PDA

View Full Version : Какво може да е?



Lily23
08-06-2009, 07:50
Значии, преди малко като се събудих и станах от леглото ми беше едно такова замаяно и краката ми леко трепереха, също ми се повръщаше ужасно много, не се стърпях, отидох в банята и повърнах. Дали има нещо общо с диетата, дето сама съм си измайсторила :-D
една активия с корнфлейкс сутрин и салатка на обяд и тва за целия ден.. това ми е 4-ти ден от тоя режим^^

bloodyF
08-06-2009, 08:30
ти си луда,.,,
първо ядеш суупер малко,второ ако си мислиш че активията с корнфлейкс е диетична си се объркала.
наяж се и може би ще ти мине :-o

LittleFashionista
08-06-2009, 08:36
ти си луда,.,,
първо ядеш суупер малко, кой го казва :lol: :?
Тя поне яде, за разлика от тебе :?

Иначе към авторката вероятно е заради малкото храна. Подложи се на някоя по-добра и здравословна диета, която да включва мн витамини и т.н. За закуска примерно мюсли и препечена филийка от пълнозърнест хляб, обяд пилешко, салатка и няколко варени картова, за вечеря пак една салатка и това е. Не се подлагай на такива глупави измислени диети, ами отиди при специалист :)

Boyd
08-06-2009, 16:08
По-добре дай на някой 50 лева, за да ти направи диета, без да даваш парите на специалист, а на познат.

Ти не поемаш нужните ти около 1500-2000 калории на ден, да не кажа и повече!! Тялото ти изразходва всички мазнини (енергийни запаси) и като свършат, започват тези симптоми. Може да започнеш и да припадаш, което е напълно нормано за гладуването, което правиш.

Lily23
08-06-2009, 16:16
Абе чак от специалисти и т.н. не мисля, че имам нужда, тъй като съм 53 кг на 165 см.. И все пак искам да смъкна 2-3 кг да си стана като миналото лято, 49-50 ми беше постоянното тегло. И там е работата, че винаги съм постигала резултати по тоя начин - сравнително малко храна за по 1 седмица макс (а и не ми се връщат честно казано, няма го тоя йо-йо ефект, просто тази зима РЕАЛНО прекалих с храната^^)... Та само се учудих, че тая сутрин ми беше толкова лошо.. а и за пръв път ми се случва. Иначе мерси за съветите :)