PDA

View Full Version : Клитор?!?!!



kokoji
08-06-2009, 07:56
Здравейте!
Тука съм се фанал с една гимнстичка 8) . Ся скоро май ше праим секс... ама тя ще ми е първата и малко ме е страх :) Най-много се страхувам, защото много хора ми казват, че спортистките са с огромни клитори.... постоянно ми го намекват! :o А аз започвам да си мисля,че ще извади чурка(малка де) :shock: :shock: :-o :-o

Midi4ka
08-06-2009, 08:08
Пффф поредната простотия... Големината на клитора или която и да е друга част от вагината на жената не зависи от това дали си спортист или не... :shock: Дадох мнение за малоумни... :D

titinkaa
08-06-2009, 08:13
Пффф поредната простотия... Големината на клитора или която и да е друга част от вагината на жената не зависи от това дали си спортист или не... :shock: Дадох мнение за малоумни... :D
+1 мисли преди да пишеш няква подобна тема

kokoji
08-06-2009, 08:17
Аз доколкото зная, от физическото натоварване просто както мускулите така и клитора се уголемява:-o

Midi4ka
08-06-2009, 08:27
Хах да ти кажа не съм чувала подобно нещо...звучи като голяма ГЛУПОСТ,каквато е всъщност! Спокойно,бе момче няма да ти ''извади чурка(малка де)'' :D :D :D :D

t0d1t0
08-06-2009, 08:32
Технически погледнало клитора е недоразвита пишка , ама ти не се притеснявай толкова ... Няма да е по-голяма от твоята :D :D :D

YourPoison
08-06-2009, 08:33
Технически погледнало клитора е недоразвита пишка , ама ти не се притеснявай толкова ... Няма да е по-голяма от твоята :D :D :D
:lol: :lol: обаче темата е супер тъпа и тва дето казваш е тъпо .. : )

Midi4ka
08-06-2009, 08:47
Технически погледнало клитора е недоразвита пишка , ама ти не се притеснявай толкова

Да,и технически и нетехнически говориш глупости... :D :D :D :D :D

t0d1t0
08-06-2009, 08:48
Технически погледнало клитора е недоразвита пишка , ама ти не се притеснявай толкова ... Няма да е по-голяма от твоята :D :D :D
:lol: :lol: обаче темата е супер тъпа и тва дето казваш е тъпо .. : )
ааааа достигнах до това невероятно заключение в часа по биология 8) Просто така го бяха обяснили , че най-накрая му ударих 1 превод на разказа 8-)

Amateur
08-06-2009, 09:04
Вземи се в ръце!

beliqsmok
08-06-2009, 09:28
Технически погледнало клитора е недоразвита пишка , ама ти не се притеснявай толкова ... Няма да е по-голяма от твоята :D :D :D

Не се знае .. може да извади някоя чурка по-голяма и от неговата :razz: :razz:

MetalMiho
08-06-2009, 09:45
Здравейте!
Тука съм се фанал с една гимнстичка 8) . Ся скоро май ше праим секс... ама тя ще ми е първата и малко ме е страх :) Най-много се страхувам, защото много хора ми казват, че спортистките са с огромни клитори.... постоянно ми го намекват! :o А аз започвам да си мисля,че ще извади чурка(малка де) :shock: :shock: :-o :-o

Хаха пич ти не разбираш ли че сериозно те базикат твойте приятели , няма да те изяде , или пък да излезне чурка ... спокоен бъди

LambOfGod
08-06-2009, 09:59
Тази тема-ебавка не ми харесва!
Хората се хващат... :(

kindergarden
08-06-2009, 10:21
джъст ъ бютифъл лайър 8-) ляляляяяя

Midi4ka
08-06-2009, 10:23
Тази тема-ебавка не ми харесва!
Хората се хващат...

Защо да е ебавка?! Има толкова заблудени хора,че се връзват на всичко,което им се каже... :grin:

u3BaH3eMeH
08-06-2009, 12:30
еби и да не ти пука... :)

Rayzak
08-06-2009, 12:44
бате тва е гимнастичка :grin: просто не я жали и НЯМА пишле :-D

PepSsSi
08-06-2009, 14:29
малко инфо за глупавия ни автор...

Размерът на клитора НЕ ЗАВИСИ от това дали си спортист или не, в продължение на 10 години съм била активно спортуваща, 5 от които гимнастичка , а клиторът ми е нормален (т.е мъничък)
аман от глупости...

marti93
08-06-2009, 14:57
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :D :D :D :D :D :D

merie
08-06-2009, 15:20
хахах това ми оправи настроението за седмица напред :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz:

golqmumnik
08-06-2009, 15:24
Недей се фаща с гимнастички,имат голем клитор и кат го надръви тя теб ща ебе,а не ти нея :D

eikichi
08-06-2009, 15:52
Здравейте!
Тука съм се фанал с една гимнстичка 8) . Ся скоро май ше праим секс... ама тя ще ми е първата и малко ме е страх :) Най-много се страхувам, защото много хора ми казват, че спортистките са с огромни клитори.... постоянно ми го намекват! :o А аз започвам да си мисля,че ще извади чурка(малка де) :shock: :shock: :-o :-o

Охааа, брат, ставаш брутален!! :grin:

Ама сигурен ли си, че е жена? Трябва да се провери за всеки случай, туко-виж изкарала 30 сантиметров негръсрки!
Да знаеш, ако везните се наклонят, хващай електрожена.. :smt072

kokoji
08-07-2009, 08:08
:shock: Оххх Хораа беше по-зле от това което описахте! Вчера нали стояхме си и решихме да го направим.... Там целувахме се тфа онова, минах я цялата с език и когато стигнах до там и :shock: не знаех как да реагирам! Беше ужасно! Огромен Клитор и огромни срамни усни! Не посмях да я докосна с уста. Сложих там кондома и гас .... но беше ужасно... направо го усещах се как се движи по Х.я ми!!! :smt119 :smt119 20 минути не можах да свърша.... но на нея и хареса... и иска пак :-o :-o :-x не мога да си го причиня пак!!! :shock:

SpOrTs_GiRl
08-07-2009, 08:19
Ако мацката ти извади "чурка" ще й направиш свирка! Какво му мислиш и ти .. :?

brutalextazy2oo9
08-07-2009, 09:07
Технически погледнало клитора е недоразвита пишка , ама ти не се притеснявай толкова ... Няма да е по-голяма от твоята :D :D :D
Хаха :lol: :lol: Може и да е ти познаваш ли го?!? :lol: :lol: :razz: :razz:

brutalextazy2oo9
08-07-2009, 09:10
:shock: Оххх Хораа беше по-зле от това което описахте! Вчера нали стояхме си и решихме да го направим.... Там целувахме се тфа онова, минах я цялата с език и когато стигнах до там и :shock: не знаех как да реагирам! Беше ужасно! Огромен Клитор и огромни срамни усни! Не посмях да я докосна с уста. Сложих там кондома и гас .... но беше ужасно... направо го усещах се как се движи по Х.я ми!!! :smt119 :smt119 20 минути не можах да свърша.... но на нея и хареса... и иска пак :-o :-o :-x не мога да си го причиня пак!!! :shock:
=D> :razz: :razz: :razz: Ти ме разби.... :lol: Тя на колко е?!?