PDA

View Full Version : Бивши



moon_flower
08-06-2009, 20:43
Как бихте реагирали ако половинката ви периодично получава любовни смс-и от бивше гадже или води разговори с някой/я бивш/а,който/която напрекъснато прави разни намеци?

l0lz
08-06-2009, 20:44
Бих го намерил и бих му напрайл зъбите на зеле, моркови и майонеза.

Kukumqvka
08-06-2009, 20:46
Не знам как бих реагирала като ми се случи .. ще разбера

Snickers
08-06-2009, 20:46
ако той не изпитва нищо към нея - нима ще имам повод за притеснение?

3oPuTy
08-06-2009, 20:48
Ще си поговоря доста сериозно с него,а после и с нея :)
За щастие моя за 20 годишния си живот има само една по-"сериозна" връзка от почти 2 месеца :lol: ,а всички останали са били няк'ви връзки за по 2-3 дена и никоя от тях няма да тръгне да го търси :D За сметка на това има една рижава курва,която се опитва да върти интриги между нас и скоро може да й покажа още едно предназначение на косата й (освен това да крие лицето й ест.) и по-точно коса-метла ... :-) Така ще измета мястото,в което ще сме следващия път,когато се осмели да го погледне с оня влюбен поглед,че после ще ни викат редовно на гости :D :-)

ani93
08-06-2009, 20:48
Ще я наредя едно хубавичко да ме запомни 8)

moon_flower
08-06-2009, 20:48
ако той не изпитва нищо към нея - нима ще имам повод за притеснение?

Няма да имаш повод за притеснение,но няма ли да ти е гадно,че тя прави опити да се съберат отново,макар и безнадеждни?

Snickers
08-06-2009, 20:50
ако той не изпитва нищо към нея - нима ще имам повод за притеснение?

Няма да имаш повод за притеснение,но няма ли да ти е гадно,че тя прави опити да се съберат отново,макар и безнадеждни?не.
дреме ми за нея и опитите и.
тя е минало за него.
не съм ревнива. не бих се подразнила от такова нещо

Punisherrr
08-06-2009, 20:51
Не ме грузи такава опасност,но... да речем,че се случи айде :D ще си побъбря с него и ще разбера с кви намерения поддържат връзка.... но все пак ми е смешно да си го представя,защото просто моя човек няма как да направи подобно нещо.

Hilary_
08-06-2009, 20:53
Гадно бих се почувствала иии бих седнала да поговоря с него ... :? :?

FiRe_LaDy
08-06-2009, 21:26
Хммм той има смао 3 бивши.Едната ми приятелка и е ходил 2 - 3 дена с нея.Нищо общо.Другата е стара песен от преди 4 години и знам,че не му дреме за нея дори и тя да го потърси.Та дор ида го потърси някоя от тея двете - най-много да си поговоря с него и да му кажа,че просто не ми е приятно.А третата ... курвичка,която не мога да гледам ... бих и размазала грозната физиономия дори само да му презванява,а да не говорим,ако се опита да поддържа контакт с него.

CrazySweety
08-06-2009, 21:30
Ако гаджето ми наистина иска да е с мен,ще му кажа да говори с нея да престане и да обясни,че си има нова приятелка. :)

sh3_1s_7h3_0n3
08-07-2009, 02:27
Ще го изям с парцалите. :o

BePoHuKa
08-07-2009, 02:31
Не ме грузи такава опасност,но... да речем,че се случи айде :D ще си побъбря с него и ще разбера с кви намерения поддържат връзка.... но все пак ми е смешно да си го представя,защото просто моя човек няма как да направи подобно нещо.И моя е така-би я отрязал веднага. А аз ще се кефя, че тя го иска, но не може да го има! :-P :-P :-P Да и е гадно :P Като го иска, да не го беше пускала първоначално, нали така ;)

Jumbie483
08-07-2009, 05:22
Зависи той как реагира на всичко това. Ако не обръща внимание и аз няма да го правя. Ако отговаря на обажданията и sms-ите ще му кажа, че не ми е много приятно това, пък той да прави каквото иска :)

Sh@d0w
08-07-2009, 06:37
Ще го изям с парцалите. :o

И защо?Какво е виновен,приятеля ти че получава смс-и от момиче което можеби цели точно това-да ви раздели.Ти направо ще направиш това което иска.Аз бих поговорил първо с приятелката ми ,за да разбера дали е провокирала с нещо тези изблици на "нежност" и след като се убедя че е невинна ще му пратя такъв смс че няма да посмее и да си помисли за нея вече :x

moon_flower
08-07-2009, 08:26
И защо?Какво и виновен,приятеля ти че получава смс-и от момиче което можеби цели точно това-да ви раздели.Ти направо ще направиш това което иска.Аз бих поговорил първо с приятелката ми ,за да разбера дали е провокирала с нещо тези изблици на "нежност" и след като се убедя че е невинна ще му пратя такъв смс че няма да посмее и да си помисли за нея вече
А ако продължи да прави някакви опити,макар че си се намесил?(питам,защото наистина ме интересува,в подобно положение съм.)

0nem0retIme
08-07-2009, 09:19
Не ме грузи такава опасност,но... да речем,че се случи айде :D ще си побъбря с него и ще разбера с кви намерения поддържат връзка.... но все пак ми е смешно да си го представя,защото просто моя човек няма как да направи подобно нещо.И моя е така-би я отрязал веднага. А аз ще се кефя, че тя го иска, но не може да го има! :-P :-P :-P Да и е гадно :P Като го иска, да не го беше пускала първоначално, нали така ;)

+1 8-)

VeSna
08-07-2009, 09:29
ако той не изпитва нищо към нея - нима ще имам повод за притеснение?

Няма да имаш повод за притеснение,но няма ли да ти е гадно,че тя прави опити да се съберат отново,макар и безнадеждни?не.
дреме ми за нея и опитите и.
тя е минало за него.
не съм ревнива. не бих се подразнила от такова нещо

и ти си 100% убедена че е минало?! Евала за доверието - мъж и кръв да пикае ти му викай, че е ял боровинки 8-)

Nadelina
08-07-2009, 09:37
Такова нещо да ми се случи е доста невъзможно, но все пак, ако случайно след 2 години някоя от бившите на моя, започне да го търси, няма да се разстройвам много-много. Той е с мене и съм сигурна в чувствата му, ако тръгна да се опасявам от всяка, която го погледне или му прати смс, до никъде няма да стигна. А именно пък това е основата на връзката - доверието.

vampirekiss
08-07-2009, 10:23
Ще ревнувам,няма да ми е приятно и сигурно сериозно ще си поговоря с гаджето.

Snickers
08-07-2009, 10:59
ако той не изпитва нищо към нея - нима ще имам повод за притеснение?

Няма да имаш повод за притеснение,но няма ли да ти е гадно,че тя прави опити да се съберат отново,макар и безнадеждни?не.
дреме ми за нея и опитите и.
тя е минало за него.
не съм ревнива. не бих се подразнила от такова нещо

и ти си 100% убедена че е минало?! Евала за доверието - мъж и кръв да пикае ти му викай, че е ял боровинки 8-)ами да, ако е с мен и всичко е сериозно (под сериозна връзка имам предвид минимум 5-6 месеца), значи е минало.
а ако и отвръща на обажданията - няма нищо лошо в това, нека са приятели.
ако се окаже, че има нещо повече между тях - ще ги оставя да са щастливи...

Faces
08-07-2009, 11:16
Изпадам в нервна криза взимам брадвата и гледай ко стаа :razz:

SummerRain
08-07-2009, 11:40
Бих поговорила сериозно с него.

GossipGirl89
08-07-2009, 12:13
Еми съвсем нормално ще е да се подразня, но ще сезнем и ще поговорим като големи хора :) Ще му кажа, че не ми е приятно да разговаря с бившата си, която очевадно все още има нещо към него и той ако държи достатъчно на мен ще спре да си контактува с нея :) Макар че от друга страна е тъпо това едва ли не да му забранявам да си говори с нея... В крайна сметка ако ме обича няма да ме кара да се съмнявам :)

hooliganka89
08-07-2009, 15:00
Бившата на моя приятел също му се обажда от време на време,до колкото стига информацията до мен просто се чуват,знам ли...какво мога да направя в случая?Нищо,а и не съм от най-ревнивите.

lifelesscorpse
08-07-2009, 15:04
Просто ще си поговоря с него да ми каже защо все още контактуват и т.н. и тогава ще видим,но едва ли нещо такова ще ме подразни...По-скоро ще ме направи любопитна да разбера за какво си разговарят ...Бе не знам...Случи ли се-ще видим...но едва ли...той не би й отговорил...по-скоро би я убил...както и да е...

devi
08-07-2009, 15:17
Ако получава любовни смс-и и го сваля ще им стъжня живота и на двамата, но ако само си говорят не виждам нищо лошо в това. Самата аз си се чувам всеки ден с повечето си бивши.

VerryBerry
08-07-2009, 16:13
Зависи той как реагира на всичко това. Ако не обръща внимание и аз няма да го правя. Ако отговаря на обажданията и sms-ите ще му кажа, че не ми е много приятно това, пък той да прави каквото иска :)


+1

Baby_b
08-07-2009, 17:35
Еми ще ми стане мн гадно, защото, за да му праща тя смси и той не е седял безучастен. След тва ще си поговора с него да видя дали наистина имам мн големи поводи за притеснение и такам. Дано не ми се случва. :(

sh3_1s_7h3_0n3
08-08-2009, 19:12
Ще го изям с парцалите. :o

И защо?Какво е виновен,приятеля ти че получава смс-и от момиче което можеби цели точно това-да ви раздели.Ти направо ще направиш това което иска.Аз бих поговорил първо с приятелката ми ,за да разбера дали е провокирала с нещо тези изблици на "нежност" и след като се убедя че е невинна ще му пратя такъв смс че няма да посмее и да си помисли за нея вече :x

Aко получава смс-и и не е отбил предложенията на мадамата, много ясно, че ще му счупя носа. :o
Той е човекът, който трябва да се отърве от нея. Ако не го направи, значи има нещо гнило. :o

freziq
08-08-2009, 20:08
щом са бивши, значи са минало :)
малко съм ревнива, но нищо не пречи да получава смс-и. и аз получавам смс-и от бившите...
няма лошо,ако са само смс-и.
а и щом те пращат, значи те са зарязаните ;)
ако момичето го е зарязала не вярвам да му праща смс-и :)

DarkEagle
08-08-2009, 22:09
Определено ще ми стане гадничко.

therichbitch
08-08-2009, 22:28
ами ако тя му прави намеци и му се бута сама в ръцете, както повечето правят, първият стълб е неин, няма да се замислям... :-D

awes0mEe
08-09-2009, 10:44
Той е такъв,че ще я отреже на секундата :-D . За това нямам притеснения,но ако въпреки това тя продължи ще има нужда след това от присадена косичка..мойто си е мое,това трябва да го знае колкото и егоистично да звучи.

KeInEnAmE
08-10-2009, 09:20
Бих го намерил и бих му напрайл зъбите на зеле, моркови и майонеза.

:razz: :razz: :lol: :lol:

Aicken
08-10-2009, 13:26
ше му счупа пръстите после ше и пише смс-си с краката ебаах му майката

evelinka1122
08-10-2009, 13:32
начи като видя точно и разбера за това, късат са панталоните и какво ?!!?!? излиза една опааашка! после косата се мести нещо и опа рогцата излизат, очите кафяви... премигвам и опааа червени... появяват ми са крилца на които пише NO MERCY 8-) литвам до Русе до оная там... и я сравнявам със земята!

valdesbg
08-10-2009, 14:20
И що тряя се ядосвам че приятелката ми е харесвана и искана? Тва говори хубаво за мен и за нея :)

Какво ще направя ли - ми случи ми се точно такова нещо. И тя идва и ми казва:
-Писа ми бившия.
-Чий го дири при тебе?(минали са година и няколко месеца откакто са се разделили, ходили са 4 месеца)
-Ми иска да се видим, щото имал да ми казва някои неща.
-Чудничко. Ти имаш ли да му казваш нещо?
-Не.

И отидоха видяха се, оня и е лазил в краката като гладно коте. А тя го посреща с думите: "Казвай направо" и нашия нещо се смръщил. Казал каквот има да казва, тя хич не го и слуша. След 30-тина минутки станала да си ходи, и оня я пита "ама къде отиваш". И тя вика "ми приятеля ми ме чака вече". А аз съм седнал на съседната маса и се правя че не ги познавам :) Оня извади една неописуема физиономия, и нещо тръгна да налита. Викам му "какво става мой човек? Държиш ли да те види колко неуравновесен човек си и как не можеш да си контролираш емоциите. Отделно че боя не решава нищо, и определено ще си заслужиш нейното неблагоразположение към теб" След което я хващам под ръчичка и си излизаме най-спокойно. Преди да завием зад ъгъла, погледнах за последно и оня продължаваше да седи в същата сгърчена поза и със същата физиономия... :)

Та така.

Друг вариант на ситуацията е ако тя ми разтяга локуми или играе игрички. Тогава просто я оставям да си троши главата както желае. С неуравновесени хора, нямам желание да общувам :)

Sexy_boy_94
08-11-2009, 18:52
Имам доверие на гаджето си :P 8)