PDA

View Full Version : За интимния гел...



kaprizni4ku
08-06-2009, 09:26
Здравейте..първо да се извиня,ако темата не е в павилния раздел.Та въпросите ми са относно интимния гел и прилагането му.Моля да отговарят жени,които си имат на представа от това.

1.За какво се исползва точно интмния гел?
2.Как се прилага върху интимните части?
3.Под душа ли се прилага или след това?(този който го купих е един на Carefree и е като масло,безсветно и леко мазничко)?
4.Може ли да се исползва по време на месечния цикъл?
5.През какъв интервал от реме да го ползвам?

Извинявам се,ако има подобна тема,но просто не можах да намеря.Благодаря предварително за отговорите. :)

cooool
08-06-2009, 09:33
Здравей,
Интимния гел е нищо по-различно от сапун за интимните части, било то представено като гел или крем (зависи от марката), но е с по-ниска киселинност от шампоана и сапуна за тяло (за да не променя и дразни интимните части)
Как се използва: на мокряш се и се насапунисваш, после обилно измиваш с вода (за всеки случай може да прочетеш листовката към продукта, трябва да пише всичко необходимо).

Аз лично използвам интимен гел само като се къпя, или при по-специални случаи (:р) тъй като за интимните органи е най-добре да се мият единствено с топла вода, затова и избягвам да ползвам гелове в ежедневието.

Ти сама ще разбереш дали този гел е подходящ за теб, ако не ти създава някакви неудобства след употреба (сърбеш, парене, обрив и т.н.) според мен може да го ползваш когато желаеш.
Пробвай дали ти дразни като се измиеш веднаж и изчакай 1-2 дни без да го ползваш :)

Дано съм помогнала
_\/_peace_\/_

kaprizni4ku
08-06-2009, 09:37
Da,blagodarq ti za is4erpatelniq otgovor :-) :oops: :)