PDA

View Full Version : Приятелка или гадже?



Martoooooo
08-06-2009, 13:00
Да си излея и аз моята история :)

Преди около година се запознах с едно момиче от друг град (близък до моя) в сайт за запознанства. Писахме си доста време, намерихме много общо помежду си и по стечение на обстоятелствата след около месец се срещнахме. Оттогава почнах да мисля постоянно за нея, не мога да си я изкарам от главата :D След тази първа среща успявахме да се видим през месец - два... Споделя ли сме си толкова работи, преживяхме толкова работи, макар и комуникирайки онлайн, но за мен това приятелство започна да прераства в любов....

Та въпросът ми е: да и разкрия ли чувствата си или да ги подтисна, за да не я загубя като близък човек и приятелка. Страх ме е, че ако и кажа всичко, ще я отблъсна :( :( Моля за вашия съвет! :)

Kukumqvka
08-06-2009, 13:04
Тцц .. няма да се спрете с тия компютри 8-)

П.Т: Кажи и к'во чувстваш .. няма гаранция,че и тя ще чувства същото,но все пак му кажи :) Пък ако и той изпитва същото :-o ще се разкарвате из градовете 8-) ама нали за любовта няма граници ..

PurpleDream
08-06-2009, 13:20
не и казвай,останете си приятелли

Hilary_
08-06-2009, 13:30
Прецени сам .. ако й кажеш може да развалите приятелството си, но след като ти вече не си безразличен към нея за теб това приятелство така или иначе е развалено именно, защото не я приемаш за такава .. :-o

Martoooooo
08-06-2009, 13:41
Толкова ми е близка, че мога да забравя всичко само и само за да е близо до мен по някакъв начин ... пък и не съм от най-сигурните какво точно изпитвам...

PurpleDream
08-06-2009, 13:51
Толкова ми е близка, че мога да забравя всичко само и само за да е близо до мен по някакъв начин ... пък и не съм от най-сигурните какво точно изпитвам...

щом не си сигурен,нищо не и казвай,само ще си развалите приятелството..останете си приятели

Hilary_
08-06-2009, 14:11
Толкова ми е близка, че мога да забравя всичко само и само за да е близо до мен по някакъв начин ... пък и не съм от най-сигурните какво точно изпитвам...

Ми седни и помисли какво изпитваш в крайна сметка .. :? :?

Martoooooo
08-06-2009, 14:18
Мисля го вече месеци (2 или 3) и не знам и аз ... не е толкова лесно :(

Hilary_
08-06-2009, 14:25
Мисля го вече месеци (2 или 3) и не знам и аз ... не е толкова лесно :(

Предполагам, че не ти е лесно, но все пак трябва да решиш рано или късно .. колктоо по-късно толкова по-мъчително ще е за теб ... ии страха от това да й признаеш ще нарастне .. :( :(

Martoooooo
08-06-2009, 14:29
Може би ще е по-добре да я запазя като приятелка.... прекалено много примери за развалено приятелство се случиха с мои познати :( :-o

Hilary_
08-06-2009, 14:36
Може би ще е по-добре да я запазя като приятелка.... прекалено много примери за развалено приятелство се случиха с мои познати :( :-o

Повечето пътитака се получава ...

Но пък заслужава ли си да скриеш и подтиснеш чувствата си от страх ?? :-o

В нейното поведение забелязвал ли си някакви намеци илиии знам ли ?? Нещо друго освен приятелски намерения? :-o

Martoooooo
08-06-2009, 14:40
Какво да забележа ние я се видим един път в месеца я не :D :D Но все пак мисля, че тя ме смята повече за приятел отколкото за момче за потенциална връзка :(

Hilary_
08-06-2009, 14:54
Какво да забележа ние я се видим един път в месеца я не :D :D Но все пак мисля, че тя ме смята повече за приятел отколкото за момче за потенциална връзка :(

Ами всъщност това (ако евентуално стане нещио между вас) ще е проблем това разстояние ... :? :? :-o

0nem0retIme
08-06-2009, 14:59
Разбери дали и тя гледа на теб като нещо повече от приятел и тогава й разкрий чувствата си.. :)

RaZzer
08-06-2009, 15:01
Първо се изясни със себе си и ако си сигурен, че изпитваш повече от приятелски чувства - няма защо да криеш... Пък и ако й признаеш по деликатен начин - не е задължително да си приключвате с приятелството дори и да не изпитва нищо към теб ;)

lil4eto9
08-07-2009, 12:45
кажи и какво изпитваш към нея... не потискай чуствата си.... мисля,че ще те разбере.... :razz: :razz: :razz: