PDA

View Full Version : да отслабна за сватбата?



va0461
08-06-2009, 14:10
здравейте, аз съм на 25 години и преди няколко дни приятелят ми ми предложи да се оженим назначихме дата за след един месец - тя проблема ми е следния : с наднормено тегло съм и искам да отслабна за сватбата възможно по бързо с поне 10 килограма . проблема е, че работя по цял ден и няма време за фитнес . ако можете да ми кажете някаква ефикасна диета или нещо такова ? моля ви :(

ElinoOor
08-06-2009, 14:19
Сещам се само за диетата на д-р Дюкан,но с нея май се отслабва за 3 месеца... :-o

Zaharinka
08-06-2009, 14:21
90-дневна диета.За повече информация->Google

Правиш я стриктно,когато достигнеш нужните резултати,направи захранка за да не си върнеш килограмите.

Len4etyYyy
08-06-2009, 14:45
Липосукция

dead_princess
08-06-2009, 14:57
Липосукция


Малии колко сме умни, ами ако няма пари за липосукция?

Len4etyYyy
08-06-2009, 15:03
Липосукция


Малии колко сме умни, ами ако няма пари за липосукция?
С това "Малии" наистина си проли4а коя е умницата...А по темата, не виждам как ще отслабне за 1 месец с 10кг без физи4еско натоварване :-x

Zaharinka
08-06-2009, 15:05
Липосукция


Малии колко сме умни, ами ако няма пари за липосукция?
С това "Малии" наистина си проли4а коя е умницата...А по темата, не виждам как ще отслабне за 1 месец с 10кг без физи4еско натоварване :-x
Може да остлабне стига да иска.Майка ми като няма време за спорт отслабва с диета за 2 месеца смъкна 15 кг...Стига и да ходи повече

p3rf3c7
08-06-2009, 15:34
Ако нямаш време за фитнес,вкъщи не можеш ли?!И се откажи от вредните храни(сладко,бял хляб,тестени храни,спагети,макарони и т.н.).Можеш да намериш много упражнения в интернета.
Мм...а в колко отиваш на работа?Ако е към 8,ставаш рано сутрин(може 6) ,отиваш да бягаш(преди това ядеш нещо,например някакъв плод).След като се прибереш,правиш упражнения-коремни преси,скачане на въже и др.

Ето - http://www.google.bg/search?hl=bg&q=упражнения+за+отслабване&btnG=Google+търсене&meta=&aq=0&oq=упражнения+за+от

сигурно ще намериш нещо :)

DJEB
08-06-2009, 15:50
аз ше кажа само ЧЕСТИТО! :) Другото здраве му кажи .. :)

Rebellion_Angel
08-06-2009, 15:58
Честито! Сватбите са хубаво нещо. :D

За да отслабнеш гледай да увеличиш движението колкото можеш повече. Не ползвай асансьор. Ако работното ти място е на 3-4 километра, не ползвай кола. Ако се возиш в градския транспорт слизай 1-2 спирки преди твоята и ходи. Без движение нищо няма да стане. За диетата- помни да си вземеш мултивитамини, аз пиех от тези разтворимите дето са като хапчета, защото бързите диети изтощават тялото. И не се отчайвай. Ще има мноооого гадни моменти, ама да знаеш, че веднъж кажеш ли "не мога" и нищо няма да се получи.