PDA

View Full Version : заради ..



Iliqn4eto
08-07-2009, 05:44
здравейте
моля ви дайте ми съвет какво да правя ,мн ми е объркано и гадно ..
имах гадже до вчера ,заради него зарязах близо 6 годишната си връзка ,щото незнам как ме плени ,мислех,че ме обича,запозна ме с тяхните и т.н .. беше мн мил ,до преди 2-3 дни
нашите бяха на гости,ала бяха мн странни дори и за мен ,u това не се е харесало на гаджето ми ,т.е вече бившето .. и снощи говорихме ,и каза че неможе да има бъдеще с момиче,като не бил одобрен от моите родители,примерно след време неможе се разчита на тях и т.н .. а аз казах,макар че са се държали гадно ,ако сме заедно и имаме семейство ще ни помагат .. но той не та не ,обичал ме ,била съм прекрасен човек ,но по добре било да се разделим,нз аз ли съм зле или немога да го разбера,макар че се опитвам .. нали една връзка се гради от нас двамата,не от нашите ,после не съм била от града-а аз не искам да тръгвам оттук ,дори заради него си наех по-голяма квартира,за да се виждаме спокойно и т.н .. а той когато нашитеме оставиха,се отрякоха от мен и той за капак ме оставя,а знае какво ми е ,и сега в голямият град оставам напълно сама без приятели-бившият не иска да ме вижда нормално,той ме оставя,нашите ме оставиха .. и сега съм сам сама ,няма с кого дори до магазина да ходя ,а нощем ми е гадно ,не съм вярвала,че някога ше ми се случи ...
вие как мислите това нормално ли е да ме зареже ,щото нашите са се държали странно с него ,както и с мен .. аз виновна ли съм -заради него те не искам да чуят за мен ,а сега и той ме оставя-аз какво да правя ,ужасно гадно и преебана се чувствам,вие какво бихте направили -кАЗА ми че това знаел,че е огромна грешка,че съм била невероятен човек ,но той е бил с такъв характер и по-добре в самото начало да се разделим,а след някой ден щяхме да направим 5 месеца.. нз как го обикнах толкоз много .. какво да правя ,не искам да се моля за внимание,какво ..но го обичам,липсва ми ,немога да спра да мисля за него.. ;(

Sh@d0w
08-07-2009, 06:02
Ми не е нормално,от неговата реакция можеш да разбереш само че не изпитва нищо към теб.Ако те обичаше поне мъничко щеше да остане с теб,независимо от мнението на вашите.Разбирането и уважението се изгражда с време,а не от първата среща с вашите.Той просто си е търсел някакво развлечение,типичния комплексиран идиот,който щом стане напечено и айде да се омитаме.Да ама не-проблемите не се решават като бягаш от тях...Пф не разбирам как си могла да зарежеш бившия си заради този...А отоносно родителите ти-повечето родители не одобряват връзката на своето дете отначало,докато не опознаят човека.Незнам това може да е защитна реакция но е факт.Поговори с тях,сдобрете се,обясни им че си допуснала грешка. :?

RaZzer
08-07-2009, 07:25
Ми не е нормално,от неговата реакция можеш да разбереш само че не изпитва нищо към теб.Ако те обичаше поне мъничко щеше да остане с теб,независимо от мнението на вашите.Разбирането и уважението се изгражда с време,а не от първата среща с вашите.Той просто си е търсел някакво развлечение,типичния комплексиран идиот,който щом стане напечено и айде да се омитаме.Да ама не-проблемите не се решават като бягаш от тях...Пф не разбирам как си могла да зарежеш бившия си заради този...А отоносно родителите ти-повечето родители не одобряват връзката на своето дете отначало,докато не опознаят човека.Незнам това може да е защитна реакция но е факт.Поговори с тях,сдобрете се,обясни им че си допуснала грешка. :?

+1

l0lz
08-07-2009, 08:01
Ае ти добре ли си даа зарежеш 6 годишна връзка за някъв си добре изглеждащ, мило държащ се пикоч?

eikichi
08-07-2009, 08:06
Е, шантава ралта! :lol: :lol: :lol:

Това да ти е за урок! :razz: :razz: :razz:

nolaivanova
08-07-2009, 08:24
Май си е търсил някакъв повод да те зарежее....Човек , който те обича не би постъпил така.

Rebellion_Angel
08-07-2009, 08:30
Ае ти добре ли си даа зарежеш 6 годишна връзка за някъв си добре изглеждащ, мило държащ се пикоч?

+1

А освен това въпросния тип може да се е интересувал да речем от парите на вашите.
примерно след време неможе се разчита на тях
Ама той какво е очаквал, че вашите са длъжни да ви помагат всеки път когато сгафите ли?

YourPoison
08-07-2009, 08:59
Ае ти добре ли си даа зарежеш 6 годишна връзка за някъв си добре изглеждащ, мило държащ се пикоч?
тва щях да кажа и аз ..

0nem0retIme
08-07-2009, 09:12
Ае ти добре ли си даа зарежеш 6 годишна връзка за някъв си добре изглеждащ, мило държащ се пикоч?

:lol:
+++ :razz:

FiRe_LaDy
08-07-2009, 09:53
Ако му пука за теб и те обича толкова много,нямаше да те зареже заради такова нещо.И моите родители отначало не харесваха приятеля ми.Тоя пич само се е чудел как да те зареже и това е бил удобен момент за него и го е направил.Рискувала си много,заради него - но не си е струвало :?

Priceless
08-07-2009, 09:54
Ае ти добре ли си даа зарежеш 6 годишна връзка за някъв си добре изглеждащ, мило държащ се пикоч?

Както никога да съм съгласна с тебе 8)

l0lz
08-07-2009, 09:57
Ае ти добре ли си даа зарежеш 6 годишна връзка за някъв си добре изглеждащ, мило държащ се пикоч?

Както никога да съм съгласна с тебе 8)

Млък. 8-)

Hilary_
08-07-2009, 11:40
Ми не е нормално,от неговата реакция можеш да разбереш само че не изпитва нищо към теб.Ако те обичаше поне мъничко щеше да остане с теб,независимо от мнението на вашите.Разбирането и уважението се изгражда с време,а не от първата среща с вашите.Той просто си е търсел някакво развлечение,типичния комплексиран идиот,който щом стане напечено и айде да се омитаме.Да ама не-проблемите не се решават като бягаш от тях...Пф не разбирам как си могла да зарежеш бившия си заради този...А отоносно родителите ти-повечето родители не одобряват връзката на своето дете отначало,докато не опознаят човека.Незнам това може да е защитна реакция но е факт.Поговори с тях,сдобрете се,обясни им че си допуснала грешка. :?

+1

+++++

Priceless
08-07-2009, 13:08
Ае ти добре ли си даа зарежеш 6 годишна връзка за някъв си добре изглеждащ, мило държащ се пикоч?

Както никога да съм съгласна с тебе 8)

Млък. 8-)

Fuck u! 8-)

kamucheto0
08-07-2009, 13:12
не не е нормално така да те остави.. поговори с ващите, те са ти родители и никога няма да те изоставят..

sladkalady
08-07-2009, 13:13
И какво като родителите ти са се държели странно..той да няма да живее с тях.Той ще си е с теб .Личи си колко те обича :? Поговори с него още веднъж...макар че едва ли има смисъл...

Kukumqvka
08-07-2009, 13:55
Абе обича те той :? Ама изглежда не чак толкова,щом не може да разграничи тебе от родителите си.По-хубаво е да го забравиш .. но ако наистина много държиш на него, опитай да поговорите още веднъж :)

Iliqn4eto
08-07-2009, 14:19
днес трябваше да ми донесе нещата от тях,а той идва у нас ,и със засилка ме прегръща и целуна ,каза ми \" немога без теб бебчо,обичам те ,знаеш ли как ми липсваше,искам да си буда с теб,искам \" а аз -ами моите родители ,нали не се разбирате и въпреки това искаш ли да си с мен ,и той да и не искам да се разделяме .. нз глупаво ли постъпих но веднага се съгласих ,ах това сърце,къде ми е разума .. но дано да е за добро ... ноо немога засега да кажа на нашите .. те знаят,че сме разделени,и наистина не го одобравят ,грyб бил-е да понякога ,в смисъл не ме обижда или бие .. но си е такъв ..времето ще покаже

vesSynkaa
08-07-2009, 14:26
Ми не е нормално,от неговата реакция можеш да разбереш само че не изпитва нищо към теб.Ако те обичаше поне мъничко щеше да остане с теб,независимо от мнението на вашите.Разбирането и уважението се изгражда с време,а не от първата среща с вашите.Той просто си е търсел някакво развлечение,типичния комплексиран идиот,който щом стане напечено и айде да се омитаме.Да ама не-проблемите не се решават като бягаш от тях...Пф не разбирам как си могла да зарежеш бившия си заради този...А отоносно родителите ти-повечето родители не одобряват връзката на своето дете отначало,докато не опознаят човека.Незнам това може да е защитна реакция но е факт.Поговори с тях,сдобрете се,обясни им че си допуснала грешка. :?
+1

Jumbie483
08-07-2009, 14:30
щом се оправи с него, се опитай да поговориш с родителите ти..
обяснявала ли си им какво чувстваш към него ?
ако не си, го направи.. може би ако видят, че той за теб е всичко и си щастлива с него, може и да не се държат с него "странно"

DevilWish
08-07-2009, 14:53
щом се оправи с него, се опитай да поговориш с родителите ти..
обяснявала ли си им какво чувстваш към него ?
ако не си, го направи.. може би ако видят, че той за теб е всичко и си щастлива с него, може и да не се държат с него "странно"
Съгласна съм ;) Макар ,че то ти ще живееш с него и тн ,а не те ;) Не виждам как е възможно родителите ти да те зарежат, поради каквато и да е причина ;) Особено за мъж ;)

rozovsluncho
08-07-2009, 15:22
Неможем да кажем дали е грешка,че си го приела обратно при теб,това ще се види с времето,а за родителите ти говори с тях,колкото и трудно да ти е обясни им,че той значи много за теб и ако не те разберат просто продължи да живееш живота си,с времето те ще видят,че са допуснали грешка.Личен пример за това е наще и бабите ми,нали наще са се харесали баща ми ходил при майка ми (делят ги 130 км) и баба ми (от страна на майка) непозволила на баща ми да спи в тях и майка ми се изнесла,взела си багажа и с баща ми на хотел,после и другата ми баба нещо недоволствала,нехаресвала майка ми,но в момента и едната и другата съжеляват за всичко :-o :)

Живей твоя живот,не този на родителите ти :-) Пожелавам ти много любов :-) :-)

Xitap
08-07-2009, 17:57
Това и заслужаваш!!! 6 години малко време ли са от живота на някой друг а? И ти си му ги опропастила заради някакъв си там, дето ти го е ръгал! Това заслужаваш... и не само това, а още. Аз може да не съм идеален, може и да бх курвар, обаче обвързани момичета не пипах! Не правех това, което не искам на мен да ми правят! А ти като си била много свободомислеща и много обичаща господарка на сърцето си... си стой сама! Това заслужаваш! Прав е тоя да те зареже, особено като е видял как си оставила предишните 6 години от живота си ей така. Отде да знае дали той няма да е следващия?
Айде успех!