PDA

View Full Version : Отново се появиха...



luxury_
08-06-2009, 11:19
Преди година получих вагинални гъбички,които излекувах с антибиотик,вагинални таблетки и промивки,тогава бях спала с едно момче,което беше сигурно че не е той причината за гъбичките,така и не се изясни причината,после имах една раничка,която също излекувах и множество ходения при генеколог и преди една седмица ми дойде цикълът на 3-тия ден започнаха да ме болят яйчниците минаха и след това се появи сърбеж помислих че са гъбички и започнах с промивките със сода и дамски душ,не разбирам от какво може пак да са се появили като не съм била болна а и момчето с което правя секс не сме имали преди такива проблеми,правим си секс и всичко си е нормлано и сег изведнъж този сърбеж,а изпуснах да допълня че преди 2 месеца пак имах болки в яйчниците,отидох при личната направих си изследване на урината и ми казаха че имам някаква бактерия изписа ми да пия чай от мечо грозде и след седмица вече нямах никаква бактерия при последното ми изследване,много съм объркана,от 4 дни си правя промивки и нищо,този гаден сърбеж продължава...

epizod
08-06-2009, 18:44
от 4 дни си правя промивки и нищо,този гаден сърбеж продължава...
Отиваш пак и искаш направление за гинеколог!! Тези хора са учели с години, какво очакваш да ти кажат деца които нямат основно/средно и се чудят от кои ще припишат на контролното ?? Гъбички с гъбички не си приличат!! Както антибиотик за гъбички с друг на друга фирма, не си приличат!!

shell
08-06-2009, 19:43
от 4 дни си правя промивки и нищо,този гаден сърбеж продължава...
Отиваш пак и искаш направление за гинеколог!! Тези хора са учели с години, какво очакваш да ти кажат деца които нямат основно/средно и се чудят от кои ще припишат на контролното ?? Гъбички с гъбички не си приличат!! Както антибиотик за гъбички с друг на друга фирма, не си приличат!!
абсолютно :)

amk933
08-06-2009, 19:54
Кой малоумник ти е изписал антибиотик ПРОТИВ гъбички? Та точно антибиотиците са един от причинителите на гъбички и за това винаги, когато пиеш антибиотик трябва да пиеш Витамин Б комплекс. Гибчки се лекуват със съвсем различни противогъбични препарати като Низорал например. Друг е въпросът, че са много тежки за черния дроб. Но да се лекуват гъбички с антибиотик си е чиста доза "лекарско" недоразумение. :?

luxury_
08-07-2009, 08:25
ами генеколога ми изписа антибиотика

titinkaa
08-09-2009, 17:48
вземи си Смрадлика от аптеката,това е билка напълни тенджара с вода до горе и сложи 3 л. от билката нека да заври даже я остави до поври на котлона изчакай я да изстине да е леко хладко прецеди го в лехена и се измий,но стой повечко време,преди да се измиеш с билката се измий с вода,а след акто се измиеш с билката не трябва да се миеш пка с вода,иначе няма да действа

luxury_
08-10-2009, 17:16
Благодаря много на всички,а това със смрадликата го пробвах и наистина действа :)