PDA

View Full Version : офф мамка му,мъдрец ли ми никне? :@



bloodyF
08-06-2009, 07:28
ще разкажа кво стана...накратко

преди 2 месеца си ядях кожичките около ноктите и вляво долу след най-последния зъб ме болеше,все едно имам..афта или нещо подобно.Сега спрях да си ги ям (тва нз ква връзка има ,но може и нещо от микроби да е,не знам) ии пак ме боли на същото място като го натисна с език,нямам възможност да ида на зъболекар в момента,и нз ква е причината ,но дори този път има и кръв ,подуто е мястото и е зачервено...нз някой дали разбра нещо,но все пак ако имате идея как да се справя с тоя проблем пишете...щото нито мога да ям,нито нищо :-x :? :?

ameli
08-07-2009, 11:04
болкоуспокояващи :-D друго нз

Undying
08-07-2009, 18:52
Мммм, възможно е да е започнал да ти расте мъдрец, но и да си го замърсила, защото сама споделяш че е подуто и зачервено. На мен когато ми растяха ме наболяваха и имаше период, през който изпитвах дискомфорт при хранене, но чак да се е подувало и зачервявало не помня...Но и при всеки човек е различно. Най-добре намери време и отиди на зъболекар. Иначе както казаха болкоуспокояващи, друго ние едва ли можем да направим.

bloodyF
08-07-2009, 19:08
ами аз се съмнявам че е мъдрец щото съм на 14 и ддз..
странно е ..

пък не ме боли чак за болкоуспокояващи..по скоро за половин бутилка водка.. :D :D :D :oops:



иначе мерси че ми отговорихте :-)

EarthShaker
08-07-2009, 20:43
аз съм на 16 и преди 2 дена ми изби последния ;) възможно е да ти расте, мъдра си 8-)

Brunetkaa
08-08-2009, 20:23
Мила..ако ти кажа че преди седмица ми вадиха мъдрец, а съм на твоята възраст..и че имам още за ваден ще ми повярваш ли? 8-) Спокойно, ако е мъдрец...кофти зъби са и за това се вадят, така че гледай по-скоро да отидеш на зъболекар, защото предполагам болката ще се усили

zevzeck
08-08-2009, 21:20
Аз съм на 17 и си изкарах и четирите мъдреца,щото трябваше да слагам брекети :D 8)

Midi4ka
08-08-2009, 21:34
Дай да надникна и ще ти кажа...Направи всичко възможно да отидеш по-скоро на зъболекар...тук няма как да ти помогнем! Успех! :)

pandaMASSACRE
08-08-2009, 21:47
на мен започнаха да ми никнат на 13

eikichi
08-08-2009, 23:05
О, скъпа, бии морфина у гърлото, така у турция, аз ти казвам!

Даже моа ти прата 2-3 кашончета да са заредиш, че действието е временно..

Ели ако има некой дето мое да ти го опрай с френски ключ или нещо такова.. довери му са, само бии Морфин пак че ша щипе малко..

TROGDOR
08-08-2009, 23:08
Хващаш дрелката...маиниш един път останеш без зъби...

UNITED
08-09-2009, 05:08
На мен ми изникнаха когато бях на 13 :-D И ся още си ми стоят,не помня нито да са ме боляли нито да са ме щипали нито нищо.Сигорно за като съм спал и са ми изникнали :-D .Бахти мъдрите зъби :?

mumiikataa
08-09-2009, 10:22
На мен ми изникнаха когато бях на 13 :-D И ся още си ми стоят,не помня нито да са ме боляли нито да са ме щипали нито нищо.Сигорно за като съм спал и са ми изникнали :-D .Бахти мъдрите зъби :?
Ъъ.. Нормално да си ти стоят. :lol: :lol: :lol: :lol: СигОрно не могат да ти изникнат за няколко часа... :lol: :lol:

Sun4o19
08-09-2009, 18:45
мъдреците не предизвикват болки..на мен ми порасна един мъдрец, на мои познати също и като се питахме има ли болка, очевидно нищо не бяхме усетили..и докато се гледахме в огледалото и хоп има нова придобивка... :D