PDA

View Full Version : За косата...



pinkisexapilla
08-06-2009, 16:10
Здравейте :)
Заминавам за морето след 4 дни и се чудя и мая какви продукти да си взема за косата. Трябва ми хубава маска и нещо против заплитане на краищата. Ще съм ви благодарна ако ми кажете какво бих могла да си купя,ако е с UV защита още по-добре.
Всяко на сносна цена,до 20 лева.

Моля не ми казвайте да питам в козметичните магазини,просто искам нещо изпитано ;)

И така и така пускам тема,какво представляват стилизиращите кремчета? Някакви марки?

tonity95
08-06-2009, 18:13
Ами предполагам , че всеки ден ще си сушиш косата , затова ти предлагам да си вземеш спрея на DOVE Therapy (един такъв в оранжева тубичка) . Той предпазва косъма и косата ти няма да се изтощи толкова много..
Дано съм помогнала :-D

Едит : В моя град спреят струва 7,20 лв.

muhkata3
08-07-2009, 12:47
tonity95 е права. На Dove спрея е много ефектен, вземи си с маската, пак от същата серия против нагряване на косата от висока температура. Използвай шампоан с UV филтри - на Nivea има такива и са много подходящи за лятото - правят косата свежа и лека.

shell
08-07-2009, 18:41
tonity95 е права. На Dove спрея е много ефектен, вземи си с маската, пак от същата серия против нагряване на косата от висока температура. Използвай шампоан с UV филтри - на Nivea има такива и са много подходящи за лятото - правят косата свежа и лека.
+1 :)

pinkisexapilla
08-08-2009, 16:48
Мерси :) А имате ли някакво мнение за спрея за запазване на цвета и лесно разресване на Elseve?

shell
08-08-2009, 17:22
Мерси :) А имате ли някакво мнение за спрея за запазване на цвета и лесно разресване на Elseve?
още не съм ги опитвала тези спрейчета,но от шампоаните като качество предполагам и че тези спрейчета ще са добри :)

aloveyou
08-11-2009, 14:20
А имате ли някакво мнение за спрея за запазване на цвета и лесно разресване на Elseve?

Аз съм много доволна от този спрей..Ползвам го вече една година и нямам никакви проблеми. :P

heiress
08-11-2009, 20:39
Здравейте :)
Заминавам за морето след 4 дни и се чудя и мая какви продукти да си взема за косата. Трябва ми хубава маска и нещо против заплитане на краищата. Ще съм ви благодарна ако ми кажете какво бих могла да си купя,ако е с UV защита още по-добре.
Всяко на сносна цена,до 20 лева.

Моля не ми казвайте да питам в козметичните магазини,просто искам нещо изпитано ;)

И така и така пускам тема,какво представляват стилизиращите кремчета? Някакви марки?

Достатъчно ти е само ленено масло и нищо друго. Нанасяй по цялата дължина на косата след измиване и тя ще е в перфектно състтояние дори и след плаж.