PDA

View Full Version : защо не изпитвам оргазъм ?



cv3t3linda
08-06-2009, 14:05
с приятеля ми водим полов живот от 10 месеца .. той свършва но аз защо не мога :-o смисал аз даже не усещам нищо .. само че влиза и излиза .. но не ми е хубаво ..

alexis201
08-06-2009, 14:14
аа ся де... пробвайте за по-дълго време... нека свърши 5-6 пъти, па ти на тебе 1-н ти стига :grin:

zaiCheTyYyYy
08-06-2009, 14:20
с приятеля ми водим полов живот от 10 месеца .. той свършва но аз защо не мога :-o смисал аз даже не усещам нищо .. само че влиза и излиза .. но не ми е хубаво ..
По - лесно е да изпитваш оргазъм, когато си с мъж, с които се познавате достаъчно добре и си имате доверие, можете да се отпуснете. Възрастта и опита също оказват своето влияние. Момичетата с по - малко сексуален опит по - трудно се отпускат, не познават достатъчно добре своето и на партньора тяло. Някои жени натрупали опит пак не стигат до оргазъм, докато не родят. Наистина по - често чвление е клиторния оргазъм, но пък удоволствието от вагиналния, ако се достигне е по - цялостно. :)

l0lz
08-06-2009, 14:37
Тва е щото си мОтирала..

PepSsSi
08-06-2009, 14:39
Момчето има вина, обръща ли ти достатъчно внимание?
С предишния ми приятел ( той ми беше първия) не изпитвах оргазми, нищо хубаво, а даже болка ( за 2-3 месеца полов живот) , със сегашното ми момче правим секс от около 2 месеца и всичко е различно... просто ми обръща много внимание, много дълга любовна игра, задължително свършвам 1-2 пъти преди самия секс... така по време на секс всичко е идеално...
Според мен трябва да си отделяте повече време, без задръжки , разнообразни изпълнения през любовната игра, след това води ТИ по време на секс, за да разбереш какво точно искаш и кое ти харесв най-много :)
и задължително поговори с него... не го оставяй да си мисли, че си задоволена :) ( ако го знае и не ти обърне внимание значи е просто поредния тъпкач) :?

cv3t3linda
08-06-2009, 15:00
обръщал ми е внимание преди секса свършвала съм но.. по време на секс пак нищо :(

Macallan
08-06-2009, 20:59
приятеля ти е дърводелец ... да е чувал за G-точката? :-o

eikichi
08-06-2009, 21:39
Намирисвам дефекти в цялата тази работа! [-(

beliqsmok
08-06-2009, 21:52
Намирисвам дефекти в цялата тази работа! [-(


Error 404 : Page not found 8-)

Oligofren
08-06-2009, 21:56
приятеля ти е дърводелец ... да е чувал за G-точката? :-o



Всеки е чувал...ама колко са я намирали :lol:

hamacs563
08-07-2009, 00:43
Според мене гаджето ти гледа само неговия си кеф....

И според мен :)

BePoHuKa
08-07-2009, 01:26
А може би проблема не е в никого.. има много момичета, които са в същото положение.

sladkata_bebz
08-07-2009, 08:29
Прекалено много мислиш за това.АЗ бях така,сега гледам да избягвам темата.На мен ми харесваше секса просто не знаех до къде съм стигнала или си седя на едно място.Свършвала съм с него само с пръстчета.Но е по-важно да се опуснеш за момента и просто да правиш това,което ти харесва.Удължавайте играта,сменяйте позите,изучавайте се един друг и ще се получи,иска се време,малко усилия и най-важното-правилният човек.

Sladurcho
08-07-2009, 09:35
тя ако не може да се отпусне и само се филмира че няма да свърши той и цял ден да я тъпче пак същата работа. не мога да разбера защо когато има проблем на момичетата все момчетата сме им виновни....

Ilikeliljon
08-07-2009, 09:48
А според мен пак всичко се прехвърля върху момчето. Абе по дяволите момчето ли е отговорно за чуждия оргазъм. Нали за това е секс, защото и двамата са отговорни един за друг. Вече като има проблем и айде хоп момчето е виновно. Това са сложни неща и не може да се каже има ли някой виновен и ако да, докъде е виновен и докъде не е. :-o :-o

ani93
08-07-2009, 10:34
Просто се отпусни или вкарайте малко разнообразие :oops: 8)

Xitap
08-07-2009, 14:25
А според мен пак всичко се прехвърля върху момчето. Абе по дяволите момчето ли е отговорно за чуждия оргазъм. Нали за това е секс, защото и двамата са отговорни един за друг. Вече като има проблем и айде хоп момчето е виновно. Това са сложни неща и не може да се каже има ли някой виновен и ако да, докъде е виновен и докъде не е. :-o :-o
Абе жените са си прави. Скоро тук спорихме с един потребител на тази тема. Ако жената не може да свърши с дадено момче, НО МОЖЕ САМА, значи е време да го разкара. Това е моето мнение. Няма смисъл от психически травми.

rozovsluncho
08-07-2009, 14:32
А според мен пак всичко се прехвърля върху момчето. Абе по дяволите момчето ли е отговорно за чуждия оргазъм. Нали за това е секс, защото и двамата са отговорни един за друг. Вече като има проблем и айде хоп момчето е виновно. Това са сложни неща и не може да се каже има ли някой виновен и ако да, докъде е виновен и докъде не е. :-o :-o
Абе жените са си прави. Скоро тук спорихме с един потребител на тази тема. Ако жената не може да свърши с дадено момче, НО МОЖЕ САМА, значи е време да го разкара. Това е моето мнение. Няма смисъл от психически травми.

Добра логика :)

Xitap
08-07-2009, 14:34
А според мен пак всичко се прехвърля върху момчето. Абе по дяволите момчето ли е отговорно за чуждия оргазъм. Нали за това е секс, защото и двамата са отговорни един за друг. Вече като има проблем и айде хоп момчето е виновно. Това са сложни неща и не може да се каже има ли някой виновен и ако да, докъде е виновен и докъде не е. :-o :-o
Абе жените са си прави. Скоро тук спорихме с един потребител на тази тема. Ако жената не може да свърши с дадено момче, НО МОЖЕ САМА, значи е време да го разкара. Това е моето мнение. Няма смисъл от психически травми.

Добра логика :)
ПРАВИЛНАТА Логика. Всички са големи ебачи... обаче колко от тях могат да се похвалят, че над 90% от партньорките им са изпитали оргазъм с тях... не повече от 10%

DevilWish
08-07-2009, 15:07
За свършването - много жени не могат да свършат по време на секс ;) А това да нямаш никакво удоволствие ,не е нормално, има една болест при жените, но забравих й името, може да погледнеш в гугъл, пиши безчувственост в секс или нз как ще си го формулираш и ще видиш.Ако наистина нямаш никакво удоволствие е възможно да е това ;)

3oPuTy
08-07-2009, 15:49
Според мене гаджето ти гледа само неговия си кеф....

И според мен :)
Съгласна съм ;)
Приятеля ти е егоист и си гледа собствения кеф ;) А ако случайно не е така - значи си сред оня малък процент жени,които не изпитват удоволствие от секса :?

cv3t3linda
08-07-2009, 16:30
между другото искам да добава че маика ми знае че водя полов живот и веднъж ми каза " и кво харесва ли ти като го правиш ? щтото на мен започна да ми харесва чак като станах на 30 " тфа може ли да окаже някакво влияние смисал наследствено или нещо подобно :-o

golqmumnik
08-07-2009, 16:41
Ако правиш секс само с цел да получиш оргазъм,си в голяма грешка.Проблемът е в главата ти и по-точно от неправилната настройка и в самата представа за сексуалния акт.Ако ти не си помогнеш,никой не може.

bYbAa
08-10-2009, 18:06
ами може би ако се отпуснеш малко и мислисш за приятени неща ще се получи ;) недей да мислиш постоянно че трябва да изпиташ оргазъм :) :) :-P

uNvaLuabL3
08-10-2009, 19:38
ами може би ако се отпуснеш малко и мислисш за приятени неща ще се получи ;) недей да мислиш постоянно че трябва да изпиташ оргазъм :) :) :-P
мм да съгласна съм, може би всичко е на психическа основа, 'щот си с нагласата, че няма да изпиташ оргазъм. Просто се отпусни ии изживей мига.. :)

LadY_AnonYmitY
08-10-2009, 20:52
Ако мислиш само за оргазъма ,който искаш да получиш нормално да нямаш усещане при положение ,че психически очакваш нещо друго.Намери своята поза.И ако наистина не можеш да достихнеш до връхната точка на удоволствието ,ако гаджето ти е достатъчно опитен и добър може да ти докара супер удоволствие и без проникване.Разучете се и разберете кой какво харесва да му се прави.Успех 8)

Dimana99
08-11-2009, 08:56
Според мене гаджето ти гледа само неговия си кеф....

И според мен :)
+1

grungeo
08-11-2009, 10:03
на приятеля ти яжно не му е достатъчно дебел , защото тожа е мн важен фактор при получажането на оргазъм + това пробвайте с малко пове4е любовна игра даи му да те лиже .... некфи такифа раоти ....

Passi0n
08-21-2009, 22:16
Според мене гаджето ти гледа само неговия си кеф....

И според мен :)
;-)

Hilary_
08-21-2009, 22:48
Опитвала ли си да поговориш с него за това ? :-o

slome
08-21-2009, 23:18
Щото си безоргазмов модел. :?

Zaharinka
08-21-2009, 23:38
Едва ли е фригидност,всичко е в главата ти.Сама се опитай да помогнеш на себе си,пък може и пича да е виновен,че не прави нещо както трябва.

slome
08-21-2009, 23:42
Щото си безоргазмов модел!!! :?

purple__love
08-22-2009, 13:11
Аз имах абсолютно същия проблем и когато спрях да се притеснявам, че няма да свърша,когато се отпуснах и започнах да се наслаждавам на целувките и всички ласки и докосвания,започнах и да изпитвам удоволствие.Уви и аз не мога да свърша,но не мисля, че момчето ми е виновно...Може би с времето всичко ще се оправи, когато натрупаме( и двамата) повече опит... Колкото до фригидността - една жена е фригидна ако не може въобще да свърши, а не само при вагинален секс! И това да свършиш или не - не е наследствено,защото с един партньор - може да свършиш, а с друг - не... Следователно си зависи от човека, а не от някакъв си ген!!!

dontgiveafuck
08-23-2009, 00:44
пробвай с жена :D