PDA

View Full Version : най-добрата ми приятелка...



dotty
08-06-2009, 18:53
Абе напоследък най-добрата ми приятелка се държи много тъпо...
Харесва едно момче повече от година и постоянно говори за него като излезем, а дори я е страх да говори с него, каму ли да излезе... Та съвсем скоро взеха да излизат и оттогава, нито ми се обажда, нито нищо...Обаждам й се да излезем - тя НЕ иска и като я срещна на улицата се държи много сдухано... :( :smt087

amorfati
08-06-2009, 21:33
Положението ми е горе-долу познато.Няма какво друго да направиш освен да говориш с нея.Кажи й какво ти е,без да спестяваш нищо,не се заяждай и т.н.Може просто да не се усеща.Ако и след това продължи по същия начин,по-добре я игнорирай.Най-вероятно след време пак ще дойде при теб,за да ти се оплаче от приятеля си,например.Тогава ти вече ще решиш искаш ли да сте приятелки-или не.А ако повече не ти се обади,ще знаеш , че така е било по-добре.Хич не е приятно да се държи така с теб заради някакво момче,което познава от вчера,но това е положението...

adizitk1
08-06-2009, 21:38
Поговори с нея... какво друго можеш да направиш... :)

Tempest
08-06-2009, 21:59
или й е кофти, че не се виждате( в смисъл такъв, че отказва да се видите) , или с оня са скъсали и е сдухана до крайна степен...

PurpleDream
08-06-2009, 23:09
кажи и че трябва да говорите за нещо важно,ако се направи пак,за*би я,толкова ти е приятелка значи щом постъпва така,намери си друга приятелка,тая не я търси

ssmilee
08-07-2009, 07:39
Аз съм на същото мнение , че трябва да поговорите .. неможе да пренебрегваш дългогодишно приятелство заради едно момче което можеш лесно да загубиш ... според мен не е права да се държи така .. приятелството също е важно както и любовта .. но ако тя не се замисли много ще съжалява ... :)

kamucheto0
08-07-2009, 09:53
Положението ми е горе-долу познато.Няма какво друго да направиш освен да говориш с нея.Кажи й какво ти е,без да спестяваш нищо,не се заяждай и т.н.Може просто да не се усеща.Ако и след това продължи по същия начин,по-добре я игнорирай.Най-вероятно след време пак ще дойде при теб,за да ти се оплаче от приятеля си,например.Тогава ти вече ще решиш искаш ли да сте приятелки-или не.А ако повече не ти се обади,ще знаеш , че така е било по-добре.Хич не е приятно да се държи така с теб заради някакво момче,което познава от вчера,но това е положението...
\:D/ \:D/ \:D/

babystar
08-08-2009, 14:02
еммм попитай я "защо?" :? :?

nefchi_bs
08-09-2009, 10:11
На я търси и ти,ако е по-мекушавата ще те потърси скоро..

KeInEnAmE
08-09-2009, 14:50
На я търси и ти,ако е по-мекушавата ще те потърси скоро..
\:D/

Slave4You
08-09-2009, 16:24
Положението ми е горе-долу познато.Няма какво друго да направиш освен да говориш с нея.Кажи й какво ти е,без да спестяваш нищо,не се заяждай и т.н.Може просто да не се усеща.Ако и след това продължи по същия начин,по-добре я игнорирай.Най-вероятно след време пак ще дойде при теб,за да ти се оплаче от приятеля си,например.Тогава ти вече ще решиш искаш ли да сте приятелки-или не.А ако повече не ти се обади,ще знаеш , че така е било по-добре.Хич не е приятно да се държи така с теб заради някакво момче,което познава от вчера,но това е положението...

angel4eto7
08-16-2009, 22:12
Ами и според мене трябва да поговорите и да се разберете, но ако после пак продължи същата история по добре не се занимавай повече с нея, защото няма никакъв смисъл - щом те зарязва заради едно момче значи според мене не ти е истинска приятелка

:)

thelideto
08-17-2009, 07:49
кажи и че трябва да говорите за нещо важно,ако се направи пак,за*би я,толкова ти е приятелка значи щом постъпва така,намери си друга приятелка,тая не я търси


+1