PDA

View Full Version : Може ли да съществува такова приятелство???



ssmilee
08-06-2009, 09:32
Мислите ли че може да съществува приятелство дори да има разтояние ... аз живея на 20 км от софия и уча в софия .. том в новия ми клас се запознах с едно момиче с което много си допаднахме .. проблемат е че неможем да излзиаме псотоянно собено през ваканции те .. и тя сякаш се отдълечава .. а аз я мисля за приятелка или поне искам да я запазя като такава :( :( ... мислите ли че можем да имаме силно приятелство по този начин ... все си мсиля че тя ще намери друга приятелка че ще ме зареже ... :(

niku
08-06-2009, 10:06
Може :) ако и двете мислите по един и същ начин

vampirekiss
08-06-2009, 10:08
Може и още как.При истинските приятели разтоянието няма значение.Може да се виждате 1 път месечно и през този 1 път да се чувствате сякаш сте се виждали всеки ден.

North
08-06-2009, 10:17
Една от най-добрите ми приятелки живее в София,аз съм в Бургас.Виждаме се 2-3 пъти в годината и това не ни пречи да сме адски близки.Ако ти е истинска приятелка няма "да си намери друга и да те зареже".В смисъл тя вероятно си има други приятели,но какво от това?

ElinoOor
08-06-2009, 10:34
Може разбира се. (:
Аз съм от Варна,а имам приятели чак във Видин..
И всичко благодарение на този форум 8-)
Понеже ходя по съзтезания все успявам да се видя с тези приятели.. много е весело :D
Та исках да кажа да се опитваш да задържиш приятелството,не я оставяй да се дръпне.. :)

ssmilee
08-06-2009, 11:43
благодаря ви за съветчетата :-) :-) :-) :-)

Biskfitka
08-06-2009, 15:16
може :)

PurpleDream
08-06-2009, 15:30
Може и още как.При истинските приятели разтоянието няма значение.Може да се виждате 1 път месечно и през този 1 път да се чувствате сякаш сте се виждали всеки ден.

дамм и аз с моите приятелки не се виждам често,но това не ни пречи

tItEufFf
08-06-2009, 18:17
Аз имам 2 най-добри приятелки.
Аз заминах, повече от година не се виждахме и си пишехме рядко. Но сега като се видяхме... всичко е по старому :grin: Обичам ги

Но може би е друго когато тепърва създаваш приятелство и искаш да го задържиш. Ако си по-контактна по Скайп (аз примерно трудно завързвам разговори) или пък си говорете по телефона.. След училище излизайте.

Sladurchoo
08-06-2009, 18:33
може да сте приятелки .. независимо от разстоянието (а във вашия случай дори не е много .. какво са 20 км .. още повече, че като почне даскалото ще се виждате много често) .. само, че трябва и тя да те мисли за тоолкова добра приятелка колкото и ти .. :)

amorfati
08-07-2009, 16:01
Може.Ако и ти си й толкова скъпа и добра приятелка,разстоянието няма такова значение :---)

lil4eto9
08-07-2009, 18:45
нищо не пречи да имате приятелство от разтояние.... :) :)

Brunetkaa
08-07-2009, 20:29
Предполагам и тя се страхува, че няма дълго време да запазите приятелството си.Аз бих поговорила с нея..ако ти е приятелка, ще разбере страха ти от това да я загубиш.Според мен ако поговорите дори ще си станете още по-близки. :)

parampy
08-09-2009, 14:38
Може :)

KeInEnAmE
08-09-2009, 15:06
аз мисля 4е за приятелството граници няма дори от разстояние нищо не пре4и да сте приятелки :)

n3ri7ka
08-14-2009, 17:14
Може :) ако и двете мислите по един и същ начин

с най-добрата ми приятелка сме в един клас,но живеем на 13км разстояние,през ваканциите се виждаме рядко,събота и неделя понякога,а след даскало почти не излизаме заедно,и въпреки това вече 1 година сме най-добри приятелки :)

slowmotion
08-14-2009, 17:23
зависи от нея...ако тя иска може да имате страхотни взаимотношения...

LittlePrincess
08-14-2009, 17:27
Може, разбира се. С най-добрата ми приятелка сме в различни у-ща, различни смени и се виждаме страшно рядко, но сме все така близки.

Sunny_stz
08-15-2009, 13:31
Нищо не пречи да сте приятелки,както казаха другите!Аз имам приятелка ,която учи в Бургас ,а аз ще уча в София и сигурно още по-рядко ще се виждаме!Тъжно е,но пак сме си същите добри приятелки! :)))

kuklichka_bg
08-15-2009, 22:35
аз имам приятелка от Франция,тя си идва лятото,но и тогава не може да си видим най-много 5-6 пъти,но сме приятелки :P

freziq
08-15-2009, 22:52
аз съм в бургас, а най-добрият ми приятел в лондон.
замина само за 6месеца, за да изкара пари и да си върне кредита...
вече е там 1г. и 6месеца...
липсва ми.. отчуждихме се. последно го чух преди месец...
понякога ми се иска да му звънна и да му кажа ''хей, какво правиш, хайде след малко да излезем да се видим'', НО...
трудно е, но истинските приятелства се запазват дори да бъдат разделени от много километри...

angel4eto7
08-16-2009, 13:21
Може! Моята най-добра приятелка се премести да учи в Лондон. Идва си само за лятото и по цял ден сме заедно. Вярно е че по голямата част от времето сме разделени, но щом едно приятелство е истинско може да издържи на всякакви препятствия! Така че не се тревожи ако тя ти е истинска приятелка няма да те "зареже" . :wink: