PDA

View Full Version : Скайп?



TheCinderella
08-06-2009, 18:52
Според вас възможно ли е да се влюбиш в човек, когото не си виждал на живо, а само на снимка, но дълго време сте си общували в скайп.Има ли начин до такава степен да го опознаеш, че да изпиташ нещо по-сериозно към него?
Мислите ли, че би могло при евентуална среща интересът и чувствата да се задълбочат или по скоро .. не ?
Ще съм благодарна ако обосновете отговорите си :)

Snickers
08-06-2009, 18:52
не е възможно.

t0d1t0
08-06-2009, 18:53
е що да не е възможно? :) Няма невъзможни неща ... ;) Ако е само за любовта де :D Та ... Може , може :P

VerryBerry
08-06-2009, 18:56
можеш да си изградиш представа,която да е коренно различна от истинската същност.Аз имах нещо като "телефонно увлечение" с 1 момче,приказвахме си всеки ден по 40мин. най-малко и след няколко месеца такова общуване той ми прати негови снимки-бях малко разочарована от външния вид,защото си предствях едно а се оказа друго.С характера е същото-в скайп,а и във мрежата изобщо,човек може да напише какво ли не,както и да се прави на такъв,какъвто не е.
Дано съм се обосновала разбираемо :D

Snickers
08-06-2009, 18:56
^ при мен лично не е възможно. не бих се влюбила в човек, който не съм виждала и дори не съм общувала на 4 очи. просто не съм наивна и трябва да познаавам дадения човек, за да мога да се влюбя. при всеки е различно.

lipsvashh_mi
08-06-2009, 19:03
може да изпитате привличане и силно желание да се видите...влюбването става след етапа на опознаване-Лично опознаване забележи,а не чрез скайп ,мирк или от сорта..първо ,защото никога не знаеш дали с този чове говориш и второ,защото може да се представя за човек с коренно различни виждания от реалните си...може да изгради образ,който да ти се хареса и да ти замотае главата :? Затова харесавам естествените хора,които са такива каквито са въпреки всичко и всички :)

AFT
08-06-2009, 19:03
Може да си силно привлечен от този човек, но не и влюбен, поне не докато не се срещнеш с него на живо. (;

kykLaTaa
08-06-2009, 19:06
Разбирасе, че може :)

kobrichka
08-06-2009, 19:10
Според мен не е възможно...

Kukumqvka
08-06-2009, 19:12
Абе то е възможно да се харесете ама чак да се влюбите .. пък и от къде можем да сме сигурни,че човека отсреща наистина е тоя от снимката ? Докато видя не вярвам :-D

*всичко е лъжа,заблуда и лъжааа* :?

Tempest
08-06-2009, 19:14
запознах се по скайп с момиче, опознах я, но не чат, а видеоразговори... и мога да ви кажа, че има и хора, които са себе си... така де, срещнах се с момичето после, знаем се, сега отивам пак там, че имам баба и дядо и ше дивееме пак :P

sexy_for_you
08-06-2009, 19:19
Не смятам,че е възможно,лично за мен самата.Може би зависи от човека,но аз съм резервирана към подобен тип общуване и като цяло към материалната привързаност.Не бих могла да се влюба в думи и движещи се емотиконки.Държа на езика на тялото изключително много.Възможно е сходство на интересите и при евентуална среща да се получи нещо,но не вярвам,че би могло да продължи дълго.Имат значение и разстоянията и куп други неща.А и всеки е различен в онлайн пространството.

ByK
08-06-2009, 19:23
Напълно е възможно :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

sladur4etyYy
08-06-2009, 19:32
влюбване по скайп не е възможно ;д

ani93
08-06-2009, 19:42
:-o Според мен е възможно харесване чак сериозни влюбвания малко нереално звучи ... А и в повечето случаи след като се срещнете на живо нещата са коренно различни :? 8) :)

SuperBadSuperFresh
08-06-2009, 19:43
И кой е казал,че като не ти се е случило е невъзможно?!?
От доста време манията "Интернет любов" не засяга само тийнеджърите.Чела съм статии по въпроса в Космополитън и дололкото успях да разбера в някакво списание на английски.21 век сме,даже любовта става модерна.

Punisherrr
08-06-2009, 19:44
възможно ли е да се влюбиш в човек, когото не си виждал на живо, а само на снимка, но дълго време сте си общували в скайп.Има ли начин до такава степен да го опознаеш, че да изпиташ нещо по-сериозно към него?
Да обичаш - не. И аз мислех,че се обичаме вече и си го казвахме...,но не след дълго,когато вече се запознахме и на живо,осъзнах,че онова не може да се нарече любов,а просто привличане и силен интерес ;)


Мислите ли, че би могло при евентуална среща интересът и чувствата да се задълбочат или по скоро .. не ?
Мислим мислим :P И те СЕ задълбочават.

обосновете отговорите си :)
Обосновавам - така започна всичко преди 2 години ;)

HipHopBlond
08-06-2009, 20:06
А аз те чакам на земята :)

galu6a
08-06-2009, 20:07
няма нищо невъзможно любовта граници няма :)

0nem0retIme
08-06-2009, 20:08
можеш да си изградиш представа,която да е коренно различна от истинската същност.Аз имах нещо като "телефонно увлечение" с 1 момче,приказвахме си всеки ден по 40мин. най-малко и след няколко месеца такова общуване той ми прати негови снимки-бях малко разочарована от външния вид,защото си предствях едно а се оказа друго.С характера е същото-в скайп,а и във мрежата изобщо,човек може да напише какво ли не,както и да се прави на такъв,какъвто не е.
Дано съм се обосновала разбираемо :D

Много правилно..

Kostadin_682
08-06-2009, 20:18
Everything is possible believe me

Dimana99
08-06-2009, 20:21
Възможно е! Случвало ми се е..

FiRe_LaDy
08-06-2009, 20:34
Е по скайп само е малко трудно,но ако се срещнат на живо има вероятност да прерастне в нещо повече.

CrazySweety
08-06-2009, 21:36
Силно привличане,но нищо повече!!! :)

dupi
08-06-2009, 21:38
imah takav slu4ei i si4ko sa razvali kat sa vidqhme.. bqhme zaedno 1 mesec i krai... :?

Hilary_
08-06-2009, 21:53
Докато не видиш човека .. може да има силно привличане ... :-o Но чак любов .. хмм не е толкова лесно .. :? :?

PurpleDream
08-06-2009, 22:51
по- склонна съм да вярвам на това,от колкото на любов от пръв поглед,но нали се сещаш,че в скайп не всеки показва какъв е

BePoHuKa
08-07-2009, 02:35
За мен е невъзможно.. винаги съм се чудела и маела на хората (в повечето случаи приятелките ми) как може да харесват хора само по външния им вид примерно. По скайп може да хлътнеш по някого, но нищо повече... Аз трябва първо да съм била приятелка с човека, че да го захаресвам. (това е моето "правило" )

Sh@d0w
08-07-2009, 03:37
За мен е невъзможно.. По скайп може да хлътнеш по някого, ...

Хубаво,хлътваш и после ако се срещнете на живо,мислиш ли че няма да се получи нещо повече.Права си в скайпа е невъзможно да се влюбиш просто в една снимка,но е добра основа като за започване на една връзка,на степен опознаване :)

amerikanec
08-07-2009, 04:06
Аз бих добавил,първа крачка към вероятна любов.
Лично от свое име казвам,че трябва преди всичко да се забавлявате с този човек,да сте приятели,след това идва момента на среща в материалният свят,ако никой не злоупотребява ще се случи,а преди всичко,ИМАЙТЕ МАЛКО ФАНТАЗИЯ!

fenasf
08-07-2009, 06:29
Скайп=Зло

Сатаната е измислил тази програма, за да носи нещастие на тийнеиджърите. Предпочитам някой да ме запознае с момиче и да си говорим на живо веднъж в седмицата, отколкото всяка вечер да си пиша с някакава, която най-вероятно няма и да срещна. :?

Sh@d0w
08-07-2009, 06:31
Предпочитам някой да ме запознае с момиче и да си говорим на живо веднъж в седмицата, отколкото всяка вечер да си пиша с някакава, която най-вероятно няма и да срещна. :?

То това си зависи от вас двамата дали ще се срещнете,невиждам защо да е невъзможно :-o

raia338
08-07-2009, 07:55
мисля ,че можеш да се влюбиш така ...например ако е симпатичен човека от среща и се държи хубаво с теб :D

babystar
08-07-2009, 09:30
емм що да не е възможнуу?

kyker4y
08-07-2009, 16:32
:-D :-D :-D :-D
скайп-любов
абсурд при мен такова нещо не било могло да стане никога
не ми допадат връзките по скайп или каквото и да било свързано със него :) :) :) :)

sladur4etyYy
08-07-2009, 16:42
емм що да не е възможнуу?

щотуууу скайп не е реалния живот, там нещата понякога изглеждат различни

DJEB
08-07-2009, 16:56
възможно е

DeViLgIlrL16
08-07-2009, 17:01
защо пак да е невъзможно... :? така се запознах с едно момче к'во телефона ли да му бях искала... така или иначе не го исках аз де ма се едно... колко по-тъпо би звучало:
аз : -здрасти. :)
той: - ква си ти ?
аз: -ми едно момиче от ледената пързалка.
той: -от къде ми имаш телефона и за какво ми званиш?
аз: -исках да се запозная с теб и накарах едно момче да ти го земе.
той: - имам си работа немога да говоря сега! (за да се оттърве..)
аз: -добре, няма проблем приятна работа.
той: - мерси, чао.

или някой смислен чат от сорта:
-здрасти аз съм еди коя си и живея близо до вас или нещо тама за запознанство... не знам качили на мен ми изглежда по добре чат, отколкото разговор по телефона или да му се изтипосам пред него и да му кажа:
-здрасти много яко караш кънки ще ме научиш ли на нещо... :D


п.п: както може да се запознаеш с някой по скайп, така може и да си развалите отношенията... затова е по добре да се смесват и двете като се запознаете може, и телефонен разговор, може и да излизате ... чрез скайпа само да се оговаряте или да си прекарвате самотните нощи разнищвайки някоя тема и да си пращате снимки... :)

silky92
08-07-2009, 17:07
Да определено ми се е случвало,стигнала съм до извода ,че за да се получи нещо първо е важно доверието,второ разстоянието и най-главното са си самите хора :)

fifinkathefreak
08-07-2009, 17:09
Малко са истинските хора в скайп.Малко,но ги има.
Лично аз съм попадала и мога да съм компетентна по въпроса :)
Шанса е минимален ,но го има.Стига с предразсъдъците ;)

vagarious
08-07-2009, 19:18
За мен това е напълно възможно.Аз се запознах с едно момче от сайт за запознанства..после в скайп си писахме мн дълги време..след това неочаквано дойде до нас.. видяхме се и тогава разбрах, че наистина съм малко или много влюбена в него.Но пък нещата се обърнаха и .. :-# :cry: Та както и да е...за мен е възможно. :)

TheDevilInMe
08-07-2009, 19:25
Попринцип не, но все пак е много условно. Има и малко истински и свестни хора, те си заслужават човек да ги обикне. Разбира се това трябва да с едокаже и на живо. :)

mgxpower
08-07-2009, 21:22
Възможно е.
1.Любовта прониква навсякъде независимо дали е в скайп дали е някъде другаде.
Имам приятел който се влюби в едно момиче , водещата Ели по Фреш това пък не е ли по налудничаво?Само да слушаш гласът на даден човек да нямате дори теми за разговор и ти да си лудо влюбен...
2.Има такива , които лъжат чужди снимки , измислен начин на живот , пари и коли ... това са болни хора за какво трябва да лъжеш даден човек след като нямаш полза един ден истината излиза наяве..така , че няма смисъл и в това да не бъдеш себе си...

TheCinderella
08-08-2009, 02:20
Възможно е.
1.Любовта прониква навсякъде независимо дали е в скайп дали е някъде другаде.
Имам приятел който се влюби в едно момиче , водещата Ели по Фреш това пък не е ли по налудничаво?Само да слушаш гласът на даден човек да нямате дори теми за разговор и ти да си лудо влюбен...
2.Има такива , които лъжат чужди снимки , измислен начин на живот , пари и коли ... това са болни хора за какво трябва да лъжеш даден човек след като нямаш полза един ден истината излиза наяве..така , че няма смисъл и в това да не бъдеш себе си...

Изглежа си убеден, че е възможно да съществува такава любов.
Случвало ли ти се е нещо подобно ?

mgxpower
08-08-2009, 02:22
Ами да :)

Nickole
08-08-2009, 02:25
По скоро да се привържеш, от колкото да се влюбиш.....

п.п.
Скайп любовв.... :razz:

ShtrudeL
08-08-2009, 11:36
Според вас възможно ли е да се влюбиш в човек, когото не си виждал на живо, а само на снимка, но дълго време сте си общували в скайп.

Не,не е възможно. Колкото и да сте си общували може единствено да ти стане приятен и симпатичен,да те разбира и от това да си внушиш че си влюбен в него О.о


Има ли начин до такава степен да го опознаеш, че да изпиташ нещо по-сериозно към него?

О няма никаква вероятност да го опознаеш напълно по скайп О.о Как можеш да разбереш реакциите на някой по скайп например...? О.о Следователно не можеш и да изпиташ нещо по-сериозно към него О.о (поне не и аз ^)


Мислите ли, че би могло при евентуална среща интересът и чувствата да се задълбочат или по скоро .. не ?
Ще съм благодарна ако обосновете отговорите си :)

ахъм...при срещата вече е по-различно...но ако си мислиш че си влюбен в човека още от нета евентуаално си и оглупял и логично като го видиш ако ти хареса чувствата ти да се задълбочат О.о
Но ест има и втори вариант в който човека няма да има нищо общо с тва което е бил в скайп ^^ (Това е по-срещаното ^ Дори аз съм така относно държанието ми ^ Тук мога да кажа всичко което ми е на душата и съвсем искрено,но на живо просто съм едно адски притеснено и умиращо от срам човече ^_^)

Mem0reX
08-08-2009, 11:42
Така си мислиш :) това не е любов.. неможеш да ми кажеш че обичаш някой с който си чатите ако ще от 1 година.. или пък някой с който си се запознал преди няколко дни. Човек се обича едва когато го познаваш до съвършенство,знаеш всяка негова възможна реакция и всичко...

Sh@d0w
08-08-2009, 11:56
Човек се обича едва когато го познаваш до съвършенство,знаеш всяка негова възможна реакция и всичко...

Стига бе,дори и идеалните половинки не биха могли да знаят всичко един за друг.Всичко се научава постепенно, с течение на самата връзка.Ти какво чакаш 10 години за да опознаеш даден човек и чак тогава ли ще му кажеш че го обичаш?Много обичам като се изказвате неподготвени...

111111111
08-08-2009, 12:22
Може много да се харесаш с някой,но любо в същинския смисъл на думата няма как да е,ти може да го смяташ за любов,а всъщност ще е просто силно улечение.

ThePowerOfLove
08-08-2009, 13:19
Скайп е една голяяяма заблуда. Трябва да внимавам повече с него вече :? Убедих се, че е голяма тъпотия.. Позволих да се повтори подобна ситуация, но няма да се потрети! :D

shell
08-08-2009, 17:38
Според мен е възможно да се влюбиш обаче скайпа бързо ще се изчрпа и физическия контакт или по скоро липсата му ще се усети до толкова ,че разговорите биха станали скучни и не така приятни :)
от личен опит го казвам

blago84
08-08-2009, 18:15
Напълно възможно е. Като във всеки друг начин за започване на връзка - зависи какво двамата търсят и какво те самите предлагат (искреност и истинност вклюяително)
А относно за това кое е истинско и кое - не... Личният ми опит ме е убедил (по доста болезнен начин), че на живо хората могат да са не по-млалко фалшиви (ако не и повече) отколкото в нета.

mArMaLaDkA
08-08-2009, 18:24
'Бала съм го. Аз, каквото търся не го намирам в реалния живот, какво остава за виртуалния?
Изривам се вече, само от мисълта за Скайп, пък ако трябва да стоя постоянно в него, за да си пиша с някакъв пън, който сигурно дядо може да ми бъде, сигурно ще получа рани като от Втората Световна. :D

slun4ice_90
08-08-2009, 18:34
Излезте от този скайп,както правя аз...Влизам рядко, излизам и се запознавам с малоумници... :D :? :-o

ifilin4ica
08-08-2009, 18:51
Можеш да намериш супер добри приятели в скайп :) А ако е някой от твоя град или близък до него, защо не и нещо повече :-D Но ако сте много далеч....няма шанс за любов :( Да гледаш човека отсреща, да искаш да го гушнеш, целунеш, а не можеш :(

anity92
08-08-2009, 19:23
пффф скайп :? няма такива филми.. поне за мен де :)

cookie_master
08-09-2009, 16:09
Може да си силно привлечен от този човек, но не и влюбен, поне не докато не се срещнеш с него на живо. (; ;-)

m0n4yyy
08-09-2009, 16:12
мисля, че е възможно .. :)

Sunwell
08-09-2009, 18:24
Не.Като знам колко аз съм истинска... така и другите

DoYouLoveMe
08-09-2009, 19:13
имам приятелка, к0ят0 0БИЧАШЕ едн0 м0мче .. п0знаваха се 0т скайп, а т0й изпитваше адски силни чувства пак към м0миче 0т скайп и ставаха едни драмии.. ;x н0 сега всичк0 мижду всеки приключи.. ии не беше с щастлив край, така че не се захващайте :)

sLaDkA_GrEsHkA
08-09-2009, 23:49
ami na men mi se e slu4valo.... :oops:

sladur4etyYy
08-10-2009, 00:36
имам приятелка, к0ят0 0БИЧАШЕ едн0 м0мче .. п0знаваха се 0т скайп, а т0й изпитваше адски силни чувства пак към м0миче 0т скайп и ставаха едни драмии.. ;x н0 сега всичк0 мижду всеки приключи.. ии не беше с щастлив край, така че не се захващайте :)

оу, верно? и кво стана накрая? тя му написа емотикон (swear), той (finger) и тя го блокна, или как? 8)

SummerRain
08-10-2009, 07:54
С моя приятел се запознахме по скайп.Писахме си 4 месеца, през които ми беше много симпатичен, след което се видяхме и чак след 4-5-6 среща вече можеше да се говори за по-сериозни неща от симпатия. Така че по темата-мисля, че между двама непознати може да се породи симпатия, но не и любов.

bathory
08-10-2009, 11:13
Не може..
Тъй като скайп, а и изобщо в интернет всичо е само писаници!!
Трудно е да опознаеш човек с който говориш на 4ри очи, камо ли по скайп!
Няма такъв филм!! :lol: :lol:

ShowMeYourGenitals
08-10-2009, 11:21
ми едва ли може да се нарече "влюбване"...може би е просто едно увлечение :)

Suzie
08-10-2009, 13:16
Вярвам, дори съм била свидетел (: Но.. доста трудно може да се случи.

valdesbg
08-10-2009, 14:22
Според вас възможно ли е да се влюбиш в човек, когото не си виждал на живо, а само на снимка, но дълго време сте си общували в скайп.Има ли начин до такава степен да го опознаеш, че да изпиташ нещо по-сериозно към него?
Мислите ли, че би могло при евентуална среща интересът и чувствата да се задълбочат или по скоро .. не ?
Ще съм благодарна ако обосновете отговорите си :)

Въй скайп приказките все повече стават на мода.

Да се влюбиш истински - не. Дори да харесаш някого не можеш. Може да изпиташ интерес, симпатии и желание да го опознаеш, да се видите или нещо от тоя род. Ама само по някакви буквички да ти пламне искрата...меко казано е отчаяние и тотална самозаблуда.

Sun4o19
08-10-2009, 16:15
при мен така се получава

Sexy_boy_94
08-10-2009, 17:34
Случвало ми се е 2 пъти. .. 8)

marti93
08-17-2009, 10:27
може разбира се ..много двойки се запознават в нета ,стига това което ти показва и ти казва да е истинското му лице,излезте и се вижте и тогава ще решиш 8)

Iv4eTy
08-17-2009, 10:35
В любовта няма невъзможни неща...

dimitar_ak
08-17-2009, 10:42
За любовта са виновни много хормони, които няма как да се разменят по скайп. Няма как да се влюбиш в човек който не е до теб. Това не е влюбване.

MirCa1
08-17-2009, 15:02
Любов ... по скайп ?!? Хах ... ако е само по скайп .. твърдо НЕ! .. направих тая глупост .. то не бяха драми и простотии ... и все пак момчето , което сега харесвам се запознахме по скайп , но с времето се запознахме лично ... опознахме се .. разхождахме се ... и сега :-) .. хъх но нищо не се знае .. абе общо взето не се занимавай с "любов" по скайп ( кавичките са важни ) ... всъущност зависи ... ако сте от един и същи град и се запознаете .. защо пък не ? :)

MaLkaTa_LaDy
08-17-2009, 21:23
Не е възможно. Освен ако не си прекалено наивен. Хората по интернет и на живо са различни. И казват различни неща.

Sh@d0w
08-17-2009, 23:32
В скайп може да бъде дадено начало на една връзка,но самата "любов" може да дойде по-късно само след като се срещнете.Няма нищо невъзможно ;)

soul1199
08-18-2009, 09:53
да,до няква степен,иживях го,но по-скоро бях привлякана от него и след си4ко,което ми каза,не вярвах,4е съм се влюбила в този 4овек,4атихме пове4е от година + тва виждахме се на камери и накрая,какво??така и не се видяхме.Ако се бяхме видяли може би си4ко 6е6е да е друго,но тва е skype все пак,не е ли4но :(

Neopitom3na
08-18-2009, 10:13
Чак влюбване не, но привличане може... а след тфа като се видите може да се разочароваш от човека или пък мн да се заобичате.. :-) зависи от човека!

ImmortalForever
08-18-2009, 11:15
Глупости!Колко добре изобщо познваме хората, с които се познваме на real, а какво остава за skype..???Пф..