, а не някой богаташ. Вече 3 години по-късно всичко, което имаме е постигнато с много труд и лишения. Имаме кредити, които си изплащаме. Работим и двамата.
Първоначално ме впечатли със външния си вид- никой не би познал на колко години е. Впечатли ме и със това, че знае как да се държи с мен- не беше нужно да му обяснявам това така се прави, това онака. Знаеше какво иска от живота. Знаеше как да говори- възпитано, а не да вика така, че и глухите да разберат. Да не кажа голяма дума, но от първият ни ден заедно, разбрахме, че сме си един за друг. Два месеца след запознанството ни се преместих при него. Жилището му нямаше много мебели, просто защото до тогава не са му били необходими. След време започнахме да си обзавеждаме. И двамата сме давали пари- не съм си живяла наготово.
Пожелавам на всички да си намерят правилната половинка в живота. Това дали е по-възрастна, по-малка или на годините ни- няма значение. Важно е как ни кара да се чувстваме.

MaRiYa_86
03-15-2010, 08:45
По-големите са по-уверени,лъжат повече,умеят да омагьосват...А на малките момичета им харесва да бъдат омагьосвани,това им вдига самочувствието и ги прави "щастливи" :)

След това отворете в този форум "Любов" и ще видите развръзките :P
"Той ми каза,че ме обича,ама....прави секс с негова колежка"
"Обича мен,но живее с друга?!?"
"Обича ме,но ми поставя ултиматум- секс или раздяла"
"Заряза ме,защото съм малка за него,а той иска сериозна връзка?!?"

А аз не смятам,че малките момчета са бездарници,каквито ги изкарвате.Много са си готини даже,просто ги е срам да изразяват чувствата си и да показват себе си.

veron4ety
03-15-2010, 10:55
много просто един батко знае как да те накара да се чувстваш като истинска зряла жена... хаха ;) докато един сополанко може само да реве, че те обича, а всъщност да не знае какво е значението на думата любов и до там... :D за тва "Хвани си батко, за да ти е сладко!" :-P

m3talmania
03-15-2010, 13:54
И как ще бъде възприето едно момче, мислещо сериозно и трезво от връстниците си? Не защитавам нито една от позициите, но някои порасват по-бързо, други по-бавно.. хора сме и сме различни :-| А темата с момичетата, знаещи само "ДАЙ" и "ИСКАМ" и свикнали всичко да бъде на тяхното не възнамерявам да коментирам, защото всеки ден се въртят около мен и ми пискат :-s

gir
04-05-2010, 10:22
Нд 18? Ами много просто - не само че им купуват по-скъпи подаръци и повечето от тях имат автомобили, ами и могат да обичат за разлика от пъпчивите тинейджъри, които мислят само с долната си глава и коя да опънат първо. :grin:


Не всички. Писали сме много по темата ейджизъм. Накратко - има си момичета, които смятат батковците за "стари" и не искат. А си има и реалистки-момичета, които не гледат годините, а търсят други неща.
Колкото до материалистките - те си намират богати и сред пъпчивите. Класата на богаташите е сред всички възрасти, а не само сред батковците. Не всички батковци имат коли и могат да купуват скъпи подаръци.
Така че от тийнка до тийнка и от батко до батко има разлика.
По осталото - също. Донжуанизмът не зависи от годините...

Outlaw87
04-06-2010, 15:43
имаш ли парички обичан си от всички...пари кола по-развит полов орган...

а сега сериозно може би наистина по-възрастните момчета знаят къде се намират какво искат и как да го постигнат. друг е въпроса, че някой притежаваме горните качества от по-малки.

gir
04-06-2010, 18:05
имаш ли парички обичан си от всички...пари кола по-развит полов орган...

а сега сериозно може би наистина по-възрастните момчета знаят къде се намират какво искат и как да го постигнат. друг е въпроса, че някой притежаваме горните качества от по-малки.


а някои възрастни момчета са си олигофрени от по-малки... :D

Докато хората не разберат, че годините са само една ЦИФРА...все ще са в една илюзия...

nadeto0o91
04-06-2010, 21:53
predpo4itat golemi batkovci za6toto si mislqt 4e 6te nau4at ne6to novo ot tqh :razz: Uvi ni6to ne moje da se nau4i ot edno porasnalo bebe :-P

gir
04-07-2010, 09:46
predpo4itat golemi batkovci za6toto si mislqt 4e 6te nau4at ne6to novo ot tqh :razz: Uvi ni6to ne moje da se nau4i ot edno porasnalo bebe :-P
Зависи каква е специалността на баткото. Ако е лекар, а ти искаш да научиш от него нещо за Ръсел, може и да не стане...Зависи какво искаш да знаеш.

nadeto0o91
04-07-2010, 13:02
:? НННННЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕе

gir
04-07-2010, 13:06
:? НННННЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕе



"Не", а? Значи няма, според теб, принципна разлика между един безработен, неук наркоман и един главен асистент по политология?
Я първо помисли, преди да насаждаш категорични изводи, безпочвено.

nadeto0o91
04-07-2010, 13:15
Хеййй я по-кротко мислех че се забавляваме.Съжалявам :smt102

gir
04-07-2010, 13:25
Хеййй я по-кротко мислех че се забавляваме.Съжалявам :smt102

Няма кротко, аааааааа! Подскачаме и правим предно салто, придружено с викове "Повече наука - повече забавление!" Йооо ! (В смисъл "Yo-o-o-o!")
Не съжалявай, просто темата ме кара да подхождам сериозно!

tfoitakuchka
04-17-2010, 18:55
Всички знаят за теорията, че момичетата се развиват по - бързо от момчетата, нали? Еми можеби заради нея.. тийнейджърките започват да мислят по - зряло, търсят любов, докато момчетата се интересуват от съвсеем други неща. Е момичетата търсят сходни интереси може би:)

Alex3nd
04-18-2010, 12:02
Как така, защо? Защото искат по-голям да им го ръга тъй като повечето са к*рви и 14-15 см са им малко. :x Баси простата тема ние сме били пъпчиви гейове, а? А вие сте пъпчиви и грозни к*рви.

dvlahovski
04-19-2010, 08:47
След като изживееш момчешките си години колкото повече "ставаш мъж" толкова повече държиш не само на теб да ти е гот а и на хората с теб да си изкарват добре и всичко да им е ок.

ма не ги разбирам тея работи щото съм си още безобразно детенце :-P

retention
04-20-2010, 10:24
а някои възрастни момчета са си олигофрени от по-малки... :D

Докато хората не разберат, че годините са само една ЦИФРА...все ще са в една илюзия...

....По правилния израз би бил - акъла или ти идва навреме или изобщо не го чакай! Колкото до самата тема , отговора е прост ... не че малките момичета си падат по батковци , а точно обратното ;) Баткото ако е батко и на акъл много добре знае , че ще има пълноценна и хубава връзка с негова връстница или дори по-голяма от него , отколкото с момиче на 14 год. или на 15 например .... мерси от хубава визия ако човека до мен няма два грама мозък и си разсъждава по детски... Понеже по-големите какички се връзват по-трудно ,затова минаваме на лесното - 15 годишните.Като приказката с лисицата и гроздето ;) Щом е високо значи е кисело

Munut0
04-20-2010, 18:34
:lol:

Diam0nD
04-21-2010, 22:27
:? НННННЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕе



"Не", а? Значи няма, според теб, принципна разлика между един безработен, неук наркоман и един главен асистент по политология?
Я първо помисли, преди да насаждаш категорични изводи, безпочвено.

ама ти чуваш ли се ? 16 годишна да ходи с 30 годишен ,пък бил и той асистент по нещо си там.. найс ,найс :lol: :lol: Какво искаш да е нормално развиващо се момче на 16-17-18 години ? С професия и 3000 лв заплата ? БЕГАЙ БЕ ! :lol:

Я първо помисли, преди да насаждаш категорични изводи, безпочвено. ;)


пс да не почвам само да оборвам аргументите за 'неук' и 'наркоман' ,че ще излезе твоето постче бая некомпетентно ;)

пс 2 годините нямат значение ...бла бла бла . Не говорим за жени и мъже в тая тема ,а за пъпчиви тинейджърки на по 15 дето ходят с 24-25 годишни ;)

zarety
04-22-2010, 17:38
поне за мен няма никакво значение на колко години е момчета ,защото не ме интересува колко пари взима и дали има кола все пак момчетата имат и др качества ....:D кво пък вместо кола предпочитам да стигам навсякъде с колело пък за паритее ще ходим лятото на къмпинг (sun):D:D:D а пък ако е неук нсаркоман ...ще пафкаме заедно докато му обяснявам уроците :D:D

lllXayclll
04-22-2010, 20:43
боже господи 16 страници исписани за този предъвкван казус отново и отново.. Ето едно обобщение: Искат батковци 'щото е модерно и искат да се издигнат в обществото (или очите на някой). Друг е въпросът, че дори и да умират за сладура по-малък набор, ще пренебрегнат себе си защото в днешно време е срамно да си с по-малък (смъква респекта) хаха. но ако си достатъчно отворен и широко скроен няма да ти обегнат каките ;)

naia
04-22-2010, 22:00
Защото са видяли повече от нас и може да научим нещо от тях....

nadeto0o91
04-24-2010, 07:25
:shock: am

InnoraX
04-27-2010, 21:58
Защото са видяли повече от нас и може да научим нещо от тях....
Ще ме извиняваш, но на колко си години, че да го казваш това? Аз лично не ти давам повече от 16. Най-малкото защото ако беше по-зряла щеше да знаеш, че опита не се гради само с години, но и с постъпки, правене на избори, жертви и т.н. . И честно да ти кажа това беше най-глупавото извинение което съм чувал през целия си живот.
По мое мнение, малките момиченца си харесват батковци, поради няколко причини ( Някои от които бяха изброени по-горе от други съфорумници) но аз ще ги повторя.
1- Големият батко има кинти
2- Големият батко има голямо саламче
3- Големият батко е Голям и щом си с него, значи си " царицата на квартала и никой, нищо не може да ти каже "
4- Големият батко може да те вози в колата си
5- Големият батко може да те влачи по магазините и да ти копува " Гъзарски " дрешки по 200лв.
Ама вие въобще откъде знаете въпросния " Голям Батко " с какво се занимава, с какви хора се среща, и по какъв начин си изкарва парите? Няма значение, да си дойдем на въпроса.
Ако всяка малка пикла хукне по големи батковци, то какво остава за момчетата на по 15-17 години?! Да ходят да си забиват лапенца от 1ви клас или от яслата? Абе момичета я се вземете в ръце и помислете малко разумно! Вие си мислите, че големия батко ви обича, ама той е с вас само защото сте лесно податливи и може да ви вкара в леглото само като ви каже " Обичам те "... Повечето момичета на възраст 14-19 години са толкова заблудени в днешно време, че направо не е истина. Нито знаете какво, нито кого искате. Лично аз на ден виждам по 15 теми " Ама обичам единия, ама и другия ".... Само не ми казвайте че лъжа. Я се осъзнайте! ПАРИТЕ И КОЛИТЕ НЕ СА НАЙ-ВАЖНОТО В ЖИВОТА, това трябваше да сте го проумяли вече, ако не родителите Ви е трябвало да ви го обяснят. Но аз съм сигурен, че повечето от тях са го направили, но вие сте дървени и правите това което на вас ви харесва, без да мислите за последствията. Не можете да мислите само за себе си, това не е начина по който един човек трябва да мисли.
Аз бас ловя, че ако попиташ няколко момичета какво биха избрали: Голям батко с кола, кинти, яка къща, и голям пенис или момче на 17-18 години, което може да няма кинти и кола, но може да ти предложи любов, то 70% ще изберат първата опция. Ако ли не, ще изберат 2рото само за да се направят на много добри, но вътрешно ще се пръснат от яд! Това мое мнение се базира на натрупан опит в тази посока.
Айде Довиждане!

nadeto0o91
04-29-2010, 21:09
Така да си кажем нещата направо, по-молките момиченца си падат по по-големи батковци единствено когато баткото е с парички.Друга основателна причина НЯМА, спорете ми колкото си искате но е така, знам че може би някои момиченца които си имат голям батко ще се убидят, но което си е така си е така.Така че не си биите главите защо ето една разкрита женска тайна, ето защо. P.S.Не говоря за разлика в годините до 5,6 а фрапираща разлика към 20 години (например)

BlackyBerry
05-06-2010, 14:42
Имам чувството, че повечето в са писали в темата само за бройка на постове ...
Замислете се ... нямате ли познати... приятелки на посочената възраст,чийто принципи не са да хванат баткос кола и пари?
Ще кажете да имаме ама те са различни ....Добре що вашите познати да са различни пък всички останали под общ знаменател.
Сякаш някое момченце е било изоставено заради по голям от него и за да изхвърли цялата ярост върху света - дай да ругаем всички момичета от 14 до 19 годишна възраст.
Точно заради това харесваме по-големи - могат да понесат раздялата и това, че вече не са желани, а не като някой малък дето само няма да захленчи на рамопто на мама...
Не ги харесваме заради парите и колите...
Не отричам,че им и такива момичета,но не мога да разбера защо е останало това мислене в главите не пошечето?[i]

YouDontKnowMe
05-06-2010, 16:58
@BlackyBerry, защото не им изнася реалността и гледат да обвинят другите.

Spoken
05-10-2010, 06:54
Аз съм на друго мнение от тези на по горните но съм против и това на блакбери.Сам се обедих защо малките обичат по големи.
1-во не им се занимава с хора които не знаят какво искат точно като тях.
2-ро Големия "батко" както вие го наричате има не само пари коли и скъпо жилище ами дава и един вид сигурност която момче на 15,16,17 години не би могло да даде по простата причина,че и той не знае какво точно иска.
3-то По-големият има за цел да намери някой на неговото емоционално ниво и тук идва и теорията,че нежния пол се развива по бързо от силния.
Накрая ще дам прост пример със самия себе си.
На 18 се запознах с една,тя точно влизаше в мойто даскало тругнахме тва онова една голяма любов.Като тръгнах да завършвам(всички знаят как е-не се явяваш мн мн в даскало,ходиш по кафета,заведения,дискотеки и тн).Тя ме преследваше навсякаде,прецака ми целия бал с негативни емоции.След всичко това започна да реве от това,че съм щял да вляза в университет и да забравя за нея и за да й докажа колко много ми пука за нея(колко съм тъп нали :shock: )спрях да уча и да мисля за това казах й,че ще я изчакам и тя да завърши.Ходхме по морета насам натам извеждах я по нощни(на които плащах 20 лева отгоре за да влезе)насам натам всичко беше ток и жиьа.Малко след това тя започна да се отдрупва нали все пак порастваше.В един прекрасен момент точно когато бях най-привързан когато създавах нещо за нея тя започна да ми се качва на главата да ми казва,че има нужда от време и тн.В крайна сметка месец преди да я поканя да живее при мен тя ме скъса,разказа ми играта на сърцето,после точно вече бях тръгнал да се оправям и тя ми прозвъня с думите,че и липсвам и какво аз глупака обичащ я все още не чаках друго.Продължи се така 2 седмици и край тя пак побегна искала да види света САМА като не разбира,че може да го види с човек като мен.Не се искарвам жертва сам съм си виновен,че обикнах момиче на което исках да оформя характер.Извода какъв никога ама никога не се доверявайте на тези пикли те само те ползват до време и в крайна сметка оставаш с пръст в устата.

А относно коментара на блакбери бих могъл да кажа че има нещо общо и вярно в това което каза.Но знай,че ние колкото и да сме мъже имаме чувства и нас ни боли като ни забиете нож в гърба след като сме ви се доверили.Така,че момичета на по 14 повече не да се отглеждат сами или от мама и тате,а ако не слушат мама и тате да си вдигат чукалата и да се опитат сами да видим дали ще им е толкова лесно колкото си мислят.
Относно женското мислене мога да кажа,че и зряла жена на 25 не знае какво иска понякога(нали все пак е жена) :D

nasekaa
05-15-2010, 17:11
Vaprosa 4esno da vi kaja spored men e kolko ti e golqm h*q

YouDontKnowMe
05-15-2010, 17:14
Vaprosa 4esno da vi kaja spored men e kolko ti e golqm h*q
Разбира се, как още не сте го прозряли, тц тц.

aLeXcHyYy
05-15-2010, 19:41
вие момчетата си мислите,че ние искаме само момчета с пари,коли,но не е така.. :? не казвам ,че няма такива момичета,но не всички са така .... и вече ни изкарахте от 14-19 пикли,к**ви,използвачки :? това е все едно ние да кажем,че вие ни искате,само за да ни е**те .. има такива момчета и момичета,но определено не са всички така :)

yakuza_
05-15-2010, 19:59
Защото 80% от 14-18, че и нагоре още, са ограничени откъм мозъчна дейност и не знаят какво искат.

Spoken
05-16-2010, 03:57
Съгласен съм с последния пост.Ако знаехте какво ви трябва нещата щяха да са други :D

johnnybravo
05-16-2010, 07:31
Първо, защотото ''батковците'' са по напред с материала и второ, защотото имат по големи ...... тай си го обеснявам аз :lol:

YouDontKnowMe
05-16-2010, 11:30
Първо, защотото ''батковците'' са по напред с материала и второ, защотото имат по големи ...... тай си го обеснявам аз :lol:
Именно, да , напълно си прав. :lol:

BlackyBerry
05-16-2010, 14:39
Аз съм на друго мнение от тези на по горните но съм против и това на блакбери.Сам се обедих защо малките обичат по големи.
1-во не им се занимава с хора които не знаят какво искат точно като тях.
2-ро Големия "батко" както вие го наричате има не само пари коли и скъпо жилище ами дава и един вид сигурност която момче на 15,16,17 години не би могло да даде по простата причина,че и той не знае какво точно иска.
3-то По-големият има за цел да намери някой на неговото емоционално ниво и тук идва и теорията,че нежния пол се развива по бързо от силния.
Накрая ще дам прост пример със самия себе си.
На 18 се запознах с една,тя точно влизаше в мойто даскало тругнахме тва онова една голяма любов.Като тръгнах да завършвам(всички знаят как е-не се явяваш мн мн в даскало,ходиш по кафета,заведения,дискотеки и тн).Тя ме преследваше навсякаде,прецака ми целия бал с негативни емоции.След всичко това започна да реве от това,че съм щял да вляза в университет и да забравя за нея и за да й докажа колко много ми пука за нея(колко съм тъп нали :shock: )спрях да уча и да мисля за това казах й,че ще я изчакам и тя да завърши.Ходхме по морета насам натам извеждах я по нощни(на които плащах 20 лева отгоре за да влезе)насам натам всичко беше ток и жиьа.Малко след това тя започна да се отдрупва нали все пак порастваше.В един прекрасен момент точно когато бях най-привързан когато създавах нещо за нея тя започна да ми се качва на главата да ми казва,че има нужда от време и тн.В крайна сметка месец преди да я поканя да живее при мен тя ме скъса,разказа ми играта на сърцето,после точно вече бях тръгнал да се оправям и тя ми прозвъня с думите,че и липсвам и какво аз глупака обичащ я все още не чаках друго.Продължи се така 2 седмици и край тя пак побегна искала да види света САМА като не разбира,че може да го види с човек като мен.Не се искарвам жертва сам съм си виновен,че обикнах момиче на което исках да оформя характер.Извода какъв никога ама никога не се доверявайте на тези пикли те само те ползват до време и в крайна сметка оставаш с пръст в устата.

А относно коментара на блакбери бих могъл да кажа че има нещо общо и вярно в това което каза.Но знай,че ние колкото и да сме мъже имаме чувства и нас ни боли като ни забиете нож в гърба след като сме ви се доверили.Така,че момичета на по 14 повече не да се отглеждат сами или от мама и тате,а ако не слушат мама и тате да си вдигат чукалата и да се опитат сами да видим дали ще им е толкова лесно колкото си мислят.
Относно женското мислене мога да кажа,че и зряла жена на 25 не знае какво иска понякога(нали все пак е жена) :D


Ама виж сегааа не мога да кажа,че съм била с много момчета ама съм била с доста повече сиг от повечето тук на моята възраст ...
Такива като тебе са изключение дето ще разрешат с извинение да им се качат на главата, за 5 години аз съм срещнала само едно такова момче ...
Така,че и ти си прав ... ама нека всички да признаят с ръка на сърцето,че са готови да напрашят всичко за едно момиче и че са го правили ... ама всичко не ... да им купите парцалки марцалки и т.н.
и тогава ще се съглася,че ние сме виновни...

Spoken
05-17-2010, 06:30
блекбери,тук не става въпрос само за парцалките а и за чувствата които отдаваш,нервите които късаш.Как може ти да разкриеш света за една консерва дето знае само живота в квартала и в къщи къв е и накрая тя да ти каже "ми сорри ти нищо не си ми дал и на нищо не си ме научил"как да стане.Не че нещо ама на такава пикла ми идва да и набия шамар(ако не я обичах дори сега).Можеш ли самата ти да кажеш че с тия момчета(по големите от теб)не са ти давали онова усещане за сигурност и за по интересни емоции от повечето ти приятели от училище например?И ти самата би ли избрала дечицата от твоя клас(ако си примерно 10 клас)да се забавляваш с тях и да излизате,пред момче което работи,мисли и живее заради теб и те води на места кадето знае че ще се чувстваш добре?Можеш ли ти да ми кажеш кое от двете би предпочела

Mariela1995
05-17-2010, 16:15
Хах предпочита ме батковци, защото са много по-интересни и пекани от малките лайна на по 14 / 15 да и аз сам на 15 ама едно моми4е е по-разлино от едно мом4е... мислят се за големи пък още незнаят дали им се сере или им се пикай! Пък и големите имат колички,парички различно е... но не само заради това сме с тях може би , защото преди всичко те могат да обичат :) :-P :-P ! Малките мислят само с коя да си напраят севтето големите са минали по тоя път ... И от секс им е умразнало поне с моя е тъка. :)

Spoken
05-17-2010, 22:05
На твоя му се е отщяло явно поради други причини.Но ето ти сама си каза има пари коли и всичко е различно.Ако искаш да се е**ш дай се на малките за няколко дни и на теб да ти писне.Щото вие идвате при нас загорели и подивели е то нормално като няма кой да ви помогне истински.И от там се тръгва той е по голям за тва с него,опа ама той и парички вади супер.Тъкмо ще съм по добре сложена като седя до него.Мирелче бих те сложил под общ знаменател но ти дори не си точно от този вид.Няма да коментирам щото само като си помисля и храната е събрана :D 8)

_donna_
05-19-2010, 12:41
щото знаят де да пипат. много просто.ха.