PDA

View Full Version : Отново се появиха...



luxury_
08-06-2009, 11:21
Преди година получих вагинални гъбички,които излекувах с антибиотик,вагинални таблетки и промивки,тогава бях спала с едно момче,което беше сигурно че не е той причината за гъбичките,така и не се изясни причината,после имах една раничка,която също излекувах и множество ходения при генеколог и преди една седмица ми дойде цикълът на 3-тия ден започнаха да ме болят яйчниците минаха и след това се появи сърбеж помислих че са гъбички и започнах с промивките със сода и дамски душ,не разбирам от какво може пак да са се появили като не съм била болна а и момчето с което правя секс не сме имали преди такива проблеми,правим си секс и всичко си е нормлано и сег изведнъж този сърбеж,а изпуснах да допълня че преди 2 месеца пак имах болки в яйчниците,отидох при личната направих си изследване на урината и ми казаха че имам някаква бактерия изписа ми да пия чай от мечо грозде и след седмица вече нямах никаква бактерия при последното ми изследване,много съм объркана,от 4 дни си правя промивки и нищо,този гаден сърбеж продължава...

luxury_
08-06-2009, 12:16
извинявам се че по погрешка пуснах две еднакви теми,а някой ако има подобне проблем нека сподели.

ameli
08-07-2009, 11:15
и всичкото това нещо е само 1 единствено изречение :shock: :shock: :shock:

аз съм нямала такова нещо, но може би добрата лична хигиена ще помогне :D

luxury_
08-07-2009, 14:43
прекалената лична хигиена е предпоставка за появата им!

Undying
08-07-2009, 18:55
В момента се сещам само за едно нещо и то е басейни. Ходила ли си това лято? Ако си ходила е твърде възможно от там да си прихванала нещо. Специалистите казват, че при добре хлорирана вода шанса да се прихване подобен тип болест е малка, но я има. А и никой незнае къде как и колко често хлорират водата. За друго не се сещам в момента...

luxury_
08-07-2009, 19:30
ми не съм ходила,избягвам ги точно заради мръсната вода :(

Undying
08-07-2009, 19:37
Ами знам ли...до колкото знам гъбичките могат да се активизират и от неправилно хранене, прием на лекарства...Ако имаш слаба имунна система също... :-o

Sun4o19
08-09-2009, 23:49
След като ти изчезнат гъбичките, продължавай да се мажеш, да пиеш хапчета и тн. Аз мислех, че са ми минали, спрях да се мажа с мехлемаи пак се появиха..тоест недостатъчно добре излекуване..просто повече време се мажи...

BePoHuKa
08-10-2009, 02:44
Ми и аз имах някакъв сърбеж наскоро... абе всички признаци за гъбички. Ходих на гинеколог и ми казаха, че нищо ми няма.. преди да отида се промивах с хлебна сода около 1 седмица и после спрях. В момента нямам никакви оплаквания.. чудя се този сърбеж и тези ранички от къде бяха. :-o Може би сърбежа е бил от раничките. Не знам и аз.

luxury_
08-10-2009, 17:19
Аз от седмица насам си правя промивки със сода и се мия със смрадлика и вече сърбежа го няма,но се чудя дали при следващия ми сексуален контакт няма пак да се появат :?

Bianca
08-10-2009, 17:29
Малко офф, когато нямате подобен проблем със сърбеж и гъбички, колко често си взимате дамски душ? :-o Мен от малка са ме научили да си взимам всеки ден, че и по няколко пъти. Но се е случвало да имам сърбеж...

luxury_
08-10-2009, 18:16
Хубаво е след секс да се взима такъв душ,но знам и че не трябва да е много често,защото се нарушава киселинността на женския полов орган.